Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 11:36 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2582 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164 ... 173  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V 
Autor Wiadomość
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 07, 2007 11:01 pm
Posty: 799
Lokalizacja: Kraków
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Wespecjan napisał(a):
Jockey napisał(a):
Ale czego wymagać od kogoś kto ma takich guru
Obrazek

A i wersja oficjalna jest że nie wiedzieli jaki był transparent


Hej Jokej, dlaczego to kilka tygodni temu wyrzuciłeś moją grafikę "Szczepienie czyni wolnym"
Obrazek

a sam sobie dziś wrzuciłeś swoją z takim samym napisem? Dlaczego hipokryto jeden, tobie wolno wklejać tą samą treść a mnie nie?
Fotomontaż versus zdjęcie dokumentalne?

_________________
https://www.salon24.pl/u/smocze-opary/


Wt gru 21, 2021 3:30 pm
Zobacz profil WWW
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16890
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Nie wchodzi się na trzeciego, zwłaszcza w delikatnych sytuacjach i do tego po czasie. Prosił ktoś was o autoprezentację? Nie ci, którzy złapali się za łby zaszkodzili. Napisałam, że wyświadczyliście mu niedźwiedzią przysługę i nie mieliście pojęcia w co się pakujecie. Raz nie wystarczyło, że sprawa zakończona, trzeba dalej to wałkować tylko po to, by za chwilę pokazać, że to tylko teoria, bo praktyka wskazuje na coś odmiennego (do mniszka). Na drugi raz pilnujcie swoich spraw a nie otwierajcie tego co ledwie trzyma się życia. Nie znacie się na tym. Tak, to wy pogorszyliście sprawę, bo ja wiedziałam, że Wespecjan wejdzie do wątku.
To brak umiejętności przewidywania konsekwencji swej radosnej twórczości. Skoncentrowani tylko na sobie. Tak to wyszło, teraz możecie sobie uruchomić mechanizmy obronne; winną trzeba znaleźć.
Jeszcze raz życiowa rada: zajmujcie się sobą i swoimi problemami z moderacją. Problemy innych zostawcie modom i stronom sporu w chwili jego trwania - tak to się powinno rozwiązywać.


Wt gru 21, 2021 3:45 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr sie 31, 2011 12:45 pm
Posty: 1261
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Proszę usunąć mój ostatni wpis z godz. 22.57 z tematu "Tradycjonalizm Katolicki FSSPX Msza Trydencka". Wkleiłem nie tam, gdzie chciałem.

https://www.dyskusje.katolik.pl/viewtopic.php?f=8&t=25531&start=1305


Śr gru 22, 2021 12:19 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Jockey usunął off topy z wątku polityka, prócz pierwszego wpisu off topowego, który rozpoczął Yarpen i drugiego, który dopisał sam Jockey, przyłączając się do prowokatora Yarpena. Zgłosiłem oba posty jako off topy, zobaczymy czy zostaną wykasowane czy zostaną jako pieczęć hipokrytów.


Wt sty 04, 2022 11:24 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18250
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
I po co tak kł... mijać się z prawdą? Pozostał wpis Yarpena i odpowiedź Iustusa na ten wpis + zakończenie offtopu przez Jockeya.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Wt sty 04, 2022 11:30 am
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Barney napisał(a):
I po co tak kł... mijać się z prawdą? Pozostał wpis Yarpena i odpowiedź Iustusa na ten wpis + zakończenie offtopu przez Jockeya.

W czym się mijam, off top Yarpena nadal tam wisi, jak czyścić off topy to sprawiedliwie a nie zostawiać swoje i pupilków prowokatorów jak zrobił Jockey.


Wt sty 04, 2022 11:38 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14115
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Barney napisał(a):
I po co tak kł... mijać się z prawdą? Pozostał wpis Yarpena i odpowiedź Iustusa na ten wpis + zakończenie offtopu przez Jockeya.

Jak widzisz Barney to za trudne dla Wespecjana. Jak i dla całego grona tzw tradsow. Pewnie dlatego są tradsami
Wespecjan napisał(a):
Barney napisał(a):
I po co tak kł... mijać się z prawdą? Pozostał wpis Yarpena i odpowiedź Iustusa na ten wpis + zakończenie offtopu przez Jockeya.

W czym się mijam, off top Yarpena nadal tam wisi, jak czyścić off topy to sprawiedliwie a nie zostawiać swoje i pupilków prowokatorów jak zrobił Jockey.

A tutaj masz przykład jak nie potrafią czytać ze zrozumieniem i wnioskować na podstawie chronologii zdarzeń.
Za trudne dla nich.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Wt sty 04, 2022 12:02 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lut 27, 2021 8:04 pm
Posty: 1165
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Tutaj jest bezsensowna cenzura. Rzekomo dopuściłem się offtopu, np. w tych komentarzach:
viewtopic.php?p=1203346#p1203346
viewtopic.php?p=1203334#p1203334
(nie tylko moje komentarze w tym wątku zostały ocenzurowane w ten rewolucyjny sposób)

Przecież tam było nawiązanie do tego, co pod moim adresem pisał "moderator" forum Pan Jockey i Pan Yarpen Zirgin. Jakim cudem moje komentarze są offtopem, a ich nie? Czy naprawdę chodzi tylko o to, aby kogoś obrazić i tak zostawić? Czytając inne komentarze i inne rozmowy, które tak samo wyglądają nie sposób się z tym nie zgodzic. Moderacja tego forum boi się rzeczowej dyskusji, a swoje przywileje wykorzystuje jako narzędzie manipulowania rozmowami. To jest infantylne, ale też pokazuje słabość i tym samym przyznaje rację swoim dyskutantom.


Wt sty 04, 2022 12:21 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14115
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Widać nadal nie potrafią czytać ze zrozumieniem i wnioskować na podstawie chronologii wpisów
Kolejny tak zwany trads
viewtopic.php?p=1203331&sid=cba2d2cbacdd6e6c259c532c157f427f#p1203331

Jockey napisał(a):
Iustus napisał(a):
Niech Wasza Wyniosłość nie kłamie. To nie po katolicku. Przecież był specjalny temat o wyższości Waszej Wyniosłości nad plebsem. I proponuje zamknąć sprawę wywyższania się Waszej Wyniosłości bo to najzwyczajniejszy offtop i rozwalanie tematu. Sprawa już dawno została zamknięta i już wszyscy wiemy ze bez tytułów Wasza Wyniosłość nie potrafi pisać. A teraz ładnie wracamy do tematu.


W tym poście jest zakończenie tematu offtopa i wszystkie kolejne wpisy na ten sam temat offtopowy poleciały w niebyt.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Wt sty 04, 2022 12:25 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lut 27, 2021 8:04 pm
Posty: 1165
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Jockey napisał(a):
Widać nadal nie potrafią czytać ze zrozumieniem i wnioskować na podstawie chronologii wpisów
Kolejny tak zwany trads
viewtopic.php?p=1203331&sid=cba2d2cbacdd6e6c259c532c157f427f#p1203331
W tym poście jest zakończenie tematu offtopa i wszystkie kolejne wpisy na tem sam temat offtopowy poleciały w niebyt.
Nie to nie jest zakończenie rozmowy. W ocenzurowanych wpisach były argumenty listujące Pańskie oszczerstwa oraz argumenty przeczące tym bajkom, które Pan wypisał. I teraz "bohatersko" Pan oznajmia, że zakończył temat. Tak dyskutują dzieciaki, a nie poważni, dorośli ludzie.

Sposób, w który Pan "dyskutuje" jest po prostu chamski. Najpierw Pan komuś nawrzuca, a potem napisze, że "ładnie wracamy do tematu". To albo niech Pan się kulturalnie powstrzyma, ugryzie w język i nie obraża/oczenia ludzi, albo niech uczciwie odpowie na obronę zaatakowanego człowieka. Inaczej to jest bandytyzm a nie moderacja.


Wt sty 04, 2022 12:32 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18250
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Czy to ten sam Iustus, który konstatację o swojej rozłamowości skomentował tyradą na temat "niechrześcijańskości" sformułowań? ;)

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Wt sty 04, 2022 12:51 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lut 27, 2021 8:04 pm
Posty: 1165
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Barney napisał(a):
Czy to ten sam Iustus, który konstatację o swojej rozłamowości skomentował tyradą na temat "niechrześcijańskości" sformułowań? ;)
Czy to ten sam Pan Barney, który pozjadał wszystkie umysły i rzuca notorycznie oszczerstwami? Jedno jest powyżej. Bractwo Kapłańskie św. Piusa X nie jest w żadnym rozłamie. Jest w Kościele i ma jurysdykcję od samego papieża. Ale to Panu nie przeszkadza w powtarzaniu tych kłamstw. Jeśli szkodzę Kościołowi, albo przeczę jego nauczaniu, to proszę otworzyć pod to nowy wątek. Niech się Pan zajmie czymś merytorycznym, a nie internetowym bojówkarstwem.


Wt sty 04, 2022 12:58 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18250
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Jak Kali ukraść krowę, to być dobry uczynek. Jak Kalemu tylko się zdaje, że kradną mu kurę (choć tak naprawdę była to krowa Bambo), to być zły uczynek :mrgreen:

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Wt sty 04, 2022 1:37 pm
Zobacz profil WWW
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Wt lut 14, 2012 12:39 pm
Posty: 445
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Zły uczynek, dobry uczynek to nieistotne w tym kontekście. Istotne jest chamstwo. Może witoldm myśli inaczej ale to się jeszcze ustali albo i nie.


Wt sty 04, 2022 1:47 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Jockey napisał(a):
W tym poście jest zakończenie tematu offtopa i wszystkie kolejne wpisy na ten sam temat offtopowy poleciały w niebyt.

Czyli winny odwracania tematu jest tylko drugi w kolejności, ale już nie ten co rozpoczął "off top".


Wt sty 04, 2022 3:00 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2582 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164 ... 173  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL