Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 1:15 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2582 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170 ... 173  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V 
Autor Wiadomość
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Wt lut 14, 2012 12:39 pm
Posty: 445
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Zastanawia mnie jeden szczegół. Zanim Iustus opuścił to forum, przysłał mi na PW screena z usuwanym wpisem. Wpis jak wpis ale dlaczego i merss i Iustus mają u niego w opisie: katolik w pełnej łączności z papieżem? Rozumiał bym to 10 lat temu ale w styczniu 2022roku?


So sty 22, 2022 11:28 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6808
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Spytaj się Iustusa, jeśli masz z nim kontakt. Od dłuższego już czasu nie ma kategorii "..w pełnej łączności.." i każdy ma, jak był zdefiniowanym katolikiem "w pełnej łączności"/"bez łączności" po prostu "katolik" no chyba że jakiś błąd nastąpił i stał się np. "chrześcijanin, prawosławie" czy innym zgodnie z dostępną listą wyboru.

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


So sty 22, 2022 12:03 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18234
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Aquarius napisał(a):
dlaczego i merss i Iustus mają u niego w opisie: katolik w pełnej łączności z papieżem?
A co masz do @merss?

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


So sty 22, 2022 12:33 pm
Zobacz profil WWW
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2012 12:28 pm
Posty: 753
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
W ramach kolejnego (drugiego z kolei) eksperymentu postanowiłam sprawdzić, czy na naszym forum da się otrzymać karę regulaminową mając jako jedyne przewinienie kierowanie uwag krytycznych odnośnie sposobu moderacji forum.
Okazało się, że jak najbardziej można, poszło szybko i sprawnie zatem przekształcam się z powrotem w "użytkownika idealnego", którym byłam przez lat 10. :)


Pn sty 31, 2022 12:15 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16877
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Nie można otrzymać bezpodstawnie kary, przedefiniowałaś pojęcie uwagi krytycznej i to podałam. Wszystko zostało dokładnie wyjaśnione i poświęciłam na to wystarczającą ilość czasu, za dużo. Sprawa zamknięta. Dalsze awanturnictwo nie będzie także tolerowane. Możesz swe uwagi nazwać jak chcesz, nawet modlitwą. Moderacja to odczyta zgodnie ze stanem faktycznym.
EOT


Pn sty 31, 2022 12:28 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Sansevieria napisał(a):
W ramach kolejnego (drugiego z kolei) eksperymentu postanowiłam sprawdzić, czy na naszym forum da się otrzymać karę regulaminową mając jako jedyne przewinienie kierowanie uwag krytycznych odnośnie sposobu moderacji forum.
Okazało się, że jak najbardziej można, poszło szybko i sprawnie zatem przekształcam się z powrotem w "użytkownika idealnego", którym byłam przez lat 10. :)

Karę regulaminowa dostałaś za awanturnictwo a nie za zwracanie uwagi moderacji. I jie manipuluj bo za to możesz dostać kolejne ostrzeżenie. Jakbyś podał/ podała to o czego domagała się merss nie byliby żadnej kary regulaminowej.
A i nie wierze żeby to był jakikolwiek eksperyment. To raczej pewna gra z twojej strony ale poniosłeś poniosłaś porażkę wiec się rakiem wycofujesz. Tak to widzę. A ciągniecie tematu będzie skutkować kolejnym ostrzeżeniem.
I tak masz dużo szczęścia ze mnie nie było na forum w weekend. Pewnie nie miałbym tyle cierpliwości co merss

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pn sty 31, 2022 9:09 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16877
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Dodam jedynie, że nie był to żaden eksperyment. On musi mieć jakieś uczciwe założenia, tymczasem w tym przypadku założono, że uda się modów wpędzić w poczucie winy, by stali się bardziej spolegliwi Nie o zdenerwowanie chodziło, ale uzyskanie dla siebie większej przestrzeni do atakowania użytkowników. Sanseveria doszło do absurdu i na tym etapie pozwoliłam sobie sprawę zamknąć. Jest jeszcze jeden aspekt sprawy. Gdyby nawet kogoś prowokowano, tak z głupoty, to osoba uczciwa zakończyłaby to zupełnie inaczej. Tymczasem nie tylko nie uczyniła tego jak przyzwoitość nakazuje, ale napisała o sobie, że nadal będzie grać, tyle, że teraz to idealnego katolika. Jedna pokrętność jest zastępowana kolejną.
To modzi ustosunkowują się do sprawy, która jest zamknięta. Sanseveria ma drogę zamkniętą.


Pn sty 31, 2022 12:22 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Pytam oficjalnie, kto i z jakiego powodu wrzucił ten mój post do kosza?
https://dyskusje.radiokatolik.pl/viewto ... 7#p1204843

Zachodzę w głowę co i kim mogło kierować by wrzucić ten post do kosza, skoro był w temacie, był jak najbardziej odpowiedzią na wpis w temacie i wyjaśniał rozumienie mojego stanowiska w danym temacie?

O co tu chodzi?


Pn sty 31, 2022 12:50 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16877
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Zastanawiałam się czy wyrzucić cię z forum czy wrzucić post do kosza a wątek przenieść do Archiwum. Wybrałam drugą opcję. Widocznie odczytałam nie to co sądziłeś, że odczytam. Słabe było. Widzę, że zmieniasz strategię szyderstw.
1


Pn sty 31, 2022 12:55 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Wt lut 14, 2012 12:39 pm
Posty: 445
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
[ciach - nadal obchodzisz zamknięty temat i nie czytasz ze zrozumieniem, nie wspominając o błędzie. Wykorzystałeś wszystkie szanse, które ci dałam przed kolejnym ostem. (merss)


Pn sty 31, 2022 1:42 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2012 12:28 pm
Posty: 753
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
[ciach - temat zakończyłaś (merss)


Pn sty 31, 2022 2:23 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
merss napisał(a):
Zastanawiałam się czy wyrzucić cię z forum czy wrzucić post do kosza a wątek przenieść do Archiwum. Wybrałam drugą opcję. Widocznie odczytałam nie to co sądziłeś, że odczytam. Słabe było. Widzę, że zmieniasz strategię szyderstw.
1
Nadal kompletnie nie rozumiem ani motywów usunięcia, ani tych "tłumaczeń" powyżej okraszonych jakimiś oszczerstwami.

Macham na ciebie i twoje posty ręką, już od dawna jesteś w towarzystwie witoldam i TS7.


Pn sty 31, 2022 5:54 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Wespecjan zapowiadam ci oficjalnie jeszcze jeden taki wyskok i wylatujesz na stałe.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pn sty 31, 2022 8:11 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Większość tymczasowych i stałych banów na tym forum sprowadza się do Galatów 4,16.


Cz lut 17, 2022 10:48 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16877
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Siadłam ci na chwilę na ogonie, by punktować twoje kłamstwa. Nie potrafiłeś podjąć polemiki, bo to pogorszyłoby tylko sytuację, brnąłbyś dalej w kłamstwo a na koniec ocenił mnie jako kretynkę. W Uwagach wyżej mamy też udawanie przygłupa po to, by za chwilę czytać czerwone cyferki i to bez podpowiedzi. Nie obyło się bez oceny: moderatorka ma nierówno pod sufitem. Prawda chrześcijańska jest definiowalna. Ty masz swoją prawdę. Podpinasz się w sposób nieuprawniony pod religię, z którą masz etycznie na bakier.
I jeszcze jedno. Najtęższe umysły katolickie nie dały rady przekonać Lutra. Dlaczego? Jeśli człowiek zaczyna rozważania od fałszywego założenia, ale od tego momentu prowadzi logiczny wywód, nie będzie w stanie powrócić na drogę prawdy. Prezentujesz nam pobożność specyficzną. Problem w tym, że ona rozumu nie zastąpi. Twoje interpretacje biblijne są często kontrowane jako fałszywe. Nie przyjmujesz jednak do wiadomości. Za pomocą Biblii można udowodnić wszystko!

Pali ci się grunt pod nogami, więc chcesz jeszcze trochę poszkodzić i pooskarżać moderatorów. A może odejść z przytupem (twarz zachowasz, ale ty tego potrzebujesz)? Prowokacja się nie udała, bo rozpoznałam co niektóre osoby. Dopuszczam więc myśl, że ty też wiedziałeś i wspierałeś to. Ty to nazwiesz prawdą a ja nieuczciwością. Inne założenia.

Kiedyś był taki punkt regulaminu wskazujący na to, że modzi są niewrażliwi na oskarżenia, że karze się 'za prawdę'. Może należało to pozostawić i dziś odwołać się do nieśmiertelnika. :-D

Jeszcze coś? Byle nie mantrowanie i oceny. Był czas i go nie wykorzystałeś. O fakty prosiłam. Czas się skończył i o tym jest wyżej. Kolejny nick nic nie da, zacznę namierzać kto to jest.


Cz lut 17, 2022 11:25 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2582 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170 ... 173  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL