Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 4:20 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
 Świadectwo z wyjścia z homoseksualizmu 
Autor Wiadomość
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6808
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świadectwo z wyjścia z homoseksualizmu
No piszesz że w wieku 10 lat pojawiły się Twoje skłonności i pierwsi partnerzy.. 10-latki raczej nie miewają partnerów seksualnych.. Samo w sobie (niezależnie od orientacji) jest niepokojące..

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


N paź 08, 2017 1:04 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16877
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świadectwo z wyjścia z homoseksualizmu
11. letni chłopiec zasypia z pluszakami, swoją poduszeczką i ulubionym kocykiem. Myśli poważnie o pokemonach i zlicza punkty i cukierki. Emocjonują go kryminalne zagadki. I zaczyna się trochę wstydzić nagości. Jako 10. latek biegał nago po mieszkaniu.


N paź 08, 2017 1:16 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Wt lip 18, 2017 5:09 pm
Posty: 1683
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świadectwo z wyjścia z homoseksualizmu
stanley30 napisał(a):
ecuuleuss, a mam pytanie do Ciebie, czy jesteś taką znawczynią, że wszystko wiesz, czy po prostu masz takie wrażenia, i to jako kobieta a nie facet.


Psychicznie jestem facetem. Nie wiem wszystkiego, to oczywiste, ale wiem na tyle aby prowadzić konstruktywną dyskusję na ten temat.

Z Twoich wypowiedzi widać że nadal homoseksualne skłonności nie zniknęły, być może zostały tylko stłumione. Nie popieram wchodzenia w małżeństwo jako homoseksualna osoba świadoma swojej odmiennej orientacji. Ty możesz mieć inne zdanie, ale nie odpowiedziałeś na pytania dotyczące Twoich odczuć co do kobiet.

Wiem że w ośrodkach typu Odwaga czy Pomoc a także w wypowiedziach psychologów na temat homoseksualizmu dosć czesto pojawia się to przekonanie że relacje z rodzicami są główną przyczyną powstawania orientacji homoseksualnej, ale mam co do tego pewne refleksje które przedstawiam powyżej.

Nie wydaje mi się iż to jest tylko jedyna przyczyna, ponieważ zaburzone relacje z rodzicami i brak ojca jest dość często spotykane w rodzinach, a czy uważasz że w dawniejszych czasach gdzie było 6 lub 12 dzieciaków a ojciec i matka harowali w polu a dzieciak znał tylko ojcowki pas, to co, byli sami homoseksualiści, z tych dzieci wyrastali geje i lesbijki? Dlatego ta teoria jest dyskusyjna. Ale zamiast podejmować dyskusję uciekasz w jakieś dziwne rejony atakowania rozmówcy.

Cytuj:
Bo jak kiedyś moda była że facet nosił spodnie a kobieta spódnicę tak dzisiaj wszystko się po wywracało do góry nogami


Stanley, zapoznaj się proszę z definicją transseksualizmu, nie jestem kobietą która chce nosić spodnie na złość facetom. Mylisz feminizm z transseksualizem.

Cytuj:
kobiety chcą mieć jak największą władzę nad mężczyznami, a ci co raz bardziej robią się zniewieściali, i to pozwala Wam kobietom na ich pełną kontrolę


Ale my tutaj nie rozmawiamy o feministkach. Poza tym, co jest złego w tym że kobiety też chcą decydować o sobie? Mają do tego prawo a jest to prawem człowieka. Zmieniasz temat o 360 stopni, piszesz zupełnie nie na temat.

Poza tym, mam wrażenie że chcesz obwiniać kobiety, rodziców i cały świat o to że jesteś homoseksualny. Nie wiem dlaczego też kojarzysz wrażliwość czy też empatię lub inne cechy z byciem gejem. Są heteroseksualni mężczyzni którzy przejawiają takie cechy. Nie są gejami. Kobiety noszące spodnie nie są winne temu że masz skłonności homoseksualne.


N paź 08, 2017 2:15 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 16, 2015 4:02 pm
Posty: 2655
Lokalizacja: Północ
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świadectwo z wyjścia z homoseksualizmu
Stanley wyjaśnisz co miałeś na myśli?
Cytuj:
wieku 10 lat pojawiły się u mnie pierwsze skłonności homoseksualne i pierwsi partnerzy.


N paź 08, 2017 3:45 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Wt lip 18, 2017 5:09 pm
Posty: 1683
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świadectwo z wyjścia z homoseksualizmu
Jaśminowa napisał(a):
Stanley wyjaśnisz co miałeś na myśli?
Cytuj:
wieku 10 lat pojawiły się u mnie pierwsze skłonności homoseksualne i pierwsi partnerzy.


Stanley jeśli chce to być może to wyjaśni, ale z tego co czasem napotykam w wypowiedziach to niekoniecznie musieli być dorośli partnerzy, czasem chłopcy ''zabawiają się'' ze sobą w taki sposób, to mogli być starsi chłopcy albo równolatkowie. Ale nie znam sytuacji w tym konkretnym przypadku Stanleya. Jednak, zainteresowanie seksem i podejmowanie seksualnych kontaktów w tym wieku jest zastanawiające. Psycholodzy twierdzą iż każdy przechodzi fazę homofilną, ale zdecydowana większość osób wychodzi z tego w normalną heteroseksualną orientację.

Homoseksualnych osób jest niewiele, około 3-4% w porywach, a to chyba dzięki biseksualistom, takich 100% homoseksualnych osób jest zdecydowanie mniej. Ale mniej więcej około 4% populacji a nie 10% jak forsuje lobby. Poważnym zagrożeniem jest to co robi lobby, wykorzystując osoby homoseksualne do swoich celów.

Lobby jest zarządzane także przez heteroseksualne osoby. Próbuje się uznać homoseksualizm za pełnoprawną i naturalną orientację psychoseksualną co jest pewnego rodzaju poważnym zagrożeniem dla młodych osób które przechodząc fazę homofilną mogą uznać że seks homoseksualny jest ciekawszy, przyjemniejszy i bardziej bezpieczny, stąd rzeczywiście może to wpływać na zaburzenie orientacji heteroseksulnej która jest naturą właściwą dla każdego z nas.


N paź 08, 2017 4:13 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Śr kwi 13, 2011 6:06 pm
Posty: 136
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świadectwo z wyjścia z homoseksualizmu
Masz rację Equuleuss, że dzisiaj próbuje się młodzież deprawować, choćby przez tak sławne od niedawna, lekcje edukatorów seksualnych, wprowadzających zamęt w głowach młodzieży a zwłaszcza dzieci, oni wiedzą że przez swoje pseudo nauki, od najmłodszych lat, dzieci będą ich własnością, bo coraz więcej z nich, będzie miało odczucia że są innej płci, a to spowodowało by że stały by się celem, dorosłych jako tzw, świeże mięska, bo tak nie stety są nazywani młodzi, którzy zdecydują się na seks z tą samą płcią. Im nie chodzi o to że w Polsce nie ma tolerancji dla dwóch facetów idących obok siebie i trzymających się za ręce, bo na to większość ludzi nie zwraca uwagi, im chodzi o to aby nas wszystkich skłócić, jeśli Polacy jako naród będą skłóceni, to łatwiej jest w tedy taki naród okiełznać i nim kierować, z tąd też zmasowane w ostatnim czasie ataki na Kościół, który trzyma cały naród w jedności. Tam gdzie nie ma Kościoła, w całej Europie możemy zauważyć, na ile pozwala się ludziom o odmiennych orientacjach seksualnych, jakie bzdurne przepisy wydaje komisja WHO, w której zasiadają członkowie o odmiennych orientacjach seksualnych, znieśli np. przepis który mówi że homoseksualizm nie jest chorobą, a więc nie podlega leczeniu. A czym że jest homoseksualizm? Jest to prosta definicja braku Ojca w wieku od narodzenia do dojrzałości, jeśli nawet ojciec fizycznie jest obecny w dorastaniu np. chłopaka, lecz jego mama ma więcej do powiedzenia w domu niż ojciec, to jak myślicie, czy dany młody człowiek będzie twardy w dorosłym życiu, czy też miękki jak jego ojciec, z którego przecież czerpie wzorce w swojej młodości?
Czy głos młodego człowieka, będzie doniosły czy raczej o zmiękczonej barwie głosu?
Czy będzie miał poczucie własnej wartości, skoro jego ojciec ulegał we wszystkim jego mamie?


So cze 15, 2019 9:40 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt cze 27, 2014 12:47 pm
Posty: 8081
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świadectwo z wyjścia z homoseksualizmu
stanley30 napisał(a):
Jest to prosta definicja braku Ojca w wieku od narodzenia do dojrzałości, jeśli nawet ojciec fizycznie jest obecny w dorastaniu np. chłopaka, lecz jego mama ma więcej do powiedzenia w domu niż ojciec, to jak myślicie, czy dany młody człowiek będzie twardy w dorosłym życiu, czy też miękki jak jego ojciec, z którego przecież czerpie wzorce w swojej młodości?


Słyszałam/czytałam, że również ojcowie-tyrani nieumiejący okazać dzieciom miłości mają wpływ na taką orientację. Przypuszczam, że zły duch ochotnie to przyklepuje. Z drugiej strony musi być pewna podatność psychiczna człowieka i zapewne dlatego, że im dziecko młodsze, tym bardziej plastyczne, są próby edukacji dzieci na ten temat.


So cze 15, 2019 10:50 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL