Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 7:30 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Dział "Programy" na Katoliku 
Autor Wiadomość
Milczek
Milczek

Dołączył(a): N kwi 02, 2006 12:14 pm
Posty: 3
Odpowiedz z cytatem
Post Dział "Programy" na Katoliku
Nie zapomnieliście o tym dziale Panowie admini? Pytam z ciekawości, bo wszedłem tam dzisiaj i co widzę?

Operę na linencji ad-aware :/ Ludzie! Kiedy to było? Wieki temu! Opera już dawno pozbyła się banera reklamowego - przynajmniej już w wersji 8.54 go nie było, jak nie wcześniej, a teraz jest już wersja 9.02. Gadu-Gadu sądząc po screenie to pewnie jeszcze "szóstka".

Rozumiem, że głównym tematem portalu Katolik.pl nie jest oprogramowanie, ale skoro jest już taki dział, to niech informacje tam zamieszczone będą aktualne.

Pozdrawiam :-D


Pt wrz 29, 2006 9:44 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 11, 2006 11:11 am
Posty: 12
Lokalizacja: Warszawa
Odpowiedz z cytatem
Post 
Chciałem dać kilka sugestii odnośnie katalogu programów bo jest on naprawdę przdatny choć troszkę niedopracowany.

1. Brakuje mi bardzo miniaturek programów. A wystarczyłoby poprosić ludzi którzy mają dane programy o to by przysłali printscreena :)
2. Brakuje możliwości - dodaj program. Wiem że można napisać na katolik@katolik.pl ale powinno być to zrobione jako formularz na stronie (coś ala to - http://www.zaduchem.info/menu/kontakt.php ).
3. Może znalazłoby się kilka osób które czuwałyby nad tym, by programy były aktualne.

To wszystko. Pozdrawiam i czekam na reakcję :)

_________________
http://www.zaduchem.info/


N sty 14, 2007 2:00 pm
Zobacz profil WWW
Patrzy z daleka
Patrzy z daleka

Dołączył(a): Cz mar 21, 2002 6:07 pm
Posty: 273
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post 
Cały czas jestesmy otwarci na propozycje od osób, które chciałyby zająć się aktualizowaniem danych w katalogu programów i w ogóle prowadzeniem tego działu. Początkowo wydawało się, że temat jest ciekawy i są osoby zainteresowane prowadzeniem tej części serwisu ale niestety na nasze zapytania i propozycje nie odpowiedziały i dział jest chwilowo zaniedbany.
Mamy jednak ciągle nadzieję, że jakies wsparcie sie znajdzie... :-)
pozdr.
adm.


Pt mar 09, 2007 5:27 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 14, 2007 10:29 pm
Posty: 5
Lokalizacja: z Normandii
Odpowiedz z cytatem
Post 
No dobra ja mógłbym spróbować podjąć się tego wyzwania… tylko ktoś musi mnie tak w skrócie wprowadzić… 8)

_________________
To Bóg i tylko On jest naszą siłą i nadzieją i choćby wszystko w naszym życiu zaczeło się walić, On nas nie opuści.


So mar 10, 2007 1:50 am
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Wt mar 20, 2007 8:13 pm
Posty: 1
Odpowiedz z cytatem
Post licencje programów
Widziałbym też możliwość dodania informacji że program jest bezpłatny do użytku domowego lub bezpłatny do wykorzystania w firmie


Cz mar 22, 2007 10:10 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 51 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL