Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 12:32 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Wprowadzenie limitu czasu z komputerem dla dzieci 
Autor Wiadomość
Milczek
Milczek

Dołączył(a): N paź 08, 2006 12:35 pm
Posty: 1
Odpowiedz z cytatem
Post Wprowadzenie limitu czasu z komputerem dla dzieci
Zamierzam wprowadzić limit czasu dostepu do komputera dla dzieci. Pragnę aby komputer wyłączał się po określonym czasie. Proszę o poradę jakim programem mam to zrobić i skąd go wziąć. Jak uważacie - ile dziecko może maksymalnie spędzić czas przy kompie?


Śr maja 09, 2007 1:07 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): N mar 18, 2007 10:23 am
Posty: 1
Lokalizacja: Warszawa-Tarchomin
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wprowadzenie limitu czasu z komputerem dla dzieci
Misiek 44 napisał(a):
Zamierzam wprowadzić limit czasu dostepu do komputera dla dzieci. Pragnę aby komputer wyłączał się po określonym czasie. Proszę o poradę jakim programem mam to zrobić i skąd go wziąć. Jak uważacie - ile dziecko może maksymalnie spędzić czas przy kompie?


Najlepsza stronka z takimi programami to dobreprogramy.pl. Polecam. Tam też znajdziesz opisy użytkowników.
Ale programy ,które blokują strony tak zwane filtry rodzinne trochę zamulaja kompa. Jeżeli chodzi o wyłączanie i włączanie komputera to chyba nie ma ale poszukaj.
Mój syn ma dziwięc latek i moze gra tylko godzinę-do półtora dziennie i tylko wtedy jak zrobi wszystkie lekcje. Zazwyczaj więc gra rzadko albo tylko w sobotę i niedzielę. Moim zdaniem taka kontrola przez programy to błąd. Ale to moje zdanie.Ufam mojemu dziecku. Jeżeli mnie oszukał z czasem przy komputerze to dostał karę- nie pogral kilka dni i tyle. Pomogło. Serdecznie pozdrawiam


Cz maja 10, 2007 5:01 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 28, 2006 3:53 pm
Posty: 80
Lokalizacja: Olsztyn
Odpowiedz z cytatem
Post 
Nie psuj dzieciakowi dzieciństwa. Kupuj mu gry po angielsku - niech się uczy, strategie - niech rozwija logiczne myslenie, przygodówki - niech kombinuje etc.

I tak przed maturą będzie grał w Fallouta, zamist się uczyć... A nie,t o o mnie, przepraszam :lol:

_________________
Obrazek


Cz maja 10, 2007 5:07 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL