Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 9:50 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
 Pokonać zło mocą Chrystusa 
Autor Wiadomość
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): N lis 09, 2014 12:54 am
Posty: 209
Płeć: kobieta
wyznanie: chrześcijanin, protestantyzm
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pokonać zło mocą Chrystusa
Felix napisał(a):
tomasz-tomasz napisał(a):
Cześć Felix,
Nie mam nic naprzeciw temu jeśli mnie pouczasz, tak że sie nie przejmuj i jeśli masz jakieś uwagi to wal śmiało.


Przesyłam Tobie modlitwę o uwolnienie (sam ją regularnie odmawiam):

O Panie, Jezu Chryste, ukochany mój i Wszechpotężny Boże, pełen dobroci i miłosierdzia, proszę Cię najpokorniej i z największą ufnością, na jaką moje serce zdobyć się może racz uwolnić mnie od wszystkich złych, bluźnierczych, nieczystych, napastliwych myśli.

Oddal ode mnie wszelki lęk i niepokój. Wyzwól od nocnych koszmarów. Spełnij o Panie swoją obietnicę, którą dałeś Kościołowi w Wieczerniku i którą ponawiasz wobec nas podczas każdej Mszy świętej: "Pokój Mój zostawiam wam, pokój Mój wam daję. Nie tak, jak daje świat. Ja wam daję."

Jeśli zaś w napastliwych, natrętnych myślach, które zadają mi tyle cierpień jest udział złego ducha, proszę pokornie: Ty sam Panie mój i Boże, Zbawicielu kochany, rozkaż mu by odszedł ode mnie i nie wracał więcej. Niech znajdę w Twoim Najświętszym Sercu ucieczkę, oparcie i schronienie, abym mógł wychwalać potęgę Twojego nieskończonego Miłosierdzia.

Jezu ufam Tobie! Udziel mi i moim bliskim Swojego Błogosławieństwa, Który żyjesz i królujesz na wieki wieków. Amen.

:aniol:




Dziękuję ci za modlitwę o uwolnienie. Będę się posługiwać tą modlitwą w razie gdyby ten prześladowca-kusiciel znowu powrócił. Dopiero dziś weszłam na forum i znalazłam tą modlitwę. Już wcześniej, prawie wygrałam walkę z tymi myślami które zły mi podsuwa nawet wbrew mojej woli, a działa podstępnie i sprytnie w momencie kiedy jestem najmniej tego świadoma. Walczyłam w taki sposób że gdy wcina się w mój umysł ja się wtedy modlę do Pana Jezusa, błagam Go o pomoc, lub zanim ta myśl nadchodzi ja ją wyprzedzam wypowiadając "Odejdź precz...!" i odchodzi. Czynię tak za każdym razem, do skutku. Później mam przez dłuższy czas ulgę.
Może jest tak jak któryś z przedmówców pisał, że nawet siostra Faustyna doświadczała częstych tortur duchowych. Nie mogę się porównywać do tej Świętej, bo nigdy nie będę tego godna, ale możliwe że spadają na mnie podobne doświadczenia duchowe.

_________________
Chrystus jest światłością świata. Kto na Niego patrzy, widzi jak rozjaśniają się ścieżki życia.(Paweł VI)


So mar 14, 2015 12:26 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 04, 2013 6:06 pm
Posty: 1243
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pokonać zło mocą Chrystusa
Dzisiaj na kazaniu było o nakładaniu przez Boga na człowieka cerpień,aby móc wydobyć dobro i być w wieczności z Bogiem.Przykład podał JPII naszego Swiętego,jak od dzieciństwa Bog przygotowywał grunt pod ziarno,które obumrze i otrzyma stokrotny plon i tak też się stało.Bóg nakładając cierpienia, oczyszcza naszą duszę i przez to przygotowuje do wieczności.My powinniśmy udoskonalać siebie przez cierpienie, wyrzeczenia się zła,poświęcenia siebie dla innych,a tym samym zasłużymy na niebo.


N mar 22, 2015 6:54 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Śr lut 18, 2015 9:45 pm
Posty: 6
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pokonać zło mocą Chrystusa
Felix...piszesz,ze miales stycznosc z demonami...otoz,mialam raz stycznosc z czyms tego rodzaju chyba,tylko ze to byla kobieta...wiem,ze szatan moze przyjac rozne formy,ale odnioslam wtedy wrazenie,ze to tak jakby,naturalna i prawdziwa jego osobowosc,ze zobaczylam go bez zadnej'maski'...co o tym myslicie?


Pn mar 23, 2015 9:21 am
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): N lis 09, 2014 12:54 am
Posty: 209
Płeć: kobieta
wyznanie: chrześcijanin, protestantyzm
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pokonać zło mocą Chrystusa
Skontaktowałam się ze spowiednikiem, odważyłam się opowiedzieć mu to co mnie dręczy w ramach spowiedzi świątecznej. Opowiedziałam mu o walce z tymi prześladowczymi myślami. Bezcenne, jakie to jest wspaniałe że Jezus przebacza grzechy. Kiedy kapłan w konfesjonale wykonuje znak krzyża i udziela przebaczenia grzechów. Bezcenne, kiedy Jezus posługuje się kapłanami i udziela nam łaski rozgrzeszenia. Wiedząc to, poczułam ulgę, z nadzieją, że te myśli przestaną mnie już nękać. Do walki ze złym duchem używajmy sakramentu spowiedzi, modlitw o uwolnienie i trzeba zaufać Panu, bo to tylko dzięki Niemu można wygrać każdą walkę ze złem.

_________________
Chrystus jest światłością świata. Kto na Niego patrzy, widzi jak rozjaśniają się ścieżki życia.(Paweł VI)


Pn mar 30, 2015 10:17 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL