Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 11:08 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
 Aborcja 
Autor Wiadomość
Milczek
Milczek

Dołączył(a): So kwi 28, 2018 10:14 pm
Posty: 39
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Aborcja
Witam, chciałem poruszyć pewien temat...
Chodzi o ludzi, którzy dokonują aborcji... Co o nich myślicie? Bo ja myślę, że z jednej strony okrutnie grzeszą, a z drugiej wykonują Wolę Bożą, bo dzieci aborcyjne cierpią za pokój na świecie...


Ostatnio edytowano Pn maja 07, 2018 9:49 am przez PeterW, łącznie edytowano 1 raz

duża litera w temacie



Pn maja 07, 2018 9:26 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6808
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aborcja
Kurcze.. skąd wytrzasnąłeś taką herezję? Wolą Bożą jest uśmiercanie innych ludzi??

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


Pn maja 07, 2018 9:52 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lip 14, 2012 8:57 pm
Posty: 7274
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aborcja
sand9999 napisał(a):
a z drugiej wykonują Wolę Bożą, bo dzieci aborcyjne cierpią za pokój na świecie...

Nie wiem czy za pokój na świecie. Bo słyszałem że Warszawa podczas drugiej wojny była zniszczona dlatego że przed wojną była centrum aborcyjnym Europy.

_________________
W końcu bądźcie mocni w Panu - siłą Jego potęgi. Ef,6,10


Pn maja 07, 2018 10:28 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So wrz 17, 2016 2:23 pm
Posty: 1284
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aborcja
To, że aborcja miałaby być czymś stawianym na biegunie pozytywnym , w kontraście do grzechu, i może jeszcze jako zasługa aborcjonistów pełniacych Boże zamiary - bo dzięki cierpieniu dzieci ma być pokój na świecie - jest nonsensem tak wielkim, brednią tak szaloną, że szkoda prądu, internetu, czasu i sił na dyskusje.

O czym tu gadać!
Może ktoś ten temat zamknie?


Pn maja 07, 2018 1:13 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): So kwi 28, 2018 10:14 pm
Posty: 39
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aborcja
Chodzi o to, że Bóg nadaje sens aborcji, żeby te dzieci nie cierpiały bez sensu...


Pn maja 07, 2018 11:09 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6808
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aborcja
Mylisz dopust Boży, od Jego woli. Czym innym jest wypełnianie Jego woli, czym innym Jego interwencja na zło.

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


Wt maja 08, 2018 7:34 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr lut 20, 2008 3:45 pm
Posty: 5291
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aborcja
sand9999 napisał(a):
Witam, chciałem poruszyć pewien temat...
Chodzi o ludzi, którzy dokonują aborcji... Co o nich myślicie? Bo ja myślę, że z jednej strony okrutnie grzeszą, a z drugiej wykonują Wolę Bożą, bo dzieci aborcyjne cierpią za pokój na świecie...

Takie osoby służą diabłu. Św. Jan Paweł II uczył,że "naród który morduje własne dzieci jest narodem bez przyszłości". Pozdrawiam

_________________
Nowenna doM.B.RozwiązującejWęzły
https://www.youtube.com/watch?v=MLhe3HfrJ_U
https://www.youtube.com/watch?v=V-69l9jIm8s


Wt maja 08, 2018 4:08 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): So kwi 28, 2018 10:14 pm
Posty: 39
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aborcja
A co myślicie, żeby były trumienki dla dzieci aborcyjnych, a nie spłukiwanie w toalecie...


Cz maja 10, 2018 6:00 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6808
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aborcja
A kto miałby się o takie trumienki starać? Lekarze którzy dokonują aborcji, czy kobiety które się jej poddają? Obie te grupy nie uważają że zabijają ludzi, tylko "usuwają ciążę" (coś na kształt jakiejś narośli, czy pasożyta). Jakby te grupy uważały nienarodzone dzieci za ludzi, to nie byłoby aborcji.

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


Cz maja 10, 2018 8:52 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aborcja
PeterW napisał(a):
A kto miałby się o takie trumienki starać? Lekarze którzy dokonują aborcji, czy kobiety które się jej poddają? Obie te grupy nie uważają że zabijają ludzi, tylko "usuwają ciążę" (coś na kształt jakiejś narośli, czy pasożyta). Jakby te grupy uważały nienarodzone dzieci za ludzi, to nie byłoby aborcji.

O, na pewno jest też 3 grupa, która wie że to człowiek, ale dopóki zabicie człowieka przynosi im komfort życia czy zysk to będa zabijali.


Cz maja 10, 2018 11:22 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So wrz 17, 2016 2:23 pm
Posty: 1284
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aborcja
Ruszcie mózgami, przecież nie chodzi o to, by były trumienki (dla pokawałkowanych dzieci, na ten przykład, rozszarpanych na drobne, to zależy od metody, sorry, czasem trzeba kimś potrząsnąć), nie chodzi o kwiaty, fanfary, marmurowe nagrobki itp., tylko żeby nie zabijać. Oprawa zabijania, bibułki, aksamity, lakierowane trumienki i wstążki nie są niczym poprawiającym sytuację, Są pewniej jakąś perwersją, wypaczeniem myśli.
Zabiłem cię i pochowam cię tak ładniutko?


Cz maja 10, 2018 12:00 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6808
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aborcja
Terremoto napisał(a):
Ruszcie mózgami, przecież nie chodzi o to, by były trumienki


Oczywiście, że masz rację, jednak to nie my, a kolega sand9999 ma takie pomysły - mocno dziwne. Mnie jedynie chodziło o pokazanie że pomysł o trumienkach jest bez sensu, bo sprawcy aborcji nie będą myśleć o trumnach, skoro nie uważają usuwanego płodu za człowieka, bo jakby tak uważali (że zabijają człowieka), to w większości przypadków (jak sądzę) nie byłoby aborcji.

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


Cz maja 10, 2018 1:48 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aborcja
PeterW napisał(a):
Terremoto napisał(a):
Ruszcie mózgami, przecież nie chodzi o to, by były trumienki


Oczywiście, że masz rację, jednak to nie my, a kolega sand9999 ma takie pomysły - mocno dziwne. Mnie jedynie chodziło o pokazanie że pomysł o trumienkach jest bez sensu, bo sprawcy aborcji nie będą myśleć o trumnach, skoro nie uważają usuwanego płodu za człowieka, bo jakby tak uważali (że zabijają człowieka), to w większości przypadków (jak sądzę) nie byłoby aborcji.

Takie głupoty z piękną oprawą pogrzebu przypominaja majaczenia po Smoleńsku (cokolwiek tam się stało), że "państwo zdało egzamin" bo dało radę wyprawić sprawnie pogrzeby.


Cz maja 10, 2018 1:59 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18234
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aborcja
Terremoto napisał(a):
Ruszcie mózgami, przecież nie chodzi o to, by były trumienki (dla pokawałkowanych dzieci, na ten przykład, rozszarpanych na drobne, to zależy od metody, sorry, czasem trzeba kimś potrząsnąć), nie chodzi o kwiaty, fanfary, marmurowe nagrobki itp., tylko żeby nie zabijać. Oprawa zabijania, bibułki, aksamity, lakierowane trumienki i wstążki nie są niczym poprawiającym sytuację, Są pewniej jakąś perwersją, wypaczeniem myśli.
Zabiłem cię i pochowam cię tak ładniutko?
Owszem, ale pogrzeb w trumnie zmienia świadomość tego co się stało - w każdym razie w stosunku do przyszpitalnego krematorium na odpadki. Więc coś tam w tym jest.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Cz maja 10, 2018 2:35 pm
Zobacz profil WWW
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 28, 2017 10:52 pm
Posty: 800
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aborcja
polecam świetne kazanie, które uświadamia na czym polega to, że Pan Bóg dopuszcza zło.

https://www.youtube.com/watch?v=S7vkHf_-Sx8


Śr maja 23, 2018 12:24 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL