Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz maja 02, 2024 1:25 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
 Świadectwo uwolnienia od złego ducha 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 05, 2007 9:56 pm
Posty: 3829
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świadectwo uwolnienia od złego ducha
Cytuj:
wróżenie z kart jest grzechem,w młodości nie mal każda dziewczyna wróżyła z kart ,czy to u cyganki czy innej wróżki.Pamiętam koleżankę,która była u jakiegoś wróża i on jej powiedzial żeby nie wychodziła za mąż za blondyna(wtedy ona chodziła z chłopakiem blondynem) bo będzie wdową.Nie wyszła ,wyszła za innego,a ten blondyn zginął w wypadku za rok po jej ślubie.Takie było przeznaczenie ,bo tak się stalo.Mamy zapisane co się ma wydarzyć w naszym życiu od poczęcia do śmierci i żeby nie wiem jak się staraliśmy się, nie zmienimy tego.Wszystko musi się wypełnić co nam przeznaczone,kiedy się mamy począć i kiedy odejść z tego świata.


Że też, nikt się tego nie odważył nazwac bredniami...nie ma czegoś takiego jak przeznaczenie, a wróżki to niezły sposob zarobkowania na naiwnych i frajerach.


Śr lis 20, 2013 7:49 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16890
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świadectwo uwolnienia od złego ducha
Już kiedyś jej o tym pisano, ja również. Metoda zdartej płyty jest nudna.


Śr lis 20, 2013 10:16 am
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 04, 2013 10:44 pm
Posty: 73
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świadectwo uwolnienia od złego ducha
Svart napisał(a):
mam pytanie dlaczego melodyjny metal jest zły, jesli nie zawiera w sobie niczego co nawoływało by do złego?


To nie chodzi o muzyke sama w sobie, tylko o tresci, ktore niesie. Piosenka country nawiazujaca do szatana, tez jest zla. Mysle, ze sama w sobie muzyka metalowa nie jest zla, sa przeciez zespoly metalowe spiewajace o Jezusie.


N cze 01, 2014 12:25 am
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 04, 2013 10:44 pm
Posty: 73
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świadectwo uwolnienia od złego ducha
co myslicie o tym co mowi ksiadz z linka ponizej o kolczykach ?? Pierwszy raz slysze, ze nie nalezy nosic kolczykow 8O 49 minuta filmiku

https://www.youtube.com/watch?v=ZlOQizW4lCg


N cze 01, 2014 4:50 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Pt mar 22, 2013 2:46 pm
Posty: 123
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świadectwo uwolnienia od złego ducha
Właściwie to chodzi tez o muzyke, muzyka rockowa jest od samego poczatku skierowana na bunt przeciw wartociom moralnym czy instytucja je reprezentujacym jak np kosciol. Sam nazwa rock n roll nie nie oznacza tyle co kolysac sie i krecic, ale jest to takze okreslenie aktu plciowego. Chodzi o korzen tej muzyki, to jest zdanie na temat tej muzyki egzorystow po wielu latach poslugi, czytalem tez wypowiedzi niechrzescijanskich psychologow nawet jest taki artykul jak znajde.to link podesle na temat muzyki rockowej jak jest budowana ta muzyka i jak destrukcyjnie dziala na organizm

_________________
Jezus Zwyciężył


So paź 11, 2014 2:33 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Pt mar 22, 2013 2:46 pm
Posty: 123
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świadectwo uwolnienia od złego ducha
http://www.okiem.pl/cnota/rock/medycyna.htm



http://www.okiem.pl/cnota/rock/psychika.htm

nawet dwa polecam przeczytac bardzo ciekawei

_________________
Jezus Zwyciężył


So paź 11, 2014 2:38 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 04, 2013 6:06 pm
Posty: 1243
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świadectwo uwolnienia od złego ducha
kosiarz napisał(a):
Cytuj:
wróżenie z kart jest grzechem,w młodości nie mal każda dziewczyna wróżyła z kart ,czy to u cyganki czy innej wróżki.Pamiętam koleżankę,która była u jakiegoś wróża i on jej powiedzial żeby nie wychodziła za mąż za blondyna(wtedy ona chodziła z chłopakiem blondynem) bo będzie wdową.Nie wyszła ,wyszła za innego,a ten blondyn zginął w wypadku za rok po jej ślubie.Takie było przeznaczenie ,bo tak się stalo.Mamy zapisane co się ma wydarzyć w naszym życiu od poczęcia do śmierci i żeby nie wiem jak się staraliśmy się, nie zmienimy tego.Wszystko musi się wypełnić co nam przeznaczone,kiedy się mamy począć i kiedy odejść z tego świata.


Że też, nikt się tego nie odważył nazwac bredniami...nie ma czegoś takiego jak przeznaczenie, a wróżki to niezły sposob zarobkowania na naiwnych i frajerach.



Nie ma czegos takiego jak przeznaczenie,a jak się odniesiesz do talentów ktore nam Bog dał. Po co obdarzył nas zdolnościami takimi czy innymi?


Cz lis 20, 2014 8:29 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Śr mar 04, 2015 3:07 pm
Posty: 74
Lokalizacja: Londyn
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świadectwo uwolnienia od złego ducha
młody1992 napisał(a):
Właściwie to chodzi tez o muzyke, muzyka rockowa jest od samego poczatku skierowana na bunt przeciw wartociom moralnym czy instytucja je reprezentujacym jak np kosciol. Sam nazwa rock n roll nie nie oznacza tyle co kolysac sie i krecic, ale jest to takze okreslenie aktu plciowego. Chodzi o korzen tej muzyki, to jest zdanie na temat tej muzyki egzorystow po wielu latach poslugi, czytalem tez wypowiedzi niechrzescijanskich psychologow nawet jest taki artykul jak znajde.to link podesle na temat muzyki rockowej jak jest budowana ta muzyka i jak destrukcyjnie dziala na organizm


Zgadza się! Ja słuchałem metalu ponad 20 lat. Nawet nie zwracając uwagi na teksty poprostu lubiłem mocne granie. Wizyty na koncertach Vader, Bahemoth, Morbid Angel, Cannibal Corpse nie były dla mnie czymś złym. Czyłem jednak dysonans jeśli obrzucano Jezusa wyzwiskami. Tak było do mojego nawrócenia. Pan zabrał mi to uzależnienie z dnia na dzień, nie odczuwam chęci słuchania tych zespołow które są Panu niemiłe. Nawet ostatnio z ciekawości chciałem posłuchać Kat ...bo fajny riff wpadł mi do głowy ale jak tylko właczyłem to nagranie to szybko stwierdziłem że już mi się nie podoba.

Jezus nie zostawia luki! Grałem na gitarze elektrycznej przez 20 lat i znam te wszytkie riffy na pamięć. Co zrobił? Rozbudził we mnie zainteresowanie do innej muzyki, wyposażył w najlepszą gitare do grania flamenco i nauczyciela i teraz gram i uczę się zupełnie innych rzeczy. Nawet w najśmielszych snach nie przypuszczałbym że zmiana może być tak dramatyczna. Zresztą jak patrze na moje życie Jezus zawsze daje to co najlepsze.

Kocham Cie Jezu i odmieniaj moje serce na takie jakie chesz żeby ono było.


Śr mar 11, 2015 3:32 pm
Zobacz profil WWW
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Pn paź 07, 2013 1:55 am
Posty: 18
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świadectwo uwolnienia od złego ducha
Witam serdecznie ja popełniłem głupotę parę lat temu z tatuażem oko Horusa :no: heh i od tego wydarzenia różne rzeczy się dzieją, które w sposób racjonalny nie są wytłumaczalne :(


Cz lip 16, 2015 1:55 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Śr wrz 23, 2015 11:55 pm
Posty: 1
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świadectwo uwolnienia od złego ducha
Największym sukcesem sztatana jest brak wiary w niego...


Pn paź 26, 2015 10:33 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): Pn maja 02, 2016 4:40 am
Posty: 1
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świadectwo uwolnienia od złego ducha
Witam
Nie chcialam zakladac nowego wątku, ale tu chyba moja historia bedzie pasowala.
Popadlam w powazne problemy finansowe. Pomoglam 'przyjacielowi', ktory nie wywiazal sie ze swoich obietnic i dzis przez to mam ogromne problemy z ktorych nie widze wyjscia. Pozyczylam mu duza sume pieniedzy , zaciagnelam kredyty ktore mial splacac, gdyz jak twierdzil grozilo mu niebezpieczenstwo. Dzis ja zostalam bez pieniedzy, nachodza mnie z banku, wkrotce bede rodzic, a ten czlowiek poprostu usunal konto na fb, wylaczyl telefon i cisza. Kazdy dzien dla mnie to duze nerwy, bo sie boje ze zaraz przyjdzie komornik albo stanie sie cos gorszego. Na szczescie mam przy sobie meza ktory wybaczyl mi moja glupote jednak nie jest w stanie mi pomoc, i tak nas utrzymuje i ledwo wystarcza na oplaty. Do tej pory bylam samolubna i moje zycie krecilo sie tylko wokol wladnego 'ja'. Bylam odsunieta od Boga. Wobec tych problemow ktore mam zrozumialam ile w zyciu dostalam od Boga, jak wiele mi ofiarowal a ja nie potrafilam tego docenic, coagle bylo mi malo. Dzis widze wszystko z innej perspektywy i ciesza mnie drobiazgi i wgl. Chce byc lepszym czlowiekiem i staram sie byc blizej Boga. Wiem, ze jest powiedzenie 'jak trwoga to do Boga', niestety ja potrzebowalam takiego niezlego kopniaka od zycia.
W obliczu moich problemow z ktorymi nie potrafie sobie poradzic przypadkiem trafilam na nowenne pompejanska. Postanowilam ze sprobuje, nie mam nic do stracenia. Dzis mija juz dwa tygodnie odkad ja odmawiam, nie widze zadnych cudow jak narazie ale wierze Matka Boska mi pomoze.
Kilka dni temu mialam nieprzyjemna sytuacje z Panem z banku i tak jak wczesniej wspomnialam ten 'przyjaciel' zerwal kontakt i do tej pory cisza. Zalamalam sie wtedy kompletnie. Caly dzien plakalam, prosilam o smierc, bo juz sil mi braknie, stracilam wiare ze jeszcze bede mogla normalnie zyc. Mimo to nie zrezygnowalam z modlitwy.
Nastepnej nocy mialam koszmarny sen. Snil mi sie szatan, chcial zebym przestala sie modlic. Juz dokladnie nie pamietam ale chyba chcial kupic moja dusze, uwolnic mnie z tego problemu ktory mnie dreczy. To bylo straszne. Balam sie, budzilam meza zeby mnie przytulil, bo sie balam ale on spal ciezkim snem. Mowilam mu nie, Bog mi pomoze i zaczelam sie modlic. Odmawialam zdrowas Maryjo i w koncu zasnelam.
Mimo ze nie ma zadnej poprawy w moim problemie to nadal sie modle i doceniam to co mam. I nie mam zamiaru zrezygnowac z modlitwy. Nie pozwole szatanowi wygrac, choc mysle ze on teraz jeszcze bardziej bedzie probowal sprowadzic mnie na zla droge i odciagnac mnie od Boga rzucajac mi klody pod nogi, bo ja jestem bardzo slaba psychicznie i szybko sie zalamuje.
Co myslicie o tym snie, mysle ze nie byl to zwykly sen. Nigdy tak nie mialam....


Pn maja 02, 2016 5:08 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6813
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świadectwo uwolnienia od złego ducha
Jest takie stare powiedzenie: "Sen mara, Bóg wiara" i tego się trzymaj.

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


Pn maja 02, 2016 11:20 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 04, 2008 1:11 am
Posty: 1747
Lokalizacja: Warszawa, Przyjaciele Oblubieńca
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świadectwo uwolnienia od złego ducha
modlitwa Ci na pewno nie zaszkodzi, na sny za wielkiej uwagi nie zwracaj

_________________
Nie sprzedawaj duszy diabłu, Bóg da Ci za nią więcej!


Pn maja 02, 2016 11:29 am
Zobacz profil WWW
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Cz kwi 21, 2016 1:39 am
Posty: 54
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świadectwo uwolnienia od złego ducha
Podziwiam Boga, że uwolnił Cię od złego ducha.
Dzięki Panu!

Ja również jestem szczęśliwym nawróconym, pamiętam jak kilka lat temu pisałem ateistyczne teksty... Ale wiesz, co? Wydaje mi się, że Pan Bóg pozwala ludziom błądzić, ponieważ później jest większa radość w odnalezieniu Go.


Pt maja 06, 2016 11:50 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świadectwo uwolnienia od złego ducha
Ja do tej pory jestem smutny bo zrozumialem ze nigdy nie dam rady nadrobic zalegosci w modlitwie i uwielbianiu Boga.
Za kazdym razem gxy sobie to uswiadamiam placze.
Cieszy mnie jedynie swiadomosc ze mimo tych moich zaniedban nie pozostawil mnie.


So maja 07, 2016 1:34 am
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL