Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 2:43 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2645 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 177  Następna strona
 Kowid 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr sie 31, 2011 12:45 pm
Posty: 1261
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Hmm...może naziolki wprowadzą rozporządzenie, które "zobowiąże" niezaszczepionych do noszenia opasek na rękach?


Pt cze 25, 2021 10:37 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2020 1:04 pm
Posty: 2208
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Po nich można się wszystkiego spodziewać. Absolutnie nic mnie już nie zaskoczy. W końcu jak powiedział niedawno któryś z ministrów "Musimy jakoś zaszczepić te 80 - 90% ludzi". Jak mus, to mus - nie ma zmiłuj. Rząd też ma swoich właścicieli, którzy kazali wyrobić określoną normę. I żadne prawo ani nawet zwykła przyzwoitość nie stanie im na drodze.


Pt cze 25, 2021 10:57 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): N maja 30, 2021 11:53 pm
Posty: 90
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Adam M. napisał(a):
Szczepionki na razie sa najlepsza bronia do walki z epidemia, dlatego uwazam ze racjonalne jest szczepienie sie, jesli beda jakies lepsze srodki ( lekarstwa ) to wtedy bedzie sie mozna zastanawiac nad jakims wyborem. Na razie nie widze takich lekarstw uznanych na calym swiecie za skuteczne, odwrotnie do szczepionek.


Nie widzisz lekarstw, bo odwracasz od nich wzrok. Podałam Ci wcześniej linki. Ale dla Ciebie to nadal mocno podejrzana sprawa, bo FDA...

"Porównując iwermektynę z eksperymentalnymi zastrzykami, fałszywie promowanymi jako „szczepionki”, widzimy, co następuje: Iwermektyna jest tania, bezpieczna, skuteczna i tłumiona. Z drugiej strony eksperymentalne zastrzyki są drogie, niebezpieczne, rozczarowujące i niesłusznie promowane ponad innymi rozsądnymi metodami leczenia COVID-19."
https://www.lifesitenews.com/opinion/iv ... hat-simple

W tym artykule znajdziesz więcej informacji o stosowaniu tego leku w innych krajach, i o rezultatach. Znasz angielski, więc sobie z pewnością poradzisz (ja nie mam czasu na tłumaczenie).

_________________
Z każdego bezużytecznego słowa, które wypowiedzą ludzie, zdadzą sprawę w dzień sądu. Mt 12,36


So cze 26, 2021 1:26 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 14, 2018 8:54 pm
Posty: 3919
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
bluejay napisał(a):
polexit napisał(a):
Tak na marginesie, odkryłem niedawno stary polski film "Wojna światów - następne stulecie" Piotra Szulkina z 1981 roku. Myślę, że sam reżyser w najczarniejszych snach nie przypuszczał jak bardzo aktualny będzie ten film po 40 latach od jego powstania, z czego 30 już po nastaniu tzw. "wolnej Polski". Rzeczywistość, którą przedstawia to wypisz wymaluj świat koronapsychozy A.D. 2020-2021. Jeden z moich ulubionych cytatów:
"Krew dajecie dobrowolnie. Kto nie da, nie dostaje śniadania. Kto nie je, nie może dać krwi. Kto nie może dać krwi traci miejsce w naszej noclegowni. Krew dajecie dobrowolnie" - piękne, nieprawdaż?
Film można obejrzeć na jutubie: https://www.youtube.com/watch?v=WZU-bNgpCP0


Obejrzałeś? Ja tak. Też polecam. A jeśli obejrzysz, to odpowiedz, proszę, czy rządzący z tego filmu też są dla Ciebie autorytetem, podobnie jak amerykańskie agencje rządowe (FDA, CDC). Może w ogóle powinniśmy zacząć tę naszą dyskusję od odpowiedzi na pytanie: kto jest moim autorytetem i dlaczego? :) Bo to by chyba wyjaśniło rozbieżność naszych poglądów. :)

Wczoraj wieczorem obejrzałam ten film. Niesamowite, ten film jest proroczy 8O

_________________
Jednoczmy siły już dziś, za późno nie robić nic!


So cze 26, 2021 7:51 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt cze 27, 2014 12:47 pm
Posty: 8081
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Pojawił się artykuł wskazujący na właściwości antykowidowe naparu z rośliny Artemisia annua L. (bylica roczna). Roślina jest od dawna używana w walce z malarią.

https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0378874121002439?via%3Dihub
---
Myślę, że warto śledzić:https://clinicaltrials.gov/ct2/show/study/NCT04530617

Ciekawe, czy napar z piołunu też byłby dobry? Wydaje mi się, że miałby szansę.


N cze 27, 2021 12:42 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2020 1:04 pm
Posty: 2208
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
towarzyski.pelikan napisał(a):
Wczoraj wieczorem obejrzałam ten film. Niesamowite, ten film jest proroczy 8O

Prawda? Szulkin zrobił to jako zawoalowany paszkwil na komunę i jak widać, 40 lat po tym filmie nada żyjemy w tym systemie - zmieniły się tylko dekoracje, zmienił się "wróg", ale metody ogłupiania i opresji są te same.

@Brandeisbluesky, najlepiej na świrusa działa trzecia dawka przypominająca dwudawkowej szczepionki :D Oczywiście działa tylko na najbliższą falę jesienno-zimową. Kolejne fale będą wymagać szprycy nr 4, 5, 6... Na każdego mutanta nowa dawka przypominająca.

Kolejne lockdowny jako bardzo prawdopodobne zapowiedział Harry Potter z Ministerstwa Deficytu Budżetowego. Ile jeszcze "fal", "lokdałnów", "powrotów do normalności", "ostatnich prostych wychodzenia z pandemii" musi się powtórzyć, żeby ludzie zrozumieli wreszcie o co tu chodzi?


Pn cze 28, 2021 2:05 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Brandeisbluesky napisał(a):
Pojawił się artykuł wskazujący na właściwości antykowidowe naparu z rośliny Artemisia annua L. (bylica roczna). Roślina jest od dawna używana w walce z malarią.

https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0378874121002439?via%3Dihub
---
Myślę, że warto śledzić:https://clinicaltrials.gov/ct2/show/study/NCT04530617

Ciekawe, czy napar z piołunu też byłby dobry? Wydaje mi się, że miałby szansę.
Szklanka naparu z świeżego ziela piołunu ma ciekawe właściwości, że tak powiem stymulujące, człowiek staje się żywotny, pełen entuzjazmu i energii, 100% ma działanie pobudzające na psychikę, wiem po własnym doświadczeniu i ludzi wokół.


Pn cze 28, 2021 2:52 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt cze 27, 2014 12:47 pm
Posty: 8081
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Na stronie https://zdrowie.wprost.pl/koronawirus/10441258/czy-mozna-szczepic-sie-przeciwko-covid-19-w-trakcie-ciazy-badania.html można przeczytać informacje o wynikach badania dotyczących analizy 3958 ciąż spośród 35 691 ciąż, zapisanych do 'rejestru ciąż v-safe'. W badaniu podano wyniki takie, że spośród 827 ciąż, 115 (13.9%) zakończyło się utratą ciąży, a 712 (86.1%) ciąż zakończyło się urodzeniem żywego dziecka (głównie wśród uczestniczek, które otrzymały szczepionkę w trzecim trymestrze).

Chciałabym, by zainteresowani przyjrzeli się, jak policzono procent dotyczący utraty ciąż i zwrócili uwagę na czas zaawansowania w ciąży w momencie, kiedy uczestniczki otrzymywały szczepionkę. Informacje potrzebne do liczenia znajdują się w artykule Preliminary Findings of mRNA Covid-19 Vaccine Safety in Pregnant Persons w Tabeli 4.

W Tabeli 4. można znaleźć dane:
Spontaniczna aborcja poniżej 20 tygodnia: 104/827 (12.6%)

Czyli 104 ciąże zakończyły się śmiercią przed 20 tygodniem. Ponieważ badanie podaje, że 115 ciąż zakończyło się utratą ciąży, 115-104=11 ciąż zostało utraconych od 20 tygodnia wzwyż, co stanowi mały procent całkowitej liczby poronień. W opisie Tabeli 4. można przeczytać, że 700 uczestniczek (84.6%) otrzymało pierwszą dopuszczalną dawkę w trzecim trymestrze ciąży. Czyli tylko 827-700=127 uczestniczek zostało zaszczepionych przed trzecim trymestrem (przed 28 tygodniem ciąży), a reszta w tym czasie nie była wystawiona na działanie szczepionki. Z tych informacji wynika, że procent poronień w pierwszym i drugim trymestrze jest 104/127=81.9% albo wyższy, gdyż pewne kobiety mogły poronić między 20 a 28 tygodniem.

Jeśli procent poronień w pierwszym i drugim trymestrze jest 81.9% (lub wyższy) w USA, byłyby już dziesiątki lub setki tysięcy poronień po szczepieniu. Sprawdzenie w bazie VAERS sugeruje, że to nie nastąpiło.

Jak widać dane z artykułu nie potwierdzają tezy, że szczepionka jest bezpieczna dla płodów. Z drugiej strony dane te sugerują absurdalnie wysoki procent poronień w wypadku zaszczepienia matki w I i II trymestrze, który nie wydaje się być potwierdzony przez dane z bazy VAERS, zbierającej dane na temat komplikacji poszczepiennych. Wobec tego, niestety nie można wyciągnąć jakichkolwiek wiarygodnych konkluzji z tego badania. Prawdopodobnie próbka populacji kobiet, która zapisała się na v-safe była niereprezentatywna albo grupa kobiet uwzględnionych w badaniach (około 3958/35 691 = 11% kobiet, które zapisały się na v-safe) nie była reprezentatywna, albo i jedno i drugie.


Pn cze 28, 2021 2:56 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): N maja 30, 2021 11:53 pm
Posty: 90
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
polexit napisał(a):
Szulkin zrobił to jako zawoalowany paszkwil na komunę i jak widać, 40 lat po tym filmie nada żyjemy w tym systemie - zmieniły się tylko dekoracje, zmienił się "wróg", ale metody ogłupiania i opresji są te same.


Niestety pole rażenia jest obecnie większe niż za komuny w Polsce (piszę na podstawie własnych obserwacji). W tamtych czasach wielu może bało się podskoczyć, ale przynajmniej zdawało sobie sprawę, że rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej niż oficjalny przekaz. Szersze kręgi społeczeństwa były świadome. Teraz jest podobnie jak w tym filmie.

_________________
Z każdego bezużytecznego słowa, które wypowiedzą ludzie, zdadzą sprawę w dzień sądu. Mt 12,36


Pn cze 28, 2021 8:03 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr mar 02, 2016 5:53 pm
Posty: 2719
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
bluejay napisał(a):
Nie widzisz lekarstw, bo odwracasz od nich wzrok. Podałam Ci wcześniej linki. Ale dla Ciebie to nadal mocno podejrzana sprawa, bo FDA...

"Porównując iwermektynę z eksperymentalnymi zastrzykami, fałszywie promowanymi jako „szczepionki”, widzimy, co następuje: Iwermektyna jest tania, bezpieczna, skuteczna i tłumiona. Z drugiej strony eksperymentalne zastrzyki są drogie, niebezpieczne, rozczarowujące i niesłusznie promowane ponad innymi rozsądnymi metodami leczenia COVID-19."
https://www.lifesitenews.com/opinion/iv ... hat-simple


Nie tylko FDA ale i europejski odpowiednik tej instytucji nie zatwierdzil iwermektyny jako uznanego leku na Covid, ale czytalem ze badania nad nia dalej trwaja, tak samo jak badania nad innymi lekarstwami, m. innymi takim ktory zablokowal by bialku kolcowemu mozliwosc podlaczenia sie do receptora komorki. Rozne inne lekarstwa antywirusowe sa na biezaco stosowane, jak chocby remdesivir, dexamethasone, RegnCov 2, Pepcid czy nawet Melatonin, nie mowiac o witaminach. Ja osobiscie wole sie jednak chronic przed zakazeniem niz zakazic sie i pozniej leczyc.


Pn cze 28, 2021 8:51 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
(ciach jak zwykle Wespecjan musiał się pochwalić swoim chamstwem -J)


Pn cze 28, 2021 9:15 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Kanadyjski portal podaje że na wskutek obywatelskiej petycji, sąd w Lizbonie w Portugali został zobligowany przeprowadzić weryfikację i podać dokładną liczbę zgonów z powodu kowid w Portugali. Zamiast podawanych do tej pory przez rząd 17000 zgonów od stycznia 2020 do kwietnia 2021 sąd ustalił, że zgonów z powodu kowid było 153 czyli 0.9% podawanej do tej pory liczby a reszta ludzi zmarła z innych przyczyn z testem pozytywnym na kowid.


Wt cze 29, 2021 8:42 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): N maja 30, 2021 11:53 pm
Posty: 90
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Adam M. napisał(a):
Nie tylko FDA ale i europejski odpowiednik tej instytucji nie zatwierdzil iwermektyny jako uznanego leku na Covid, ale czytalem ze badania nad nia dalej trwaja, tak samo jak badania nad innymi lekarstwami, m. innymi takim ktory zablokowal by bialku kolcowemu mozliwosc podlaczenia sie do receptora komorki. Rozne inne lekarstwa antywirusowe sa na biezaco stosowane, jak chocby remdesivir, dexamethasone, RegnCov 2, Pepcid czy nawet Melatonin, nie mowiac o witaminach. Ja osobiscie wole sie jednak chronic przed zakazeniem niz zakazic sie i pozniej leczyc.


Iwermektyna jest zwalczana, bo to jest lekowa wojna. Podobnie było z HCQ, która przynosiła dobre efekty, jeśli była zastosowana we wczesnym etapie choroby. Też ją zwalczano. Tutaj masz detaliczny opis tej wojny: klik.

Remdesivir był intensywnie promowany przez Fauciego. Jest lekiem drogim, a jego skuteczność jest wątpliwa. Nawet WHO (masz zaufanie do instytucji) odradza stosowanie remdesiviru u pacjentów z COVID-19: klik.

Naprawdę warto dowiedzieć się, co dzieje się USA, bo to ma istotny wpływ nie tylko na ten kraj, ale na cały świat. A próbę opisania tego wszystkiego podjął Steve Kirsch, były zwolennik szczepień oraz aktualny sceptyk teorii spiskowych. Tłumaczenie na język polski jest dostępne tutaj.

Cytuj:
Najpierw kilka słów o autorze. To urodzony w 1956 r. amerykański wynalazca (m.in. myszki optycznej, podobnej do tej, którą być może teraz używasz), założyciel wielu innowacyjnych firm. Skończył dwa kierunki na renomowanym Massachusetts Institute of Technology – MIT. Multimilioner. Filantrop. Sam finansuje od kilkunastu lat wiele kluczowych medycznych badań naukowych. Demokrata, jak sam pisze, głosował na Bidena w ostatnich wyborach prezydenckich. Od początku tzw. pandemii prowadził badania nad prawdziwie skutecznymi lekami przeciwko Covid. Jednak ślepo ufając rządowi i państwowym instytucjom zdrowia, zaszczepił się – i całą rodzinę, wraz z córkami – preparatem firmy Moderna. Otrzeźwiał dopiero w maju 2021 roku, gdy zaczął dowiadywać się o coraz powszechniejszych niebezpiecznych skutkach tzw. szczepionki przeciwko Covid-19. Od tego czasu zaczął coraz głębiej docierać do informacji, których albo nie dostrzegał wcześniej, albo były i są dalej tajemnicą publiczną. Ze swoją energią, wpływami, kontaktami, poważaniem i popularnością, stał się czołową osobistością w walce przeciwko wyszczepianiu ludzi – jak sam to nazywa – śmiercionośnym i ludobójczym preparatem mRNA zwanym „szczepionką przeciwko Covid”. Z pasją neofity jest aktywny na wielu płaszczyznach, wspiera badania, dąży do ujawnienia danych, cały czas trzymanych przez komórki rządowe, np. o prawdziwej liczbie śmiertelnych ofiar „szczepionki” oraz liczbie żyjących ofiar. Walczy z cenzurą w mediach, środowiskach akademickich, lekarskich. Walczy z coraz powszechniejszym zastraszaniem ludzi. Ustanowił nagrodę w wysokości 2 milionów dolarów, którą może podjąć każda osoba, która przedstawi naukowe kontr-argumenty do jego argumentów, dotyczących leczenia Covid-19 dostępnymi lekami, jak wykazują liczne badania, leczenia w 100% skutecznego. Niestety, nikt z establishmentu nawet nie podjął się tego wyzwania, wszyscy zahipnotyzowani oficjalną narracją, bądź cynicznie uczestniczący w spisku, nie podejmują się żadnej oficjalnej i otwartej dyskusji.

_________________
Z każdego bezużytecznego słowa, które wypowiedzą ludzie, zdadzą sprawę w dzień sądu. Mt 12,36


Wt cze 29, 2021 10:32 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt cze 27, 2014 12:47 pm
Posty: 8081
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
bluejay,
Polecam wywiad z Dr. Robertem Malone. Oglądałam rozmowę Malone, Weinstein'a, i Kirsch'a. Malone wydaje mi się najbardziej wyważony w opiniach. Kirsch ulega emocjom, ale nie dziwię się mu. Interakcje Malone z Kirsch'em to jak spotkanie wody z ogniem - w pozytywnym znaczeniu.


Wt cze 29, 2021 10:49 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): N maja 30, 2021 11:53 pm
Posty: 90
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Brandeisbluesky napisał(a):
bluejay,
Polecam wywiad z Dr. Robertem Malone. Oglądałam rozmowę Malone, Weinstein'a, i Kirsch'a. Malone wydaje mi się najbardziej wyważony w opiniach. Kirsch ulega emocjom, ale nie dziwię się mu. Interakcje Malone z Kirsch'em to jak spotkanie wody z ogniem - w pozytywnym znaczeniu.


Myślę, że ja wiem już wystarczająco dużo, żeby wyrobić sobie odpowiedni pogląd na sprawę szczepień. I chyba potrzebuję trochę odpocząć od tematu :) Zależy mi głównie na tym, żeby do poleconych materiałów w języku polskim zajrzały osoby, które nie mogły w pełni skorzystać ze źródeł w języku angielskim.

_________________
Z każdego bezużytecznego słowa, które wypowiedzą ludzie, zdadzą sprawę w dzień sądu. Mt 12,36


Śr cze 30, 2021 1:30 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2645 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 177  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL