Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 10:39 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Akceptacja postów przez moderatora? 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2004 11:34 pm
Posty: 3891
Lokalizacja: Poznań
Płeć: mężczyzna
wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Akceptacja postów przez moderatora?
Dolores napisał(a):
To zniechęca do pisania i jest denerwujące .
A wchodzenie na forum, by przeczytać pisaną przez bota reklamę środka na powiększenie penisa denerwującym nie jest i do pisania zachęca.

_________________
Użytkownik nieaktywny na skutek nieregulaminowej działalności modów. Szukać na wierze i ateiście.


Pn maja 05, 2014 8:08 am
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Akceptacja postów przez moderatora?
To wyłącz reklamy :)


Pn maja 05, 2014 9:40 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Akceptacja postów przez moderatora?
Dolores napisał(a):
To wyłącz reklamy :)
Nie zrozumiałaś zefcia. Chodziło o bota który będzie na forum wstawiał reklamy o treści podanej.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pn maja 05, 2014 11:08 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 24, 2011 6:48 pm
Posty: 5372
Płeć: kobieta
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Akceptacja postów przez moderatora?
Bo zefciu czeka z niecierpliwością.


Wt maja 06, 2014 4:20 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): So paź 04, 2014 5:33 pm
Posty: 19
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Czy jest na forum opcja prywatnej wiadomości?
Witam,
chciałbym wysłać prywatną wiadomość do użytkownika forum, czy ta opcja jest dostępna?

Próbowałem przez kliknięcie "0 nowych wiadomości" tam wybranie w panelu po lewej "Napisz wiadomość" i... Nic.
To moja przeglądarka, czy jakaś blokada?


Cz paź 09, 2014 9:33 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16877
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy jest na forum opcja prywatnej wiadomości?
Już możesz wysłać. Blokada obowiązywała do czasu napisania 10. postów. Wcześniej mogłeś wysłać maila.


Cz paź 09, 2014 10:03 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): So paź 04, 2014 5:33 pm
Posty: 19
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy jest na forum opcja prywatnej wiadomości?
Bardzo dziękuję.


Cz paź 09, 2014 11:03 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): N wrz 25, 2016 4:26 pm
Posty: 4
Lokalizacja: Rybnik
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Akceptacja postów przez moderatora?
A ja chciałbym zapytać co się dzieje z moimi postami? Jeden z nich zamieściłem w wątku Przedstaw się. Dostałem informację, że mój post pojawi się jeśli zostanie zaakceptowany przez moderatora i… nic. Widzę też, że w tamtym wątku pojawił się już post kogoś innego. Czy to znaczy, że mój został odrzucony?


Cz paź 06, 2016 5:31 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt mar 26, 2004 5:06 pm
Posty: 4685
Lokalizacja: Poznań
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Akceptacja postów przez moderatora?
Chcesz uczestniczyć w dyskusjach religijnych jak piszesz w swoim poście założycielskim, lecz w pozostałych piszesz, reklamujesz swoją pracę podając link. To akurat nie może zachodzić. Możesz sobie podyskutować, wspomnieć co robisz, niemniej bezpośredniego związku być nie może.


Pt paź 07, 2016 9:41 am
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 04, 2019 8:43 pm
Posty: 186
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Akceptacja postów przez moderatora?
Niektóre moje posty napisane później pojawiają się, a te napisane wcześniej dalej gdzieś czekają.
Rozumiem, że nie zawsze jest moderator, ale jak już jest i akceptuje to pojedynczo?


N kwi 07, 2019 7:20 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6808
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Akceptacja postów przez moderatora?
Pierwsze - jak piszesz jakiś post, to postaraj się by miał trochę więcej niż jedno zdanie. Nie wiemy czy jako nowy użytkownik nie chcesz "nabić licznik", by się uwolnić od poczekalni.
Drugie - każdy dział ma przydzielonych konkretnych moderatorów, nie każdy ma jurysdykcję we wszystkich działach.

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


N kwi 07, 2019 7:50 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16877
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Akceptacja postów przez moderatora?
Mam problem z akceptacją twoich postów. Odrzuciłam kilka, ale w każdym przypadku uzasadniam. Widać nie dociera. W poczekalni czeka następny z tego cyklu. Przywołam go jako przyklad. Toczą się dyskusje tematyczne, a tu ni z gruszki ni pietruszki pojawiaja się mądrości ludowe zupełnie nie związane z tematem. Te mądrości jednozdaniowe odrzuciłam, bo wydaje mi się, że wybraleś dla siebie niewłaściwe miejsce w sieci lub kombinujesz, by szybko zaliczyć, bez odkrywania kart i problemów z akceptacją, dziesięć postów. Jeden wpuściłam, pojawiły się dwie riposty.

Toczy się rozmowa dotycząca spraw soborowych a tu kolejna mądrość ludowa czeka w poczekalni.
Katolicyzm musi się zmieniać, bo wszystko się zmienia.
Katolicyzm nie może zostać z tyłu przecież.

Co to jest? Hasło wyborcze? Czego konkretnie dotyczy?

Nie znasz tematu? Skoncentruj się może na czytaniu? Wpis o weryfikowaniu dzieł sztuki przez kogoś kto się na sztuce nie zna w wątku o słoniu był kuriozalny.
Przykro mi, ale naprawdę nie mam pomysłu co z tymi wpisami uczynić. Nadal nie widzę o co chodzi. To forum dyskusyjne a nie bleblające.


N kwi 07, 2019 7:50 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 04, 2019 8:43 pm
Posty: 186
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Akceptacja postów przez moderatora?
No widzisz pojawiają się odpowiedzi.
Więc widocznie trafiłem w punkt.
To drugie napisałem bo myślałem, że poprzednie zniknęło.
Poza tym w temacie o wszechwiedzy, odniosłem się do jednej i drugiej strony polemiki. Zarzucali sobie, że w ich przypadku piekło jest niesprawiedliwe. Przedstawiłem argumenty logiczne, że w jednym i w drugim przypadku tak jest. Post się nie wyświetlił. Na skrzynkę nic nie dostałem. Rozumiem początkowo akceptację aby odsiać boty i obrażających. Ale jakieś dodatkowe obostrzenia, że moderacji się coś wydaje, że jestem niepewny, że kart nie odsłoniłem? Jak jakiś post był nie na temat to jeszcze rozumiem ale ten we wszechwiedzy były rzetelny.


N kwi 07, 2019 8:39 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 04, 2019 8:43 pm
Posty: 186
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Akceptacja postów przez moderatora?
Co to znaczy, że tamten wpis był kuriozalny?
Był jak najbardziej na temat bo autor pisał o trudności z weryfikacją tych słoniów, że to jeden z warunków.
Przedstawiłem przykład sztuki. W czasach kiedy na wystawach artystycznych pokazują psa przywiązanego do ściany, śmiało można stwierdzić, że nie ma jasnych kryteriów weryfikacji. A dla ciebie było to kuriozalne i wpis nie przechodzi. Przykro ci. Ojej. Nie wiesz co zrobić z moimi postami. Ojej. A może po prostu sprawdzić czy nie łamią regulaminu i zaakceptować. W regulaminie jest napisane, że posty nie mogą być lakoniczne? Jest napisane, że muszą się podobać moderatorce merss? Czy to jest forum prywatne moderatorki merss? A radę, że mam się skupić na czytaniu to już na prawdę mogłaś sobie darować. Do tej pory nie dostałem żadnego uzasadnienia. Ten post też pewnie nie będzie zaakceptowany. Ot tak uznaniowo. Nie będzie sobie nabijał postów jakiś nowicjusz. Najpierw musi się wykazać przed moderacją. Przypodobać moderatorce merss.


Pn kwi 08, 2019 11:53 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL