Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr maja 01, 2024 4:25 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
 znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip ? 
Autor Wiadomość
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 18, 2011 11:22 am
Posty: 295
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip ?
Cytuj:
Powtarzam: nie spłycajmy przekazy Apokalipsy wprowadzając przypadkowe skojarzenia.


Co do biochipów to na pewno nie są przypadkowe skojarzenia;p

Co do Mery z Irlandii to nie polecam, nie wiarygodne te przekazy. :no:

_________________
http://www.viviflaminis-deogracias.pl.tl/


Śr lis 28, 2012 12:17 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Pn mar 05, 2012 4:08 pm
Posty: 40
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip ?
to jest twoje zdanie, wielu księży i teologów się pozytywnie wypowiada o tych objawieniach

(info o nich można znaleźć na stronie http://ostrzezenie.wordpress.com/)


tutaj jest wypowiedź teologa na ich temat:

http://www.paruzja.info/wyjasnienia-int ... -prawdziwe

co do chipów RFID

Obrazek

co raz więcej ludzi mówi że to jest znak bestii

tutaj ciekawy materiał na ten temat

http://www.youtube.com/watch?v=tARizy0qc4A


N sty 06, 2013 8:27 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18252
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip ?
Płakać mi się chce jak sprowadza się wielkie przesłanie Apokalipsy do poziomu brukowców propagując skojarzenia z chipami itp.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Pn sty 07, 2013 1:34 am
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz kwi 08, 2010 2:54 pm
Posty: 11561
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip ?
micpol249 napisał(a):
Cytuj:
Powtarzam: nie spłycajmy przekazy Apokalipsy wprowadzając przypadkowe skojarzenia.

Co do biochipów to na pewno nie są przypadkowe skojarzenia;p
W języku greckim, jak również w polskim tłumaczeniu jest napisane: „otrzymali znamię na prawą rękę lub czoło”. Ewidentnie użyte jest greckie słowo epi czyli „na”, a nie „w” (otrzymali znamię w rękę). Zatem wszczepianie czipów pod skórę nie należy odczytywać jako ten jedyny znak bestii.
Cytuj:
Co do Mery z Irlandii to nie polecam, nie wiarygodne te przekazy. :no:
OSTRZEŻENIE przed “orędziami” Marii z Irlandii (ks. A.S.)
OSTRZEGAM!


http://adam-czlowiek.blogspot.ie/?m=1

_________________
Postaw, Panie, straż moim ustom
i wartę przy bramie warg moich!
Mojego serca nie skłaniaj do złego słowa...


Pn sty 07, 2013 3:59 am
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Pn mar 05, 2012 4:08 pm
Posty: 40
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip ?
Barney napisał(a):
Płakać mi się chce jak sprowadza się wielkie przesłanie Apokalipsy do poziomu brukowców propagując skojarzenia z chipami itp.


obejrzyj sobie ten film, tylko do końca (góra 5 min.) to może zmienisz zdanie
http://www.youtube.com/watch?v=tARizy0qc4A

"pieniądze na dotyk" ?

I sprawia, ze wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymuja znamię na prawa rękę lub na czoło i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia. Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć. [Ap 13,16-13,18]


N sty 13, 2013 7:11 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18252
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip ?
Podtrzymuję poprzednią wypowiedź. Słowa Apokalipsy mają daleko ważniejsze i głębsze znaczenie - dopasowywanie do tego co się tam komu powierzchownie skojarzy to spłycanie Słowa Bożego.
No cóż, ludzie zawsze szukają taniej sensacji.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


N sty 13, 2013 11:14 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 15, 2011 10:38 pm
Posty: 17577
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip ?
Barney napisał(a):
No cóż, ludzie zawsze szukają taniej sensacji.

Niestety, i pachnie mi to trochę sola scriptura :wink:

_________________
"Tylko miłość jest twórcza. Nienawiść prowadzi donikąd". /Maksymilian Kolbe/


N sty 13, 2013 11:59 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 26, 2009 9:05 pm
Posty: 302
Odpowiedz z cytatem
Post Re: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip ?
Na pierwszy rzut oka łączenie chipów z Apokalipsą wydaje się absurdalne. Ale już na drugi jeżeli faktycznie kiedyś będą sobie po świecie biegali ludzie bez dokumentów, pieniędzy i kart płatniczych, bo wszystko będzie zapisane w podskórnym chipie i zrobi się to tak popularne, że powoli zacznie się wycofywać pieniądze i plastikowe dokumenty, to zbieżność tego z Ap 13,16-13,18 będzie rzeczywiście przypadkowo lub nieprzypadkowo bardzo duża.
Wszczepianie czipów już się praktykuje u zwierzaków - moja koleżanka wszczepiła go psiakowi, żeby w razie czego jak się zgubi można go było namierzyć i znalesc. A technika idzie do przodu, może za chwile nadgorliwi rodzice będą je wszczepiać dzieciom, a potem... i tak dalej i takdalej. Natomiast nie wiem czy czip psiaka koleżanki ma gdzieś trzy szóstki. Ale odrobina trzeźwego spojrzenia na nowinki techniczne na pewno nikomu nie zaszkodzi :)

_________________
"Jakżeż mogę rozumieć, jeśli mi nikt nie wyjaśni?" Dz 8, 30-31


N sty 20, 2013 11:36 am
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): N lis 04, 2007 2:50 pm
Posty: 38
Odpowiedz z cytatem
Post Re: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip ?
Czip to nie znamię.


Śr sty 23, 2013 10:21 am
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Śr sty 23, 2013 12:07 am
Posty: 14
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip ?
Jeśli ktoś twierdzi ze te chipy to daleka przyszłość to proszę sobie zobaczyć reklamę z amerykańskiej TV http://www.youtube.com/watch?v=_oBDw5qsH9U i odpowiedzcie sobie sami jak "daleka jest ta przyszłość" zanim każdy go będzie musiał mieć. 15lat 25? może 30? Jeśli nawet 30 to jeszcze za naszego życia.

A tu macie kilka tekstów które możecie sprawdzić na internecie.

Dr Hanrick Eldeman, główny analityk Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej w Brukseli, ujawnił, że plan "Odnowy świata z chaosu" jest już realizowany. Światowy kryzys ekonomiczny na początku 1974 r. doprowadził do spotkania przywódców krajów EWG, doradców i naukowców, w czasie którego dr Eldeman przedstawił "BESTIĘ":
(ang.) BEAST = Brussels Electronical Accounting Surveying Terminal

Trzy-piętrowej wielkości komputer, ulokowany w administracyjnym budynku siedziby EWG. Bruksela - Belgia. Jest to samoprogramujacy się komputer, który bedzie w stanie rejestrować i kontrolować wszystkie tranzakcje finansowe na świecie. Planuje się wprowadzenie cyfrowej identyfikacji wszystkich zamieszkałych ludzi na świecie. Każdy mieszkaniec naszej planety otrzyma swój indywidualny numer skladający się z trzech sześciocyfrowych liczb, który bedzie niezbędny do przeprowadzenia jakiejkolwiek tranzakcji.

WYZNANIA DR. SANDERSA z artykułu opublikowanego w czasopiśmie NEXUS (Australia), czerwiec-lipiec 1994r. Sa to cytat z oświadczenia dr Carla W. Sandersa, który był odpowiedzialny za stworzenie "biochipu".Dr Sanders jest inżynierem elektronikiem, wynalazca, członkiem i konsultantem wielu rządowych organizacji. Pracuje też dla IBM, General Electric, Honeywell i Teledyne.

Trzydzieści dwa lata mojego życia spędziłem na pracy w dziedzinie elektroniki, projektując "mikrochipy" dla potrzeb bio-medycznych. W 1968 r. zostałem zaangażowany prawie przypadkowo do badań nad rozwojem projektu dotyczącego leczenia złamanego kręgosłupa u młodej kobiety. W trakcie pracy nad tym projektem wszyscy byliśmy podekscytowani. Byłem naczelnym inżynierem, odpowiedzialnym za pracę stu naukowców, jak również za wyniki badań. Kulminacyjnym punktem tych doświadczeń był 'biochip', który według mnie jest 'Znakiem Bestii'. 'Biochip' jest ładowany dzięki zmianom temperatury ciała, co wyklucza częste zmiany baterii zasilającej. Wydano ponad 1.5 miliona dolarów na badania dotyczące znalezienia miejsc na ludzkim ciele, gdzie występują największe wahania temperatury. Pierwszym miejscem jest czoło w okolicach linii włosów, a drugim zewnętrzna cześć dłoni. Pracując nad 'mikrochipem' nie mięliśmy pojęcia, że może być on użyty jako procesor do identyfikacji ludzi. Nasze dzieło miało służyć ludzkości. Kiedy praca nad 'chipem' była już zaawansowana, nasi pracodawcy oświadczyli, że wobec nieopłacalności użycia 'biochipu' do leczenia kręgosłupa, trzeba dlań znaleźć bardziej lukratywne zastosowanie. W trakcie dalszych badań zauważyliśmy, że częstotliwość, na której pracuje 'chip', ma duży wpływ na zachowanie się człowieka. Polecono nam wówczas zbadać możliwości manipulacji ludzkimi zachowaniami przy pomocy 'biochipu'... Okazało się, ze jest to możliwe. Wykazano np., że przy pomocy 'biochipu' można powodować wzrost stężenia adrenaliny we krwi. Tego rodzaju 'mikrochip' nazywaliśmy 'Rambo'. Można też wysyłać i odbierać sygnały z pojedynczej komórki nerwowej. Umożliwi to kontrolę organizmu w zupełnie nowy sposób. Może on być użyty do wywołania wewnętrznego szoku, zmiany zachowania, pobudzenia lub wielu innych zastosowań, jednych dobrych, drugich wątpliwych, innych złych.
W 'biochipie' znajduje się 250 tysięcy komponentów, włączając maleńką min. Biobond tzn. biologiczny związek czyli porowata polimerowa powłoka umożliwiająca polączenie się tkanki ludzkiej ze szklaną kapsułką. Dzięki czemu chip pozostaje zawsze na tym samym miejscu oraz baterię litową. Byłem przeciwny użyciu litu jako źródła zasilania baterii, lecz w tym czasie NASA używała litu do wielu rzeczy. Rozmawiałem z lekarzem Bostonskiego Centrum Medycznego na temat wpływu skoncentrowanego litu na ludzkie ciało. Według niego w przypadku uszkodzenia 'chipu', może dojść do ciężkich owrzodzeń.
Wycofałem się z prac nad tym projektem, wiele razy jednak byłem konsultantem. Brałem również udział w wielu konferencjach jako ekspert w dziedzinie programowania 'mikrochipów'. Na jednej z takich konferencji omawiana była sprawa kontroli i identyfikacji ludzi. W tego rodzaju konferencjach uczestniczyli miedzy innymi Henry Kissinger i pracownicy CIA. W miarę postępu prac nad rozwojem 'biochipu', najważniejszym punktem badań stało się jego zastosowanie do identyfikacji ludzi. Skupiono się nad problemem załadowania w 'biochipie' danych takich jak: nazwisko, wizerunek osoby (zdjęcie twarzy), numer ubezpieczeniowy (SIN), odciski palców, fizyczny opis osoby, historia rodziny, adres, zawód, informacje o rozliczeniach podatkowych i kryminalna przeszłość. - dr Carl W. Sanders.

Aaron Russo - reżyser i były polityk były przyjaciel Nicholasa Rockefellera (bankier).
Wypowiedź Aarona Russo po kilkunastu latach.

Pewnego razu odebrałem telefon od znajomej, która zapytała czy chciałbym poznać jednego z Rockefellerów? Powiedziałem, że z przyjemnością. Zaprzyjaźniliśmy się i zaczoł mi opowiadać dużo rzeczy. Pewnego wieczoru powiedział mi -niedługo bedzie wydarzenie. W jego wyniku pojedziemy do Afganistanu, żeby tam pociągnąć rurociągi z Morza Kaspijskiego; pojedziemy do Iraku żeby zabrać ropę i usytułować tam bazę na bliskim wschodzie i do Wenezueli żeby pozbyć sie Chaveza (Prezydent Wenezueli). Pierwsze dwa cele osiągneli, Chaveza nie. Zobaczysz ludzi wchodzących do jaskiń szukających kogoś, kogo nigdy nie znajdą. Śmiał się z faktu wojny z terrorem i że tam nie ma żadnego wroga. mówił o tym, że wojnę z terrorem można toczyć wiecznie, mówił, że jest potrzebna by można ludziom odebrać ich prawa. Zapytałem: jak zamierzacie przkonać ludzi, że ta wojna jest realna? Odpowiedział: przez media. One każdego przkonują, że to prawda. Jeśli będziesz to w kólko powtarzał to ludzie uwierzą. Oni utworzyli Rezerwę Federalną w 1913roku poprzez kłamstwa. Oni stworzyli atak na WTC, będące kolejną ściemą. Przez 9/11 walczymy z terrorem. A potem Kolejne kłamstwo i wojna w Iraku. Teraz pojadą do Iranu. Jedna sprawa, potem druga i kolejne... Powiedziałem do niego: po co to robicie? Jaki to ma cel? Macie wiekszość pieniędzy świata, władzę... krzywdzicie ludzi... to nic dobrego. Odpowiedział: a co się martwisz o ludzi? Martw się o siebie i o swoją rodzinę. Zapytałem: jaki jest ostateczny cel? Odpowiedział: ostateczny cel to wszczepienie wszystkim na świecie chipa RFID i aby pieniądze i inne żeczy były zapisane na tym chipie i jeśli ktokolwiek będzie przeciwko nam podskakiwał, po prostu wyłączymy mu chip.

dr Carl W. Sanders.
W chwili obecnej do Kongresu USA został skierowany projekt ustawy mówiący o możliwości wszczepienia 'biochipu' w ciało niemowlęcia bezpośrednio po urodzeniu w celu identyfikacji.
Prezydent USA, na podstawie 'Emigration Control Act z 1986r., ustęp 100', może wprowadzić według własnego uznania różne typy i sposoby identyfikacji ludzi - może to być niewidzialny tatuaż albo elektroniczny nadajnik pod skórą.
Zastanówmy się i przyjrzyjmy się tym wszystkim faktom. To co nadchodzi, nie przyjdzie od razu jako wielki szok. Ścieżka prowadząca do tych zmian, została już wytyczona!" - dr Carl W. Sanders.

W 2005 roku kongres, pod pozorem kontroli imigracyjnej i tzw. "wojny z terroren", uchwalił Akt "Real ID" na podstawi ktorego, do maja 2008r. będziesz zobowiązany nosić Federalną Kartę Identyfikacyjną zawierającą skanowalny kod kreskowy z twoimi danymi. Ale ten kod jest tylko formą przejściową zanim karty wyposażone zostaną w moduł namierzający verichip RFID, który bedzie używał częstotliwości radiowej do śledzenia każdego twojego ruchu na ziemi. Ostatecznym Krokiem jest wszczepienie chipa.

pozdrawiam


Śr sty 23, 2013 2:16 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Pn mar 05, 2012 4:08 pm
Posty: 40
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip ?
fotex napisał(a):
Czip to nie znamię.

a skąd ta pewność


So sty 26, 2013 7:59 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lip 14, 2012 8:57 pm
Posty: 7274
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip ?
W każdym razie totalne zniewolenie

_________________
W końcu bądźcie mocni w Panu - siłą Jego potęgi. Ef,6,10


So sty 26, 2013 8:02 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Pn mar 05, 2012 4:08 pm
Posty: 40
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip ?
dlatego trzeba ostrzegać przed tym ludzi tym bardziej że to już jest wprowadzane w wielu krajach


So lut 09, 2013 2:19 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Wt lut 16, 2010 10:10 pm
Posty: 125
Odpowiedz z cytatem
Post Re: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip ?
Nie ma się co przejmować , już widzę naszych rodaków jak dają sobie coś wszczepiać .
Inni tez nie są tacy durni aby dać sobie coś takiego zrobić .
Wątpię aby udało się tak otumanić ludzi w przeciągu 1 pokolenia .

Pozdrawiam.


So lut 09, 2013 9:24 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Śr sty 23, 2013 12:07 am
Posty: 14
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: znak bestii - Apokalipsa św. Jana, - chip ?
Haha. nie w naszym pokoleniu:D:D to co pozwolisz zeby twoje dzieci to sobie wszczepily?

a niestety ludzie sa na tyle glupi ze sobie to wszczepia. To zalezy w jakim swietle TV przedstawi wszczepienie tego chipa. Pamietaj ze 100razy powtorzone klamstwo staje sie prawda i jesli TV przedstawi ludzia tego chipa jako cos bardzo dobrego i pozytywnego to ludzie sobie go wszczepia.


So lut 09, 2013 10:04 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 65 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL