Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 10:47 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2582 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 169, 170, 171, 172, 173  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18234
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
polexit napisał(a):
To jest wątek gdzie zgłasza się uwagi do obsługi forum. Zgłosiłem konkretną uwagę i czekam na jakąś odpowiedź osób kompetentnych. Niestety Ty się do nich nie zaliczasz. Nie wiem po coś tu w ogóle wlazł uprawiać swoje głupawe zaczepki.
Mam takie prawo tu być, jak Ty i pisać na temat obsługi forum. Rozumiem, że z niedostatku merytorycznych racji usiłujesz mnie tego prawa pozbawić, ale to żałosna zagrywka. A o "głupawych zaczepkach" akurat Ty nie powinieneś pisać...

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Pt cze 02, 2023 9:23 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2020 1:04 pm
Posty: 2208
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
No to skoro ja też mam prawo pisać na temat obsługi forum to napisałem więc czemu się czepiasz i wymyślasz innym użytkownikom? Jak masz uwagi do obsługi forum, to pisz na temat.


Pt cze 02, 2023 10:13 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18234
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
A ja mam prawo pisać na temat Twojej piany. WIęc o co chodzi?

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


So cze 03, 2023 3:19 am
Zobacz profil WWW
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
polexit napisał(a):
Jockey poszedł w utarczki słowne więc może ktoś z pozostałych moderatorów zechce zabrać głos w tej sprawie?

Brak odpowiedzi jak widać jest odpowiedzią.
Przypomnę ze warto przeczytać regulamin. Jak widać jak zwykle polexit bije pianę ale regulaminu nie zna. I próbuje podejścia a może inny moderator będzie łaskawszy.

@Barney nie ma sensu odpowiadać na posty polexita.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


So cze 03, 2023 10:33 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16877
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Nie o łaskawość chodzi, ale argumenty emocjonalne. Można na nie odpowiadać w dwojaki sposób; wskazywać emocje lub milczeć, bo nie mamy do czynienia z poziomem merytorycznym. Jockey wskazał emocje i wyciągnął konsekwencje. Ja już pisałam, że polexit operuje soczystym językiem emocjonalnym i to wyczerpuje rozmowę. Nie zna granic swej wolności. Po prostu wskazałam na problem i zostawiłam go jako nierozwiązywalny, bo polexit nie chce nic w sobie zmienić. Rozmowa z polexitem to byłaby saga i obie strony musiałyby założyć krótkie spodenki. Czytający w zależności od upodobań do krótkich czy długich spodni weszliby w rolę kibiców lub mieliby ubaw, że moderatorzy zeszli do poziomu argumentów emocjonalnych i dali się wciągnąć polexitowi w niekończące się wymiany zdań. Przy okazji oberwałoby się modom od roszczeniowych użytkowników i napisaliby co myślą o forum na którym nie piszą. W tym przypadku modzi też są w gorszej sytuacji, bo nie schodzą do tego poziomu i nie odbijają piłeczki...a ty taki owaki...

Granice to granice: kreatywność pozwala na przekraczanie jednych, ale etyka zatrzymuje przed innymi. Człowiek ogarnięty potrafi się poruszać bezkolizyjnie na terenie granicznym.


So cze 03, 2023 9:06 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2020 1:04 pm
Posty: 2208
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
@Jockey, regulamin czytałem. Nadal nie wiem który dokładnie punkt złamałem. Możesz wskazać?

@merss, naprawdę nie mam ochoty na utarczki słowne. Od tego są inne tematy. Tu chciałem po prostu wyjaśnić dlaczego zostałem ocenzurowany przez Jockeya, choć nie zrobiłem tego, co mi zarzuca. Najwyraźniej od Ciebie też się nie dowiem...


So cze 03, 2023 11:39 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18234
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Mam pytanie do moderacji (a może nawet właścicieli) forum: czy mieści się w granicach tu dopuszczalnych jawne lżenie osób nie będących tutaj (przykład: sformułowanie "patologiczny kłamca Morawiecki").
Rozumiem sympatie i antypatie polityczne, nawet pewne zacietrzewienie, ale chyba powinny być jakieś granice?

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Śr lip 12, 2023 9:25 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 15, 2009 1:40 am
Posty: 1828
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Czy na katolickim portalu wypada banować za słowa prawdy?
Twierdzenie że Morawiecki jest kłamcą nie jest lżeniem, nie jest obrazą - to zwykłe stwierdzenie faktu, a potwierdzeniem są wyroki w sądzie.

_________________
Polska to jest Polska. Tam wyroki boskie stają się niezbadane... nawet dla tego , który je wydał.


Śr lip 12, 2023 10:11 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16877
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Na forum katolickim obowiązuje etyka chrześcijańska ( są na tę okoliczność też punkty w regulaminie). Jeśli oskarżam kogoś o mijanie się z prawdą to fakt ten dotyczy konkretu. Powiedział nieprawdę o kimś/o czymś. Nazwanie kogoś kłamcą to nadanie mu tożsamości podłego i tylko podłego człowieka. Nie ma takich ludzi. Ludzie mówią mądrze i głupio, mówią prawdę i mijają się z prawdą. Są wielowymiarowi a nie sprowadzeni do nadania mu etykietki tożsamościowej. A polityka to tylko w teorii służba społeczna i dla dobra społeczeństwa o czym historia Polski nas poucza. Zdrajcami nazywano tych, którzy działali na szkodę swego narodu. Kłamca to cecha umysłu, która powoduje, że człowiek powie prawdę jak się pomyli.
Sądy rozpatrują nie naturę człowieka, ale weryfikują konkretne fakty pod kątem właśnie mówienia prawdy /nieprawdy.


Śr lip 12, 2023 11:23 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 15, 2009 1:40 am
Posty: 1828
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
merss
Polityk to taki zawód że chce czy nie, oszczędnie gospodaruje prawdą. Prawdę mówi nie tylko wtedy gdy się pomyli, ale wtedy gdy to bardziej się opłaca niż kłamstwo.
Piszesz że na tym forum obowiązuje etyka chrześcijańska. Więc pilnuj by nie oprócz obrony członka jedynie słusznej partii, nie mówiono fałszywego świadectwa przeciwko bliźniemu swemu. Mam na myśli ciągle powtarzanie teksty twojego kolegi Jockey'a o ruskich agentach, czego nie udowodniono w żaden sposób - w przeciwieństwie do kłamstw Morawieckiego.

_________________
Polska to jest Polska. Tam wyroki boskie stają się niezbadane... nawet dla tego , który je wydał.


Cz lip 13, 2023 9:53 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18234
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
I już mamy odpowiedź od Inczu-czuny - jeśli on uważa kogoś za kłamcę, to wolno tak pisać na forum.
Ja jednak domagam się jasnej odpowiedzi od Moderacji - czy takie lżenie osób nawet nie będących tu na forum mieści się w forumowych zasadach. A jeśli nie, czy moderacja zamierza reagować na takie wpisy?
Mam wrażenie, że co do niektórych osób nastąpiło "znieczulenie" - ponieważ większość ich wypowiedzi składa się z lżenia, już nikt nie reaguje, kiedy to robią.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Cz lip 13, 2023 10:46 am
Zobacz profil WWW
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Inczuczuna napisał(a):
Polityk to taki zawód że chce czy nie, oszczędnie gospodaruje prawdą.
Ale to nie oznacza, ze można obrażać go na forum. Przypomnę, że tępiliśmy wypowiedzi na temat osób które nie mogły się same bronić na forum. W przypadku polityków jest łagodniej. Ale na obrażanie ich tak jak to widzieliśmy miejsca nie ma.
Inczuczuna napisał(a):
Piszesz że na tym forum obowiązuje etyka chrześcijańska. Więc pilnuj by nie oprócz obrony członka jedynie słusznej partii, nie mówiono fałszywego świadectwa przeciwko bliźniemu swemu.
I jest to pilnowane
Inczuczuna napisał(a):
Mam na myśli ciągle powtarzanie teksty twojego kolegi Jockey'a o ruskich agentach, czego nie udowodniono w żaden sposób - w przeciwieństwie do kłamstw Morawieckiego.

Nawet są głosy z wewnątrz Konfederacji. Proszę zapoznać się z głośnym wywiadem polityka rappera Pana posła Marca.
Inczuczuna napisał(a):
Twierdzenie że Morawiecki jest kłamcą nie jest lżeniem, nie jest obrazą - to zwykłe stwierdzenie faktu, a potwierdzeniem są wyroki w sądzie.
Zapewne do wyroków prawomocnych linków nie dostaniemy.
Barney napisał(a):
I już mamy odpowiedź od Inczu-czuny - jeśli on uważa kogoś za kłamcę, to wolno tak pisać na forum.

Taki to standard totalnej opozycji.
Barney napisał(a):
Ja jednak domagam się jasnej odpowiedzi od Moderacji - czy takie lżenie osób nawet nie będących tu na forum mieści się w forumowych zasadach. A jeśli nie, czy moderacja zamierza reagować na takie wpisy?
Oczywiście, że nie pozwalamy na takie wybryki. Ale nie zawsze jesteśmy w stanie wyłapać wszystkie wyskoki.Dlatego najlepiej jak coś zauważysz to przyciśnij taki przycisk zgłoś moderacji.
Barney napisał(a):
Mam wrażenie, że co do niektórych osób nastąpiło "znieczulenie" - ponieważ większość ich wypowiedzi składa się z lżenia, już nikt nie reaguje, kiedy to robią.
To niestety prawda, ale w niektórych przypadkach musielibyśmy wycinać praktycznie każdą wypowiedz. Zapewne wiesz o kim mówię. Tak przejrzałem ostatnich 10 jego wpisów i nie znalazłem żadnego bez jadu i nienawiści tak do katolików jak i do osób mający inny światopogląd. Co zresztą w jego przypadku jest charakterystyczne. nawet nie tylko u niego ale tak samo działa to środowisko z którego się wywodzi. Jad nienawiść kłamstwa i oczernianie. I oczywiście katolicyzm pełną gębą. Taki jedynie słuszny.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Cz lip 13, 2023 5:21 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 15, 2009 1:40 am
Posty: 1828
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Jockey napisał(a):
to nie oznacza, ze można obrażać go na forum. Przypomnę, że tępiliśmy wypowiedzi na temat osób które nie mogły się same bronić na forum. W przypadku polityków jest łagodniej. Ale na obrażanie ich tak jak to widzieliśmy miejsca nie ma.
Chyba że robi to Jockey, wtedy zasada nie obowiązuje.
Barney napisał(a):
Ja jednak domagam się jasnej odpowiedzi od Moderacji - czy takie lżenie osób nawet nie będących tu na forum mieści się w forumowych zasadach. A jeśli nie, czy moderacja zamierza reagować na takie wpisy?
Ja mogę ci odpowiedzieć, na podstawie tego co widzę na tym forum. Takie postępowanie mieści się w forumowych zasadach jeśli dotyczy osób nielubianych przez moderację, a nie mieści się gdy dotyczy osób przez moderację lubianych. Jako wieloletni użytkownik tego forum powinieneś sam to zauważyć.
Jockey napisał(a):
Oczywiście, że nie pozwalamy na takie wybryki. Ale nie zawsze jesteśmy w stanie wyłapać wszystkie wyskoki.Dlatego najlepiej jak coś zauważysz to przyciśnij taki przycisk zgłoś moderacji.
Sam jesteś najjaskrawszym przykładem takich wybryków.

_________________
Polska to jest Polska. Tam wyroki boskie stają się niezbadane... nawet dla tego , który je wydał.


Pt lip 14, 2023 11:06 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18234
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Inczuczuna napisał(a):
Ja mogę ci odpowiedzieć, na podstawie tego co widzę na tym forum. Takie postępowanie mieści się w forumowych zasadach jeśli dotyczy osób nielubianych przez moderację, a nie mieści się gdy dotyczy osób przez moderację lubianych. Jako wieloletni użytkownik tego forum powinieneś sam to zauważyć.
Wprawdzie tu nie miejsce na dyskusję, ale pragnąłbym zauważyć, że piszę własnie w sprawie @polexita, którego zapewne zaliczasz do tej drugiej grupy, a którego wybryk nie został zauważony.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Pt lip 14, 2023 11:44 am
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt mar 26, 2004 5:06 pm
Posty: 4685
Lokalizacja: Poznań
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Inczuczuna napisał(a):
Czy na katolickim portalu wypada banować za słowa prawdy?
Twierdzenie że Morawiecki jest kłamcą nie jest lżeniem, nie jest obrazą - to zwykłe stwierdzenie faktu, a potwierdzeniem są wyroki w sądzie.

Sprawę można ująć prosto. Jeśli dwoje ludzi przysięga sobie miłość i nie opuszczenie do śmierci, kiedy więc się rozwiodą, to kłamali na ślubie, czy zmienili zdanie pod wpływem okoliczności?
Podczas wielogodzinnej debaty prezydenckiej Holland - Sarkozy, jak obliczyli później ok 80% danych statystycznych cytowanych przez obu, było wziętych z kapelusza.
Ogrom obrzydliwych kłamstw na zimno, czy manipulacja, konfabulacja, wewnętrzne przekonanie o istnieniu czegoś tam?

Ja bym te wszelkie oskarżenia z cyklu "kłamstwa" jednej, czy drugiej strony puszczał bokiem. Służą jedynie utwardzaniu przekonanego elektoratu poprzez dyskredytacje drugiej strony, a kampania wyborcza poziomem absurdu dorównuje Monthy Pythonowi. Jedynie skłonni jesteśmy wierzyć nieco bardziej tym z którymi się utożsamiamy. Nie warto zajmować się bzdurami, podnosić ich do wyższej rangi, ponieważ i tak nie zmienią naszych poglądów.

Dążenie do prawdy nie oznacza weryfikacji ogromu bzdetów, szkoda na to czasu. :-D


N lip 16, 2023 9:21 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2582 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 169, 170, 171, 172, 173  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL