Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 11:58 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 po amputacji ręki 
Autor Wiadomość
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz maja 13, 2010 4:20 pm
Posty: 6
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: po amputacji ręki
Dobrze jest trwać przy Panu Bogu,ale dobrze jest też korzystać z pomocy np. odpowiedniego psychologa bo po wypadku, i po jakimś czasie,mogą się pojawić negatywne skutki zaistniałej sytuacji.Nie chodzi o kombinowanie ale o własne zdrowie psychiczne.Żeby to nie było tak,że ja niby czuję się świetnie, a najbliżsi mają ze mną problem.
Pozdrawiam.


Pt gru 28, 2018 9:03 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Cz gru 16, 2010 11:12 am
Posty: 232
Lokalizacja: Puławy
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: po amputacji ręki
Ostatni mój wpis tutaj jest sprzed ponad 3 lat, ale dzięki łasce CHRYSTUSA BOGA RAWDZIWEGO który żyje we mnie i działa we mnie - nadal żyję i mam się duchowo dobrze. Oczywiście mam i duchowe bitwy, mam i burze, mam doświadczenia - ale w zaufaniu ZMARTWYCHWSTAŁEMU mam moc iść dalej, mam pokój ducha, mogę obfitować w owoc ducha i czynić mimo wszystko wolę KRÓLA PANA.

ZBAWCA obraca wypadek, amputację ręku ku swojej i OJCA chwalę. Również dzięki JEGO zbawczej obecności we mnie - jestem duchowo silniejszy niż przed wypadkiem, PAN mocno mnie rozwinął duchowo. Również daje mi być świadectwem dla wielu różnych ludzi. Zawsze i za wszystko chwała OJCU i BARANKOWI - również za dopust do wypadku. https://mieczducha888.blogspot.com/2021 ... hvh-w.html

Wiem że nadejdą wielokrotnie gorsze, cięższe czasy niż obecne, ale wiem też że gdy ON mieszka, żyje i działa we mnie - to będę miał moc wykonać wszystko co jest JEGO wolą i wydawać owoc ducha. W zaufaniu BOGU PRAWDZIWEMU ze spokojem patrzę w przyszłość. ON mnie zawsze wspomoże, zaopatrzy, poprowadzi gdy wpierw będę szukał JEGO Królestwa i sprawiedliwie postępował według dwóch przykazań miłości. - https://mieczducha888.blogspot.com/2021 ... zkich.html

"Umiem się ograniczyć, umiem też żyć w obfitości; wszędzie i we wszystkim jestem wyćwiczony; umiem być nasycony, jak i głód cierpieć, obfitować i znosić niedostatek. (13) Wszystko mogę w tym, który mnie wzmacnia, w Chrystusie" - Filipian 4:12-13
Pozdrawiam Dominik

_________________
Google : JAK ANTYCHRYST OSZUKA WIELU CHRZEŚCIJAN

, Youtube : jedyny lek na wszelką depresję

, YT : MŁODY WIEK ZIEMI


So lis 06, 2021 2:22 pm
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL