Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 5:39 pm



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
 Piracki windows. 
Autor Wiadomość
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Cz lis 16, 2017 10:46 am
Posty: 361
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Piracki windows.
PeterW napisał(a):
Zostaw. Masz legalną wersję, to wystarczy. Pliki ze starymi datami mogą być, bo nie wszystko Microsoft kompiluje od nowa - nie ma takiej potrzeby. Często w systemie można też znaleźć wynalazki nawet z epoki Windowsa XP - działają, są OK, więc Microsoft nie zmienia.

Nie przeczytałem tego. Nie wiem czy się cieszyć czy płakać. Dziękuję za tą odpowiedź. Martwi mnie jedynie ze wykrywa mi stary, piracki klucz, ale probowalem go zaktualizowac.

Nawet jesli to są pliki z pirata to mogę ich używać normalnie? Jeśli tak to super i jak okaże się to prawdą to proszę o zamknięcie tematu. ;)


Cz sty 11, 2018 2:46 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt lut 06, 2009 11:03 pm
Posty: 1063
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Piracki windows.
Jak ojciec sobie wyobraził,  że sam będziesz formatował dysk i robił coś z komputerem to mu się nie dziwię.
Na miejscu ojca to bym ci dał po dupie i oddał komputer do zrobienia do informatyka. Ten temat już dawno jest do zamknięcia a Tobie jest potrzebna pomoc a nie płacz na forum.


Cz sty 11, 2018 3:09 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL