Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 3:31 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Coś do pisania 
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Coś do pisania
Ponieważ nie chcę kupować pirackiego oprogramowania ani pobierać go z internetu, a bardzo spodobał mi się nowy office 2007 mam pytanie czy ktoś go może używać i powiedzieć mi coś o nim więcej? Chyba że ktoś ma inne sugestie? Sam też jeszcze będę czegoś szukał


Wt sie 14, 2007 3:50 pm
Zagadywacz
Zagadywacz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 10, 2004 12:52 am
Posty: 146
Odpowiedz z cytatem
Post 
Stąd możesz zgrać sobie darmowy pakiet biurowy Open Office - link. Ma wszystkie potrzebne funkcje, działa za darmo, obsługuje microsoftowe formaty - moim zdaniem całkowicie starcza do prac w biurze i w domu. A jak masz słaby transfer i nie możesz zgrać, to idź do Empika lub jakiegoś salonu prasowego i powinieneś znaleźć w nim czasopismo komputerowe z OpenOffice, kosztujące kilkanaście złotych.


Wt sie 14, 2007 4:24 pm
Zobacz profil WWW
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 06, 2007 11:04 pm
Posty: 5
Lokalizacja: Kraków
Odpowiedz z cytatem
Post 
Nie wiem, może nie zawsze tak to działa, ale miałam taki "mały" problem z Open Office Writer - w pracy na jednym kompie było właśnie to zainstalowane, na drugim word, jak się coś napisało w tym pierwszym i chciało odczytać na drugim w wordzie, to komp ryczał że to wirus... Oczywiście oba kompy objęte ochroną anty...

_________________
Niespokojne jest serce nasze, dopóki w Tobie nie spocznie.
Św. Augustyn


Wt sie 14, 2007 6:07 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post 
Ja sobie Office 2007 bardzo chwalę. Na początku było trochę ciężko się przyzwyczaić do interfejsu ale teraz wszystko znajduje błyskawicznie.


So sie 18, 2007 8:38 pm
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Wt sie 21, 2007 9:22 am
Posty: 7
Lokalizacja: 127.0.0.1
Odpowiedz z cytatem
Post 
marmota napisał(a):
Nie wiem, może nie zawsze tak to działa, ale miałam taki "mały" problem z Open Office Writer - w pracy na jednym kompie było właśnie to zainstalowane, na drugim word, jak się coś napisało w tym pierwszym i chciało odczytać na drugim w wordzie, to komp ryczał że to wirus... Oczywiście oba kompy objęte ochroną anty...


nie wiem, czy problem jest jeszcze aktualny... ale ;)
ale, czy ryczal program antywirusowy? czy ryczal Word?
bo jak ryczal antywirus, zajrzalbym czy aby na tym drugim komputrze sa w miare swieze paczki wirusow - bo moze sie okazac, ze to faktycznie wirusik, a dokumenty tekstowe sa rzeczywiscie czesto gesto sciagane na zla droge, przez wirusy ;)

jesli ryczy Word - problem pewnie lezy w zgodnosci plikow miedzy Open Office'm a Microsoft Office'm. powinno pomoc zapisywanie plikow w O.Office jako pliki wordowskie - nie pamietam juz dokladnie, jak to sie nazywalo, ale marmota znajdziesz spokojnie, w menu Zapisz plik->etc...
jesliby to i nie pomoglo, to sie pomysli dalej co i jak :)

S.


Wt sie 21, 2007 9:32 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL