Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt maja 07, 2024 2:07 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 374 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25  Następna strona
 Miłość 
Autor Wiadomość
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Śr cze 03, 2009 6:00 pm
Posty: 145
Odpowiedz z cytatem
Post Re: miłość
Niech Dzieciątko Jezus z św. Rodziną Wam wszystkim Błogosławi w Waszych radościach smutkach i w codzienności!!!A byście nie zmarnowali swego życia na głupoty tego marnego życia. Bogactwo czeka nas tam gdzie nas poprowadzi nasz zbawiciel .Abyśmy nie marnowali naszych talentów ---abyśmy pomnażali naszymi uczynkami dla chwały dla naszego Pana i dla ratunek dusz ludzkich! WESOŁYCH ŚWIĄT ORAZ SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU -------Abyście w nowym roku w codzienności doświadczali Miłości Boga i umieli się nią dzielić w codzienności!!!


Pn gru 17, 2012 8:56 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Śr cze 03, 2009 6:00 pm
Posty: 145
Odpowiedz z cytatem
Post Re: miłość
Szczęśliwego nowego roku!!!


N gru 30, 2012 2:05 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 06, 2009 12:25 pm
Posty: 1704
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: miłość
Szczęśliwego!
Andrzeju, gratuluję Ci wytrwałości w miłości :-D

_________________
" Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią." Mt 5, 7


Wt sty 01, 2013 9:34 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Śr cze 03, 2009 6:00 pm
Posty: 145
Odpowiedz z cytatem
Post Re: miłość
witam i na chwile tu zawitałem pozdrawiam was wszystkich i idę szukać dalej miłości i nią się dzielić!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=eYn4-p7--kg
Wiele znaków w ostatnich dniach było i będzie. Ludzie się boją{ i ja też} szukając odpowiedzi.Ale wieże ze Bóg w swoim miłosierdziu i Swej miłości nas oszczędzi JEGO MIŁOŚĆ JEST BEZGRANICZNA I MIŁOSIERDZIE.I nas oszczędzi.i\I take pieśni podtrzymują na duchu i wiarę podnoszą!
http://www.youtube.com/watch?v=FVdxFkqdykg


N lut 17, 2013 7:06 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Śr cze 03, 2009 6:00 pm
Posty: 145
Odpowiedz z cytatem
Post W miłość
W miłości jaką obdarzamy bliźnich i innych jest to świadectwo, jaką miłością obdarzany Boga.W miłości pokazujemy nasze serca i czyniąc dobro innym oczyszczamy nasze dusze zbliżając się do Pana Naszego.Nie patrzmy kto i jaką miłościami nas obdarza,nasza droga jest ,to ze z miłości spalamy się dla innych,my jesteśmy świadectwem dla innych o miłości Jezusa i całego kościoła dla ludzi ,świata i ratunek dusz.Nie nam oceniać i sadzić. Nam jest szukać w człowieku jaki kol-wiek jest w nim dobro.Bowiem każdy kto urodzony rodzi się dobrym , w każdym drzemie uśpione dobro jest lub przez grzech zasłonięte. Więc bądźmy apostołami 21 wieku i głośmy ewangelie.I pomagajmy kościołowi, nowemu Papieżowi Franciszkowi. Bodźmy tymi co walczą orężem miłości, jak pokazywali wielu świętych.Przepraszam za błędy i stylik e. Ale to nieważne czy pięknie napisane.Ale z serca i z wiary--- bom małym w wierze.Ale z miłością.


N mar 17, 2013 10:45 am
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Śr cze 03, 2009 6:00 pm
Posty: 145
Odpowiedz z cytatem
Post Re: miłość
Aby Zmartwychwstały Chrystus
obudził w nas to, co jeszcze uśpione,
ożywił to, co już martwe;
niech światło Jego słowa
prowadzi nas przez życie do wieczności.
Radosnych Świąt w gronie rodzinnym życzy... Andrzej z rodzinąhttp://www.youtube.com/watch?v=MPLDErd4uBk


So mar 30, 2013 8:50 am
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Śr cze 03, 2009 6:00 pm
Posty: 145
Odpowiedz z cytatem
Post Re: miłość
Miłość ponad wszystko! Tego oczekuje od nas Bóg i Jezus!Na co nas stać? Co przeto rozumiemy?Czy nas na to stać i nasze ego pozwala? Poświęcać nasze życie w obecnie w działalności ratunku np dzieci nienarodzonych,radia Maryja itp.Mamy być solą tej ziemni, światłem.A JAK POSTĘPUJEMY?Mamy najlepsza bron na świecie wiarę ,a tarczą jest sam Bóg.Czemu my więżący się chowamy pod miotłą?Mając taki oręż? GŁOŚMY CHWALĘ BOGA I BODŹMY TYM ŚWIATŁEM!!!!


Śr maja 08, 2013 7:03 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz maja 02, 2013 9:57 pm
Posty: 2541
Lokalizacja: jestem z lasu
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: miłość
Dobre to wezwanie :D


Cz maja 09, 2013 12:16 am
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Śr cze 03, 2009 6:00 pm
Posty: 145
Odpowiedz z cytatem
Post Re: miłość
Modlitwa jest też miłością.


N maja 19, 2013 5:17 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): So maja 18, 2013 11:38 am
Posty: 5
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: miłość
Niekiedy dając innym tak niewiele, ofiarowujemy im to, czego bardzo im brakuje. Czasami wystarczy się uśmiechnąć, porozmawiać, wysłuchać - tak niewiele a czasami tak dużo...


N maja 19, 2013 7:30 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Śr cze 03, 2009 6:00 pm
Posty: 145
Odpowiedz z cytatem
Post Re: miłość
[color=#BF00BF]Niekiedy dając innym tak niewiele, ofiarowujemy im to, czego bardzo im brakuje. Czasami wystarczy się uśmiechnąć, porozmawiać, wysłuchać - tak niewiele a czasami tak dużo. [/color[color=#000000]]I macie racje, bo tam gdzie jest dobro,rada,oparcie,nadzieja, to i wiara z miłością idą w parze.Jedno bez drugiego żyć nie mogą. U śmichem odpłacamy miłością, Wysłuchując pokorą,a rozmowa prowadzimy dialog z bliźnim to rozmowa duszy.A tam gdzie nam urągają śmieją, poniżają nas{znosząc w pokorze i ofiarując za grzechy} Okazujemy nasza miłość dla BOGA.WIELKA JEST TAJEMNICA CIERPIENIA W POKORZE, DLA INNYCH, ZA ICH GRZECHY I SWOJE. CIERPIENIE JEST MIŁOŚCIĄ KTÓRA SAM NASZ JEZUS POKAZAŁ W SWYM ŻYCIU. I NIEMA WIĘKSZEJ MIŁOŚCI, GDY BLIŹNI OFIAROWAŁ ZA INNYCH SWOJE ŻYCIE.TAK JAK BÓG OFIAROWAŁ JEDYNEGO SYNA SWEGO ZA NASZE GRZECHY, CZY INNYCH .BÓG KOCHA NAS TAKICH JAKIMI JESTEŚMY I TEGO SAMEGO TEZ OCZEKUJE OD NAS.


Śr maja 22, 2013 8:59 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Śr cze 03, 2009 6:00 pm
Posty: 145
Odpowiedz z cytatem
Post Re: miłość
Czym jest miłość do Boga{dla Was}, a miłość dla bliźnich?























]C


Cz cze 13, 2013 9:43 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Śr cze 03, 2009 6:00 pm
Posty: 145
Odpowiedz z cytatem
Post Re: miłość
hej! witam ! Byłem na rekolekcjach i wiem że moja miłość jest nędzna!Jaki jestem marnym pyłem.Samolubnym egoistycznym.Bo moja miłość jest zbyt maleńka ,co do bliźniego,a co dopiero do Pana naszego .Mydlcie się abym nauczył kochać i patrzyć oczami miłości.


Cz cze 27, 2013 7:59 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Wt gru 18, 2012 3:33 pm
Posty: 1682
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: miłość
Dobrze, Andrzeju będę pamiętać w modlitwie. Na pewno nauczysz się kochać i patrzyć oczami Bożej miłości. Módl się tak jak ja do Jezusa "Jezu, cichy i pokornego serca, uczyń serce moje według Serca Twego". I powoli się to staje. Jezus zmienia serca, jeśli tego chcemy my sami i pracujemy nad sobą. Pozdrawiam Cię serdecznie. Zyczę Ci, abyś doświadczył takiej czułości i delikatności Jezusa jakiej ja doświadczam w przemianie mojego serca.

_________________
Bóg z tymi, którzy Go miłują, współdziała we wszystkim dla ich dobra.


Cz cze 27, 2013 9:46 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): Śr cze 03, 2009 6:00 pm
Posty: 145
Odpowiedz z cytatem
Post Re: miłość
Bóg w Swoim Miłosierdziu i Miłości, w różny sposób powołuje nas do pracy nad sobą ,ale też dla innych.Oczekuje takiej miłości jaką nas obdarzył .abyśmy nieśli słowo Jego do wszystkich tych dobrych i złych.Do przyjaciół i nieprzyjaciół.Stworzył niebo nad nami wszystkimi jacy kol wiek jesteśmy.A powołuje w różny sposób.Czasami nas rąbnie w głowę abyśmy się obudzili. O oczywiście miłością Ojcowska.I jedni są w różnych ruchach kościelni i udzielają się tam.Inni udzielają się społecznie,jeszcze inni jałmużną wspomagają .A jeszcze inni swym życiem.A ci co milczą i nie robiąc nic, są zagubieni,ogłupieni lub po przez grzech oddaleni .Dlatego jesteśmy ma-ludzcy mali szarzy abyśmy po przez własne życie i ruchy kościelne dawali świadectwo.Wiec jak by ktoś zapraszał nas do jakiegoś ruchu niebujny się możne jest to powołanie.A jak nic nie zrobimy w tej sprawie ,odmawiamy nie tym co nas zapraszają ale jesteśmy głusi na wołanie Pana Naszego. Może nam tam nie wyjdzie{bo i może być tak},to szukajmy dalej i niewstydzenie się tego jaką drogę wybierzemy, aby tylko prowadziła nas droga zbawienia abyśmy byli tez światłem na ziemni dla innych. W dzisiejszych czasach gdzie brak miłości, bodźmy my i dzielmy się nią. Na chwałę Boga Naszego i na ratunek dusz ludzkich. W jakich jesteśmy ruchach.Co ciekawego w nich jest i jak wciągnięci weszliśmy i jak długo ?Pozdrawiam was wszystkich.I głoście nieście miłość Boża ,w swoich sercach i dzielcie mnóżcie się z innymi ta miłością.Kocham was!!!PRZEPRASZAM ZE Z BŁĘDAMI I NIESTYLISTYCZNE.ale to z serca.


Pn lip 15, 2013 10:23 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 374 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL