Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 5:04 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
 Mam problem z... 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lis 16, 2013 8:53 pm
Posty: 2540
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mam problem z...
Wiem już jak wstawić zdjęcia ale czy można - i jak to zrobić - wstawić filmik zwłaszcza tak żeby on się otwierał w oknie?


Śr lip 21, 2021 7:01 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): Cz sty 28, 2021 12:49 am
Posty: 632
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mam problem z...
bergamotka napisał(a):
Wiem już jak wstawić zdjęcia ale czy można - i jak to zrobić - wstawić filmik zwłaszcza tak żeby on się otwierał w oknie?


np. może to by podziałało:
https://www.phpbb.com/customise/db/bbcode/youtube/

To już wola Admina jakie dodatki zainstaluje na forum.


Cz lip 22, 2021 5:36 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mam problem z...
A ja nie mogę dodawać postów, wlozylem sporo wysiłku, pisałem ponad godzinę po 12 godzinach pracy , i wyskoczyło okienko, że aby dodać post muszę być zalogowany. W haśle mam polską literę i skopiowana treść przepadła bezpowrotnie,) musiałem skopiować hasło a piszę z telefonu, to zniechęciło mnie na dobre :no:

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


Cz sie 05, 2021 12:34 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt cze 27, 2014 12:47 pm
Posty: 8081
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mam problem z...
mniszek_pospolity napisał(a):
A ja nie mogę dodawać postów, wlozylem sporo wysiłku, pisałem ponad godzinę po 12 godzinach pracy , i wyskoczyło okienko, że aby dodać post muszę być zalogowany. W haśle mam polską literę i skopiowana treść przepadła bezpowrotnie,) musiałem skopiować hasło a piszę z telefonu, to zniechęciło mnie na dobre :no:


Jakimś rozwiązaniem jest napisanie tekstu w innym edytorze tekstów i potem skopiowanie go na forum dyskusji.


Cz sie 05, 2021 12:43 am
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mam problem z...
By system nie wylogował użytkownika, w trakcie pisania, bardzo długiego postu. Dobrze jest jak najczęściej, klkać na podgląd napisanego tekstu. System traktuje to jako odświeżenie logowania. Gdy tego się trzymałem, udawało mi się napisać na stronie długi tekst, nie będąc wylogowany. Więc i wysłać go w całości na bieżąco.


Cz sie 05, 2021 7:29 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lut 27, 2021 8:04 pm
Posty: 1165
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mam problem z...
mniszek_pospolity napisał(a):
A ja nie mogę dodawać postów, wlozylem sporo wysiłku, pisałem ponad godzinę po 12 godzinach pracy , i wyskoczyło okienko, że aby dodać post muszę być zalogowany. W haśle mam polską literę i skopiowana treść przepadła bezpowrotnie,) musiałem skopiować hasło a piszę z telefonu, to zniechęciło mnie na dobre :no:
Niestety, takie doświadczenia demotywują. Jest na to kilka sposobów. W zasadzie czego bym nie pisał i gdzie bym nie pisał, to przed wysłaniem kopiuję całą treść do schowka, a czasami kopiuję niekompletny tekst w trakcie pisania i odkładam w notatniku.
Co do podtrzymywania sesji, to warto zainstalować dodatek, który automatycznie odświeża zakładkę w określonym czasie. Tak można ustawić sobie zakładkę z najnowszymi komentarzami, aby odświeżała się co kilka minut, wtedy można spokojnie pisać w innych zakładkach i się nie spieszyć - to jest w kontekście tej domeny z radiokatolik, gdzie sesja jest krótka.


Cz sie 05, 2021 8:45 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mam problem z...
Dziękuję Wam wszystkim za pomocne rady. Po prostu wybrałem opcję "zapamiętaj mnie", jestem cały czas zalogowany teraz i 3 posty udało się wysłać bez problemu, zobaczymy jak będzie z tym super długim, którego nieudolnie będę próbował odtworzyć :cfaniak:

Przed południem znowu nie dało się tu wejść, ale to stary temat już raczej... Ja korzystam tylko z telefonu, bo laptop zepsuty.

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


Cz sie 05, 2021 3:44 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16877
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mam problem z...
Przez link podany przez Admina powinieneś zawsze wejść (radiokatolik). Podał go i w tym wątku. Musisz się jednak znów zalogować. Po napisaniu posta może cię wyrzucić, ale wówczas wchodzi się od początku i jest OK. Utrudnienia uczą radzenia sobie z problemami technicznymi. Mamy je wszyscy.


Cz sie 05, 2021 4:16 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6807
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mam problem z...
Obejście hakersko-podobne ;-):
pod windowsem w pliku
c:\\windows\system32\drivers\etc\hosts
(pod linuksem będzie to /etc/hosts, pod androidem trzeba by się dobrać do systemowego drzewa plików i też tam powinien być gdzieś etc/hosts)
wprowadzić linijkę:

94.152.206.10 www.dyskusje.katolik.pl

Edytor (np. notatnik, nie word) należy uruchomić jako administrator. Uwaga: pilik nazywa się hosts (na pewno nie hosts.txt) i tak ma być zapisany. Niczego z niego nie usuwać, tylko dopisać jako następna linia.

Te numerki (94.152.206.10) to adres IP na http://www.radiokatolik.pl. Po prostu korzystając z dotychczasowych linków (np. w historii przeglądarki, czy Ulubionych) korzystamy ze starej nazwy, a przekierowujemy na nowy adres.

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


So sie 07, 2021 6:11 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 28, 2005 11:53 pm
Posty: 2409
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mam problem z...
merss napisał(a):
Przez link podany przez Admina powinieneś zawsze wejść (radiokatolik). Podał go i w tym wątku. Musisz się jednak znów zalogować. Po napisaniu posta może cię wyrzucić, ale wówczas wchodzi się od początku i jest OK. Utrudnienia uczą radzenia sobie z problemami technicznymi. Mamy je wszyscy.

Gdziekolwiek uzywam wifi wejscie na forum jest niemozliwe. Teraz siedze z Mona komorka pod sklepem i to jedyna mozliwosc Wroccie stare czasy


N sie 15, 2021 12:33 am
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): N lip 12, 2020 12:12 pm
Posty: 372
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Wezcie cos zróbcie
Po kilka razy dziennie nie da się wejść na to forum. Weźcie zmieńcie serwery bo te to chyba macie z 1995 roku. Czy zróbcie co innego żeby dalo się korzystać z forum


Wt kwi 26, 2022 6:01 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt cze 27, 2014 12:47 pm
Posty: 8081
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wezcie cos zróbcie
Najlepiej zapomnij o adresie https://www.dyskusje.katolik.pl/. Zamiast niego używaj https://www.dyskusje.radiokatolik.pl/, czyli zamiast katolik ma być zawsze radiokatolik. Zobaczysz, że skończą się Twoje problemy z wejściem na forum dyskusji. Przynajmniej to się sprawdza u mnie.


Wt kwi 26, 2022 6:47 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt cze 27, 2014 12:47 pm
Posty: 8081
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mam problem z...
W wątku 'Aktualności II' chciałam napisać przypomnienie o regułach postu i wstrzemięźliwości na dzisiaj, ale przy wysyłaniu wpisu dostałam wiadomość "Ze względów bezpieczeństwa zapytanie zostało zablokowane przez Modsecurity." Wydaje mi się, że wiadomość pojawia się przy przekroczeniu pewnej ilości znaków we wpisie, ale nie mam pewności. Czy mogę prosić o wyjaśnienie, co może być powodem ostrzeżenia?


Śr lut 22, 2023 1:43 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): Cz sty 28, 2021 12:49 am
Posty: 632
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mam problem z...
Słowo "Post" na początku wiersza może taki błąd dać.
Spróbuj dopisać przed tym słowem choćby spację albo kropkę

.Post
Post

Może mieć to coś do rzeczy z tym, że to forum to PHP BB.
https://www.pikademia.pl/przesylanie-da ... ost-w-php/


Śr lut 22, 2023 4:14 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt cze 27, 2014 12:47 pm
Posty: 8081
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mam problem z...
Zawiadomienie "Ze względów bezpieczeństwa zapytanie zostało zablokowane przez Modsecurity." już przestało się pojawiać, nawet jak wpiszę słowo "Post" na początku wiersza. Najwidoczniej coś się naprawiło :-D


Pt lut 24, 2023 10:23 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL