Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 25, 2024 8:51 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona
 Mam problem z... 
Autor Wiadomość
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14115
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mam problem z...
A tutaj z drugiego. Odczekać trzeba tylko czas regulaminowy wysyłki ale zalogowany byłem na obu i nawet na obu miałem uruchomione odpowiedz. I w żadnym mnie nie wylogowalo

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Wt lut 07, 2017 11:55 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mam problem z...
Jockey napisał(a):
Proszę bardzo to. Z jednego urzadzenia


Chodzilo mi o doslownie jednoczsne pisanie na obu urzadzeniiach na raz.
Jeslii na jednym piszesz post to drugie bedzie co najmniej nieaktywne, bo technicznie dwa urzadzenia nie moga byc zalogowane jednoczesnie na to samo konto.
To samo bedzie gdy np. ktos inny wlamie ci sie na konto, i bedzie akurat zalogowany, to albo nie bedziesz mogl sie zalogowac, albo ten co sie wlamal zostanie wylogowany.
Jesli masz w ustawieniach automatyczne logowanie, to najwyzej bedzie to przeskakiwanie logowania raz jednego urzadzenia, raz drugiego, zaleznie ktore bedzie aktywnie uzywac konta.
By to sprawdzic napisz post na kazdym z urzadzen i kliknij jednoczesniie na obydwu "wyslij". Jesli jest jak twierdzisz, to obydwa posty powinny zostac wyslane jednoczesnie, bez jakiejkolwiek reakcji na logowanie.


Śr lut 08, 2017 12:04 am
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mam problem z...
Jockey napisał(a):
A tutaj z drugiego. Odczekać trzeba tylko czas regulaminowy wysyłki ale zalogowany byłem na obu i nawet na obu miałem uruchomione odpowiedz. I w żadnym mnie nie wylogowalo

Napisz posty w roznych tematach, to nie powinno byc zwloki czasowej miedzy postami.


Śr lut 08, 2017 12:08 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14115
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mam problem z...
Będzie. Tak jest ustawiony serwer żeby nie dało się wysłać posta zaraz po poście.
Ale i tak twoja teoria upadła.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Śr lut 08, 2017 12:24 am
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mam problem z...
Jockey napisał(a):
Będzie. Tak jest ustawiony serwer żeby nie dało się wysłać posta zaraz po poście.
Ale i tak twoja teoria upadła.


To nie teoria tylko prawo.
Poza tym nie ma takiej fizycznej mozliwosci by dwa urzadzenia byly zalogowane jednoczesnie.
moga jedynie miec ustawienie automatycznego logowania b ys nie musial za kazdym razem sie logowac.
Jesli twierdzisz ze musi byc opoznienie czasowe przy nawet postach w dwu roznych tematach to z pewnoscia nie bedzie przy pisaniu postu i PW jednoczesnie. Noz chyba ze jako moderator masz konto ustawione jak serwer i przyjmuje kilka logowan, ale to nie ma nic wspolnego z normalnymi kontami na forum.
jak ciagle bedziiesz mial opoznienie czasowe to nie z powodu restrykkcji serwera, tylko czasu logowania z kolejnego urzadzenia.


Śr lut 08, 2017 4:11 am
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mam problem z...
Tak samo logowanie sie na cudze konta jest nielegalne i karalne, bo nawet administratorowi nie wolno zagladac do czyichs kont, mimo ze sa na jego serwerze. czasem przez ciekawosc mozna dostac pare lat.


Śr lut 08, 2017 4:22 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14115
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mam problem z...
Sapper
Jak nie wiesz i nie znasz się to się nie wymądrzaj.
Jak mowię ci to znaczy ze wiem co mowię.
Spróbuj napisać szybko posta z jednym zdaniem i za chwile spróbuj kolejnego w dowolnym temacie. Nie uda ci się. Nawet jak jesteś zalogowany na jednym urządzeniu.
W kolejnych miejscach mieszasz kilka spraw. Co innego logowanie na swoje konta a co innego jako admińistrator sprawdzanie co ktoś ma na koncie.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Śr lut 08, 2017 7:14 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt cze 27, 2014 12:47 pm
Posty: 8092
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mam problem z...
Czasami, gdy używam wyszukiwarki i daje mi ona parę stron z wynikami, to przy próbie przejścia z pierwszej strony na następne dostaję komunikat "W tej chwili nie możesz użyć wyszukiwarki. Spróbuj ponownie za chwilę."

Dlaczego takie utrudnienie? Czemu ono służy? Czy da się je obejść tak, by płynnie przechodzić pomiędzy stronami z wynikami wyszukiwania?


Pt cze 02, 2017 12:50 am
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): So sie 03, 2013 8:02 am
Posty: 61
Płeć: mężczyzna
wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mam problem z...
Trzeba odczekać jakiś czas miedzy jednym a drugim wyszukiwaniem, ponieważ przejście między pierwszą stroną zestawiania a kolejną "silnik" forum traktuje jako wyszukiwanie.


Pn cze 05, 2017 6:24 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Pn kwi 24, 2017 8:21 am
Posty: 172
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mam problem z...
Mam problem z wylogowywaniem mnie z forum, z powodu rzekomo przekroczonego limitu liczby logowań. Pojawia się okienko: przepisz kod z obrazka. Sęk w tym, że żadnego obrazka nie ma :) Skuteczny jest reset liczby logowań, co może uczynić tylko (?) admin i czym, siłą rzeczy wkoło go zamęczam.
Czy ktoś ma pomysł, co z tym zrobić raz a skutecznie? O co chodzi"?

Krysia


Wt sty 02, 2018 5:04 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14115
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mam problem z...
Ja bym zaczął od wyczyszczenia ciasteczek z przeglądarki a nastepnie spróbował jeszcze raz zalogować. Chyba że wpisała 5 razy źle hasło ale wtedy trzeba pisać na PW do któregoś z modów.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Wt sty 02, 2018 5:44 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 06, 2009 12:25 pm
Posty: 1704
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mam problem z...
Tak się dzieje przy pierwszym poprawnym logowaniu.

_________________
" Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią." Mt 5, 7


Wt sty 02, 2018 6:19 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So wrz 17, 2016 2:23 pm
Posty: 1284
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mam problem z...
Proszę o wyjaśnienie, jak usunąc przeczytaną wiadomosć ze skrzynki. Nie umiem znaleźć sposobu.
Dziękuję, T.


Pn lis 19, 2018 11:02 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt cze 27, 2014 12:47 pm
Posty: 8092
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mam problem z...
Jak wejdziesz w wiadomość, to zobaczysz mały krzyżyk po prawej stronie u góry obok 'cytuj'. Trzeba go nacisnąć i potwierdzić chęć wykasowania wiadomości.

Możesz też zaznaczyć wiadomości do usunięcia w liście wiadomości (zaznacz w pustych kwadracikach) i na dole listy nacisnąć na "Usuń zaznaczone" (jest to pod "Zaznacz/odznacz jako ważne") i chyba potem naciska się "Przejdź".


Pn lis 19, 2018 11:25 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So wrz 17, 2016 2:23 pm
Posty: 1284
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mam problem z...
Dziękuję! Nie wpadłam na to, by po kliknięciu na kwadracik obok tytułu (a w tym miejscu już byłam) szukać pod: Zaznacz jako ważne.
I posprzątane.


Wt lis 20, 2018 2:11 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL