Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 18, 2024 10:10 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2645 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 ... 177  Następna strona
 Kowid 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18242
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
polexit napisał(a):
Barney napisał(a):
polexit napisał(a):
Nikogo nie narażam, jeśli nie jestem chory
A skąd wiesz?

Bo nie mam objawów choroby. Uprzedzając od razu ewentualny zarzut o "bezobjawowym chorowaniu" - tak samo bezobjawowym nosicielem choroby może być każdy zaszczepiony.
Po pierwsze, nie musi to być bezobjawowy przebieg - może być pierwsze stadium.
Po drugie, nie, nie tak samo. Z dużo mniejszym prawdopodobieństwem. I zrobił co mógł, by nie narażać innych.

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
, a w kościele mam maseczkę, która ponoć chroni innych przed potencjalnym transmitowaniem wirusa przeze mnie (chyba, że to kolejny mit, w który sami nie do końca wierzycie).
Maseczka daje tylko częściową ochronę - ale Ty dobrze o tym wiesz i walisz demagogią.

Wiem, ale kowidianie wierzą w maskowanie, więc nawet jeśli daje ono tylko częściową ochronę, a ja nie mam objawów, to raczej nosząc ją nie jestem bardziej niebezpieczny od każdego innego człowieka w kościele.
Jesteś.
Choć patrząc na "logikę" powyższego zdania, i tak chyba nie będziesz w stanie tego wczytać.

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
Pytanie było, czy jesteś za sprawdzaniem paszportów kowidowych osobom chcącym wejść na Mszę.

Odpowiem pytaniem: jest gość, który jest ewidentnie chory (wszystko jedno- grypa, zakaźna wirusowa biegunka, żółtaczka, covid, dżuma, cholera, cokolwiek - różnica jest ilościowa, nie jakościowa). Czy powiniem wybrać się na Mszę Świętą?

No nie, bo jest ewidentnie chory i wtedy może powstrzymać się od uczestnictwa we Mszy, co reguluje prawo kanoniczne – choroba jest jedną z okoliczności zwalniających z obowiązku. Nawet powinien się powstrzymać, jeśli wie, że może zarazić innych jakimś nieprzyjemnym paskudztwem.
Osoba niezaszczepiona nie jest automatycznie chora, więc nie widzę analogii do Twojego przykładu.
Jest spore. Osoba nie zaszczepiona jest z dużo większym prawdopodobieństwem chora niż nie zaszczepiona. Ergo: stwarza niebezpieczeństwo zakażenia.
Czy powinna nie iśc na Mszę Świętą? Nie. Powinna się zaszczpić.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Śr lis 24, 2021 4:50 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Yarpen Zirgin napisał(a):
Województwo mazowieckie:
Populacja (31.12.2019)
• liczba ludności 5 423 168
• gęstość 152,5 os./km²

Województwo świętokrzyskie:
Populacja (31.12.2019)
• liczba ludności 1 233 961
• gęstość 105,4 os./km²

Województwo lubelskie:
populacja (30 czerwca 2020)
• liczba ludności 2 103 342
• gęstość 84 os./km²

A teraz zachorowania:

mazowieckie: 5277
świętokrzyskie: 503
lubelskie: 1503

Jak dla mnie przyczyna większej ilości zachorowań, mimo większego wyszczepienia ludności, jest widoczna jak na dłoni.
Aj wajj, Aj wajjjj!
Obrazek

https://twitter.com/Marek39556099

A tutaj też ciekawa tabela ze strony pana Marka:

"Coraz młodsze ofiaary covid-19" - tak głosi propaganda?
Obrazek

Podczas gdy: "w 2018r mediana wieku zmarłych wyniosła 77 lat (dla mężczyzn 71 lat, dla kobiet 83 lata), a w 2000 r. było to – odpowiednio: 73 lata, 69 lat i 78 lat."
https://www.politykazdrowotna.com/48211 ... yny-zgonow

Tak więc rzekome ofiary kowida dziwnym trafem mieszczą się w przedziale wiekowym umieralności ze starości.


Śr lis 24, 2021 5:03 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Wespecjan, przykro mi nie bardzo, bo to, co wskazałeś, nie zmienia niczego w fakcie, że wyjaśnieniem liczby zachorowań, o które pytał redaktor w tym wywiadzie, jest po prostu liczba ludności. Banalna korelacja: Więcej mieszkańców = więcej zachorowań.


Śr lis 24, 2021 5:06 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18242
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
No i wszystko jasne: nie ma epidemii, ludzie po prostu umierają ze starości. W trochę dziwny sposób (brak mozliwości oddychania, utrata smaku i inne liczne objawy), ale to tylko starość ;)
Nie mówiłem, że płaskoziemcy, UFOlubni, antyszczepionkowcy itd. zawsze przedstawiają całą górę "miażdżących" argumentów, których "nie chce wziąć pod uwagę oficjalna nauka"? ;)

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Śr lis 24, 2021 5:10 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Yarpen Zirgin napisał(a):
Wespecjan, przykro mi nie bardzo, bo to, co wskazałeś, nie zmienia niczego w fakcie, że wyjaśnieniem liczby zachorowań, o które pytał redaktor w tym wywiadzie, jest po prostu liczba ludności. Banalna korelacja: Więcej mieszkańców = więcej zachorowań.
Tam jest więcej zaszczepieńców, więc powinno być mniej kowidowców a jest odwrotnie w samym województwie mazowieckim. Zresztą, tabela z wiekiem która przekopiowałem od pana Marka pokazuje że tzw śmierci kowidowe to statystycznie śmierci ze starości z testem pozytywnym.

p.s. naucz się raz na zawsze że:
Test pozytywny nie równa się automatycznie zakażeniu
Zakażenie nie równa się automatycznie objawom
Objawy nie równają się automatycznie ciężkiej chorobie.

Ale wiem, że się nie nauczysz, bo jesteś pyszny, więc nie przyjmiesz choćby najprawdziwszych pouczeń ode mnie, a poza tym nie myślisz samodzielnie a jedynie kolportujesz ogłupiającą propagandę.

Barney napisał(a):
No i wszystko jasne: nie ma epidemii, ludzie po prostu umierają ze starości. W trochę dziwny sposób (brak mozliwości oddychania, utrata smaku i inne liczne objawy), ale to tylko starość ;)
Nie mówiłem, że płaskoziemcy, UFOlubni, antyszczepionkowcy itd. zawsze przedstawiają całą górę "miażdżących" argumentów, których "nie chce wziąć pod uwagę oficjalna nauka"? ;)
Dostałeś surowe dane: średnia wieku ze starości równa się praktycznie średnia wieku śmierci przyporządkowanych do kowida. Cóż tu więcej tłumaczyć?


Śr lis 24, 2021 5:13 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz wrz 20, 2012 11:53 am
Posty: 4586
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Wespecjan napisał(a):
Popatrzcie co ta PiSowska zamordystka musiała przyznać:
https://twitter.com/bigabasz/status/1463239022013202448

Wycofują się rakiem. Słupki poleciały w dół więc dotarło do PiS że na pandemi może tylko stracić


Śr lis 24, 2021 6:13 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Barneju...
Yarpenie....
Jockeju...

Tygodniowa średnia, normalizacja na 100 tysięcy mieszkańców, by nie było, że "gdzieś mieszka więcej, więc musi być więcej testów pozytywnych"

Obrazek

https://twitter.com/Marek39556099/statu ... 4325657603


Śr lis 24, 2021 6:22 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18242
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
jak wyżej. Każdy wie, że Ziemia jest płaska, bo inaczej ludzie by pospadali.
Daj se spoków Wespecjan. Nie wiem jakie szkoły skończyłeś, ale weź się za to, na czym się znasz.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Śr lis 24, 2021 8:53 pm
Zobacz profil WWW
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Cały czas to robi. Bluzga ja tylko może na Kościół i księży. Na niczym innym się nie zna co udowadnia na każdym kroku.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Śr lis 24, 2021 9:15 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2020 1:04 pm
Posty: 2208
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Zabawne jest to wasze ciągłe naskakiwanie na wszystkich, którzy nie podzielają waszej linii i wymyślanie im od antyszczepionkowców, wyznawców UFO, płaskoziemców, nieuków itp., gdy jednocześnie to wasza wiara w zbawczą moc restrykcji, lokdałnów, szczepień, obostrzeń, których skuteczność jest mizerna, albo żadna przypomina właśnie nic innego jak wiarę w gusła. Dostajecie statystyki, wykresy, dane, przykłady, które olewacie, a w zamian potraficie tylko silić się na wykpiwanie.


Śr lis 24, 2021 10:06 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr sie 31, 2011 12:45 pm
Posty: 1261
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Nie znam na tyle dobrze j. angielskiego żeby samemu przetłumaczyć, ale wygląda na to, że translator dobrze sobie radzi. Publikacja The Lancet:

COVID-19: stygmatyzacja nieszczepionych nie jest uzasadniona

W USA i Niemczech urzędnicy wysokiego szczebla użyli terminu pandemia niezaszczepionych, co sugeruje, że osoby, które zostały zaszczepione, nie mają znaczenia w epidemiologii COVID-19. Użycie tego wyrażenia przez urzędników mogło zachęcić jednego naukowca do stwierdzenia, że ​​„nieszczepieni zagrażają zaszczepionym na COVID-19”.1 Ale ten pogląd jest zbyt prosty.
Istnieje coraz więcej dowodów na to, że zaszczepione osoby nadal odgrywają istotną rolę w transmisji. W Massachusetts w USA wykryto łącznie 469 nowych przypadków COVID-19 podczas różnych wydarzeń w lipcu 2021 r., a 346 (74%) z tych przypadków dotyczyło osób całkowicie lub częściowo zaszczepionych, z czego 274 (79%) były objawowe. Wartości progowe cyklu były podobnie niskie między osobami, które były w pełni zaszczepione (mediana 22,8) a osobami nieszczepionymi, nie w pełni zaszczepionymi lub których stan szczepienia był nieznany (mediana 21,5), co wskazuje na wysokie miano wirusa nawet wśród osób, które zostały w pełni zaszczepione.2 W USA do 30 kwietnia 2021 r. zgłoszono 10 262 przypadki COVID-19 u osób zaszczepionych, z czego 2725 (26,6%) było bezobjawowych, 995 (9,7%) było hospitalizowanych, a 160 (1 ·6%) zmarł.3 W Niemczech 55,4% objawowych przypadków COVID-19 u pacjentów w wieku 60 lat lub starszych dotyczyło osób w pełni zaszczepionych,4a proporcja ta rośnie z każdym tygodniem. W Münster w Niemczech nowe przypadki COVID-19 wystąpiły u co najmniej 85 (22%) z 380 osób, które zostały w pełni zaszczepione lub wyzdrowiały z COVID-19 i które uczęszczały do ​​klubu nocnego.5Osoby zaszczepione mają mniejsze ryzyko ciężkiej choroby, ale nadal stanowią istotną część pandemii. Dlatego mówienie o pandemii nieszczepionych jest niewłaściwe i niebezpieczne. Historycznie zarówno Stany Zjednoczone, jak i Niemcy wywołały negatywne doświadczenia, piętnując część populacji za kolor skóry lub wyznanie. Wzywam urzędników wysokiego szczebla i naukowców do zaprzestania niewłaściwego stygmatyzacji osób nieszczepionych, do których należą nasi pacjenci, współpracownicy i inni współobywatele, oraz do włożenia dodatkowego wysiłku w zjednoczenie społeczeństwa.

https://www.thelancet.com/journals/lancet/article/PIIS0140-6736(21)02243-1/fulltext


Śr lis 24, 2021 11:16 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
koziels napisał(a):
Nie znam na tyle dobrze j. angielskiego żeby samemu przetłumaczyć, ale wygląda na to, że translator dobrze sobie radzi. Publikacja The Lancet:(...) Wzywam urzędników wysokiego szczebla i naukowców do zaprzestania niewłaściwego stygmatyzacji osób nieszczepionych, do których należą nasi pacjenci, współpracownicy i inni współobywatele, oraz do włożenia dodatkowego wysiłku w zjednoczenie społeczeństwa.
Segregacja pomiędzy zaszczepieńcami a nie szczepionymi nie jest uzasadniona medyczne, biologicznie ani epidemiologicznie co przyznają autorytety medyczne.
Jest to rodzaj bezsilnej (wobec pandemii pozytywnych testów) zemsty na niezaszczepionych, którzy nie nabrali się na czary mary rządzących, które jak widać gołym okiem po "falach" - nie przynoszą większych zmian i politycy chcą wyładować swoją wściekłość i przekierować wściekłość głupców, których mamili od kilkunastu miesięcy - na niezaszczepionych, którzy mają się stać są kozłami ofiarnymi, bo kowidianizm jest to religia w pełnym słowa znaczeniu i jak każda prawdziwa religia nie może się obyć bez ofiary.

W Izraelu kapłan nakładał ręce na łeb kozła i w ten sposób przenosił swoje i ludu grzechy na ofiarę, która była uśmiercana lub wypędzana w dzicz, tak jak mają zostać wypędzeni niezaszczepieni z miejsc publicznych czy nawet pracy, po uprzednim przeniesieniu na nich "winy grzechu kowidowego".

https://dyskusje.radiokatolik.pl/viewto ... a#p1196179

Pan Jezus zakończył te praktyki swoją Ofiarą, ofiar z innych nie wolno już składać, dodatkowo Chrystus skończył z segregacją sanitarną podczas swojej ziemskiej działalności to jest nie stronił ani nie odpędzał trędowatych, ale podchodził do nich śmiało i uzdrawiał.


Cz lis 25, 2021 12:19 am
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16881
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Cytuj:
ale podchodził do nich śmiało i uzdrawiał.

Nie wszystkich uzdrowił. Wysłano go na krzyż. Dlaczego? Nastąpiły tak naprawdę różnice interpretacyjne. Nie wpisywał się Jezus w obraz Boga. Zupełnie jak z tobą. Masz jeszcze wolne dwa osty i ten drugi będzie z adnotacja: nieuleczalnie chory, wypisujemy z teatrzyku. :-D Różnice interpretacyjne nie do pogodzenia, bo przeszkadza inna wrażliwość i totalne zamknięcie na inność. Kto biadoli na temat covida i używa emocjonalnych epitetów prężąc muskuły (to zachownie dziecinne)? Kto prezentuje zachowania nieprzystosowawcze? Ja widzę nasz system opieki zdrowotnej i wolę być z dala od nich najdłużej jak się da, szczególnie gdyby trafił się jakiś wysyp chorych. Szczepienie nie grozi zakończeniem leczenia w worku, statystycznie oczywiście. Za dużo piszesz o tych starych ludziach...tam jest kolejka tylko statystyczna. Uważaj, byś się nie załapał na wiek z innej przyczyny...czyta się to z obrzydliwością. Żaden wiek nie chroni przed śmiercią, gdy przychodzi wezwanie z góry.


Cz lis 25, 2021 12:55 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2020 1:04 pm
Posty: 2208
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Polecam wszystkim ten blog:
https://dziennikzarazy.pl/blog/
Co jakiś czas pojawia się to też na internetowej stronie "Do Rzeczy" (choć nie wiem czy wszystkie wpisy), więc może część zna. Polecam zarówno 'nieszczepom' jak i 'proszczepom', 'zamordystom' i 'foliarzom', bo to lekkim piórem pisana, śmieszno-straszna lektura dokumentująca dzień po dniu absurdy kowidowej rzeczywistości.


Cz lis 25, 2021 11:13 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr sie 31, 2011 12:45 pm
Posty: 1261
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Jockey napisał(a):
A teraz pytanie do Sachol. Jaki jest cel lockdownow.

A może ty nam powiesz? Dzisiaj Niedzielski stwierdził:

https://mobile.twitter.com/Rozmowa_RMF/ ... 9199686659


Cz lis 25, 2021 6:03 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2645 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 ... 177  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL