Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 2:08 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2645 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 177  Następna strona
 Kowid 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2020 1:04 pm
Posty: 2208
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Kto powiedział, że się boję? Po prostu nie widzę takiej potrzeby. Co do tego, że "nikomu nic się nie stało", to jednak nie do końca tak. Ty też nie zamierzasz się szczepić, z tego co widziałem.


Pt lip 02, 2021 11:27 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt mar 26, 2004 5:06 pm
Posty: 4686
Lokalizacja: Poznań
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Wespecjan napisał(a):
Mapy w dużej części się pokrywają:

Niechęć do "szczepień" na kowid:
Obrazek

I religijność w liczbie Dominicantes i Communicantes w 2018 roku:
Obrazek
Gdybym miął surowe dane, których nie chce mi się grzebać za, to pewnie można by nawet dobra statystykę zrobić, ale myślę że te mapy wystarczą.

Mój wniosek jest prosty: brak praktyk lub ateizm współwystępuje z religią kowidiańską. A katolicyzm współwystępuje z kwestionowaniem pseudopandemii. Cały czas o tym tutaj piszę.

Komiczność powyższych wywodów obliczona jest raczej na niewiedzę. Można by porównać ze stopniem wykształcenia, dojść do wniosku gdzie są gupie, a gdzie mundre. Też się na pewno tu i tam pokryje. Nie jest to żadna teoria, lecz co najwyżej spostrzeżenie mające sporo różnych przyczyn, których nie szukałeś i nie badałeś. Po za tym co pisał Barney, nie pokazałeś wpływ zagęszczenia ludności na chęć szczepienia mieszkańców. Inaczej reagują na możliwość zakażenia ludzie stłoczeni w mieście, a inaczej mający luźny kontakt ze sobą na wsiach.
Podobne szokująco-wstrząsające (nie zmieszane) teoryje wysnuto w przypadku wyższej umieralności zaszczepionych od niezaszczepionych na wariant delta. Bez wzięcia pod uwagę ilości zaszczepionych/niezaszczepionych, wieku i innych zmiennych potrzebnych do zbudowania modelu matematycznego. Do tych teoryj nikt nie przedstawia własnego modelu matematycznego, lecz wyciąga się poszczególne liczby z istniejących, żonglując nimi jak wygodnie. To kompletnie niepoważne, a tu można sobie napisać cokolwiek, ot dla samego pisania, czemu nie? I na tym się to kończy, bowiem odpowiedzialność jest żadna.


Pt lip 02, 2021 12:21 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr lut 20, 2008 3:45 pm
Posty: 5291
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
polexit napisał(a):
Kto powiedział, że się boję? Po prostu nie widzę takiej potrzeby. Co do tego, że "nikomu nic się nie stało", to jednak nie do końca tak. Ty też nie zamierzasz się szczepić, z tego co widziałem.

Ja nie zamierzam się szczepić i oprócz tego są leki na Kowid. Ja nie powtarzam bezmyślnie to co mówią inni ludzie np. Marian Kowalski i inni. Pozdrawiam

_________________
Nowenna doM.B.RozwiązującejWęzły
https://www.youtube.com/watch?v=MLhe3HfrJ_U
https://www.youtube.com/watch?v=V-69l9jIm8s


Pt lip 02, 2021 1:20 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2020 1:04 pm
Posty: 2208
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Nie wiem co mówi M. Kowalski. Nie wnikam z jakich powodów nie chcesz się szczepić i nie interesuje mnie to.


Pt lip 02, 2021 1:54 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr lut 20, 2008 3:45 pm
Posty: 5291
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
polexit napisał(a):
Nie wiem co mówi M. Kowalski. Nie wnikam z jakich powodów nie chcesz się szczepić i nie interesuje mnie to.

Mówi to samo co Ty: polexit. Polacy, wyjdźcie z UE i wina Tuska.


Pt lip 02, 2021 2:05 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2020 1:04 pm
Posty: 2208
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Mały Książę napisał(a):
wina Tuska.

Gdzie to pisałem? Cytat poproszę. I jaki to ma związek z tematem? Ogarnij trochę chaos w swoich wypowiedziach, bo ciężko się "dyskutuje" z takimi oderwanymi od siebie wrzutkami.


Pt lip 02, 2021 2:28 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr lut 20, 2008 3:45 pm
Posty: 5291
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
polexit napisał(a):
Mały Książę napisał(a):
wina Tuska.

Gdzie to pisałem? Cytat poproszę. I jaki to ma związek z tematem? Ogarnij trochę chaos w swoich wypowiedziach, bo ciężko się "dyskutuje" z takimi oderwanymi od siebie wrzutkami.

Poczytaj wasze wypowiedzi. Co chwilę obwiniacie Unię Europejską. Dążycie do polexitu. Jesteście zmarginalizowani i wyprowadzacie Polskę z UE.


Pt lip 02, 2021 2:55 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2020 1:04 pm
Posty: 2208
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
To poglądy uniosceptyczne są już zakazane, czy jak? Tak, chciałbym żeby Polska nie była w UE. I co z tego? Wolno mi?
Poza tym prosiłem o cytat konkretnie o Tusku, o którym - o ile pamiętam - chyba nigdy na tym forum nie pisałem. Ale może coś znajdziesz.


Pt lip 02, 2021 3:37 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr lut 20, 2008 3:45 pm
Posty: 5291
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Wolno. Jarosław Kaczyński chce skłócić Polskie z Niemcami i Unią Europejską o czym pisał profesor Hartman. Wina Tuska to slogan powtarzany przez zwolenników partii rządzącej.


Pt lip 02, 2021 3:53 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Chcą zrobić z Kościoła oficjalnego stręczyciela "szczepionek", myślicie, że episkopat pójdzie na to?
Ja sadzę, że częściowo (diecezjami) podwynajmie się do roli naganiacza za "dachówkę na kościół".

Właściwie liczę na to, po to, by posoborowe pseudokatolickie parafie potraciły jeszcze wiernych na rzecz tych tradycyjnych.
Amen.


Pt lip 02, 2021 4:24 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Robur napisał(a):
Nie jest to żadna teoria, lecz co najwyżej spostrzeżenie mające sporo różnych przyczyn, których nie szukałeś i nie badałeś.
Napisałem wyraźnie w tamtym wpisie, że nie chce mi się tego robić, pozostałem przy współwystępowaniu, asocjacji, które są na tyle interesujące i dające do myślenia, że wystarczą, szczególnie gdy dodaje do tego własne doświadczenie z bycia w okresie kowida w kilku miejscach celebracji Mszy tradycyjnych, gdzie masek prawie w ogóle nikt nie nosi, wszyscy uważają tam kowid za nadmuchaną sprawę, a są to ludzie głęboko wierzący, kochający Kościół i katolicyzm. Tam nie ma przypadkowych, ciepławych wiarą ludzi jak się jedzie 95 km na mszę.


Pt lip 02, 2021 4:31 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): N maja 30, 2021 11:53 pm
Posty: 90
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Mały Książę napisał(a):
Polexit, dlaczego boisz się szczepionki ona była testowana na tysiącach ludzi i nikomu nic się nie stało.


Ona jest wciąż testowana. Obecnie na milionach, które zdecydowały się wziąć udział w tym eksperymencie. O zatrważających skutkach ubocznych pisałam wcześniej, powołując się na statystyki w USA. Czytałeś? Chyba nie.

_________________
Z każdego bezużytecznego słowa, które wypowiedzą ludzie, zdadzą sprawę w dzień sądu. Mt 12,36


Pt lip 02, 2021 5:35 pm
Zobacz profil
Zagadywacz
Zagadywacz

Dołączył(a): N maja 30, 2021 11:53 pm
Posty: 90
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Mały Książę napisał(a):
Ja nie zamierzam się szczepić i oprócz tego są leki na Kowid.


Czy wiesz, jaka jest szansa, że lekarz zastosuje u Ciebie wczesne leczenie ambulatoryjne wg tego protokołu:
https://covid19criticalcare.com/wp-cont ... Polish.pdf

Albo leczenie szpitalne wg tego:
https://covid19criticalcare.com/wp-cont ... Polish.pdf

Ilu lekarzy w Polsce wie o tym:
https://covid19criticalcare.com/wp-cont ... Polish.pdf

Dlaczego nasi "eksperci" ds zdrowia sprowadzali do Polski remdesivir w czasach, kiedy w USA było już wiadomo, że nie jest to lek skuteczny w leczeniu Covid-19?

_________________
Z każdego bezużytecznego słowa, które wypowiedzą ludzie, zdadzą sprawę w dzień sądu. Mt 12,36


Pt lip 02, 2021 5:52 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2020 1:04 pm
Posty: 2208
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Mały Książę napisał(a):
Wolno. Jarosław Kaczyński chce skłócić Polskie z Niemcami i Unią Europejską o czym pisał profesor Hartman.

Słuchanie Hartmana szkodzi zdrowiu. Odradzam.

Cytuj:
Wina Tuska to slogan powtarzany przez zwolenników partii rządzącej.

No to ja się do nich na pewno nie zaliczam.


Pt lip 02, 2021 7:32 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr lut 20, 2008 3:45 pm
Posty: 5291
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Po co czytać tego profesora lepiej włączyć o. Rydzyka. Pozdrawiam


Pt lip 02, 2021 8:24 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2645 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 177  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL