Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt maja 10, 2024 6:00 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2584 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 173  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18256
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Proszę o wydzielenie z wątku Różaniec rozpoczynającej się dyskusji o Eucharystii do osobnego wątku.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


So lut 27, 2016 1:17 am
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 29, 2015 1:30 am
Posty: 1492
Lokalizacja: Syracuse
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Czy jest szansa na to aby wylądował w dziale dla wszystkich - bo chciałbym zadać tam kilka pytań które mnie też osobiście nurtują a w katolickim pisać nie mogę.
:dokitu:

_________________
Świat jest mostem. Przechodźcie przez niego, ale nie zatrzymujcie się na nim, aby zamieszkać.


So lut 27, 2016 2:24 am
Zobacz profil WWW
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 01, 2012 3:42 pm
Posty: 492
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
merss napisał(a):
Chcesz osta za kopiowanie nieistniejących postów?
Nie wiem jak innym, ale te punkty regulaminu:
V Konsekwencje nieprzestrzegania regulaminu napisał(a):
5. Szczególnie zabronione jest ponowne wklejanie usuniętych postów lub kontynuacja zamkniętych tematów, zaśmiecanie forum (spamowanie, troling, reklama), krytyka moderacji/administracji poza przeznaczonym do tego wątkiem, ignorowanie decyzji i upomnień moderacji, drwiny, wulgaryzmy, prowokacje, obrażanie lub ujawnianie prywatnej korespondencji i "danych wrażliwych".

6. Powyższe może w szczególnych przypadkach skutkować natychmiastowym banem (bez upomnienia) bądź karnym usuwaniem przez moderacje wszystkich postów danego autora bez względu na zawartą w nich treść.
wydawały mi się w sposób oczywisty odnosić do umieszczania na forum swoich usuniętych przez kogoś innego - moderatora - postów, czyli chodzić by miało o zakaz spamowania swoimi mądrościami, które przez moderację zostały odrzucone (z różnych powodów).
Z Reg. IV 6:
Cytuj:
6. Uwagi/pytania do nich należy umieszczać w stosownym wątku w dziale "Uwagi o serwisie" lub kierować bezpośrednio na priva/maile moderatorów. Konstruktywna krytyka poczynań administracji i moderacji jest mile widziana, o ile jest prowadzona przy zachowaniu wszelkich zasad kultury i ma na celu współpracę w celu ulepszania zasad panujących na forum, wyjaśnienie wątpliwości.

Gdyby donchichot w 'Kim jesteśmy', 'O nas' albo w specjalnie założonym temacie w Świadectwach napisał coś w stylu "Nie jestem katolikiem, oszukiwałem was", a potem to usunął, to czy jedynym wyjściem byłoby wtedy rozmawianie z nim o tym na PW, nawet gdyby to wyznanie zdążyło zobaczyć dziesiątki użytkowników?
Gdyby wpis zobaczyła tylko jedna osoba, to czy dla dobra forum, w celu ochrony przed oszustami/osobami o podejrzanej psychice, nie powinna takiego tekstu przekleić i publicznie spytać, dlaczego wiadomość o takim charakterze w ogóle została napisana i wysłana?

merss napisał(a):
Nie szkodzi w katolickim, więc tam jest.
Czy w takim razie ja również mogę pisać w katolickim?

_________________
The first to plead is adjudged to be upright,
until the next comes and cross-examines him.

(Proverbs 18:17)(NJB)


So lut 27, 2016 10:53 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz maja 02, 2013 9:57 pm
Posty: 2541
Lokalizacja: jestem z lasu
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
E tam to taka zabawa w kotka i myszkę. Skoro więcej na temat domniemanych cech użytkownika nie mogę powiedzieć to dopóki nie powiem i nie dam szansy na polemikę to pozostają one siłą rzeczy domniemane, czyli istnieją jako pewna możliwość w mojej głowie. Inaczej skoro nie mogę mówić to nie mówię a jeśli mówię to nie dla siebie samego tylko do kogoś nie tylko dając możliwość odpowiedzi ale jej oczekując. Tak abym mógł powiedzieć no właśnie a nie mówiłem, lub myliłem się, lub cholera Cię wie. A no i mówiąc o kimś siłą rzeczy mówię o sobie :mrgreen:. Aaa no i jasne że łatwo powiedzieć... :D


So lut 27, 2016 12:24 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18256
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
To nie sąd. Nie chodzi o to by kogoś "skazać" na nie bycie katolikiem, lecz o to, by zapewnić właściwe funkcjonowanie forum. Dlatego moderatorzy mogą - i powinni - kierować się tu swoim wyczuciem i nie mają obowiązku "udowadniania".

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


So lut 27, 2016 12:41 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz maja 02, 2013 9:57 pm
Posty: 2541
Lokalizacja: jestem z lasu
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
O! I teraz mogę nie odpowiadać. Ty zwróciłeś uwagę na ogół ja na jednostkę. Ale nie ma tutaj indywidualnego osądu i epitetów godzących w czyjąś godność. Jednak gdyby się pojawiły... to zależy w pewnych okolicznościach, przy określonym progu wrażliwości, mogłoby nastąpić (w czyjejś percepcji) naruszenie norm. Oczywiście owo przekroczenie norm może być reakcją na inne przekroczenie norm. No i mamy "sądową" sprawę, jasne, że do rozstrzygnięcia pomiędzy samymi zainteresowanymi. Zwracam uwagę, że do tego muszą być spełnione jednak pewne warunki absolutnie brzegowe tj. możliwość dialogu.


So lut 27, 2016 1:34 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16894
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Elbrusie- donchichot pisze w katolickim tylko dlatego, że nie znalazłam mocnych podstaw regulaminowych, poza obłudą, by stamtąd go wyrzucić. Wie, że jest na celowniku, więc się na tym nicku pilnuje. Mam poza tym podejrzenia, że pisuje też jako osoba niewierząca oraz niezdeklarowana konfesyjnie. Są to podejrzenia, które opisywałam w dziale moderacji i wystapilam do Admina o zgodę na banowanie za kloniarstwo na podstawie 'wyczucia', właśnie z uwagi na jego osobę. Taką zgodę uzyskaliśmy, więc nie będziemy się tłumaczyć ze swych działań w tym zakresie.
Pisanie z różnych IP nie stanowi obecnie żadnego problemu, więc anachronizmem byłoby trwać przy tym wymogu.

Przymuszona porównaniami, proszę donchichota, by zaprzestał pisania w katolickim. Poinformowałam go zresztą w pierwszym PW jak rozpoczął pisanie na nowym nicku, że nie wierzę w jego katolicyzm. Założył zresztą od razu podwójne konta, drugie wskazujące w nazwie nicka na niewiarę i pokrętnie się tłumaczył (tłumaczenie przyjęłam na jego korzyść). Pojawił się znów kontrowersyjny nick z jego dawnym IP i Admin konto usunął. Zabawiał się z moderatorami w poczekalni.
Na zbanowanie zawsze mam czas. Nic mnie nie goni. Kiedy 'wyczucie' zegra się z jego pisaniem, wyleci więcej niż donchichot. W sumie i tak rodzinka to jedna osoba.

Elbrusie - nie wpuszczę do katolickiego nikogo, kto napisałby, że okłamał, potem wpis usunął, a ja przeczytałabym. Traktuję to jako swoją odpowiedzialność za powierzony mi dział. Niezwykle wysoko cenę tych niewierzących, którzy nie oszukują w tym zakresie.


So lut 27, 2016 1:51 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 29, 2015 1:30 am
Posty: 1492
Lokalizacja: Syracuse
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Odnośnie IP:

Można dojść do konkretnego adresu.
Jeśli ktoś pisze na dwóch nikach które mają różne ip i śa w różnych krajach w tym samym czasie wymagało by dosyć mocnej współpracy 2 osób w tym samym czasie w 2 krajach.

Są narzędzia które ułatwiają pracę z ip, bardzo pomocne dla modów i adminów witryn www.Te które są w PHPBB są marne.

Służe pomocą jakby co PW.

_________________
Świat jest mostem. Przechodźcie przez niego, ale nie zatrzymujcie się na nim, aby zamieszkać.


So lut 27, 2016 5:06 pm
Zobacz profil WWW
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 04, 2014 1:33 pm
Posty: 841
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
@Jockey'u proszę usunąć zatem przycisk dotyczący zgłoszeń - gdyż jest przydatny tylko do piętnowania niepożądanych userów.
Zgłosiłęm ten wpis:
Derayes napisał(a):
Jockey napisał(a):
Czyli będzie cię satysfakcjonować, że jesteś tuba pana Laska na forum? Tuba która podaje kłamstwa na temat katastrofy. Tubą która nie szuka prawdy a jedynie powtarza politycznie poprawne wersje znane jeszcze przed jakimikolwiek badaniami. Tubą która udowadniała kłamliwą wersję MAKa.


Cóż, poziom zaczadzenia mainstreamem może byc zaiste niezwykle wysoki i, jak widac, niezmienny ;)

Uporczywe pouczanie o poprawnym tytułowaniu osób w tym unikaniu pisania wyłącznie nazwiska stanowi dodatkowy efekt humorystyczny ;)

I tak dobrze że w końcu się przyznał że Jar Stary to on, bo wczesniej wierzgał że nie :mrgreen:

Otóż proszę wskazać miejsce gdzie zaprzeczyłem, że wcześniej byłem @JarStary - tego kłamstwa dotyczyło to zgłoszenie.

_________________
Chwalę Boga każdym przebiegniętym metrem - JarStary
I watched the small free birds fly.
ישוע


Pn mar 14, 2016 7:32 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16894
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
I znów mijasz się z prawdą. Nie za to dostałeś ostrzeżenie. Jeśli zamieścisz treść zgłosznia (jeszcze nie zostało zamknięte), dopiszę do tego komentarz, wyjdzie kolejny manipulacyjny wpis. Zbyt długo bowiem jesteś na tym forum, by nie znać pewnych spraw dotyczących moderowania, sama Ci to wyjaśniałam.


Pn mar 14, 2016 8:55 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 04, 2014 1:33 pm
Posty: 841
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
@Merss może jestem dl€go - to względne jest - jak na razie to T mnie pomawiasz bo nic nie udowodniłaś - tylko... a tam inteligentna jesteś sama wiesz.
Ja prosty jestem, więc myślę "zero-jeden", skoro już raz @Jickey mnie ostrzegał, to dla mnie proste jak drut, że to ostrzeżenie tyczyło mojego ostatniego zgłoszenia.
To jest wszystko co mam Ci do powiedzenia. Teraz możesz pojechać po mnie jak tam lubisz... .

Miłej zabawy.


Bardzo Was lubię - ale Wy i tak w to nie wierzycie. A o wierze miałem nie pisać - przepraszam (zakaz jest mój własny).
A tyle miałem napisać - myślę jednak: po co? Mury same runą

_________________
Chwalę Boga każdym przebiegniętym metrem - JarStary
I watched the small free birds fly.
ישוע


Pn mar 14, 2016 9:58 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16894
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
To, że grasz niedodziałanego nie oznacza, że wierzę, że taki jesteś. Szkoda mi czasu na grę, w którą grasz. Prostego chłopa łatwo się rozpoznaje, nie jest nigdy zero- jedynkowy, cechuje go tzw mądrość życiowa. :)
Kie mos jakóm sprawe, to bier jóm na rozum. Oko kłamie, ucho kłamie i nos kłamie. Rozum nie kłamie, ino kiebyś go umioł uczyć!
Jasność w rozumie mo tyn, fto wiy, jaki jest jego cyl. I to sie nazywo mądrość. Mądrość to taki talynt, co co dozwolo patrzyć na sytko poprzez cyl. Nastow sie na cyl i śpekuluj wedle tego nastawienia. A poznać jóm mozes-tóm mądrość- juz po samym godaniu. Głupi godo i godo, ale nie wiys, co godo. Przeskakuje z jednego na drugie. Roz o drzewie, roz o zabie, roz o krowie. Utrapiynie z takim. Mądrość porządkuje. Głupota, ka stąpnie, bałagan. Tymu sie godo, że ze smarkatym nie poiys, a z głupim nie nagodos.


Pn mar 14, 2016 10:56 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt lip 26, 2013 4:24 pm
Posty: 4214
Lokalizacja: Szwecja
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Wierzgałes kolego gdy po stylu pisania, takim w sumie irytująco mentorskim i przemądrzałym oraz upodobaniu do zwracania uwagi innym poznałem żes po zniknięciu jako Jar Stary powrócił jako donchichot, zapytałem ales zaprzeczał. Nie będę biegał po necie podobnie jak nie będę tego robił w poszukiwaniu linków gdzie Putin się przyznał że zlecił zamach w Smoleńsku.

Jednak nie to jest, jak przecież doskonale wiesz, clue całej poruszanej tu sprawy ale to że sciemniasz w o wiele bardziej istotnej materii, o czym pisze merss a co ja też podejrzewałem.

Ciachciacz - opinie personalne.

Brawo moderatorzy, i czyńcie tak dalej.

_________________
'Bo góry mogą ustąpić i pagórki się zachwiać
Ale miłość moja nigdy nie odstąpi od Ciebie
Mówi Pan'


Ostatnio edytowano Wt mar 15, 2016 10:57 am przez Robur, łącznie edytowano 2 razy

pisownia słownictwa religijnego



Pn mar 14, 2016 11:03 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 04, 2014 1:33 pm
Posty: 841
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Dobrze, miałem już nie pisać do Ciebie @merss, ale cóż złamię tę zasadę, a nawet podwójnie.
Jestem na forum dość, żeby wiedzieć, że Ty @merss zawsze masz rację i ...(a tego już nie napiszę - to wynika z nauczania mojego Pana i Boga Jezusa Chrystusa).
To co piszesz o IP to piaskownica i dziecinada - ponieważ wiem, że brak Ci dystansu do siebie (przepraszam, że tak napisałem) ale inaczej tego ująć nie mogę. Widzisz Twoja domorosła psychologia ma za mało narzędzi lub są proste, stąd też nie możesz nimi operować przy tak prostym (zresztą prosty było w znaczeniu - prosty w obsłudze - tak to raczej przedstawiałem wcześniej) facecie jak ja. Mogę się popytać w zaprzyjaźnionych redakcjach i nie polskojęzycznych tylko całkowicie polskich, zajmujących się psychologią o jakieś książki, z chęcią Ci napisze tytuły - by mogła zgłębić narzędziówkę psychologiczną. Tyle,jeśli czymś Cię uraziłem - przepraszam. (Naprawdę nie wiem jak dostać się do mojego zgłoszenia, a nie chcę z pamięci cytować - bo znowu wyjdzie, że manipuluję - zresztą dla mnie sprawa zamknięta).

@Derayes łamię zasadę, ale bez wyrzutów.

Widzisz z Tobą nie bardzo mam jak, a ni chęć, rozmawiać o takim problemie jak:
nerkowe manifestacje gammapatii monoklonalnych ze szczególnym uwzględnieniem glomerulopatie (MIDD: LCDD, HCDD; cryoglobulinemic GN) i ostrej nefropatii dnawej/TLS - choć na tym znasz się, wynika to z Twojej deklaracji zawodowej.
Pewne jest to, że nie chcę rozmawiać z Tobą na tematy: polityczne, historyczne, światopoglądowe, itp., tylko dlatego, że masz jednostronne poglądy w tych kwestiach.
Poszukaj tego mojego wpisu ja go dobrze pamiętam - i tylko Twój stosunek do mnie może usprawiedliwiać to, że zarzucasz mi brak przyznania się (powiem Ci tylko, że jakiś czas potem dopisałem w stopce moje motto biegowe byś nie miał wątpliwości i jeszcze chodziło o jednego usera).

_________________
Chwalę Boga każdym przebiegniętym metrem - JarStary
I watched the small free birds fly.
ישוע


Wt mar 15, 2016 11:51 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt lip 26, 2013 4:24 pm
Posty: 4214
Lokalizacja: Szwecja
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Łoj joj joj, ksienznicka siem łobrazina i usiłowana, jak zwykle, nawtykac innym ze siem nie znajom, znacy gupki, ło.

A wyguglowac rozne zecy to se kazdy gupi moze tys :mrgreen:

_________________
'Bo góry mogą ustąpić i pagórki się zachwiać
Ale miłość moja nigdy nie odstąpi od Ciebie
Mówi Pan'


Wt mar 15, 2016 12:29 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2584 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 173  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL