Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 25, 2024 5:02 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2582 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155 ... 173  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V 
Autor Wiadomość
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Wt lut 14, 2012 12:39 pm
Posty: 445
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Mam taką teorię spiskową, że ostatnio regulamin przepisywała merss i jako zupełnie bezstronny obserwator tej całej komedii może go w każdej chwili odpowiednio zmodyfikować.
Wieczorem nie mam dobrej weny ale pamiętam, na studiach była u nas moda na indiańskie ksywki - koleżanka dostała: "człowiek który zawsze jest głodny"
oglądałem kiedyś taki film więc może:
człowiek zwany koniem?
Rano będę miał lepsze pomysły.
Koleżance zmieniono później ksywkę na:
"człowiek który zawsze żre jak świnia"
A później wejdę w super poważny temat i zwrócę się w tym tonie do...


N sie 08, 2021 8:54 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16889
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Regulamin jest dobry i nie widzę konieczności, by nanosić zmiany. Myślisz, że sprawa sekretarki do przepisywania przypisana jest kobiecie czy moi koledzy są niepiśmienni? Rzeczywiście to obserwuję i widzę powążny błąd wynikający z braku rozpoznania. Popełnianie błędów to rzecz ludzka; ważne czy nas czegoś uczą. Nie ciebie czy Iustusa, ale mnie. Tobie (konwencja a nie ad personam) mogę podać informację/radę z której skorzystasz lub nie. W tym przypadku nie widzę takiej potrzeby.


N sie 08, 2021 9:18 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6810
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Aquarius napisał(a):
Nie daj się robić w konia. Zorganizuję jakąś grupę wsparcia, która zacznie zwracać się per Pan/Pani do 3 muszkieterów. Wymyślę im jakieś fajne ksywki nie, żeby tam od razu ad personam czy coś.


Jak jesteś taki pryncypialny, to dlaczego się nie zwracasz do Iustusa per Pan?
Powinno być: Niech Pan nie da się zrobić w konia

Iustus napisał(a):
Powtarzania nigdy za wiele: Krzyże można/należy pokochać. To nie żart, to zwykła, przyziemna katolicka ascetyka. Jeśli miałbym dać podpowiedź, jak wpływać na katolika, to zasugerowałbym nie odwoływać się do rzeczy ziemskich, tylko do tych nadprzyrodzonych.


Tak wiemy, znamy poglądy na pluszowe krzyże Waszej Miłości. Tylko nie wiem czy aby (a piszę tu ku przestrodze) nie podpada to W TYM PRZYPADKU pod przykazanie zabraniające brania Imienia Pana Boga nadaremno, do czczych rzeczy...

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


N sie 08, 2021 9:45 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lut 27, 2021 8:04 pm
Posty: 1165
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Yerpen, nie, nie na taką umowę reflektowałem.

PeterW, od nikogo nie wymagam zwracania się do mnie na "Pan", czy cokolwiek innego, szczególnie od osób, z którymi jestem na "Ty". To postępowcy mają żal o to, że się do nich nie zwracają zaimkami neutralnymi (szkoda ich wymieniać, bo brzmią śmiesznie). Mało tego, wymagają od całego świata, aby zwracali się do nich zaimkami, które oni sobie zażyczyli. W sumie wygląda to dziwnie znajomo...

Krzyże są różne, są małe, są duże, są pluszowe, są betonowe. Każdy jest odpowiedni, aby go na siebie wziąć, i nie ma się czego wstydzić, czy chwalić. Prawica ma nie wiedzieć, co czyni lewica. W każdym dniu na każdego czekają liczne krzyże i krzyżyki. To w naszej gestii, czy się ich podejmiemy.


N sie 08, 2021 11:59 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14115
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
No i mamy czarno na zielonym deklaracje Iustusa ze nie wycofuje się ze swoich postaw. Tak wiec jakakolwiek mediacja nie miała sensu

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pn sie 09, 2021 7:07 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lut 27, 2021 8:04 pm
Posty: 1165
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Oczywiście, kultury nigdy za wiele. W ogóle nie wiem, na jakiej zasadzie próbuje mi Pan wmawiać, że robię cokolwiek złego.


Pn sie 09, 2021 8:10 am
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Wt lut 14, 2012 12:39 pm
Posty: 445
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Merss ja to nazwałem wywoływanie "duchów". Skąd Ci przyszło do głowy, że tylko o jednego KLODA chodziło? Dlatego oddzielny temat i dlatego, że w ringu mój wpis wisi jako ostatni a urlop mi się kończy.


Pn sie 09, 2021 9:32 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16889
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Pytałam o cel zakładania wątku, by zorientować się o co chodzi. Nie było żadnego porządnego wstępniaka, który regulaminowo powinien zostać zamieszczony, stąd zapytanie. Nie odpowiedziałeś na moje pytanie i dopiero po braku odpowiedzi go zamknęłam. Powyższy post też nie zawiera odpowiedzi na zadane przeze mnie pytanie. Nie dostałam faktu a pytałam, uznałam więc, że to jakiś impuls. Na ten impuls otrzymałeś odpowiedzi.


Pn sie 09, 2021 9:47 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt mar 26, 2004 5:06 pm
Posty: 4686
Lokalizacja: Poznań
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Yarpen Zirgin napisał(a):
Wiesz, mam Ci już tylko jedno do powiedzenia:

Odczep się ode mnie, bo każdy widzi, że nie chodzi Ci o to, że Iustus jest tytułowany per "ekscelencja/wysokość/miłość/wyniosłość", tylko o mnie osobiście.

Każdy mógł przeczytać co napisałeś raz i co drugi raz, są to dwie różne rzeczy. Skoro nie potrafisz wziąć tego na klatę jak mężczyzna, to trudno.

Twoje odczep się jest zwykłą arogancją wynikającą z powyższego.


Pn sie 09, 2021 10:15 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lut 27, 2021 8:04 pm
Posty: 1165
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
(ciach i ostrzeżenie za wklejanie wziętego postu )


Pn sie 09, 2021 11:36 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lut 27, 2021 8:04 pm
Posty: 1165
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Jockey, przecież Pan odstawia farsę. Najpierw usuwa Pan po cichu komentarz bez zostawienia śladu. Gdyby Pan go wyciął, to by było oczywiste, że ktoś go ocenzurował, a tak można było podejrzewać, że strona się wysypała, więc napisałem jeszcze raz. A potem po bohatersku wystawia Pan ostrzeżenia, bo zrobiłem straszną obrazoburczą rzecz. Zrobił Pan to nie po raz pierwszy, to jeden z wielu komentarzy trafiających w punkt, które Pan postanowił brutalnie ukryć, a nie stawiać mu czoła.
Wolał Pan jednak uciec od merytorycznej treści i rzeczowych pytań i udawać, że niczego na forum nie było.
Jeśli Pan tak walczy z wywyższaniem, to proszę się nie wywyższać i uczciwie dyskutować, uczciwie rozmawiać w wątku poświęconym uwagom do forum, bo właśnie mój komentarz był uwagą do forum, więc był na swoim miejscu. Proszę o uczciwą odpowiedź, a nie takie brutalne traktowanie.


Pn sie 09, 2021 12:47 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16889
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Przykro mi, ale nos cię zawiódł (mamy tu etykę czucia, nieprawdaż?). Nie masz dowodu na to, że Jockey coś usunął, to raz. Po wtóre widziałeś post, który wrzuciłeś, więc miałeś pewność, że znalazł się na forum. Zniknął po jakimś czasie, więc to jasne jak słońce, że został zabrany z forum przez kogoś z moderacji.
Możesz dostać drugiego osta za pomówienie Jockeya, że coś zabrał. W etyce czucia to norma, w etyce chrześcijańskiej to kłamstwo. Oznacza to, że posługujemy się różnymi etykami i przypisywanie sobie dobrego wychowania jest ( ten przypadek) w etyce chrześcijańskiej pustosłowiem a powższy post ocenia twoje wyobrażenia na temat Jockeya.

Edit
1.Nie próbuj ze mną sztuczek z kreatywną logiką wynikającą z etyki czucia albo poradnika dla oszustów. Czytam w innym kluczu.
2. Informacja była kompletna i nie zachodzi potrzeba uskuteczniania korespondencji.


Pn sie 09, 2021 1:45 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lut 27, 2021 8:04 pm
Posty: 1165
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
[ciach - to nie scena. Była informacja o końcu korespondencji (merss)


Pn sie 09, 2021 2:02 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lut 27, 2021 8:04 pm
Posty: 1165
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Mam pytanie techniczne poza dyskutowanymi wątkami. Jak można wykazać prawdomówność dotyczącą komentarza, który został usunięty? Przecież w takim momencie dochodzimy to absurdalnej pętli, zamieścić go "nie można", bo "przemyślany" regulamin forum nakazuje za taki "kryminał" wystawiać ostrzeżenia. Jak w takim wypadku udowodnić, że ostrzeżenie było niesłuszne? Jak udowodnić, że było tak, jak się napisało? Przecież to przypomina rozwiązania nie powiem z jakiego systemu, bo zdaje się, że on wraca w nowej odsłonie. Jest mi ktoś w stanie z tym pomóc?


Pn sie 09, 2021 2:32 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14115
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Kłamiesz jak zwykle
Ostrzeżenie dostałeś nie za komentarz a za wstawienie jeszcze raz komentarza który któryś z moderatorów ci wyciął.
Cytuj:
V Konsekwencje nieprzestrzegania regulaminu
5. Szczególnie zabronione jest ponowne wklejanie usuniętych postów lub kontynuacja zamkniętych tematów, zaśmiecanie forum (spamowanie, troling, reklama), krytyka administracji/ moderacji poza przeznaczonym do tego wątkiem, ignorowanie decyzji i upomnień moderacji, drwiny, wulgaryzmy, prowokacje, obrażanie lub ujawnianie prywatnej korespondencji i "danych wrażliwych".


A jakaś reakcja na to pomówienie będzie?
Iustus napisał(a):
Jockey, przecież Pan odstawia farsę. Najpierw usuwa Pan po cichu komentarz bez zostawienia śladu.

Poproszę o dowód, że to ja usunąłem

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pn sie 09, 2021 2:37 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2582 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155 ... 173  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL