Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 2:46 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 677 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 46  Następna strona
 Wojna na Ukrainie czy to początek 3 WŚ? 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18250
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka.
Zakładam, że powtarzasz tę ruską propagandę mającą sprawić wrażenie, że jest jakaś symetria w tej sprawie z braku rozsądku, a nie za pieniądze. Co zresztą za bardzo Cię nie tłumaczy.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Cz lut 24, 2022 8:21 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 16, 2017 8:50 pm
Posty: 1339
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka.
Jockey napisał(a):
A kto wychowywał Putina?


KGB i Jelcyn.

Jockey napisał(a):
A kto za nim stoi?


No przecież pisałem że KGB.

Jockey napisał(a):
A od kiedy to Białoruś jest niezależnym Państwem?


No podobno od rozpadu Związku Radzieckiego. :wink:


Cz lut 24, 2022 10:05 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2020 1:04 pm
Posty: 2208
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka.
Jockey napisał(a):
Rozsądni ludzie widzieli to od dawna oprócz zwolenników Konfederacji. Ale fakt nie można być rozsądnym i popierać partie proputinowska.

https://konfederacja.com.pl/konfederacj ... a-ukraine/
Znowu kłamstwa i insynuacje z twojej strony. Idzie już przywyknąć...

Barney napisał(a):
Zakładam, że powtarzasz tę ruską propagandę mającą sprawić wrażenie, że jest jakaś symetria w tej sprawie z braku rozsądku, a nie za pieniądze. Co zresztą za bardzo Cię nie tłumaczy.

Ale że co niby jest propagandą? Że jankesi pompowali pieniądze w "demokrację na Ukrainie"? Tak było. Wspomniana pani Nuland przyznała to w wywiadzie dla którejś z amerykańskich stacji, że od 1991 poszło na to 5 mld USD.


Cz lut 24, 2022 11:30 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): Cz sty 28, 2021 12:49 am
Posty: 637
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka.
Generał Waldemar Skrzypczak
https://youtu.be/_CaEZsXSRMw


Cz lut 24, 2022 11:34 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18250
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka.
polexit napisał(a):
Ale że co niby jest propagandą? Że jankesi pompowali pieniądze w "demokrację na Ukrainie"? Tak było. Wspomniana pani Nuland przyznała to w wywiadzie dla którejś z amerykańskich stacji, że od 1991 poszło na to 5 mld USD.

Po pierwsze - i co z tego? W nasze uwolnienie się od komunizmu też pompowali. Poza tym, od kiedy to nie wolno? To jest powód do wjechania czołgami na teren wolnego państwa?

Po drugie - jeden kraj napadł na drugi (i nie kryje, że to nie koniec). Wszelkie gadanie próbujące zrównać agresora z ofiarą czy z tymi, którzy usiłują jej pomóc nie dopuszczając przy tym do rozpętania szerszej wojny to albo głupota, albo dywersja i zdrada.
Dla Waszego dobra myślę, że głupota.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Cz lut 24, 2022 11:58 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 16, 2017 8:50 pm
Posty: 1339
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka.
Jeżeli to prawda, to jest to ogromny cios dla Putina.

Ponad 30 czołgów zniszczyli ukraińscy żołnierze w pierwszym dniu walk z wojskami Rosji - poinformował o tym Naczelny dowódca Sił Zbrojnych Ukrainy Walerij Załużny. Według niego, Rosjanie stracili też 130 bojowych wozów opancerzonych, 5 samolotów i 6 śmigłowców.

Ten trudny czas zakończył się tym, że nie pozwoliliśmy wrogowi zrealizować planów agresji - stwierdził Załużny.

https://www.rmf24.pl/raporty/raport-woj ... rp_state=1


Pt lut 25, 2022 7:32 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2020 1:04 pm
Posty: 2208
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka.
Barney napisał(a):
polexit napisał(a):
Ale że co niby jest propagandą? Że jankesi pompowali pieniądze w "demokrację na Ukrainie"? Tak było. Wspomniana pani Nuland przyznała to w wywiadzie dla którejś z amerykańskich stacji, że od 1991 poszło na to 5 mld USD.

Po pierwsze - i co z tego? W nasze uwolnienie się od komunizmu też pompowali. Poza tym, od kiedy to nie wolno? To jest powód do wjechania czołgami na teren wolnego państwa?

Po pierwsze - gdzie twierdziłem, że to jest powód wjechania czymkolwiek gdziekolwiek? Nie usprawiedliwiałem napaści na Ukrainę, tylko zaprzeczyłem Twoim słowom, że to "ruska propaganda". Jest faktem, że Stany próbowały rozgrywać sytuację na Ukrainie pod swoje cele, tak jak próbuje to robić Putin. Tylko innymi metodami.
Po drugie - oczywiście teoretycznie "wolno" wszystko, tylko trzeba liczyć się z konsekwencjami. To nie pierwszy raz jak USA najpierw sponsorują rozmaite "kolorowe rewolucje" na świecie i pchają różne narody do zbrojnych konfrontacji, a potem tylko zapewniają o swojej solidarności, a zwykli ludzie płacą za ich gierki swoją krwią.
Po trzecie - oczywiście wjeżdżanie czołgami na teren wolnego państwa nie jest w porządku. Pytanie czy np. obalanie legalnej władzy w wolnym państwie, z podjudzenia zagranicznego, jest w porządku.

Cytuj:
Po drugie - jeden kraj napadł na drugi (i nie kryje, że to nie koniec). Wszelkie gadanie próbujące zrównać agresora z ofiarą czy z tymi, którzy usiłują jej pomóc nie dopuszczając przy tym do rozpętania szerszej wojny to albo głupota, albo dywersja i zdrada.
Dla Waszego dobra myślę, że głupota.

Po raz kolejny - nie wmawiaj mi czegoś, czego nie napisałem. Powtarzam - jestem daleki od gloryfikowania działań Putina. Nigdy nie popierałem i nie popieram zbrojnych agresji na żaden kraj. Pisałem tylko o tym że USA i Zachód dorzuciły swoje trzy grosze (a nawet parę mld $) do sytuacji na Ukrainie.


Pt lut 25, 2022 10:46 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18250
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka.
polexit napisał(a):
Barney napisał(a):
polexit napisał(a):
Ale że co niby jest propagandą? Że jankesi pompowali pieniądze w "demokrację na Ukrainie"? Tak było. Wspomniana pani Nuland przyznała to w wywiadzie dla którejś z amerykańskich stacji, że od 1991 poszło na to 5 mld USD.

Po pierwsze - i co z tego? W nasze uwolnienie się od komunizmu też pompowali. Poza tym, od kiedy to nie wolno? To jest powód do wjechania czołgami na teren wolnego państwa?

Po pierwsze - gdzie twierdziłem, że to jest powód wjechania czymkolwiek gdziekolwiek? Nie usprawiedliwiałem napaści na Ukrainę, tylko zaprzeczyłem Twoim słowom, że to "ruska propaganda". Jest faktem, że Stany próbowały rozgrywać sytuację na Ukrainie pod swoje cele, tak jak próbuje to robić Putin. Tylko innymi metodami.
Jaaasne. Mordowanie ludzi i wojna to tylko "inne metody".
Takie gadanie, W KONTEKŚCIE TRWAJACEJ NAPAŚCI, to DOKŁADNIE wpisywanie się w ruską propagandę wojenną. Spełniasz rolę zdefiniowaną przez Lenina jako "użyteczny idiota".
Cytuj:
Po drugie - oczywiście teoretycznie "wolno" wszystko, tylko trzeba liczyć się z konsekwencjami. To nie pierwszy raz jak USA najpierw sponsorują rozmaite "kolorowe rewolucje" na świecie i pchają różne narody do zbrojnych konfrontacji, a potem tylko zapewniają o swojej solidarności, a zwykli ludzie płacą za ich gierki swoją krwią.
Jaaasne. Wspieranie wolności to przecież "pchanie do zbrojnych konfrontacji".
Cytuj:
Po trzecie - oczywiście wjeżdżanie czołgami na teren wolnego państwa nie jest w porządku. Pytanie czy np. obalanie legalnej władzy w wolnym państwie, z podjudzenia zagranicznego, jest w porządku.
Jaaasne. Amerykanie obalili władze na Ukrainie.
Czytasz czasem co piszesz?

Cytuj:
Cytuj:
Po drugie - jeden kraj napadł na drugi (i nie kryje, że to nie koniec). Wszelkie gadanie próbujące zrównać agresora z ofiarą czy z tymi, którzy usiłują jej pomóc nie dopuszczając przy tym do rozpętania szerszej wojny to albo głupota, albo dywersja i zdrada.
Dla Waszego dobra myślę, że głupota.

Po raz kolejny - nie wmawiaj mi czegoś, czego nie napisałem. Powtarzam - jestem daleki od gloryfikowania działań Putina. Nigdy nie popierałem i nie popieram zbrojnych agresji na żaden kraj.
Wspierasz je - relatywizując napaść. Nie napiszę co to jest, bo dostałbym ostrzeżenie za wulgarność.
Cytuj:
Pisałem tylko o tym że USA i Zachód dorzuciły swoje trzy grosze (a nawet parę mld $) do sytuacji na Ukrainie.
Tak, sporo pomogły dla jej wolności.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Pt lut 25, 2022 11:27 am
Zobacz profil WWW
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14117
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka.
polexit napisał(a):
Jockey napisał(a):
Rozsądni ludzie widzieli to od dawna oprócz zwolenników Konfederacji. Ale fakt nie można być rozsądnym i popierać partie proputinowska.

https://konfederacja.com.pl/konfederacj ... a-ukraine/
Znowu kłamstwa i insynuacje z twojej strony. Idzie już przywyknąć...

Barney napisał(a):
Zakładam, że powtarzasz tę ruską propagandę mającą sprawić wrażenie, że jest jakaś symetria w tej sprawie z braku rozsądku, a nie za pieniądze. Co zresztą za bardzo Cię nie tłumaczy.

Ale że co niby jest propagandą? Że jankesi pompowali pieniądze w "demokrację na Ukrainie"? Tak było. Wspomniana pani Nuland przyznała to w wywiadzie dla którejś z amerykańskich stacji, że od 1991 poszło na to 5 mld USD.

A teraz ładnie odwołasz kalumnie. Nie mówię o politykach a o zwolennikach. Np. niejaki Wespecjan jako ruski troll napisał popierające wojnę i Putina.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pt lut 25, 2022 12:05 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2020 1:04 pm
Posty: 2208
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka.
Jockey napisał(a):
A teraz ładnie odwołasz kalumnie. Nie mówię o politykach a o zwolennikach. Np. niejaki Wespecjan jako ruski troll napisał popierające wojnę i Putina.

Ja mam odwołać kalumnie? Masz tupet chłopie :mrgreen: Napisałeś o "partii proputinowskiej", więc nie, nie chodziło tylko o zwolenników.


Pt lut 25, 2022 12:23 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka.
Barney napisał(a):
Jaaasne. Wspieranie wolności to przecież "pchanie do zbrojnych konfrontacji".
O proszę, główny zamordysta kowidowy i zwolennik totalitaryzmu sanitarnego nagle ubrał się w piórka bojownika o wolność.


Pt lut 25, 2022 12:46 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 16, 2017 8:50 pm
Posty: 1339
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka.
Dlaczego wprowadzenie SWIFT, zablokowały , Niemcy , Włosi, i Węgrzy? Tu się zgadzam z Tuskiem ze to są sankcje udawane.

https://businessinsider.com.pl/gospodar ... ly/rcflsxf


Pt lut 25, 2022 12:46 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka.
Niestety, to są sankcje, które mają stworzyć wrażenie, że UE coś robi, ale w rzeczywistości nie zamierza blokować sobie dostępu do radz..., przepraszam, rosyjskiego rynku i dostaw surowców z Rosji.


Pt lut 25, 2022 12:48 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16890
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka.
Gen. Skrzypczak nazwał sankcje kabaretem.


Pt lut 25, 2022 12:49 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka.
lajkonik.2 napisał(a):
Dlaczego wprowadzenie SWIFT, zablokowały , Niemcy , Włosi, i Węgrzy? Tu się zgadzam z Tuskiem ze to są sankcje udawane.

https://businessinsider.com.pl/gospodar ... ly/rcflsxf

Bo odcięcie Rosji od dolara międzynarodowego (bo o to chodzi w SWIFT) spowodowało by załamanie kursu dolara oraz wyrobienie systemu alternatywnego do dolara przez Rosję i Chiny i pasożyt-Ameryka już nie miałby jak żerować na gospodarce światowej i nie nie miał by jak finansować swojej ogromnej imperialnej armii.


Pt lut 25, 2022 12:51 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 677 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 46  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot] i 100 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL