Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 4:37 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2582 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158 ... 173  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
merss napisał(a):
Poprawa atmosfery jest bardzo łatwa do uzyskania.
Likwidacja moderatorów uprawiających prywatę za pomocą narzędzi moderatorskich.


Śr sie 11, 2021 11:47 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16877
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Myślę, że prościej byłoby zatrudnić sztuczną inteligencję. Należałoby jej wpisać algorytm miłosny. Wszystko przed nami!
Mnie konflikty nie przeszkadzają i uważam je za rzecz oczywistą. Jeśli jednak ktoś chce mieć miłą atmosferę to należy ujednolicić skład użytkowników pod kątem kompetencji komunikacyjnych. Wyeliminować tych co ich nie mają.


Śr sie 11, 2021 11:59 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lut 27, 2021 8:04 pm
Posty: 1165
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
I to po to Bóg dał nam rozum i wolną wolę, aby zarządzały nami (tendencyjne) algorytmy i sztuczna inteligencja? Czym to się kończy to widzimy, jak wygląda cenzura na YouTube, Facebooku i wszelkich dużych mediach społecznościowych.
Usuwanie ludzi, którzy mają kompetencje inne niż przeciętne to tragiczny pomysł. Dokładnie tym był komunizm i jego rewolucyjne czystki. Tym się kończy ujednolicanie, ściąganie wszystkich na jeden poziom i eliminowanie nieprzeciętności. Nieba na ziemi w ten sposób nie stworzono, jak to się mówi "masa ciągnie w dół".


Cz sie 12, 2021 12:16 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16877
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Masa ciągnie w dół jak powiadał prof. B. Wolniewicz. Ta masa to masa nieuków, ludzi niedouczonych, którzy chcą być nauczycielami. Nieliczne elity wprowadzają postęp i chronią depozytu wiary, by została zachowana w formie nieskażonej. Człowiek niedouczony a przekonany, że jest mistrzem to ogromny szkodnik. Należy go wyeliminować, gdy uświadomienie mu jego nieuctwa jest niemożliwe w danym czasie a nieuctwo staje się przyczyną konfliktów. Nieuk zawsze stara się podważyć kompetencje osoby należącej do elit zdrowych społeczeństw.
Twoje pustosłowie nie robi na mnie wrażenia, ale Luter wygrał stosując podobne metody. Jeśli pojawi się jeszcze jeden post to wypiszę kartę urlopową. To informacja wyjaśniająca.
Na razie masz zakaz pisania w tym wątku przez najbliższy miesiąc. Nie mam czasu, by czytać występy trolla i odpowiadać na pustosłowie. Doświadczenie nauczyło mnie, że wszystkie żale zostały tu umieszczone. Doskonale odnalazłeś się w grupie tych, którzy sieją zamęt, bo zareagowałeś. Tak więc to celowe trollowanie.


Cz sie 12, 2021 8:12 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt mar 26, 2004 5:06 pm
Posty: 4685
Lokalizacja: Poznań
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V

Dzisiaj zrezygnowałem z funkcji moderatora. Zapewne zauważyliście, że ostatnio mniej mnie było na forum, niewiele postów. To efekt wypalenia i zmęczenia forum. Kiedy nie ma weny, tkwienia dla samego tkwienia nie ma sensu. Po za tym reszta koleżeństwa miała przez to więcej pracy i poniekąd słuszne pretensje. Dziękuje wszystkim za współpracę i miłe spędzenie czasu. Będę bywał na forum, może nawet coś napiszę.

Robur


So sie 14, 2021 2:30 am
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Dzięki - Robur za twój moderatorski wkład na tym forum. Zmęczenie towarzyszy nam od pierwszych do ostatnich dni naszego życia. Wypalenie. Gdy się wie odpowiednio dużo o człowieku ( w sensie słabościach ludzkiej psychiki ). Trudno pełnić rolę kata, nad potępioną duszą. A taki wymóg jest dla moderatorów. Nie oceniam czy to jest pozytywne, oceniam że niezbędne co do zasady. Takie są zasady, gdy człowiek musi łamać swe poczucie godności i poddawać rygorowi dyscypliny innych. Znając niuanse słabości ludzi, jest to prawie nie wykonalne. Bo słabość usprawiedliwia, wypaczenia czynione przez innych. Tak postrzega człowiek sam z siebie. Znając i swoje i innych zachowania.
Ja kiedyś miałem propozycję od - PeteraW, by zostać moderatorem tego forum. Nie wyraziłem takiej zgody. Jednym z powodów było to, że trzeba się czepiać ludzi z powodu ich słabości. Dyscyplinować ich. Ja natomiast już wtedy znałem z praktyki, niewyobrażalnie dużo ludzkich słabości. Nie czułem się na siłach, by być rygorystycznym cenzorem ludzkich zachowań. No cóż, mierzyłem siły na zamiary. Tak to wygląda tego typu funkcja.
Ważne by umieć stanąć w prawdzie, wobec każdego z naszych zadań. Tak też widzę twą rezygnację - Roburze.


So sie 14, 2021 9:03 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr mar 02, 2016 5:53 pm
Posty: 2719
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Zaluje Robur ze akurat ty zrezygnowales, twoje moderowanie podobalo mi sie moze dlatego ze bylo najbardziej podobne do tego czego oczekuje od moderatora - lagodzenia a nie zaostrzania konfliktow. No coz mimo roznic pogladow mam nadzieje widziec cie od czasu do czasu tutaj lub na ateiscie.
Watek wakacyjny b.ciekawy.


N sie 15, 2021 11:57 pm
Zobacz profil
Patrzy z daleka
Patrzy z daleka

Dołączył(a): Cz mar 21, 2002 6:07 pm
Posty: 273
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Robur napisał(a):

Dzisiaj zrezygnowałem z funkcji moderatora. Zapewne zauważyliście, że ostatnio mniej mnie było na forum, niewiele postów. To efekt wypalenia i zmęczenia forum. Kiedy nie ma weny, tkwienia dla samego tkwienia nie ma sensu. Po za tym reszta koleżeństwa miała przez to więcej pracy i poniekąd słuszne pretensje. Dziękuje wszystkim za współpracę i miłe spędzenie czasu. Będę bywał na forum, może nawet coś napiszę.

Robur


Również pragnę podziękować w tym miejscu Roburowi za wieloletnią posługę, trud i czas poświęcony na to moderowanie forum. Pan Bóg najlepiej wynagradza tego typu bezinteresowną pracę a mi pozostaje tylko życzyć przyjemnego spędzania czasu na naszym forum już jako zwykły user.


Pn sie 16, 2021 2:00 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Wespecjan napisał(a):
(ciach to forum dyskusji a nie wklejania obrazków -J)

Proszę o wskazanie punktu regulaminu zabraniającego wklejanie obrazów razem z tekstem (bo to było w moim poście) albo o przywrócenie całego postu.


Wt sie 17, 2021 9:02 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Wespecjan napisał(a):
Wespecjan napisał(a):
(ciach to forum dyskusji a nie wklejania obrazków -J)

Proszę o wskazanie punktu regulaminu zabraniającego wklejanie obrazów razem z tekstem (bo to było w moim poście) albo o przywrócenie całego postu.

III Formatowanie i grafika:
4. Obrazki możesz wklejać, jeśli nie burzą układu forum i nie utrudniają czytania wątku przez wymiary i/lub długość ładowania oraz nie naruszają regulaminu zawartością. Jeśli obawiasz się, że tak jest - podaj tylko link.


Wt sie 17, 2021 9:08 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Czego nie rozumiesz? Wstawiłeś obrazek który z niczym nie dyskutował a chciałeś nim tylko obrazić ludzi inaczej myślących dlatego został wywalony. Żadnych polemicznych treści nie zawierał. Taki zwyczajowy twój bluzg w kierunku inaczej myślących.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Wt sie 17, 2021 9:55 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Jockey napisał(a):
Czego nie rozumiesz? Wstawiłeś obrazek który z niczym nie dyskutował a chciałeś nim tylko obrazić ludzi inaczej myślących dlatego został wywalony. Żadnych polemicznych treści nie zawierał. Taki zwyczajowy twój bluzg w kierunku inaczej myślących.

O nie, nie, w uzasadnieniu do kasacji postu dałeś do zrozumienia, że na tym forum nie wkleja się obrazków a nie, że "treść jest nieodpowiednia, obraźliwa", etc., a kiedy wkleiłem odpowiedni paragraf z regulaminu, który pokazywał, że to ty złamałeś regulamin - zmieniłeś wersję.
Dodatkowo, w tym obrazie nie było nic obraźliwego, pokazywał tylko dalekosiężne skutki przyznawania rządowi pozaprawnych kompetencji "do walki z kowidem".

Proszę innych moderatorów o interwencję bo Jokej jest tutaj sędzią we własnej sprawie a w oczywisty sposób popełnił delikt wobec Regulaminu forum.


Wt sie 17, 2021 10:17 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18234
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Kolejna piana Wespecjana w "Uwagach do obsługi forum". W ogóle ten wątek monopolizuje kilku pieniaczy.
A tymczasem Wespecjan nazywa księży, których nauki mu sie nie podobają "diabłami wcielonymi" i nie widzi w tym niewłaściwości.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Śr sie 18, 2021 12:30 am
Zobacz profil WWW
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Iustus
Zaprzestań wysyłania do mnie na priv wiadomości z twoimi komentarzami. Wszystko co mam ci do powiedzenia pisze publicznie.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Śr sie 18, 2021 10:06 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2020 1:04 pm
Posty: 2208
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Robur napisał(a):

Dzisiaj zrezygnowałem z funkcji moderatora. Zapewne zauważyliście, że ostatnio mniej mnie było na forum, niewiele postów. To efekt wypalenia i zmęczenia forum. Kiedy nie ma weny, tkwienia dla samego tkwienia nie ma sensu. Po za tym reszta koleżeństwa miała przez to więcej pracy i poniekąd słuszne pretensje. Dziękuje wszystkim za współpracę i miłe spędzenie czasu. Będę bywał na forum, może nawet coś napiszę.

Robur

Dzięki Robur za Twoją pracę. Mam nadzieję, że będziesz jednak aktywnym uczestnikiem dyskusji na forum, a nie tylko obserwatorem :)


Cz sie 19, 2021 11:43 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2582 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158 ... 173  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL