Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 5:18 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
 Ale mnie wzięło 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 28, 2004 3:36 pm
Posty: 1861
Lokalizacja: Szczecin
Odpowiedz z cytatem
Post 
Chyba znowu zniknę na jakiś czas. Nadchodzi Morrowind.

_________________
jesteśmy przerwą miedzy nicościa a nicością

Weiter, weiter ins Verderben
Wir müssen Leben bis wir sterben


Pt mar 02, 2007 9:35 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 30, 2007 9:44 pm
Posty: 77
Lokalizacja: POLSKA
Odpowiedz z cytatem
Post 
SwJacek napisał(a):
A czy ktoś z was gra w ogame?

Ba! :D Na dwóch Uni!A poza tym wszelkie strategie,GTA,NFS Carboon.RPG mnie nie krecą.A jak bym miał wybrać nr1 to zdecydowanie Settlers,grałem w to jeszcze na amidze. :)

_________________
Homines id, quod volunt, credunt


N mar 04, 2007 2:32 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 05, 2005 5:23 pm
Posty: 2
Lokalizacja: Warszawa
Odpowiedz z cytatem
Post 
(ciach: offtop)

_________________
Mim


Śr mar 07, 2007 3:52 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 28, 2004 3:36 pm
Posty: 1861
Lokalizacja: Szczecin
Odpowiedz z cytatem
Post 
Poamlutku zbliżam się do końca. Watek główny już przeszedłem teraz jeszcze wszystkie zadania poboczne. Uch..... Taki kawał porządnej nikomu nie potrzebnej roboty. :lol:

Jak ja to lubię. Tyle przygód

_________________
jesteśmy przerwą miedzy nicościa a nicością

Weiter, weiter ins Verderben
Wir müssen Leben bis wir sterben


Śr kwi 04, 2007 5:02 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 11, 2005 3:37 pm
Posty: 281
Lokalizacja: Łódź
Odpowiedz z cytatem
Post 
Moje typy to: Wolfenstein 3d, DOOM, DOOM2, Hexen, Heretic, Ducke Nuckem 3d, Warlords II, Settlers II, Cywilizations II, Need for Speed II, FIFA 96, Quake II. Oto gry, które ukradły mi najwięcej czasu w życiu.

Nic mi go nie zwróci ... złodzieje! Czasem po 12h dziennie.

_________________
"Gdybym [...] chciał się zabawić w krytykę Stworzenia wołałbym: - mniej treści, więcej formy!"


Pn maja 14, 2007 1:44 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 04, 2004 1:54 am
Posty: 5
Lokalizacja: Z kraju niemalże powszechnej głupoty
Odpowiedz z cytatem
Post 
Aż dziwne, że żaden z fanów cRPG nie wspomniał o Planescape Torment. Jak dla mnie najbardziej klimatyczna gra ze wszystkich wydanych w oparciu o D&D (a właściwie AD&D). Poza tym każdy zwolennik cRPG MUSI zagrać w Knights of the Old Republic - na mojej liście hitów obydwie części są tuż za tormentem (chociaż druga część ma trochę niedopracowane zakończenie). A z FPP polecam F.E.A.R. - niesamowity klimat, jeśli ktoś lubi horrory i klimaty sci-fi.


Pn maja 14, 2007 1:56 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 28, 2006 3:53 pm
Posty: 80
Lokalizacja: Olsztyn
Odpowiedz z cytatem
Post 
Cytuj:
Aż dziwne, że żaden z fanów cRPG nie wspomniał o Planescape Torment.


Od kilku lat zamierzam zagrać i jeszcze mi się nie udało, ale mam nadzieję, że w najbliższym czasie to się zmieni. W końcu długie wakacje przede mną 8)

_________________
Obrazek


Pn maja 14, 2007 8:50 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 04, 2004 1:54 am
Posty: 5
Lokalizacja: Z kraju niemalże powszechnej głupoty
Odpowiedz z cytatem
Post 
Gulik napisał(a):
Cytuj:
Aż dziwne, że żaden z fanów cRPG nie wspomniał o Planescape Torment.


Od kilku lat zamierzam zagrać i jeszcze mi się nie udało, ale mam nadzieję, że w najbliższym czasie to się zmieni. W końcu długie wakacje przede mną 8)

Z całego serca polecam. Jak lubisz BARDZO wciągające klimaty to ci się spodoba. Tylko przyszykuj się, że tą grę możnaby równie dobrze nazwać książką. To nie baldurs gdzie dialogi ograniczały się do dwóch, góra trzech zdań ;] Tutaj każda istotniejsza rozmowa trwa 10-20 minut minimum ;]


Pn maja 14, 2007 9:01 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 28, 2006 3:53 pm
Posty: 80
Lokalizacja: Olsztyn
Odpowiedz z cytatem
Post 
Pamiętam, że dawno, dawno temu czytałem w New Secret Service, że klimat ma niezły. Komputer mam odpowiedni do graficznych fajerwerków, ale wolę stare cRPGi - w nich liczyło się coś więcej, niż wygląd :P

_________________
Obrazek


Pn maja 14, 2007 9:10 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 04, 2004 1:54 am
Posty: 5
Lokalizacja: Z kraju niemalże powszechnej głupoty
Odpowiedz z cytatem
Post 
Gulik napisał(a):
wolę stare cRPGi - w nich liczyło się coś więcej, niż wygląd :P

Piękna i jakże prawdziwa myśl ;)


Pn maja 14, 2007 9:36 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 10, 2004 12:52 am
Posty: 146
Odpowiedz z cytatem
Post 
Obecnie gram w Thief III - ach te efekty świetlne, skradanie się w cieniu obok niczego nie świadomego człowieka.

Bardzo klimatyczną grą jest Call of Cthulhu: mroczne zakątki świata. Gra dość nowa, ale oryginał kosztuje 27 złotych (ja kupiłem przez empik.com, polecam zwłaszcza dla mieszkańców dużych miast, bo w salonie można odebrać nie płacąc nic za przesyłkę) i jest ładnie wydany. Co prawda ta gra nie jest dla ludzi o słabych nerwach (pewne plansze w których trzeba po prostu uciekać przed wrogiem z pewnością podniosą nadszarpną nerwy), ale miłośnikom Lovecraftowskich klimatów powinna się spodobać.

Niepodzielnie królującą serią gier jest dla mnie saga Legacy of Kain (Blood Omen 1 i 2, Soul Reaver 1 i 2 oraz Defiance) - genialna fabuła, ciekawy świat, wspaniała architektura, mnóstwo świetnej akcji, klimatyczne dialogi, wspaniałe pojedynki... Co tu dużo mówić, Legacy of Kain rządzi.

_________________
Przeniosłem się na forum wiara.pl.


Pn maja 14, 2007 11:34 pm
Zobacz profil WWW
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 04, 2004 1:54 am
Posty: 5
Lokalizacja: Z kraju niemalże powszechnej głupoty
Odpowiedz z cytatem
Post 
Cytuj:
Bardzo klimatyczną grą jest Call of Cthulhu: mroczne zakątki świata. Gra dość nowa, ale oryginał kosztuje 27 złotych (ja kupiłem przez empik.com, polecam zwłaszcza dla mieszkańców dużych miast, bo w salonie można odebrać nie płacąc nic za przesyłkę) i jest ładnie wydany. Co prawda ta gra nie jest dla ludzi o słabych nerwach (pewne plansze w których trzeba po prostu uciekać przed wrogiem z pewnością podniosą nadszarpną nerwy), ale miłośnikom Lovecraftowskich klimatów powinna się spodobać.

No popatrz, Lovecrafta bardzo lubię (ach, te jego zdania na pół strony w książce :wink:), ale o tej grze nie słyszałem. Zainteresuje się jak tylko będę w pobliżu jakiegoś sklepu :)


Pn maja 14, 2007 11:44 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 28, 2006 3:53 pm
Posty: 80
Lokalizacja: Olsztyn
Odpowiedz z cytatem
Post 
Sam nie grałem, ale patrzyłem na grę. Momentami naprawdę klimatyczna, ale - przepraszam za spoiler - strzelanie z działa okrętowego do Dagona to, ekhem, przegięcie.

_________________
Obrazek


Pn maja 14, 2007 11:51 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 18, 2007 2:00 am
Posty: 99
Odpowiedz z cytatem
Post 
War... War never changes...
Chyba najlepsze gry CRPG jakie kiedykolwiek powstały - Fallout oraz Fallout 2. Nie sposób oderwać się od świata, wciąga na długie godziny, wspaniałe możliwości wczucia się w postać, słowem - bajka. Niewiele było gier, które wciągnęłyby mnie do tego stopnia na wiele godzin.

(Jedynym wyjątkiem jest X-Com: Ufo Defense. Jak tylko dorwałem pełną wersję w swoje łapy, spędziłem przy komputerze ponad 48 godzin, aż w końcu wykonałem zadanie. 8) (W świecie gry upłynęły w tym czasie dwa czy trzy lata :D) )

Ale teraz nadchodzi... Fallout 3.
http://fallout.bethsoft.com
Trzecia część gry nie jest tworzona przez Black Isle tak jak poprzednie. Interplay sprzedał prawa do tytułu Bethesdzie, a ukończona w 90% gra z InterPlay nigdy nie ujrzała światła dziennego. Co z tym zrobi Bethesda? Artworki i wywiady, którymi kusili fanów Fallouta, pozwalają sądzić, że ekipa Bethesdy doskonale zna i rozumie oczekiwania graczy wobec Fallouta 3, samemu będąc zagorzałymi fanami serii. Chęci chęciami, ale jaki będzie efekt? Czy będzie to sequel godny swojego tytułu, czy... OBLIVION ZE SPLUWAMI?

Fani Fallouta na oficjalnym forum Bethesdy przyrzekają, że jeśli gra będzie sprzeczna z kanonem poprzednich części, to zniszczą forum. Kilka tysięcy osób odświeżających w kółko stronę skutecznie zablokuje cały serwer tak jak ostatnio, kiedy hordy graczy czekało na pokazanie się teasera gry.

_________________
Wiedz, że ciemność ziemi jest czerwonawa, ciemność powietrza szara, jednak ciemność duszy jest czystą czernią.


Pt cze 08, 2007 9:24 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 05, 2007 9:56 pm
Posty: 3829
Odpowiedz z cytatem
Post 
ZX Spectrum to moje początki :)....mam około 200-300 gier strategicznych/ekonomicznych ;)...Age Of Empire II byłem jednym z najlepszych polskich zawodników w sieci...sieć...od ogame do plemion dziś...
chrzesniacy, siostrzeńcy przychodżą do wujka po porady :) i konta :P


Pt cze 08, 2007 9:46 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL