Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 1:54 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 film warty obejrzenia!!! "Kolumbia - świadectwo dla świata" 
Autor Wiadomość
Milczek
Milczek

Dołączył(a): N sty 29, 2012 11:20 pm
Posty: 12
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post film warty obejrzenia!!! "Kolumbia - świadectwo dla świata"
Witam
przesyłam informacje ponieważ dostałem prośbę od autora filmu o jego nagłośnienie - dodam od siebie że jest to jeden z najlepszych filmów, które zrobiły na mnie duże wrażenie piękne świadectwo wiary

"Kolumbia - świadectwo dla świata"

Kolumbia - świadectwo dla świata" to najlepszy film dokumentalny na tegorocznym XVI Międzynarodowym Katolickim Festiwalu Filmów i Multimediów w Niepokalanowie. Film został nagrodzony I nagrodą za pokazanie prawdziwego oblicza dzisiejszej Kolumbii, gdzie wiara katolicka i odważne wyznawanie jej przez rządzących prowadzi do eliminowania przestępczych marksistowskich mafii narkotykowych.

Film ten nie jest typowym filmem dokumentalnym. To raczej zarejestrowane w szczególnych warunkach świadectwo, manifest wiary obecnej w życiu Prezydenta Kolumbii oraz innych przedstawicieli władzy świeckiej i kościelnej. Jest to obraz walki prowadzonej przez członków Kościoła Katolickiego na płaszczyźnie duchowej ale także w świecie materialnym który dla Kolumbijczyków jest światem wypełnionym przemocą.

"Kolumbia - świadectwo dla świata" jest także świadectwem dla Polski... Jest wyjątkowym obrazem , który szczególnie teraz w tym okresie historii naszej Ojczyzny może być dla nas bardzo ważny. My jako Naród stoimy właśnie przed ważnymi decyzjami tak politycznymi jak i społecznymi dlatego tak ważne jest aby film ten zobaczyło wielu z nas.

Kilka słów od autora:

Od dziś 14.03.2012 w sprzedaży dostępne jest najnowsze wydanie tygodnika "Gazeta Polska" z dodatkiem - filmem mojego autorstwa "Kolumbia - świadectwo dla świata"!

Chciałbym przekazać kilka istotnych informacji które proszę abyście przekazali gdzie tylko możecie!

1) Tygodnik "Gazeta Polska" będzie w sprzedaży do wtorku 20 marca włącznie. Zatem wszyscy którzy nie kupili jeszcze tego wydania mają na to kilka dni. Jednak nie odkładajcie tego "na później" proszę...

2) Cena tygodnika wraz z filmem to jedyne 6,90 zł!
Nakład tego wydania to 140.000 egzemplarzy. Niestety ewentualne zwroty trafiają na przemiał. Po prostu są niszczone jako makulatura ponieważ otrzymanie zwrotów jest bardzo kosztowne. Zróbmy wszystko aby tych zwrotów po prostu nie było... Pomóżcie w tym proszę!

3) Tygodnik "Gazeta Polska" jest dostępny w wielu punktach, największe sieci to:
a) Ruch
b) Kolporter (także za granica)
c) Garmond Prgranice) Fran Press,
d) Pol-Can
e) zagranica określone zamówienie: Omega, Amex, G.L.M.
f) Poczta Polska - prenumerata
W razie kłopotów z dostępnościa "Gazety Polskiej" w Waszej miejscowości proszę o bezpośredni kontakt ze mną ( nr tel: 607 731 731 ) - wskażę Wam najbliższy punkt gdzie na pewno tygodnik będzie dostępny.

4) W załaczniku przesyłam projekt ulotki oraz plakatu ktore możecie drukować i przec cały tydzień (do wtorku 20 marca) kolportować gdzie się da!

5) Jeśli jest to pierwszy e-mail który dostaliście w sprawie mojego filmu, przesyłam Wam nagranie mojego apelu:
http://youtu.be/K6reMuTcHM0

6) Oto zwiastun Filmu:
http://www.youtube.com/watch?v=IpmW88AaJe4


Bardzo proszę Was o rozesłanie tego listu gdzie tylko możecie!

Pozdrawiam w Panu!
Dominik Tarczynski
www.charyzmatycy.pl
Tel: 607 731 731
www.facebook.com/dominik.tarczynski


Śr mar 14, 2012 11:40 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): N sty 29, 2012 11:20 pm
Posty: 12
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: film warty obejrzenia!!! "Kolumbia - świadectwo dla świa
Jeszcze kilka ważnych słów autora filmu ''Kolumbia - świadectwo dla świata'' o jego dziele:

http://www.youtube.com/watch?v=SlLTbBbg ... re=related


Cz mar 15, 2012 12:03 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL