Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 18, 2024 11:43 pm



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 
 plain dress 
Autor Wiadomość
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Śr wrz 16, 2015 3:01 pm
Posty: 157
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post plain dress
Meczy mnie to bardzo bo mi kolezanka menonitka powiedziala, ze powinnismy sie ubierac w proste sukienki bez zadnych nawet najmniejszych ozdob bo tak napisane w Biblii, ze wszystko co jest za ladne jest niestosowne. Oczywiscie odrazu zaczelam robic research i podkusilo mnie zeby sprawdzac wszystkie objawienia MB i w co byla w nich ubrana i oczywiscie wyszlo ze wszystkie sukienki byly proste bez zadnych dodatkow itp plus nakrycie glowy, a mam bardzo bliska relacje z MB wiec oczywiscie odczytalam to jako znak ze tak powinny sie kobiety ubierac. Spedzilam w necie dwa tygodnie nawet czytaja orginalne wywiady z siostra Lucja na temat wyglady MB, jestem w stanie mega natrectw i nie wiem jak mam wyjsc z tego leku..POMOZCIE pleaseee


Pn lut 13, 2023 2:29 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lis 16, 2013 8:53 pm
Posty: 2540
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: plain dress
A amiszów żadnych nie znasz żeby z nimi o strojach pogadać i pożywić swoje natręctwa? To posłuchaj jeszcze swojej koleżanki menonitki, i niech cię uspokaja skoro się przy niej nakreciłaś. Wiesz co ci doskwiera, co powinnaś robić, co ci szkodzi, rad dostałaś na pęczki przez te wszystkie lata. Jak ci można jeszcze pomóc skoro ty sama sobie pomóc nie chcesz?


Pn lut 13, 2023 2:58 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lis 16, 2013 8:53 pm
Posty: 2540
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: plain dress
Zresztą przecież ostatnio stanęło na tym że masz jakoś lepsze poznanie w kwestii strojów niż Kościół katolicki, który co najmniej w tej kwestii błądzi. Z tego co piszesz o ostatnio uzyskanych znakach od Matki Bożej to chyba dalej dokarmiasz swoją próżność. To jest konkretny problem - pycha dająca ci przekonanie że wiesz lepiej niż Kościół. Tym się zajmij to może zyskasz trochę spokoju.


Pn lut 13, 2023 3:06 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Śr wrz 16, 2015 3:01 pm
Posty: 157
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: plain dress
Ja wiem, ze nie powinnam z nia gadac i szukac po necie, ale chcialam jej udowodnic, ze sie myli a nakrecilam sie jeszcze bardziej. Teraz caly czas o tym mysle, ze powinnysmy sie uberac jak MB na obawieniach czyli jak amiszki itp caly czas sie modle, staram sie uslyszec czy zrouzmiec jakie ma MB zdanie na ten temat ale jedyne co slysze to pustke i natrectwa..


Pn lut 13, 2023 3:30 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: plain dress
Załatw sobie psychoterapię bo bez tego ani rusz. Co chwila z jakaś psychoza wpadasz i się nakręcasz. To nie temat na forum a na terapie.
Z powodu powyższego i dla twojego dobra zamykam.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pn lut 13, 2023 3:53 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL