Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 6:27 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5092 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 340  Następna strona
 Ring "katolika"! Tu kłapiemy dziobem...i nie tylko 
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post 
Dreadnoth, To że mi tego inkwizycyjnego łomotu nie zapomnisz, to nie ma na mnie wpływu ani dla mnie znaczenia. To Kościół i Inkwizycja zatriumfują! Nie ty, co odmawiasz Boskości Chrystusowi! Co za bezczelność! Bluzg w żywy kamień!


Wt sie 15, 2006 9:34 pm
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 16, 2006 2:02 pm
Posty: 30
Lokalizacja: Z nieskończoności
Odpowiedz z cytatem
Post 
Wcale nie podobny, ale mam coś lepszego, sprawdzisz się w tym na pewno:

Kliknij

Wstaw swoje zdjęcie i wypisz wymaluj!

_________________
Przesłanie Raela
www.rael.fora.pl
www.rael.org


Wt sie 15, 2006 9:35 pm
Zobacz profil WWW
Odpowiedz z cytatem
Post 
Bluźnisz i bluźnisz, i to coraz zuchwalej. Uwazaj, żebyś nie zszedł z tego świata bez ostatniego namaszczenia. Nawróć się do Kościoła, ty co odmawiasz Boskości Chrystusowi!


Wt sie 15, 2006 9:41 pm
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 16, 2006 2:02 pm
Posty: 30
Lokalizacja: Z nieskończoności
Odpowiedz z cytatem
Post 
Ale ty jesteś zabawny...
W dodatku fałszywy, starasz się być pełen miłośći SŁowa Bożego i nauk Jezusa, a nie potrafisz siedzieć cicho, przez co tylko dajesz zawładnąć sobą emocjom. NApisałem, że jesteś płytki jak kałuża na pustynii, ale to jest coś o wiele bardziej bezdennego (?)...

Jesteś zawistny i niebaczysz na innych, zgubi cię kiedyś ta twoja postawa, trafisz na kogoś bardziej twardego w swojej idelologii, i Ty się znajdzesz na jego stosie. I wtedy nawet Jezus Ci nie pomoże, bo jak sam mówił, każdy odpowiada za swoje czyny. Ty jesteś zaślepiony i nie widzisz, gdzie leży prawda, a co dopiero dobro drugiego człowieka.

Żal mi cię...

_________________
Przesłanie Raela
www.rael.fora.pl
www.rael.org


Wt sie 15, 2006 9:42 pm
Zobacz profil WWW
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Wt sie 23, 2005 12:51 am
Posty: 1
Odpowiedz z cytatem
Post 
Jak widac powyzej, jak ktos ma zwichrowana psychike, to i w Warhammera
nie powinien grac, bo tylko mu sie pogorszy.

_________________
"Cale szczescie ze nie glosowalem na PIS w ostatnich wyborach. Ale teraz bylby wstyd wsrod znajomych..."


Wt sie 15, 2006 9:44 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post 
Prawda leży tylko w KRK, dobro człowieka też jest w KRK. Poza Kościołem nie ma zbawienia! Herezja to szybki zjazd do piekła! Zawróć z drogi przeklętych i nawróć się do KRK, bo obecnie dobrowolnie wybierasz piekło. Bóg nie żartuje: Zobacz tu: http://www.giftstor.org/tomkiel05fst.html To te objawienia mnie nawróciły!


Wt sie 15, 2006 9:46 pm
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 16, 2006 2:02 pm
Posty: 30
Lokalizacja: Z nieskończoności
Odpowiedz z cytatem
Post 
To pozwól mnie nawórcić się samemu, a nie pod przymusem idioty, który sądzi, że zbawi świat.

Im bardziej brniesz w tą idoityczną wyliczankę objawień, tym mniej mnie przekonuje do treźwości twojego umysłu. Nie chcę być nawróconym, nie chcę juz słuchać twoich objawień, nie chcę cię widzieć jak atakujesz mnie imoją religię, bo jesteś jak zadra w tyłku, chcesz ją wyjąć, to wejdzie głębiej, ale nie możesz też usiąść, bo boli. Wiesz, że drogę do niebabuduje się sobie tutaj na Ziemi? A budulcem w tym przypadku są dobrze myślący o Tobie ludzie - ja myślę o tobie jako o nieuleczalnym idiocie z zaburzeniami seksualnymi. Więc nie zapunktujesz juz u Jezusa jeśli chodzi o mnie.

_________________
Przesłanie Raela
www.rael.fora.pl
www.rael.org


Wt sie 15, 2006 9:51 pm
Zobacz profil WWW
Odpowiedz z cytatem
Post 
Co? Zaburzenia hacking-sex-hex-editor hangup? Ja ci dam, bodajeś odwrócony krzyż nosił! Ja bojkotuję seks wszelaki, w objawieniach jest zapowiedziane rozmnażanie przez pączkowanie, a nie jakieś K.S. RUCHadło CHORZÓWskie!


Wt sie 15, 2006 9:55 pm
Odpowiedz z cytatem
Post 
Oto co mówi Bóg do ciebie przez Louise Starr Tomkiel:
http://www.giftstor.org/tomkiel05fst.html
http://www.giftstor.org/tomkiel04fst.htm

You deceive yourselves when you refuse to see and hear all the signs that surround you today. From church, My One Holy Catholic Apostolic Church, to fashions, you are already under the strict rule of evil men. There are wars and rumors of war everywhere. Prices are rising as workmanship decays. Respect and love are gone from society. The family is under severe attack. The world as you once knew it is fading away.

You who choose satan as your god and leader will all perish!

Choose to follow My Light or perish in eternal darkness!

Amen, I say to you- - -return or perish!

Follow My Commandments OR YOU WILL PERISH!


Wt sie 15, 2006 10:04 pm
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 12, 2006 6:26 pm
Posty: 839
Lokalizacja: Lublin
Odpowiedz z cytatem
Post 
Tribulation Force napisał(a):
Co? Zaburzenia hacking-sex-hex-editor hangup? Ja ci dam, bodajeś odwrócony krzyż nosił! Ja bojkotuję seks wszelaki, w objawieniach jest zapowiedziane rozmnażanie przez pączkowanie, a nie jakieś K.S. RUCHadło CHORZÓWskie!


Dobre! :twisted:


Wt sie 15, 2006 10:05 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 16, 2006 2:02 pm
Posty: 30
Lokalizacja: Z nieskończoności
Odpowiedz z cytatem
Post 
Jak Bogu zależy na przynależności do jakiejś Ziemskiej organizacji... to ja chrzanie ten jego cały bełkot o równości człowieka. Bo wyboru się nie ma, albo z nami, albo przeciw nam. A gdzie ta wolna wola do cholery?

_________________
Przesłanie Raela
www.rael.fora.pl
www.rael.org


Wt sie 15, 2006 10:10 pm
Zobacz profil WWW
Odpowiedz z cytatem
Post 
A tu: 'Bo wybierasz za lub przeciw' Wybór neutralności to brak wyboru. Są anioły wierne i zbuntowane. Nie ma aniołów neutralnych.


Wt sie 15, 2006 10:12 pm
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 16, 2006 2:02 pm
Posty: 30
Lokalizacja: Z nieskończoności
Odpowiedz z cytatem
Post 
Ale jak widzę Twoje wypociny, to jestem definitywnie przeciw... Wolę swoich przyjaciół i przyjaciółki z Ruchu Raeliańskiego, oni wiedzą co to miłość do drugiego człowieka, pokochaliby nawet ciebie, czego ja niestety muszę się jeszcze nauczyć.

Jakbys przyszedła na jedne Seminaria, poznałbyś co to prawdziwe życie... pełne szćżęścia - utopia.

_________________
Przesłanie Raela
www.rael.fora.pl
www.rael.org


Wt sie 15, 2006 10:15 pm
Zobacz profil WWW
Odpowiedz z cytatem
Post 
Wolę seminarium duchowne na KUL. A skoro jesteś przeciw, to wróżę ci Doom i Quake na żywo.


Wt sie 15, 2006 10:17 pm
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 16, 2006 2:02 pm
Posty: 30
Lokalizacja: Z nieskończoności
Odpowiedz z cytatem
Post 
Ile ty masz lat w ogóle? A seminarium wybrałbyś z powółania czy... z innego powodu?

_________________
Przesłanie Raela
www.rael.fora.pl
www.rael.org


Wt sie 15, 2006 10:19 pm
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5092 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 340  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL