Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr maja 08, 2024 9:21 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 677 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 46  Następna strona
 Wojna na Ukrainie czy to początek 3 WŚ? 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18256
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wojna na Ukrainie czy to początek 3 WŚ?
A jednak i w Rosji bywają normalni ludzie. I to nawet milicjanci.
Koleś niszczy pomnik „Z” i podchodzi do niego patrol policji.
-Widziałeś kto to zrobił?
-Nie!
-Dobra to idź bo będzie na ciebie
https://streamable.com/ndb6il

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Śr kwi 06, 2022 3:38 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz wrz 20, 2012 11:53 am
Posty: 4586
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wojna na Ukrainie czy to początek 3 WŚ?
Jockey napisał(a):
Barney napisał(a):
Wiesz, ja piszę przede wszystkim o tych, co uciekli z tego rosyjskiego syfu na Zachód.

Ci co uciekli to OK masz racje. Ale ci co siedzą dalej w SU czy jak kto woli ZSRS bis to poziom ... nawet słów nie mam, żeby to opisać. Bo przecież to nie jest zezwierzęcenie bo zwierzęta aż takie nie są. Jak dla mnie to hasło Regana Imperium Zła jest jak najbardziej prawidłowe. Diabelski system i to co robią to czyste diabelstwo.

Takie gadanie świadczy tylko o tym ze mało wiesz o świecie i przestępstwach popełnianych w różnych zakątkach globu.


Śr kwi 06, 2022 5:36 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18256
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wojna na Ukrainie czy to początek 3 WŚ?
sachol napisał(a):
Takie gadanie świadczy tylko o tym ze mało wiesz o świecie i przestępstwach popełnianych w różnych zakątkach globu.
Ale napuszona i drętwa gadka... sorry, ale tak to zabrzmiało.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Śr kwi 06, 2022 5:59 pm
Zobacz profil WWW
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14119
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wojna na Ukrainie czy to początek 3 WŚ?
sachol napisał(a):
Jockey napisał(a):
Barney napisał(a):
Wiesz, ja piszę przede wszystkim o tych, co uciekli z tego rosyjskiego syfu na Zachód.

Ci co uciekli to OK masz racje. Ale ci co siedzą dalej w SU czy jak kto woli ZSRS bis to poziom ... nawet słów nie mam, żeby to opisać. Bo przecież to nie jest zezwierzęcenie bo zwierzęta aż takie nie są. Jak dla mnie to hasło Regana Imperium Zła jest jak najbardziej prawidłowe. Diabelski system i to co robią to czyste diabelstwo.

Takie gadanie świadczy tylko o tym ze mało wiesz o świecie i przestępstwach popełnianych w różnych zakątkach globu.

Skoro dla sachol masowe groby, ludobójstwo, gwałcenie matek na oczach dzieci to normalność to ja nie mam więcej pytań.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Śr kwi 06, 2022 6:02 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz wrz 20, 2012 11:53 am
Posty: 4586
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wojna na Ukrainie czy to początek 3 WŚ?
Taa 144 mln Rosjan to zwierzęta bo Jockey tak powiedział i zobaczył w tv a wczensiej nie wiedział że na świecie są gwałty i zło.
Poczytaj sobie o gwałtach w Indiach np?
Taka gadka napedzasz tylko bezsensowna nienawiść do narodu jako takiego, a większość Rosjan nie ma nic z tym wspólnego.
Coś jak gadanie o złych Niemcach czy Zydach.


Cz kwi 07, 2022 10:42 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14119
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wojna na Ukrainie czy to początek 3 WŚ?
Sachol a jak czytanie ze zrozumieniem ci idzie? Może zacytuj gdzie ja napisałem ze Rosjanie są jak zwierzęta. Wiem ze manipulacja i kłamstwo to drugie twoje imie ale ja bie pozwolę na takie szkalowanie mnie. Albo odwołujesz to co napisałaś albo wskazujesz gdzie ja Rosjan porównuje do zwierząt.

A teraz w temacie
O i mamy wypowiedz przedstawiciela Konfederacji zgodne z linia Kremla.
https://www.planeta.pl/Wiadomosci/Polit ... 05-04-2022
I nawet propaganda sowiecka go cytuje. Normalnie bomba. I co powie teraz mniszek i reszta zwolenników tej proputinowskiej partii.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Cz kwi 07, 2022 10:45 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz wrz 20, 2012 11:53 am
Posty: 4586
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wojna na Ukrainie czy to początek 3 WŚ?
Jockey napisał(a):
Sachol a jak czytanie ze zrozumieniem ci idzie? Może zacytuj gdzie ja napisałem ze Rosjanie są jak zwierzęta. Wiem ze manipulacja i kłamstwo to drugie twoje imie ale ja bie pozwolę na takie szkalowanie mnie. Albo odwołujesz to co napisałaś albo wskazujesz gdzie ja Rosjan porównuje do zwierząt.


Owszem nie napisałeś że to zwierzęta bo zwierzęta są lepsze, taki był wydźwięk Twojej wypowiedzi. Ale to że się wypierasz to nic nowego.
Szkoda gadki z Tobą jak zwykle.
To forum jest do zaorania tak naprawdę do nic nie ma wspólnego z katolicyzmem a służy tylko do kłótni i obrażania innych przez moderację.


Cz kwi 07, 2022 11:22 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18256
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wojna na Ukrainie czy to początek 3 WŚ?
Ale Ty, @sachol, nie zaprzeczałaś ocenie Jockeya, tylko relatywizowałaś ją wskazując na "inne miejsca świata". Więc teraz trochę obracasz kota ogonem.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Cz kwi 07, 2022 1:15 pm
Zobacz profil WWW
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14119
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wojna na Ukrainie czy to początek 3 WŚ?
sachol napisał(a):
Jockey napisał(a):
Sachol a jak czytanie ze zrozumieniem ci idzie? Może zacytuj gdzie ja napisałem ze Rosjanie są jak zwierzęta. Wiem ze manipulacja i kłamstwo to drugie twoje imie ale ja bie pozwolę na takie szkalowanie mnie. Albo odwołujesz to co napisałaś albo wskazujesz gdzie ja Rosjan porównuje do zwierząt.


Owszem nie napisałeś że to zwierzęta bo zwierzęta są lepsze, taki był wydźwięk Twojej wypowiedzi. Ale to że się wypierasz to nic nowego.
Szkoda gadki z Tobą jak zwykle.
To forum jest do zaorania tak naprawdę do nic nie ma wspólnego z katolicyzmem a służy tylko do kłótni i obrażania innych przez moderację.

Znowu manipulujesz. Z niczego się nie wycofałem.
A twój argument ze u was tez biją murzynów. Normalnie rewelacja. To ze gdzieś ktoś kiedyś zrobił równie obrzydliwe rzeczy to oznacza ze mamy przyjąć i nie oburzać się dzisiaj.
A bo Indian to mordowano wczoraj dlatego Sachol to oburza. Rewelacja.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Cz kwi 07, 2022 1:27 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14119
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wojna na Ukrainie czy to początek 3 WŚ?
sachol napisał(a):
Taa 144 mln Rosjan to zwierzęta bo Jockey tak powiedział i zobaczył w tv a wczensiej nie wiedział że na świecie są gwałty i zło.
Poczytaj sobie o gwałtach w Indiach np?
Taka gadka napedzasz tylko bezsensowna nienawiść do narodu jako takiego, a większość Rosjan nie ma nic z tym wspólnego.
Coś jak gadanie o złych Niemcach czy Zydach.

Zapewne papieski też nie czytał mądrości sachol. Musisz jechać do Watykanu bo człowiek żyje w nieświadomości.
Papieski jałmużnik kardynał Konrad Krajewski napisał(a):
Spotkałem dwie rzeczywistości. Rzeczywistość nieprzeciętnego cierpienia na Ukrainie i nie boję się tego powiedzieć, jakiejś diabelskiej sytuacji, jakiegoś złego ducha, który opanował Rosjan, którzy mordują, gwałcą, zabijają

https://www.gosc.pl/doc/7454031.Kard-Kr ... nuhesERvqE

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pt kwi 08, 2022 1:19 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 16, 2015 4:02 pm
Posty: 2655
Lokalizacja: Północ
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wojna na Ukrainie czy to początek 3 WŚ?
Dzień dobry wszystkim po długiej przerwie.
Obecnie zdaje sobie sprawę, że wszystko to, co mówili i mówią dziadkowie o ruskach to prawda.
Czytamy w mediach o torturowaniu cywili, gwałtach na kobietach, dzieciach, rabunkach, którymi się chwalą w rozmowach telefonicznych z rodziną. Na front wysyłani są zwyrodnialcy, zboczeńcy z zakładów więziennych w ramach amnestii, gdzie mają ogromne pole do popisu, do spełnienia swoich chorych rządz i to wszystko rzekomo w imię rosji ( celowo piszę z małej litery).
Mam poczucie winy, bo wzrasta we mnie uczucie nienawiści do tej nacji. Bóg każe miłować nieprzyjaciół, a ja mam ochotę przywalić wielokrotnie takiemu cegłą w twarz i go skopać ciężkimi buciorami w ramach zemsty. Zatem odnoszę wrażenie, że się psuję...
Jak powinien sobie z tym radzić przykładny chrześcijanin? Macie podobny problem?


So kwi 09, 2022 2:10 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 28, 2003 10:20 am
Posty: 1152
Lokalizacja: mazowieckie
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wojna na Ukrainie czy to początek 3 WŚ?
Nie, nie mamy podobnego problemu. Przede wszystkim kieruje nami współczucie wobec ofiar czyli zgwałconych kobiet, zabitych cywili również dzieci, a również współczucie dla cierpienia ich bliskich.

Świadomość ogromnej krzywdy, każe nam za wszelką cenę zatrzymać to barbarzyństwo, które jest dziełem Rosji. Nie tylko Rosji Putina i jego kryminalistów ale również zwykłych rosyjskich obywateli, którzy zdaje się nie mają zbyt wiele człowieczeństwa we własnej duszy. Zabijanie takich ludzi w samoobronie jest obowiązkiem chrześcijanina, szczególnie jeśli bronimy słabszych.

Po zakończeniu wojny należy za wszelką cenę doprowadzić do upadku imperium rosyjskiego i przejęcia kontroli przez inne siły nad narodem rosyjskim, które daj Boże doprowadzą go do normalności i człowieczeństwa dużo lepiej niż te dotychczasowe. W przeciwnym wypadku bestialstwo będzie się powtarzać.

Gniew jest naturalną reakcją emocjonalną i nie ma co się jej dziwić to normalne dla wrażliwego człowieka. Ważne, żeby z tym uczuciem potrafić sobie poradzić, przekształcić je w zachowanie które przysłuży się dobru.

_________________
Numbers cannot lie. People lie with numbers.


So kwi 09, 2022 2:24 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 16, 2015 4:02 pm
Posty: 2655
Lokalizacja: Północ
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wojna na Ukrainie czy to początek 3 WŚ?
Holmes piszesz " nie mamy takiego problemu" czyli piszesz w imieniu wszystkich, a przynajmniej większości?
Oprócz ogromnego współczucia i pomocy Ukraińcom z mojej strony, czytając, czy słuchając wiadomości w mediach nie mogę się powstrzymać od gniewu do tych potworów, w moim sercu rośnie wielka nienawiść do nich.
Nie ma to wiele wspólnego z samoobrona. Mam chęć zemsty w sercu


So kwi 09, 2022 2:37 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 28, 2003 10:20 am
Posty: 1152
Lokalizacja: mazowieckie
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wojna na Ukrainie czy to początek 3 WŚ?
To idź do Ochojskiej, jakoś wam się cykle zgrały...

https://www.salon24.pl/newsroom/1219643,ochojska-mnie-bardzo-bola-w-internecie-takie-wpisy-nienawidze-rosjan

Albo na forum pomocy katolika, to chyba właściwe miejsce na tego typu rozterki.

Albo po nowe instrukcje?

https://twitter.com/janinaochojska/status/1226965466926780416

Jaśminowa...

_________________
Numbers cannot lie. People lie with numbers.


So kwi 09, 2022 3:28 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 16, 2015 4:02 pm
Posty: 2655
Lokalizacja: Północ
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wojna na Ukrainie czy to początek 3 WŚ?
Nie jestem " fanką" Ochojskiej, ale dziękuję. Zajrzałam


So kwi 09, 2022 3:55 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 677 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 46  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 166 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL