Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 1:00 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
 Petycja dot. objęcia forum opieką duszpasterską 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 19, 2010 11:26 pm
Posty: 3715
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Petycja dot. objęcia forum opieką duszpasterską
ks. Marian napisał(a):
W związku z ostatnimi kontrowersjami wokół różnych petycji i list poparcia zdecydowliśmy, że - próbnie - można takie wątki zakładać tylko w dziale "Strony WWW".


Uprzejmie proszę o powołanie ,do duchowej opieki na forum katolik.pl dodatkowego kapłana ,który pokocha je podobnie jak obecny kapłan. Wiemy wszyscy o problemach zdrowotnych ks. Mariana ,którego darzymy szacunkiem.
Jednak stara prawda oparta na Słowie Bożym mówi:

Wszyscy zwątpicie we Mnie. Jest bowiem napisane: Uderzę pasterza, a rozproszą się owce.

Kiedy nie ma pasterza owce podupadają na duchu ,chadzają własnymi ścieżkami, miewają wątpliwości lub najzwyczajniej odchodzą nie znajdując pocieszenia od autorytetu jakim jest ksiądz.

Swoją dalszą obecność na forum ,uzależniam jedynie od pozytywnego rozpatrzenia sprawy.Wierze ,że jedynie w ten sposób, idea forum może przynosić owoce.



Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

_________________
Panie, nie wywyższa się serce moje, oczy moje nie chcą patrzeć z góry. Ps 131


So gru 24, 2011 3:02 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 24, 2011 6:48 pm
Posty: 5372
Płeć: kobieta
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Petycja dot. objęcia forum opieką duszpasterską
No tak, jeszczze troche i wszyscy katolicy uciekna nam z tego form. Juz cos jakbty glos katolikow byl tutaj slabszy.


So gru 24, 2011 11:40 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 13, 2008 12:39 pm
Posty: 5002
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Petycja dot. objęcia forum opieką duszpasterską
Jozek napisał(a):
Uprzejmie proszę o powołanie ,do duchowej opieki na forum katolik.pl dodatkowego kapłana ,który pokocha je podobnie jak obecny kapłan.

Tylko jak sobie wyobrażasz takie "powołanie"? Admin ma oddelegować jakiegoś duchownego? Przecież to nie może być "z rozdzielnika", to i tak musi być osoba, która spełnia szereg warunków. Tak jako ksiądz, jako osoba "obyta" z internetem, jako człowiek.

Cytuj:
Wiemy wszyscy o problemach zdrowotnych ks. Mariana ,którego darzymy szacunkiem.

Księdza Mariana i tak nie zastąpi, to kwestia poza dyskusją. Ale potrzeba jest, tu nie ma dyskusji. Pytanie jest, jak jej zaradzić. I powiem tyle, że sam ksiądz Marian widzi tę potrzebę.

Cytuj:
Swoją dalszą obecność na forum ,uzależniam jedynie od pozytywnego rozpatrzenia sprawy.Wierze ,że jedynie w ten sposób, idea forum może przynosić owoce.

Hmm... trochę to ultimatum rozumiem, a trochę nie. Rozumiem potrzebę. Ale nie widzę chwilowo, jak Ty - poza tym apelem - chciałbyś zaradzić problemowi. Każdy pomysł mile widziany.

_________________
Jer 32:15 To bowiem mówi Pan Zastępów, Bóg Izraela: Będą jeszcze w tym kraju kupować domy, pola i winnice".


Śr gru 28, 2011 11:12 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt paź 16, 2009 6:12 pm
Posty: 2377
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Petycja dot. objęcia forum opieką duszpasterską
Dobra inicjatywa :)

_________________
"Bóg jest miłością" :) | Polecam dla katolickich małżeństw -> www.mamre.pl | Bądźmy Miłosierni


Śr gru 28, 2011 2:53 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 04, 2009 3:20 am
Posty: 2982
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Petycja dot. objęcia forum opieką duszpasterską
bert04 napisał(a):
Każdy pomysł mile widziany.

A to uprzejmie proszę:

1) Najzwyczajniej w świecie spytać jakiegoś wyglądającego na w miarę rozsądnego, znanego z reala kapłana czy miałby ochotę albo czy zna kogoś kto miałby ochotę.

Jak uczy doświadczenie, w każdej parafii (ewentualnie prawie każdej) znajdzie się jakiś wporzo i jakiś mniej wporzo. Wystarczy pomyśleć. Jakbym ja miała pytać u siebie wiedziałabym kogo spytać. I spytać teraz, zaraz bez względnej zwłoki i bez wymyślania problemów. Jak każdy z Was spyta, może coś z tego będzie. Każdy z Was mam na myśli zespół modów, z wmieszaniem w proceder admina włącznie. Joannaa nie dopomoże bo już jedno posądzenie, choć trochę bzdurne ale zawsze, o mieszanie się między wódkę a zakąskę wystarczy.


2) Spytać ks. Mariana czy może mógłby kogoś polecić.

Osobiście zaczęłabym od punktu nr 2) ;-)


Cytuj:
to i tak musi być osoba, która spełnia szereg warunków. Tak jako ksiądz, jako osoba "obyta" z internetem, jako człowiek.

Nie przesadzałabym z tym. Można od biedy szukać tylko do roli duszpasterza, nie musiałby od razu pełnić funkcji moderatora. Można to oddzielić przecież jeśli to miałoby być przeszkodą.

A jeśli chodzi o obycie takie żeby odpowiadać na pytania itp, to bez przesady bercik, i mojej babci uda się czasem połączyć przez skypa samodzielnie żeby pogadać z wnukami a kobieta swoje lata ma...

_________________
Omnis sapientia a Deo venit


Śr gru 28, 2011 3:34 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Śr gru 31, 2008 6:44 pm
Posty: 352
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Petycja dot. objęcia forum opieką duszpasterską
joannaa napisał(a):
(...)
1) Najzwyczajniej w świecie spytać jakiegoś wyglądającego na w miarę rozsądnego, znanego z reala kapłana czy miałby ochotę albo czy zna kogoś kto miałby ochotę.
(...)
2) Spytać ks. Mariana czy może mógłby kogoś polecić. (...)

Racja, tyle, że jest duże prawdopodobieństwo, że księża łapiący się na te podpunkty są już- że tak powiem- zagospodarowani.
Przepraszam za ten pesymizm, ale jak przeglądam portale katolickie to naprawdę widzę, że jest duże zapotrzebowanie na księży w internecie. Wszelkie: "zapytaj księdza" są oblegane i księża nie wyrabiają się. Myślę, że ci którzy potrafią i chcą pomóc już to robią. Ale oczywiście trzeba próbować, w końcu szeregi duszpasterzy zasilają wciąż nowi, młodzi, pełni zapału i obyci z internetem :wink: młodzi ludzie.


Śr gru 28, 2011 5:36 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 04, 2009 3:20 am
Posty: 2982
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Petycja dot. objęcia forum opieką duszpasterską
Joanna napisał(a):
Racja, tyle, że jest duże prawdopodobieństwo, że księża łapiący się na te podpunkty są już- że tak powiem- zagospodarowani.
Przepraszam za ten pesymizm...

Racja Joanna i nie pesymizm ale realizm. Tyle, że jak się nie spróbuje to samo się już na pewno nie zrobi...

Jeśli więc każdy z modów przyzna, że pytał i spróbował no i rady nie dało, to powiem trudno. Ale... pewna jesteś, że próbowali... ;-)

_________________
Omnis sapientia a Deo venit


Śr gru 28, 2011 6:43 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 19, 2010 11:26 pm
Posty: 3715
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Petycja dot. objęcia forum opieką duszpasterską
bert04 napisał(a):

Tylko jak sobie wyobrażasz takie "powołanie"? Admin ma oddelegować jakiegoś duchownego? Przecież to nie może być "z rozdzielnika", to i tak musi być osoba, która spełnia szereg warunków. Tak jako ksiądz, jako osoba "obyta" z internetem, jako człowiek.


Dla mnie już wielkim krokiem na przód jest fakt ,że ktoś z administracji (Ty) :) w tej sprawie zabrał głos.

Ale nie o moje uczucia tutaj chodzi ,ale o (uczucia) tych naprawdę potrzebujących i szukających.Nawet najbardziej biegła i elokwentna osoba spośród forumowiczów nie zastąpi "specjalisty od chorób duchowych".
Zresztą zdajesz sie to rozumieć.Rzuciłem hasło, jest odzew i nie tylko ze strony Twojej ,ale także innych osób ,które również związały się z tym forum i jego dobro leży im na sercu.To cieszy. :)

Podzielam Twoje obawy.Ja również chciałbym ,aby przyszły dodatkowy ksiądz/księża wykazał się nie tylko obyciem ,ale także najlepiej był charyzmatyczny itp.
Nie każdy ksiądz może sprostać wyzwaniu.
Nie znaczy to wcale ,że takowych nie ma.
Biorąc pod uwagę ,że większość z nas ćwiczy się codziennie w modlitwie ,tym samym, każdy z nas wyćwiczył w sobie cierpliwość.Nie zawsze jest tak ,że dostajemy wszystko odrazu.

Początej już mamy.Padło hasło ,jest odzew.Cieszy ,że nie zostajesz/zostajecie z problemem sam/i.To także nasze forum ;).Każdy zna jakiegoś kapłana ,który być może wyrazi zainteresowanie. Co jednak kiedy się taki cyber-kapłan znajdzie?

Kiedyś odwalając brudną robotę, podobnie jak Ty na najbardziej niewdzięcznej funkcji - moderatora :cry: ,właściciel wymagał przesłania skanu dowodu osobistego.W naszym wypadku ,dochodzi legitymacja.
Ale to są już chyba uwagi dalsze.Najważniejsze jest znaleźć dobrego kapłana.

Cytuj:
Cytuj:
Wiemy wszyscy o problemach zdrowotnych ks. Mariana ,którego darzymy szacunkiem.

Księdza Mariana i tak nie zastąpi, to kwestia poza dyskusją.

Ja jej nie zaczełem.
Jozek napisał(a):

Uprzejmie proszę o powołanie ,do duchowej opieki na forum katolik.pl dodatkowego kapłana

Cytuj:
Ale potrzeba jest, tu nie ma dyskusji. Pytanie jest, jak jej zaradzić. I powiem tyle, że sam ksiądz Marian widzi tę potrzebę.

Biorąc pod uwagę ,fakt iż "potrzeba" przeciąga się w czasie ,może zwócić się z otwartym apelem (tu na forum) ,do księży z całej Polski ?
Może jestem w błędzie,ale znajdujemy się chyba na największym forum katolickim w Polsce.
Prędzej czy poźniej ,znajdzie się i "ofiara" :twisted: czująca ,iż sprosta zadaniu.

Cytuj:
Cytuj:
Swoją dalszą obecność na forum ,uzależniam jedynie od pozytywnego rozpatrzenia sprawy.Wierze ,że jedynie w ten sposób, idea forum może przynosić owoce.

Hmm... trochę to ultimatum rozumiem, a trochę nie.

Wiesz ,że pisałem w tej sprawie w innym temacie i otrzymałem tyle ---> :x
Co mogłem zrobić ?

Cytuj:
Rozumiem potrzebę. Ale nie widzę chwilowo, jak Ty - poza tym apelem - chciałbyś zaradzić problemowi. Każdy pomysł mile widziany.


Jeśli ktoś z forumowiczów znajdzie "ofiarę" ,to czy Administracja będzie zainteresowana jej przyjęciem ? Sądze że takie oświadczenie było by wsparciem ,dla zainteresowanych forumowiczów.

_________________
Panie, nie wywyższa się serce moje, oczy moje nie chcą patrzeć z góry. Ps 131


Śr gru 28, 2011 10:12 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 13, 2008 12:39 pm
Posty: 5002
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Petycja dot. objęcia forum opieką duszpasterską
Dosyć dużo uwag powyżej. Pozwólcie więc, że nie będę się odnosił do wszystkich tekstów, ale napiszę ogólnie.

Ksiądz Marian nas mocno rozpieścił. Jako zaangażowany duszpasterz, jako zaangażowany mod, jako osoba, człowiek, kapłan z doświadczeniem życiowym a nie "stąpający po obłokach". Nawet to, że był osobą starszą a nie jakimś młodzikiem. Mam czasem okazję poczytać na naszym wewnętrznym komentarze operatorów czatolika... powiem tyle, że jednym z problemów naszego czatu bywają księża właśnie. Księża, którzy nie spełniają powyższych warunków, czy to przez zbytnią doktrynalność, czy to przez zbytnie luzactwo, czy też ogólnie przez inne problemy, powiedzmy, charakteru. Albo - co jest osobną kwestią - księża, którzy po pewnym czasie stają się byłymi księżmi...

Dlatego ja nawet nie oczekuję, że znajdziemy kogoś, kto od razu "wskoczy" i wypełni tę lukę. Dla mnie już wielkim plusem byłoby, żeby temat "Pytania do kapłana" na nowo się rozruszał. I tutaj IMHO każdy chętny ksiądz może wejść "od zaraz". Na ile ten ksiądz zechce się włączyć w pozostałe dyskusje, to już jego władna decyzja. Bo nasze forum ma swoją "specyfikę", nie każdy się w nim odnajdzie. Zwłaszcza w dolnej połówce.

A co do moderowania to chyba jasne jest, że ta kwestia byłaby rozpatrywana osobno i całkiem niezależnie od kwestii święceń.

_________________
Jer 32:15 To bowiem mówi Pan Zastępów, Bóg Izraela: Będą jeszcze w tym kraju kupować domy, pola i winnice".


Cz gru 29, 2011 12:24 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 04, 2009 3:20 am
Posty: 2982
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Petycja dot. objęcia forum opieką duszpasterską
bert04 napisał(a):
Dlatego ja nawet nie oczekuję, że znajdziemy kogoś, kto od razu "wskoczy" i wypełni tę lukę. Dla mnie już wielkim plusem byłoby, żeby temat "Pytania do kapłana" na nowo się rozruszał.

No dobra ja też nie oczekuję, że od razu i że od razu dorówna księdzu Marianowi ale... czy zrobiłeś cokolwiek w tym kierunku żeby dopomóc temu rozruszaniu tematu? Ty sam?

A jeśli tak, to konkretnie ilu księży czy w ogóle osób pytałeś? Czy Twoje tudzież innych działanie ograniczyło się do tego, że sobie pogadaliście na tym Waszym wewnętrznym trotuarze, że to trudno będzie... Czy może czekasz aż ktoś inny zrobi za Ciebie?
Bo wiesz, nikt inny raczej nie zrobi a prawdopodobieństwo, że jakiś kapłan sam to czytnie i się zgłosi jest sam wiesz jak duże...

Cytuj:
A co do moderowania to chyba jasne jest, że ta kwestia byłaby rozpatrywana osobno i całkiem niezależnie od kwestii święceń.

Ja tam nie wiem co jest jasne dla kogo dlatego napisałam jak napisałam powyżej.

_________________
Omnis sapientia a Deo venit


Pt gru 30, 2011 1:09 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 13, 2008 12:39 pm
Posty: 5002
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Petycja dot. objęcia forum opieką duszpasterską
joannaa napisał(a):
No dobra ja też nie oczekuję, że od razu i że od razu dorówna księdzu Marianowi ale... czy zrobiłeś cokolwiek w tym kierunku żeby dopomóc temu rozruszaniu tematu? Ty sam?

No sorry, pytań tam jest pod dostatkiem (mniejsza o jakość), a do udzielania odpowiedzi nie mam ... credentials. Na pójście do seminarium się też nie piszę.

Cytuj:
A jeśli tak, to konkretnie ilu księży czy w ogóle osób pytałeś? Czy Twoje tudzież innych działanie ograniczyło się do tego, że sobie pogadaliście na tym Waszym wewnętrznym trotuarze, że to trudno będzie... Czy może czekasz aż ktoś inny zrobi za Ciebie?
Bo wiesz, nikt inny raczej nie zrobi a prawdopodobieństwo, że jakiś kapłan sam to czytnie i się zgłosi jest sam wiesz jak duże...

Wiesz co, joannaa, jednego nie znoszę. A mnianowicie "opieprzania aktywisty"*. Daruj sobie te apele, bo ja na brak zajęć na forum nie narzekam. Owszem, zawsze można jeszcze więcej. I jeszcze więcej. I jeszcze jeszcze więcej. Ale dlaczego znowu ja?

Ach, wiem, bo ja się zgłosiłem w temacie. Powoli nie dziwię się, że nikt inny się nie zgłosił.

*A ponieważ to nie pierwsza taka przekomarzanka - nie, nie musisz mi być za to wdzięczna.
Cytuj:
Ja tam nie wiem co jest jasne dla kogo dlatego napisałam jak napisałam powyżej.

No napisałaś. Ja w "werbowanie" w realu nie za bardzo wierzę, a poza tym tych paru polskojęzycznych kapłanów, których tutaj znam, nie narzeka na brak zajęć. Ale pomysł ze pytaniem się księdza Mariana wygląda całkiem sensownie, jak mi się PW zwolni, to uskutecznię.

_________________
Jer 32:15 To bowiem mówi Pan Zastępów, Bóg Izraela: Będą jeszcze w tym kraju kupować domy, pola i winnice".


Pt gru 30, 2011 2:10 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Śr gru 31, 2008 6:44 pm
Posty: 352
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Petycja dot. objęcia forum opieką duszpasterską
bert04 napisał(a):
Ale dlaczego znowu ja?
Ach, wiem, bo ja się zgłosiłem w temacie. (...)

A kto obrywa w kościele za to, że mało wiernych albo na wywiadówce, że mało rodziców? No właśnie ci, którzy akurat przyszli.... :wink:


Pt gru 30, 2011 5:27 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 24, 2011 6:48 pm
Posty: 5372
Płeć: kobieta
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Petycja dot. objęcia forum opieką duszpasterską
Mocno zastanawia mnie forma wypowiedzi Berta. Dlaczego pisze o ks. Marianie w czasie przeszlym. Przyklad:
bert04 napisał(a):
Nawet to, że był osobą starszą a nie jakimś młodzikiem.

Mam nadzieje, ze maly blad gramatyczny.


Pt gru 30, 2011 8:36 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 13, 2008 12:39 pm
Posty: 5002
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Petycja dot. objęcia forum opieką duszpasterską
joannabw napisał(a):
Mam nadzieje, ze maly blad gramatyczny.

Błąd i to niefortunny, przepraszam. Ksiądz Marian nadal zagląda na nasze forum, ale nie czuje się na siłach, żeby pisać. Nawet dziś był na krótko zameldowany.

_________________
Jer 32:15 To bowiem mówi Pan Zastępów, Bóg Izraela: Będą jeszcze w tym kraju kupować domy, pola i winnice".


So gru 31, 2011 4:08 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 04, 2009 3:20 am
Posty: 2982
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Petycja dot. objęcia forum opieką duszpasterską
bert

Acha, mieszamy tematy. Dobra ;-).


bert04 napisał(a):
No sorry, pytań tam jest pod dostatkiem (mniejsza o jakość), a do udzielania odpowiedzi nie mam ... credentials. Na pójście do seminarium się też nie piszę.

Miałam na myśli żebyś postarał się o jakiegoś księdza do tych odpowiedzi a nie żebyś sam wstępował do seminarium (ciekawe czy by przyjęli swoją drogą ;-) ).... czyli masz wszelkie niezbędne credentials...
myślałam, że to jasne.... ech...
(p.s. ja rozumiem, że fajnie jest się pochwalić, że się zna obce słowa ale może na polskim forum można by pisać po polsku, zwłaszcza w tamtym temacie - jak już tak mieszamy - bo tamten traktuje o polszczyźnie...)


No a widzisz tak się składa, że jeśli ktokolwiek ma zwerbować tu jakiegoś kapłana do tego odpowiadania, to właśnie Ty. Tzn konkretniej to ktoś z moderacji czyli de facto: chyba wciąż Ty. No sorki ale tak to wygląda i z zewnątrz. Ja nie bardzo mogę pomóc bo właśnie... nie mam credentials ;-) , jedyna nadzieja, że może Robur się pokwapi z jakąś pomocą bo chyba jedyny jeszcze został na placu boju.... takie przynajmniej wrażenie z zewnątrz....


Cytuj:
Wiesz co, joannaa, jednego nie znoszę. A mnianowicie "opieprzania aktywisty"*. Daruj sobie te apele, bo ja na brak zajęć na forum nie narzekam. Owszem, zawsze można jeszcze więcej. I jeszcze więcej. I jeszcze jeszcze więcej. Ale dlaczego znowu ja?

Ach, wiem, bo ja się zgłosiłem w temacie. Powoli nie dziwię się, że nikt inny się nie zgłosił.

Wiesz co bert, ja nie znoszę o wiele więcej rzeczy ;-) . I wiesz co? Najpierw miałam Ci coś odpisać w stylu, że nie dlatego, ze się zgłosiłeś Ty ale dlatego, że jak zwykle nikt inny się nie zgłosił... i że ja już Ci dawno pisałam żebyś sobie znalazł kogoś do pomocy albo dał spokój, ale widocznie tak lubisz... itp itd... i takie tam pierdoły... bo to jest moja racja, że mam prawo zgłosić do moderacji taką pretensję, i Józek też ma i inni jak zechcą. I nie mamy obowiązku się przejmować, kto odpowiada w temacie i że wciąż ta sama osoba. Tak samo jak Ty masz prawo mi napisać że właśnie nie mam tych credentials i mnie i innym userom też.

Tyle, że... widzisz, akurat ta Twoja racja jakoś bardziej do mnie przemawia tutaj chyba nawet niż moja własna. Tzn wciąż uważam jak powyżej ale.... już daję Ci spokój. Tzn z pretensjami czy innymi uwagami brzmiącymi jak pretensje. Bo kurczę... rozumiem to wkurzenie.

Cytuj:
*A ponieważ to nie pierwsza taka przekomarzanka - nie, nie musisz mi być za to wdzięczna.

No wiesz, Ty zacząłeś w tamtym temacie. Gdybyś tam mnie nie wkurzył może tu bym sobie darowała. Ale nieważne.
p.s. A ten wyraz, o który Ci chodzi to było wzruszyć a nie wdzięczny. Wiem, też na "w" ale jednak coś innego... ;-)

____________________

Cytuj:
No napisałaś. Ja w "werbowanie" w realu nie za bardzo wierzę,

Ja sobie za to nie bardzo wyobrażałam "werbowanie" w necie. Tzn technicznie może i łatwiej ale przecież chodzi o to żeby był właśnie jakiś do rzeczy no i żeby był wiarygodny bo tak to ja się jutro zaloguję z innego miejsca jako ks. Marcin i powiem, że bardzo chętnie poodpowiadam na pytania.
Ale może ja przesadzam. To jak by miało wyglądać to szukanie nie w realu Twoim zdaniem?


Cytuj:
a poza tym tych paru polskojęzycznych kapłanów, których tutaj znam, nie narzeka na brak zajęć.

Potrafię to zrozumieć. U mnie to samo.

Cytuj:
Ale pomysł ze pytaniem się księdza Mariana wygląda całkiem sensownie, jak mi się PW zwolni, to uskutecznię.

To spytaj, spytaj.

I na koniec jeszcze taki pomysł... zupełnie nie wiem czy dobry bo nie znam człowieka ale Ty pewnie będziesz wiedział coś więcej... taki jeden tu był kiedyś i moderował, potem zdaje się jakieś seminarium... Rozumiem, że się wycofał no i pewnie miał ku temu powody. Ale może chciałby powrócić w nowej funkcji jeśli oczywiście spełnia już warunki.... albo może kogoś by mógł polecić chociaż? pewnie zna więcej kapłanów niż ktokolwiek z nas. Ale mówię, sama nie wiem czy pomysł dobry bo nie znam człowieka, wiem tyle, że tak z zewnątrz wyglądał na rozsądnego.

Pozdro z nowym godam, co złego to nie joannaa ;-)

_________________
Omnis sapientia a Deo venit


N sty 01, 2012 5:39 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL