Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr maja 08, 2024 9:09 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2582 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152 ... 173  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt mar 26, 2004 5:06 pm
Posty: 4686
Lokalizacja: Poznań
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Dajmy spokój MK, raczej traktujmy jego sytuacje z wyrozumieniem. W sumie to smutne.


N lip 18, 2021 10:22 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14119
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Wespecjan napisał(a):
Chciałbym wiedzieć dlaczego Jokej mnie ocenzurował a później ostrzegł ( viewtopic.php?p=1197219&sid=5f071bf110d485d94f7d33e280d09984#p1197219 ), skoro cytowałem tylko co powiedział o sobie sam Franciszek, niczego nie wymyśliłem, niczego nie dołożyłem, niczego nie zmodyfikowałem.

Wygląda na to, że Jokej się pośpieszył nie wiedząc o co chodzi.
Ale dlaczego mam ja płacić za ignorancję jednego z moderatorów?

Regulamin napisał(a):
II Treść postów
5. Nie będą akceptowane prowokacje, wypowiedzi grubiańskie świadczące o braku szacunku do kogoś/czegoś, spam a także reklamy i treści komercyjne. Dotyczy to też wszelkiego rodzajów próśb o pomoc finansową, jeżeli nie można zweryfikować faktycznej potrzeby.

V Konsekwencje nieprzestrzegania regulaminu
5. Szczególnie zabronione jest ponowne wklejanie usuniętych postów lub kontynuacja zamkniętych tematów, zaśmiecanie forum (spamowanie, troling, reklama), krytyka administracji/ moderacji poza przeznaczonym do tego wątkiem, ignorowanie decyzji i upomnień moderacji, drwiny, wulgaryzmy, prowokacje, obrażanie lub ujawnianie prywatnej korespondencji i "danych wrażliwych".

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


N lip 18, 2021 10:54 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lut 27, 2021 8:04 pm
Posty: 1165
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Śledzę historię i tutaj ciągle coś się nie zazębia. Człowiek dostał ostrzeżenie, bo wstawił dwa razy tą samą treść. Tylko dlaczego pomijamy, że ta treść, z tego, co relacjonuje Wespecjan została usunięta niesłusznie. Bo jak można powiedzieć, że słusznym jest usunięcie cytatu hierarchy o nim samym i jako powód usunięcia napisać, że to, co tam jest napisane, to są kłamstwa forumowicza? Ktoś to potrafi rozsądnie wytłumaczyć? Trzeba iść zawsze do przyczyny niesłusznej sytuacji, tak się dochodzi do prawdy, a nie skupia na efekcie końcowym, który nierzadko jest efektem pomyłek. Nie przyklepujmy pomyłek, bo je zatwierdziliśmy, tylko uczciwie zbadajmy, jak było, a jak zbłądziliśmy, to się poprawmy. To by było ewangeliczne postępowanie.


N lip 18, 2021 11:21 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6815
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Pierwsze słyszę żeby Wasza Wysokość była tu moderatorem lub Adminem. Może czas się zająć czymś co leży w kompetencjach Waszej Miłości?

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


N lip 18, 2021 11:36 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14119
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Iustus napisał(a):
Człowiek dostał ostrzeżenie, bo wstawił dwa razy tą samą treść. Tylko dlaczego pomijamy, że ta treść, z tego, co relacjonuje Wespecjan została usunięta niesłusznie.
Bo szydercze pisanie o papieżu to jak najbardziej zgodne z netykietą i tradycja katolicką

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


N lip 18, 2021 11:45 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Jockey napisał(a):
szydercze pisanie o papieżu
Całkowicie wyssałeś to z palca. Cytowałem tylko słowa samego Franciszka. Zrobiłeś błąd, ale nie chcesz się do niego przyznać. Przerzucasz swoje błędy na użytkowników.


N lip 18, 2021 11:57 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14119
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Nie zrobiłem błędu. Nie pierwszy raz piszesz szyderczo i obraźliwie o papieżu Franciszku a rżnięcie głupa nie pomoże ci w odwróceniu sytuacji. Wyciąłem ci to a ty wstawiłeś to jeszcze raz więc dostałeś ostrzeżenie i to jest koniec tego tematu.
Bez względu na to co sadzisz o papieżu kiedy będziesz go obrażał na pewno spotkasz się z naszą reakcją.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pn lip 19, 2021 12:01 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Jockey napisał(a):
Nie zrobiłem błędu. Nie pierwszy raz piszesz szyderczo i obraźliwie o papieżu Franciszku a rżnięcie głupa nie pomoże ci w odwróceniu sytuacji. Wyciąłem ci to a ty wstawiłeś to jeszcze raz więc dostałeś ostrzeżenie i to jest koniec tego tematu.
Bez względu na to co sadzisz o papieżu kiedy będziesz go obrażał na pewno spotkasz się z naszą reakcją.

Jak cytowanie jego własnych słów o nim samym może być jego obrażaniem?? Czy ty w ogóle masz jakieś rozeznanie co ty wypisujesz?


Pn lip 19, 2021 12:19 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14119
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Kolejne wpisy nie dotyczyły uwag i w tym temacie były offtopem dlatego przeniosłem na ring i tam można sobie wyjaśniać dalej
viewtopic.php?p=1197308&sid=de6c467ff1b87daa09b90c231a4d5ff1#p1197308

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pn lip 19, 2021 9:49 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18256
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Chciałbym zadać formalne pytanie:
Rozumiem, że na forum jest duża swoboda dyskusji. Jednak, czy jest ona NIEOGRANICZONA?
Czy można - jak kilka osób tutaj - napisać właściwie KAŻDE oszczerstwo, byleby dotyczyło papieża Franciszka względnie rządzących?

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Pn lip 19, 2021 8:02 pm
Zobacz profil WWW
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): N maja 30, 2021 11:53 pm
Posty: 90
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Barney napisał(a):
Chciałbym zadać formalne pytanie:
Rozumiem, że na forum jest duża swoboda dyskusji. Jednak, czy jest ona NIEOGRANICZONA?
Czy można - jak kilka osób tutaj - napisać właściwie KAŻDE oszczerstwo, byleby dotyczyło papieża Franciszka względnie rządzących?


Na pewno można pomówić o cokolwiek niewygodnych dla moderacji uczestników (vide: wpisy merss pod moim adresem, w paru wątkach, np. tutaj).
Przy okazji pytanie: dlaczego wątek, w którym chciałam rozpocząć dyskusję o wartościach, a nie osobach, co wyraźnie zaznaczyłam, został zamknięty?

_________________
Z każdego bezużytecznego słowa, które wypowiedzą ludzie, zdadzą sprawę w dzień sądu. Mt 12,36


Wt lip 20, 2021 1:27 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16891
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Doprawdy o wartościach? Gdybyś to potrafiła a nie pisała dalej personalnie i to samo do mnie na priv to miałabym inne zdanie. Barney też pisał o czymś innym. Wykorzystujesz więc okazję, by pisać personalnie. Mogę zrozumieć jego zmęczenie, bo też i pisał o tym. Czasem ma się dość prostowania, ręce opadają w bezradności. To akurat rozumiem, bo widze całość a nie wykorzystywanie okazji do ulewania żółci. On nie ulewa, więc skargi czytam ze zrozumieniem. Niektórzy wrzucają po latach pretensje, które były wyjaśnione i nadal tkwią w czasie teraźniejszym. Tobie też wyjaśniłam, ale zabolało, więc ciągniesz czas przeszły. Priv nie wystarczył, bo widowni nie było.
Barney pisał o ataku na papieża i uważa, że moderacja pozwala na zbyt dużo. Ja widzę natomiast, że Jockey poprzedniego dnia skreślił takie fragmenty i rozpoczęła się pyskówka przeniesiona następnie na ring a zakończona w koszu. Śmiał zareagować i to była świetna okazja do rozpoczęcia ataku na niego. Taka okazja!
Znów zaśmiecasz ten wątek i to sprawami zakończonymi. To nie portal plotkarski a tak rozpoczęłaś swą działalność na tym forum: od podburzania przeciw modom i wystawianie na pośmiewisko Admina. To nazywasz wartościami. Są to wartości, ale akurat to nie forum celebryckie. Uczysz też lekarzy leczenia niezarejestrowanymi preparatami a gdy ci to wytknąć to wyciągasz fałszywki, że to przeciwnicy leczenia, tymczasem wyraźnie podano, ze ludzi się leczy. Zacznij od uporządkowania siebie zanim zabierzesz się za naprawianie świata.
Jojczenie, gdy się pojawi jako merytoryczna niby odpowiedź dam do wątku celebryckiego. Tyle, że on tymczasowy.

Edit

O wartościach mamy wątki etyczne. Jest ich kilka. Mamy też wątki dotyczące cywilizacji i zasad komunikacji. Chciałaś o modach i tym jacy są źli, bo wyciął ci Robur wpis i to była reakcja na to wycięcie. Tego wycinania i zamykania już nie mogłaś przeżuć. Dawno wyszłam z wątku covidowego, ale musiałaś ulżyć sobie i mnie umieszczać w zbiorówkach przeciwstawiających sobie ludzi. Nie problemy, inne widzenie, ale przeciwstawiasz ludzi. Piszesz jednocześnie, że tego nie robisz.


Wt lip 20, 2021 8:22 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18256
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Uderz w stół, bluejay się odezwie ;)

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Wt lip 20, 2021 7:23 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Kto niszczy forum?
W pierwszej kolejności Administrator przez tolerowanie "bugów" technicznych, które zniechęcają dostęp nowym forumowiczom i przeszkadzają istniejącym, w drugiej kolejności moderatorzy o cienkiej skórce, którzy cenzurują wpisy o sobie w specjalnie wydzielonym do tego celowo śmielszym wątku "ringu", oraz zamykają kontrowersyjne, ale istotne tematy na temat Kościoła. Co zostanie? Pewnie jakieś popierdywanie o ziółkach.
Dzięki, uratowaliście jedność Kościoła we flakach z olejem.


Śr lip 28, 2021 10:13 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16891
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
1. Jeśli ktoś mi komunikuje, że zaczyna jazdę w tandemie to ja daję sobie czas na pomyślenie. Szczegółowe wyjaśnienia dotyczące bergamotki są w redakcji, uprzedzają o tym, że zaczną się ataki pod moim adresem. Tak się stało. Powody oczywiście są mi znane i ona je potwierdziła.
2. Konstruktywna krytyka ma miejsce w wątku w górnym dziale. Ty nie rozumiesz tego sformułowania. Katolicy sobie więc mogą swobodnie dyskutować u góry na ten sam temat. Uprzedzałam, że źle się dzieje w wątku a tobie dałam nieformalne ostrzeżenie.


Śr lip 28, 2021 11:25 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2582 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152 ... 173  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL