Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 26, 2024 3:03 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2582 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 173  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V 
Autor Wiadomość
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16890
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Możesz dyskutować ze wszystkimi, nie manipuluj, bo nie masz zakazu rozmowy z kimkolwiek, tym bardziej niewierzącymi. Oni nie piszą w katolickim.
Możesz nawet nauczać/pouczać, to nie jest sprzeczne z regulaminem.
Jednego zdania bez kłamstwa napisać nie potrafisz? Retoryczne- wiem, że nie potrafisz...


Śr sty 13, 2016 9:56 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 29, 2015 1:30 am
Posty: 1492
Lokalizacja: Syracuse
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Jeśli kłamałem to nieświadomie pokaż mi chociaż jedno kłamstwo.
Owszem zapędzili mnie w róg niemniej jednak zawsze bronie kościoła i jestem rzymsko-katolikiem jakkolwiek to wygląda w oczach innych , mam indywidualne podejście do sprawy, to prawda ale jestem otwarty na dyskusje i nie wypieram się własnych błędów bo to ludzkie.

_________________
Świat jest mostem. Przechodźcie przez niego, ale nie zatrzymujcie się na nim, aby zamieszkać.


Śr sty 13, 2016 10:01 pm
Zobacz profil WWW
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16890
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Przeczytaj pod kątem kłamstw PW, który do mnie skierowałeś.


Śr sty 13, 2016 10:02 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 29, 2015 1:30 am
Posty: 1492
Lokalizacja: Syracuse
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
MERSS to szczery PW. Nie kłamałem.Myślałem ze cuś z ip pokręciłem ale tez się zgadza. Tu jest jakieś nieporozumienie.

I jestem tego już prawie pewny.

_________________
Świat jest mostem. Przechodźcie przez niego, ale nie zatrzymujcie się na nim, aby zamieszkać.


Śr sty 13, 2016 10:07 pm
Zobacz profil WWW
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14115
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Hades napisał(a):
MERSS to szczery PW. Nie kłamałem.Myślałem ze cuś z ip pokręciłem ale tez się zgadza. Tu jest jakieś nieporozumienie.

I jestem tego już prawie pewny.
Się okaże. A teraz możesz zakończyć ten offtop? Tutaj są uwagi do modów a nie próba przebłagania moda, żeby wpuścił tam gdzie masz zakaz wstępu.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Śr sty 13, 2016 10:14 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 29, 2015 1:30 am
Posty: 1492
Lokalizacja: Syracuse
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Nie zależy nie do czego dacie mi dostęp tylko denerwuje że oskarżacie o coś czego nie robię bo to oszczerstwo.

Dobra - szkoda czasu widze .

z Bogiem!

_________________
Świat jest mostem. Przechodźcie przez niego, ale nie zatrzymujcie się na nim, aby zamieszkać.


Śr sty 13, 2016 10:20 pm
Zobacz profil WWW
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Los człowieka.
Zastanawia mnie dzialanie tego forum, bo jakby cuda sie tu dzialy. :-)
W tej chwili jest w kraju 17styczen, godz 22.28 gdy pisze ten post, a na forum pojawiaja sie wypowiedzi napisane o 23.21, a dokladnie o 11.21 pm.
Moze nie ma to nic wspolnego z tematem, ale moze ktos mi to wyjasni tu na forum w tym temacie, aby widac bylo wyraznie o czym pisze.
Z drugiejh strony, opoznienia miedzy pisaniem postu, a jego pojawieniem sie na forum w duzym stopniu utrudnia dyskusje, czyni je jakby nieaktualnymi, wczorajszymi.


N sty 17, 2016 11:33 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16890
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Trafiłeś bowiem na zaczarowane forum. Sapper wstawia post o dzialaniu forum w wątku tematycznym Los człowieka zamiast w tym, ale post przelatuje na właściwe miejsce. Jak w bajce z porządnym morałem.
Uważam, że ten czas też Ci się zaczarował i należy go samodzielnie odczarować wchodząc w swój profil i zmieniając strefę czasową w ustawieniach forum. Nie będzie wybuchu i nie utracisz życia jak się pomylisz. To zaczarowane miejsce. :-D
Zapomnialabym o najważniejszym- sapper bez instrukcji? papierologia nie doczytana

N, 17 sty 2016, 22:33 - to czas, w którym wysłałeś swój post :)


N sty 17, 2016 11:50 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
merss napisał(a):
Trafiłeś bowiem na zaczarowane forum. Sapper wstawia post o dzialaniu forum w wątku tematycznym Los człowieka zamiast w tym, ale post przelatuje na właściwe miejsce. Jak w bajce z porządnym morałem.
Uważam, że ten czas też Ci się zaczarował i należy go samodzielnie odczarować wchodząc w swój profil i zmieniając strefę czasową w ustawieniach forum. Nie będzie wybuchu i nie utracisz życia jak się pomylisz. To zaczarowane miejsce. :-D
Zapomnialabym o najważniejszym- sapper bez instrukcji? papierologia nie doczytana

N, 17 sty 2016, 22:33 - to czas, w którym wysłałeś swój post :)


Jak widzisz, ma to jednak sporo wspolnego z "losem czlowieka" :-)
Mozna sie latwo pogubic, male niedopatrzenie i BUUUUm. :-)
Na szczescie wyszkolono mniie w BUUUUM-ach wiec nie ma strachu, co najwyzej trzeba kupic nowa bielizne. :-) Jak w humorze z piratami.
Zastanawia mnie jedynie czas Twojej reakcji, i czas po jakim pojawiaja sie moje posty, ostatnio zajelo to okolo 1 doby. :-(
Skoro ktos musi przeczytac post i go zatwierdzic, to prostsze i latwiejsze bylo by kasowanie nieodpowiednich postow, po ich ukazaniu sie na forum.
Ja w kazdym badz razie unikam pisania zbyt kontrowersyjnych wypowiedzi i innych, niezgodnych z regulaminem.


Pn sty 18, 2016 12:49 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16890
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
N, 17 sty 2016, 22:42 Zaakceptowano post
» Re: Los człowieka.

N, 17 sty 2016, 22:33 - to czas, w którym wysłałeś swój post

Z moich obliczeń wynika, że to 9 minut a nie doba. Idę spać, więc teraz będziesz czekał. Dobranoc.


Pn sty 18, 2016 12:54 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14115
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Ja jeszcze jestem ale tylko chwilę.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pn sty 18, 2016 12:56 am
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Ok. Obiecuje ze nie bede oczekiwal szybkiego sprawdzania postow napisanych po 22.00 :-)


Pn sty 18, 2016 12:58 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 26, 2007 12:23 am
Posty: 1863
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy papież Franciszek jest lewakiem?
merss napisał(a):
Proszę o to, by Małgosia zaprzestała pisać w tym wątku. Pierwsze zdanie ostatniego wpisu było jednocześnie jej ostatnim z serii- wydaje mi się. Koniec awanturnictwa na moim terenie. Nie o różnicę poglądów chodzi, ale o sposób wyrażania odmienności widzenia spraw co adwersarze akcentowali.

Czyżby skutki nowej ustawy medialnej?

Małgosia użyła zwrotu "albo tak mi się wydaje" w odniesieniu do poprzedzającego "już wszystko wiem", @merss, proszę, przeczytaj to jeszcze raz. To nie był zaczątek do awantury, a poddanie ewentualnej kwestii własnego spostrzeżenia. To jest jakaś wina za którą knebluje się Małgosię?
Ale jak chce się uderzyć, to kij się zawsze znajdzie.
Tak, tak, znowu to KWA daje o sobie znać.

_________________
W Panu Bogu umocniony, niczego i nikogo się nie będziesz bał. M.Kolbe


Pn sty 18, 2016 6:12 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16890
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy papież Franciszek jest lewakiem?
Przykro mi, ale to TY nie doczytałeś tego o czym pisałam. Za całkokształt agresywnego traktowania adwersarzy ma ten zakaz. Najpierw było ostrzeżenie, że zbliża się finał. Bardzo rzadko piszę czerwoną czcionką i nie należy wdawać się ze mną w semantyczne gierki próbując wykiwać...
EOT


Pn sty 18, 2016 6:51 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 26, 2007 12:23 am
Posty: 1863
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy papież Franciszek jest lewakiem?
merss napisał(a):
Przykro mi, ale to TY nie doczytałeś tego o czym pisałam. Za całkokształt agresywnego traktowania adwersarzy ma ten zakaz. Najpierw było ostrzeżenie, że zbliża się finał. Bardzo rzadko piszę czerwoną czcionką i nie należy wdawać się ze mną w semantyczne gierki próbując wykiwać...
EOT
Przeceniasz nasze intencje, a swoją tu rolę. Nikt nie ma ochoty i potrzeby Cię wykiwać za pomocą semantyki. Sprawy się mają tak jak się mają, nic tu do tłumaczenia. Również nic tu po katolikach, którzy śmią myśleć inaczej niż reszta stada, a jeszcze bezczelnie mają odwagę tego bronić. To co nazywasz agresją @Małgosi inni widzą jako obronę prawdy i dobrego imienia. Wszystko jest sprawą punktu odniesienia.
Powstrzymywałem się przez dłuższy czas od komentarzy w drażliwych wątkach, ale po następującym wpisie moderatora-usera na który nie zareagowałaś:
Jockey napisał(a):
Jak do tej pory to co mówi Franciszek o imigrantach nie jest nauczaniem Kościoła a jedynie zdaniem papieża Franciszka. W którym może mieć rację ale również może jej nie mieć. Czas zweryfikuje jego zdanie.
Dla mnie papież pomylił akcenty i zajmuje się sprawami mniej koniecznymi zamiast zająć się tym do czego Kościół jest powołany. Encyklika o ekologii dokładnie pokazuje o co mi chodzi. Brakuje mi w jego nauczaniu głębi teologicznej, brakuje zaangażowania w głoszenie ewangelii. A co mamy. Mamy proste porady bardzo popularne. Mam wrażenie, że brakuje mu doradcy który pomógłby mu zapanować nad wizerunkiem i nie podkładał się w głupi sposób lewackim mediom. Zakładam, że nie jest to postawa zamierzona. Jakoś bliżej mi do pontyfikatu JPII czy BXVI.
dochodzę do wniosku, że ideowo ludziom odpowiedzialnym za to forum bliżej jest do Lefebrystów niż Katolików posoborowych. Broniony przez @Jockeya w innych wątkach konserwatyzm w sprawie dialogu międzyreligijnego (Muzułmanin-wróg), obsesyjne zwietrzanie w moich i Gosi wypowiedziach wpływów lewactwa- w tym przekonaniu mnie utwierdza, a utwierdzenie to właśnie @merss usankcjonowałaś kneblując Małgosię.
A teraz śmiało, ciach na czerwono, bo wszak masz władzę na swoim terenie.

_________________
W Panu Bogu umocniony, niczego i nikogo się nie będziesz bał. M.Kolbe


Pn sty 18, 2016 8:32 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2582 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 173  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL