Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 1:41 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2582 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160 ... 173  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V 
Autor Wiadomość
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6808
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Kontakt mailowy z Adminem to katolik@katolik.pl

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


So lis 06, 2021 8:27 am
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): Cz sty 28, 2021 12:49 am
Posty: 637
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Jockey,

Napisałeś do mnie taką wiadomość prywatną:
"Oto ostrzeżenie wystawione przez moderatora lub administratora forum:
Cytuj:
To ostrzeżenie dotyczy następującego postu: viewtopic.php?f=12&p=1201130#p1201130."

Ale nie figuruję na "Lista ostrzeżeń na Forum".

Dlatego chciałbym wiedzieć gdzie jest mój "paragon"?
Jeżeli dostałem ostrzeżenie to proszę o "zaprotokołowanie" w tym wątku.


Pn lis 15, 2021 2:17 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): Cz sty 28, 2021 12:49 am
Posty: 637
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Obrazek


Pn lis 15, 2021 8:11 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz wrz 20, 2012 11:53 am
Posty: 4586
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Nie działa wyszukiwwrka


Pt lis 26, 2021 7:55 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
u mnie działa

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pt lis 26, 2021 8:41 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Dlaczego merss przeniosłaś satyryczny rysunek chytrego żyda rozmarzonego wizją pieniędzy, za "następny wariant wirusa", którego wkleiłem w temacie satyrycznym?
To nie moja wina, że Barney strollował wątek niesatyrycznymi wpisami, dlaczego mnie winisz i karzesz za jego po pierwsze, brak poczucia humoru a po drugie za niestosowanie się do reguł tamtego wątku?
Miałem sam przenieść się z dyskusją do tematu o żydach, ale oczywiście już cię rączka zaświerzbiła i musiałaś prędko zakoszować tamten watek łącznie z pierwszym obrazkiem, który tam powinien zostać.


N lis 28, 2021 8:14 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18234
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Wespecjan napisał(a):
Dlaczego merss przeniosłaś satyryczny rysunek chytrego żyda rozmarzonego wizją pieniędzy, za "następny wariant wirusa", którego wkleiłem w temacie satyrycznym?
Rzeczywiście, przyłączam się do protestu.
Ten chamski, antysemicki rysunek powinien zniknąć z katolickiego serwisu bezpowrotnie, zwłaszcza po deklaracji, iż różne inne podobne rysunki z Der Sturmer podobają się Wespecjanowi.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Pn lis 29, 2021 10:44 am
Zobacz profil WWW
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Widzę że - Jockey zamknął temat - TS7, o Boskiej kulturze i kulturach tego świata. Prawdopodobnie z powodu braku zainteresowania odpowiedzią na poruszone kwestie.
Czy to normalny tok moderacji, że każdy wątek bez odpowiedzi jest zamykany? To kwestia techniczna.
Ja tam z kolei, widzę w tym temacie potencjał. Choćby w tym by oddzielić kultury wszelakie, od tych kultur, czy tej kultury ( słowo pochodne od kultywowania ), która ma sens tylko w przekazywaniu wiary w Boga. Trochę nieszczęśliwie - TS7 zaakcentował temat. Bóg nie potrzebuje kultur, by przekazać co słuszne. Za to jedni ludzie uważają, że inni tej kultury wymagają. To zupełnie zmienia sens tematu, na ten do przyjęcia i dyskusji. To moje spojżenie na ten sam temat.


N gru 05, 2021 10:40 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Widzę, że witoldm ma problemy z czytaniem. Uzasadnienie jest w temacie. I nie chodzi o to, że nie było odpowiedzi a o to że wątek jest nie wiadomo o czym i autor nie ukierunkował rozmowy na żadne tory. Taki totalny chaos jak to zwykle u tego usera.
Jockey napisał(a):
Brak doprecyzowania o czym ma być temat chociaż to obowiązek wynikający z regulaminu. Szansa była założyciel tematu zamiast skupić się na doprecyzowaniu tematu zaczął frontalny atak na moderację. Zamykam.

viewtopic.php?p=1201665&sid=5b0b7b6cd8f8d14fa1aa42336abba61c#p1201665

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


N gru 05, 2021 11:44 am
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Czyli nie ma możliwości powrotu do tego tematu. Moja naiwność nie problem ze zrozumieniem tu zadziałała. Sądziłem po innym modzie - merss, że podpowiesz, bądź inny mod podpowie. Jak się zabrać do tego tematu.
Wiem że - TS7 odpływa zbyt daleko w swych wypowiedziach. Nie mając jeszcze podstaw do tego. Tak można gdy dany temat jest już mocno wyczerpany. Więc było by to coś jak podsumowanie. W sumie gdy we wstępniaku, zamiast zarysu, jest zbyt wiele danych. To trudno z tym dyskutować. Trzeba wnosić swą inwencję, nie koniecznie przez to być dobrze zrozumiałym.
Zabrałem głos tu, tylko po to, by uściślić sprawy podejmowania tematów.
Czytając posty widzę właśnie brak ukierunkowania zakładających je.
Więc bez odbioru. Nie toczę sporów jak by co.


N gru 05, 2021 2:15 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16877
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Podpowiedziałam, że to chaos. Nie wiem o co mu chodziło, bo czytając wyjaśnienia wiedziałam jeszcze mniej, zbyt wysoki poziom abstrakcji; tymczasem pojęcie kultury się definiuje, ma swe składowe. TS7 odrzuca definiowanie pojęć, bo kreatywność rozumie jako filozofowanie o niczym. Kultura obejmuje także język. Jaki język nakazuje się stosować w ramach Bożej Kultury? Zrozumiałam jedynie inwektywy kierowane pod adresem moderacji, wyssane z palca, ale je rozumiałam. Z pasją to czyni. Łamanie regulaminu to także lekceważenie zasad ortografii, lekceważenia a nie niewiedza. Tobie nie zwracam uwagi ani nie poprawiam błędów ortograficznych, ale dobrze by było, byś zapamiętał, że po spółgłoskach piszemy 'rz'. To zasada.


N gru 05, 2021 2:36 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): Cz sty 28, 2021 12:49 am
Posty: 637
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Witold M,

Nie musisz się trudzić i przejmować.
Nie dzieje się nic czego się nie dało przewidzieć.
Czego nie rozumieją, tego nie dopuszczają?
A jak bym się chciał zapisać do podstawówki ponownie, żeby mnie pouczały Panie Nauczycielki i niemiłe Sprzątaczki przeganiały z parapetów to znajdę adresy.
To ich Królestwo, oni tu rządzą, bronią swojego terytorium i ustalają swoje warunki, czy one mają sens czy nie mają.

Jak inni chcą dać sobą pomiatać i się ustawiać, to wolna wola. Ja będę robił co uważam za słuszne i oni też. Więc jak się to skończy banem to może taka Wola Boska. Naprawdę to nie jest Arka Noego, jedyne miejsce.

W ogóle to nie odpowiem na Twoją wiadomość bo masz zablokowane przychodzenie wiadomości.


N gru 05, 2021 3:42 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16877
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Kreatywność jest ściśle związana z komunikatywnością języka. To ma sens co da się przełożyć na góralski mawiał ks, prof. J.Tischner. Jeśli zamiast przekładu i prośby o doprecyzowanie czytamy litanię inwektyw to domniemujemy, że mamy do czynienia z osobą niestabilną emocjonalnie i filozofującą o życiu. Nie rozumie polecenia, bo uważa, że posiadła prawdę a inni to odtwórcze wykształciuchy poruszające się po ustalonych ścieżkach pojęciowych. Ona nie rozumie na czym polega stabilność języka, używa własnego kodu komunikacji, który odczytuje się jak sałatę słowną. Próby naprowadzenia jej na tory komunikatywności kwituje emocjonalnymi inwektywami (bardzo symptomatyczne). Jeśli ktoś nie rozumie poleceń i chce ustawiać zasady gry na swoich warunkach to się prędzej lub później o tym dowie. Dziecinnymi oskarżeniami o to, że mod kogoś nie lubi nic się nie ugra. Modzi powinni dbać o merytoryczność, muszą więc sami rozumieć o co chodzi i czego pilnować w przebiegu rozmów.


N gru 05, 2021 5:27 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): Cz sty 28, 2021 12:49 am
Posty: 637
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Merss,

Nie rozumiesz pewnych rzeczy, więc nie rozumiesz.
Jak zrozumiesz to zrozumiesz.
Chcesz robić swoje pudłowane diagnozy? Rób sobie do woli.
Zakładasz Złą Wolę? To zakładaj.
Chcesz być niemiła? Bądź dalej.
Mnie się znudziło odbijanie Twoich bardzo niecelnych komentarzy. Są tak dalece spudłowane, że mógłbym czekać na opis Reksia albo Plastusia.
I tak wiemy jak to się regularnie kończy.
Nie zrozumiesz, albo udasz, że nie rozumiesz.
Przegrywasz merytorycznie, chowasz się za władzą bądź kolegą. Groźby, czerwień, kasacja, itd.
I od nowa. Żenada.
Różne rzeczy się robi, ale można też je robić w sposób różny. Nie rozumiesz, albo nie chcesz zrozumieć, rób jak uważasz. Sposób w jaki traktujecie użytkowników jest dla mnie niskich lotów.

Możecie otworzyć kawiarnię i wpuszczać do środka gości tylko w stroju błazna i inne podobne reguły wprowadzać.

Nie interesują mnie Twoje polecenia. Nie jesteś moim Bogiem, ani nawet Księdzem. Jeżeli przestrzegam tego, to z własnej woli. Jeżeli reguły są błędne to się je zmienia. Jak się nie zmienia to czasem kończy się tak, że skuteczność może być niska przez np. 17 lat. Wolna Wola.

Nie macie czego tu za bardzo pilnować, bo nic tu się prawie nie dzieje. Ale może nie zależy Wam na tym.
Porządki się wprowadza gdy jest zagrożenie realne chaosu. Moderator jest dla mnie do innych celów. Służby użytkownikom. W sprawach istotnych ingerujący, a nie zawracający głowę co chwila i to w nieuprzejmy sposób.

Ja będę pisał to co uznam za słuszne, a Wy, jeżeli uznacie, że to co piszę jest zagrożeniem dla tego forum, to kasujcie.


N gru 05, 2021 7:38 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18234
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
TS7 napisał(a):
Nie rozumiesz pewnych rzeczy, więc nie rozumiesz.
Ty przekazujesz komunikat i odpowiadasz za jego treść.
Jeśli jest niezrozumiały z powodu niekomunikatywności (a jest), to nie wina Merss, tylko Twoja.
A powyższym wybuchem pięknie potwierdziłeś to, co Merss napisała:
Merss napisał(a):
Jeśli zamiast przekładu i prośby o doprecyzowanie czytamy litanię inwektyw to domniemujemy, że mamy do czynienia z osobą niestabilną emocjonalnie i filozofującą o życiu. Nie rozumie polecenia, bo uważa, że posiadła prawdę a inni to odtwórcze wykształciuchy poruszające się po ustalonych ścieżkach pojęciowych. Ona nie rozumie na czym polega stabilność języka, używa własnego kodu komunikacji, który odczytuje się jak sałatę słowną. Próby naprowadzenia jej na tory komunikatywności kwituje emocjonalnymi inwektywami (bardzo symptomatyczne).

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


N gru 05, 2021 8:16 pm
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2582 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160 ... 173  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL