Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz maja 02, 2024 1:00 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Po jakim czasie Bóg wysłuchał waszych modlitw o zdrowie 
Autor Wiadomość
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Wt paź 27, 2009 7:06 pm
Posty: 39
Odpowiedz z cytatem
Post Po jakim czasie Bóg wysłuchał waszych modlitw o zdrowie
Proszę Pana Jezusa o zdrowie.

Jeśli możecie podzielcie się waszymi świadectwami W jaki sposób Pan Jezus wysłuchał waszych modlitw o zdrowie jak się modliliście i po jakim czasie Pan Jezus was wysłuchał?


Pn kwi 10, 2017 6:44 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr lis 18, 2015 10:14 pm
Posty: 1326
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Po jakim czasie Bóg wysłuchał waszych modlitw o zdrowie
Pan Bóg wysłuchuje moich błagań od razu. Ale zazwyczaj dzieje się tak, że podsuwa mi myśl by iść do lekarza, albo jakąś wiedzę z internetu.
Zawsze Go proszę o łaskę, ale godzę się na wolę Jego. I staje przed nim w prawdzie, a prawda jest taka, że jestem świętym o zajęczym sercu. Gdy nadchodzi choroba, to boję się jej i nie udaję przed Nim chojraka. Oddaję Mu się z nadzieją, że mnie oszczędzi.

Boże, mój Boże, wybacz mi!


Pn kwi 10, 2017 10:26 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Po jakim czasie Bóg wysłuchał waszych modlitw o zdrowie
Bóg próźb o zdrowie nie musi nawet wysłuchiwać, On je zna i dostrzega zanim my odczujemy ich skutki.
Wprowadził mechanizmy obronne w nasze ciała przed nimi.
Jest tylko tak że my panikujemy jak coś się z nami dzieje.
A to utrudnia zadziałanie tych mechanizmów obronnych.
Dlatego przyszedł do nas i powołał Kościół, który pomaga nam uwierzyć w działanie tych zabezpieczeń.
Najwięcej u mnie zyskałem na zdrowiu, jak uwierzyłem że Bóg co trzeba wykonał w moim ciele.
Że moje ciało ma to co trzeba by się przed chorobami bronić.
Uwierzyłem do tego stopnia że powiedziałem sobie, swemu ciału, czy ja mam ciebie ( swoje ciało ) niańczyć ciągle.
Rozkazuję tobie ( swemu ciału ), masz się zająć samo sobą, ja nie będę ciągle zwykle za późno ciebie kontrolował, mam inne zadania.

I tak niektóre schorzenia mam od 15 roku życia, wtedy walczyłem o życie u Boga, no chociaż jeszcze o jeden rok, potem następny, a potem to może tyle jeszcze by poznać to życie na ziemi, a potem by się normalnie zestarzeć, żyć przynajmniej tyle ile mój ojciec żył.
Tak do teraz i jeszcze nie złożyłem broni, ciągle mam coś co mam do przeżycia na tej ziemi, a więc kolejny argument by jeszcze dalej żyć.
A wszystko to pod presją schorzeń, które się pojawiają, lecz dzięki Bogu i wierze w Niego, nawet nie leczyłem się szpitalnie, a nawet mało korzystam z pomocy lekarskiej.
Co prawda nie mogę powiedzieć że jestem okazem zdrowia, lecz za to mogę powiedzieć, że nie panikuję w sprawie swego stanu zdrowia, a pomoc taka że nie ginę ( nie umieram ), pomimo pomocy medycznej, przychodzi od Boga.
Dzięki Bogu żyję, na takie życie mnie stać.
Pomoc ludzka w sprawie przeżycia jest dla mnie, zbyt kosztowna, mało udolna i za późna.
Zgodziłem się na warunki pomocy Bożej, żyję nadal i widzę jak marne owoce miała by pomoc ludzka, bo giną inni ludzi wierzący w medyków, bądź słabo ufający Bogu.
Giną masowo ludzie pomimo medycznej pomocy, co z tego że trochę dłużej pożyli, jeśli i tak to się skończyło ich śmiercią, z powodu takiej choroby. Którą Bóg u mnie zwalcza skutecznie bo nadal żyję.
Bóg jest zwycięzcą nie tylko śmierci, lecz zwycięzcą nad chorobami, czego jak dotąd jestem przykładem.
Obym nie osłabł w tej wierze, a pokażę stop chorobom przez wiarę w Boga, jak najdłużej.
Albowiem nie tylko poznałem co to krzyż Chrystusa, lecz poznałem co Bóg w swym wnętrzu zawiera.
Bo jak wszystko, tak i Bóg jest o wiele ciekawszy, bardziej obszerny, jeśli się to ogląda od wewnątrz, aniżeli tylko tego zewnętrzną powłokę.
Zewnętrzna powłoka jak zdjęcie z człowieka, jest obrazem całości, bez szczegółów środka.
Napisałem tobie tak obszernie, choć to i tak mikrocząstka tego co jest.
Wybrałem jednak tylko to, co dla ciebie istotne, byś się zastanowił jak użyć wiary w Boga do tego by sobie pomóc w swym stanie.
Jeśli tylko zechcesz za tym pójść.


Wt kwi 11, 2017 10:34 am
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 64 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL