Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 11:20 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2582 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 173  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt mar 26, 2004 5:06 pm
Posty: 4686
Lokalizacja: Poznań
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
ad joannaa


Twoje poczucie estetyki ortograficznej zostało zaspokojone.


Pn lut 01, 2016 12:53 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 04, 2009 3:20 am
Posty: 2982
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
ad Robur

Czuję się poruszona niemożebnie.

_________________
Omnis sapientia a Deo venit


Pn lut 01, 2016 2:16 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): Wt sty 27, 2015 3:48 pm
Posty: 521
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Martyś napisał(a):
Nie ma nowych okoliczności, ale PiS będzie forsować teorię o zamachu. Raport jest już gotowy od 2 lat, a jego twarzą jest inż. Berczyński, którego właśnie (ciach to nie jest twój kolega wiec przynajmniej nazwiskiem pisz a nie jak to zrobiłaś -J) wciągnął na członka komisji smoleńskiej. Kim jest Berczyński i co są warte jego wynurzenia można przeczytać tu:


Jockey napisał(a):
Widzę, że uprawiasz propagandę jak to Bronek pięknie zaplanował a podły PiS zniszczył referendum.


O ministrze Antek obraźliwe, a o prezydencie Bronek nie? :)


Cz lut 04, 2016 3:58 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): So sie 03, 2013 8:02 am
Posty: 61
Płeć: mężczyzna
wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Obrazek


Cz lut 04, 2016 6:11 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Nie mogę pisać odpowiedzi w założonym przeze mnie temacie
Chciałem się zapytać co mam zrobić aby moje posty w temacie Eutanazja bierna były wyświetlane. Wedle informacji którą dostałem na maila powodem niewyświetlania ich jest to że "wiadomość zawiera odnośniki do nielegalnego oprogramowania". Niestety nie dostałem informacji co z tym fantem mam zrobić. Zależy mi na tym aby kontynuować temat więc proszę o informację tutaj albo na maila.


Cz lut 04, 2016 11:56 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 04, 2009 3:20 am
Posty: 2982
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Drodzy moi, naprawde wypadaloby sie choc podpisac przy wycinaniu. Nieladnie i tchorzliwie, cius, ciuś.

_________________
Omnis sapientia a Deo venit


So lut 06, 2016 11:22 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt mar 26, 2004 5:06 pm
Posty: 4686
Lokalizacja: Poznań
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nie mogę pisać odpowiedzi w założonym przeze mnie temaci
Wierzacy0987 napisał(a):
Chciałem się zapytać co mam zrobić aby moje posty w temacie Eutanazja bierna były wyświetlane. Wedle informacji którą dostałem na maila powodem niewyświetlania ich jest to że "wiadomość zawiera odnośniki do nielegalnego oprogramowania". Niestety nie dostałem informacji co z tym fantem mam zrobić. Zależy mi na tym aby kontynuować temat więc proszę o informację tutaj albo na maila.


Pierwszych 10 postów zatwierdzanych jest ręcznie, patrz Regulamin. Posty zdublowane są odrzucane. Cierpliwości.


So lut 06, 2016 11:55 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt mar 26, 2004 5:06 pm
Posty: 4686
Lokalizacja: Poznań
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
donchichot napisał

Cytuj:
Chciałby zapytać jaki jest powód braku reakcji na moje zgłoszenia wpisów niektórych userów? Ja wiem, że jestem na krótkiej liście (wiem to może przesadziłem podejrzewam) i że najlepiej by było gdybym podjął taką samą decyzję jak @Małgosia, jednak chciałbym znać powody dla, których niektórzy userzy mogą jechać po innych bez reakcji moderacji.


Niektóre twoje zgłoszenia zostały uwzględnione. Podobnie uwzględnione będzie twoje prowokowanie userów.


So lut 06, 2016 11:19 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16890
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
zawi napisał:
Cytuj:
Wydaj rozkaz zamknięcia wątku tak jak zamknąłeś poprzedni. W końcu forum dyskusyjne nie jest po to by dyskutować i wymieniać się uwagami. Nie ma miejsca na nieprawomyślność! Do piachu z myślącymi inaczej (oni się zachowują nieporządnie!), choćby tylko mówili, że nie dostrzegają w NT ani ST umocowania dla współczesnych nauk głoszonych przez fundamentalistów. Takie niedostrzeganie wystarczy dla ekskomuniki na forum.



Jakbym czytała płytę, która się dawno zacięła na tej samej frazie

1. Czy Biblia zakazuje antykoncepcji? - 12 stron
2.Naturalne planowanie rodziny - ankieta, pytania, wątpliwości - 4 strony
3. Pytanie do praktyków NPR, krótka faza lutealna
4. problem zdrowotny a hormony
5. Seks małżeński tylko w celu zapłodnienia - 5 stron
6. Miłość małżeńska a grzech
7. Co mam robić?????? :(
8. NPR a moja natura
9. NPR - List do św. Mikołaja - 13 stron
10. co z kobieta ktora zalozy wkladke domaciczna? - 3 strony
11. Decyzja o dziecku
12. Okres karmienia piersią a NPR - 7 stron
13. Pytanie do nauczycieli NPR
14.Problem z NPR - 30 stron
15. Co zyskujemy dzięki NPR - 3 strony
16. Prezerwatywa - dlaczego nie? - 2 strony
17.Papież o rozmnażaniu się
18. Decyzja o posiadaniu dzieci.- 2 strony
19. Pigułka dzień po - 5 stron
20. Kontrowersje wokół katolickiej etyki seksualnej i nie tylko- 5 stron
21. Moja żona stosuje antykoncepcje hormonalną - 7 stron
22.O masturbacji po rozpadzie rodziny - 3 strony
23. Uczulenie na spermę
24. Życie bez seksu - 5 stron
25. Współżycie w małżeństwie - 5 stron
26. Grzech wszeteczeństwa a małżeństwo - 31 stron
27. Pozycie intymne kobiety- grzeszne? - 5 stron
28. Czystość a późniejsze problemy w życiu seksualnym małżeńskim - 5 stron
29. To jak to jest z tym NPR-em czy też jego brakiem? - 32 strony
30. Miłość, sex, grzech - 51 stron
31. Seksualność, onanizm - kilka pytań
32.Czy wyobrażenia o seksie są grzechem?- 4 strony


Oto wykaz tematów zbieżnych z zamkniętym, pochodza z dwóch działów (rodzina, duszpasterstwo), reszty nie sprawdzałam. Na sprawdzone 33 tematy zamknęłam dwa z powodu zaciętej płyty ich autorów. Problem odgrzewany, tysiąc razy wyjaśniany. Wątek zamknęłam i okazało się, że nasz dzielny przyjaciel dalej chce o tym samym, obchodzi temat zakładając nowe. A zawi nie podjąl z nim fascynującej dyskusji, nie zasugerował, że dziewiczy temat na tym forum można kontynuować, bo o antykoncepcji na forum to cicho sza...tabu temat.
Jak tak dalej pójdzie, będziemy mieć rol23mak duo.

Cytuj:
Na znanych mi innych forach zamyka się wątek, w którym łamany jest regulamin, ale nigdy wówczas, gdy dyskusja jest ożywiona i spierają się osoby z odmiennym zdaniem bez naruszeń regulaminu. Czy uważasz, że regulamin został złamany przez prezentowanie różnych opinii na temat antykoncepcji? Jeśli nie to dlaczego upierałeś się kilkukrotnie przy jego zamknięciu?


Nie doczytałam sugestii Barneya w sprawie zamknięcia wątku, więc obarczanie go odpowiedzialnością jest niezasadne. Może dorzucisz pismo do Admina, by zwolnił mnie z funkcji moda, bo potrafię jedynie wykonywać polecenia Barneya, marionetka to kiepski materiał na sprzątaczkę. Nie mam też doświadczeń z innych portali, piszę tylko na tym. Znam jednak regulamin tego forum, zwłaszcza punkt, że każdą sprawę/użytkownika traktuję indywidualnie, z należytą starannością. Nie widzę więc korzyści, by pozwalać komuś na ulewanie swych frustracji i autorskiej interpretacji Pisma w sprawach katolickiej etyki seksualnej. Staram się dojrzeć motywy piszącego a nie kierować się tym jak postępują moderatorzy na innych forach. Temat tematowi nierówny, urawniłowka w tym zakresie niewskazana a ulewanie frustracji nie czyni problemu rozwiązanym, to tylko gadanie 'chorego' o problemach. Zostaje przy swoim zdaniu (nie chce inaczej), czuje jedynie przymus oświecania maluczkich fundamentalistycznych katolików.


Wt lut 16, 2016 1:30 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 26, 2007 12:23 am
Posty: 1863
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Derayes napisał(a):
Ciachciacz - spam. Kolejne ad personam skończy się ostrzeżeniem ibanem.

(ciach i kolejne tego typu wpisy dla ciebie skończą się tym samym - J)

_________________
W Panu Bogu umocniony, niczego i nikogo się nie będziesz bał. M.Kolbe


Cz lut 18, 2016 3:24 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 26, 2007 12:23 am
Posty: 1863
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Proszę, podaj @Jockeyu pozaregulaminową zasadę na podstawie której dokonałeś rzezi mojego postu, albowiem nie złamałem żadnego punktu regulaminu. Zagroziłeś banem mojemu ulubionemu interlokutorowi @Derayesowi za ad personam wobec prawdopodobnie mojej osoby. Nie prosiłem o tę interwencję bo mi jego prywaty nie przeszkadzają. Stanąłem w jego obronie, a Ty mi banem grozisz? Bez jednego osta? Czyżby dobra zmiana dosięgła i nasze forum?

_________________
W Panu Bogu umocniony, niczego i nikogo się nie będziesz bał. M.Kolbe


Pt lut 19, 2016 12:44 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt mar 26, 2004 5:06 pm
Posty: 4686
Lokalizacja: Poznań
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
kolor napisał

Cytuj:
Zagroziłeś banem mojemu ulubionemu interlokutorowi @Derayesowi za ad personam wobec prawdopodobnie mojej osoby. Nie prosiłem o tę interwencję bo mi jego prywaty nie przeszkadzają.


Otóż Derayesowi zagroziła banem moja skromna osoba. (ciachciacz to moje insignium, taka licentia poetica). Rozumiem, że to jak w "Sami swoi", kiedy to na widok Kargula, Pawlak kazał pociąg zatrzymać bo - po co nowego wroga szukać skoro stary pod bokiem.
Niestety nie wszyscy tak postępują i szukają sobie coraz to nowych "wrogów" do zwalczenia. Dobry obyczaj każe utrzymywać określone normy na forum, a wylewanie nadmiaru swoich negatywnych emocji niczemu szlachetnemu nie służy. Trzeba brać pod uwagę także zniesmaczenie innych userów.
Generalnie polecam w temacie - CZASOWE "URLOPY" USERÓW słowo X. Dawidowskiego - Granice krytyki.


So lut 20, 2016 12:52 am
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): Wt sty 27, 2015 3:48 pm
Posty: 521
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
donchichot napisał(a):
ciach- post nie wnosi nic do omawianej sprawy, ckliwe powtórzenia o miłosierdziu w wersji dinchichotowej odwołujące się do litości nad biednym pokrzywdzonym krzywdziecielem, mylenie wymiaru sprawiedliwości z moralnym poczuciem sprawiedliwości (też powtórzone), ad personam w stosunku do modów i odgrzewanie innych spraw (te same wciąż w kółko). Jeszcze jedno takie obłudne przedstawienie i wyproszę z wątku... Jeszcze jedno takie obłudne przedstawienie i wyproszę z wątku...może nie tylko z tego, bo o tym, że jesteś katolikiem masz jedynie w metryce. (merss)


Co to ma znaczyć?! 8O 8O 8O


Pt lut 26, 2016 11:15 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16890
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Chcesz osta za kopiowanie nieistniejących postów? Nie wierzę, że jest katolikiem. Wynika to z jego obłudy, którą prezentuje. Chodzi głównie o rozbieżności między PW a forum publicznym. Tyle mogę napisać.
Nie szkodzi w katolickim, więc tam jest.


So lut 27, 2016 12:43 am
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 04, 2014 1:33 pm
Posty: 841
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Kłamiesz i proszę o dowody .@merss Ty jesteś modetatorem i Twoja wiara w moją wiarę nie ma nic do rzeczy. Może warto odpocząć od ciachów bo emocje biorą górę. No chyba, że teraz ja jestem do odstrzelenia.

_________________
Chwalę Boga każdym przebiegniętym metrem - JarStary
I watched the small free birds fly.
ישוע


So lut 27, 2016 1:06 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2582 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 173  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL