Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 10:12 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2645 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 177  Następna strona
 Kowid 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18234
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Odpowiadałem na te pytania już dziesiątki razy (przynajmniej dwa razy tutaj).
Niestety, tego rodzaju dyskusja z foliarzem nie ma sensu (niezależnie, czy będzie to antyszczepionkowiec czy płaskoziemca - zasada jest ta sama, zupełnie nie trafia do niego nic poza jego teoria spiskową, na którą ma "niepodważalne dowody" na które "nikt mu nie potrafi merytorycznie odpowiedzieć").
Ten stan umysłu to ciekawe skądinąd zjawisko, ale to nie moja dziedzina.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Wt lis 23, 2021 3:17 pm
Zobacz profil WWW
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Ciekaw byłem Barney kiedy dasz sobie spokój. Pisałeś z nimi tak jakby oni potrafili myśleć logicznie.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Wt lis 23, 2021 3:20 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Bardzo ciekawa extrakcja danych z tabeli z artykułu w "pre-princie": "Trendy czasowe, czynniki współwystępujące i powody niechęci do szczepień w dużym badaniu internetowym dorosłych w SZA: styczeń-maj 2021." Wendy C. King et al. Październik 2021
https://www.medrxiv.org/content/10.1101 ... .full-text

Niechęć do szczepień na kowid w zależności od wykształcenia:

Obrazek


Mój komentarz: jak widać osoby z wykształceniem średnim lub mniejszym lub ze stopniem doktora to dwa poziomy wyksztalcenia przeciwne sobie a jednocześnie wykazujące najwięcej niechęci do szczepień na kowid. Jak to wyjaśnić? Moim zdaniem najprościej: ludzie ze skromniejszym wykształceniem nie mają wypranego mózgu przez współczesne uniwersytety, które w większości są całkowicie zlewaczałe (a to przede wszystkim lewactwo wierzy w kowid i politykę kowidową jak w boga) więc po prostu zachowali najmniej skażony, zdrowy rozsądek, natomiast ludzie po doktoracie choć przeszli przez uniwersytet, to nie zatrzymali się na podstawowym programie propagandowym, ale osiągnęli i reprezentują wysoki poziom samodzielności w myśleniu.
Bardzo to też przypomina rozkład ilorazu inteligencji i wiary w Boga, gdzie obie skrajności się bardziej wierzące.


Wt lis 23, 2021 6:06 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18234
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Aha. Ateiści podają takie wykresiki w związku z wiarą.
Cóż, współczesny system kształcenia daje więcej pychy niż mądrości.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Wt lis 23, 2021 6:41 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2020 1:04 pm
Posty: 2208
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Zamordyzm kowidowy wchodzi na wyższy poziom absurdu. W Niemczech żeby poddać się eutanazji wymagany jest paszport kowidowy lub status ozdrowieńca. Czujecie? Teraz już nawet umrzeć nie można bez zaświadczenia o przyjęciu eliksiru...


Wt lis 23, 2021 11:28 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz wrz 20, 2012 11:53 am
Posty: 4586
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Ciekawych czasów doczekaliśmy, że katolicy z tego forum jednym głosem mówią ze skrajna lewica

Możemy zatrzymać tragedię, ale trzeba zacząć w końcu działać. Natychmiast. Zamiast lockdownu - ograniczenia dla niezaszczepionych. Wstęp na stadion, do galerii handlowej, do kina, do kościoła - z certyfikatem covidowym. W szkołach - regularne testowanie.

https://t.co/dFSqS22VbF


Śr lis 24, 2021 11:49 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
sachol napisał(a):
Ciekawych czasów doczekaliśmy, że katolicy z tego forum jednym głosem mówią ze skrajna lewica

Możemy zatrzymać tragedię, ale trzeba zacząć w końcu działać. Natychmiast. Zamiast lockdownu - ograniczenia dla niezaszczepionych. Wstęp na stadion, do galerii handlowej, do kina, do kościoła - z certyfikatem covidowym. W szkołach - regularne testowanie.

https://t.co/dFSqS22VbF
Kowid tylko ujawnił ukryty kościec światopoglądowy. Zastanawiałem się dlaczego lewica na całym świecie tak poszła w kult kowidowy i najprostszym wyjaśnieniem jest to, że jest to gloryfikacja materializmu, życia doczesnego, zdrowia. Lewica jest zwykle ateistyczna lub indyferentna, więc kult, który stawiają ponad wszystko jest kultem materii. Do tego u lewicy politycznej dochodzi materializm z zamordyzmem, który zwykle tworzy połączony duet (jak w ZSRR w latach 20 i 30 XX wieku). Bolszewia naprawdę wierzyła że szczęście ludziom trzeba przynieść przymusem i terrorem. "Katolicy" którzy idą ręka w rękę z lewicą odnośnie kowida są tak naprawdę materialistami, często także kryptoateistami a katolicyzm jest u nich jedynie polewą na materialistyczny biszkopt.

Osobną kategorią są ludzie, którzy deklarują ateizm, obojętność religijną, a jednak są przeciwko zbiorowej psychozie kowidowej. Tutaj moim zdaniem mamy do czynienia z osobami, którzy zewnętrznie są agnostyczni ale we wnętrzu (czy to powodu z środowiska w jakim wyrośli, doświadczeń życiowych lub wrodzonego charakateru) kierują się w swoim życiu także wartościami innymi niż materializm, np kwestią wolności człowieka.


Śr lis 24, 2021 12:16 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2020 1:04 pm
Posty: 2208
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
sachol napisał(a):
Ciekawych czasów doczekaliśmy, że katolicy z tego forum jednym głosem mówią ze skrajna lewica

Możemy zatrzymać tragedię, ale trzeba zacząć w końcu działać. Natychmiast. Zamiast lockdownu - ograniczenia dla niezaszczepionych. Wstęp na stadion, do galerii handlowej, do kina, do kościoła - z certyfikatem covidowym. W szkołach - regularne testowanie.

https://t.co/dFSqS22VbF

Ciekawe jak do tego pakietu odniosą się nasi forumowi miłośnicy obostrzeń dla niezaszczepionych, konkretnie chodzi mi o punkt "wejście do kościoła z certyfikatem kowidowym". Jak tam Barney i Jockey - można bez przyjęcia szprycy uczestniczyć we Mszy św., czy to się wg was nie godzi? Jesteście za tym, by wykluczać niezaszczepionych z przestrzeni publicznej, więc proszę o ustosunkowanie się, czy ta przestrzeń dotyczy także miejsc sakralnych. Czy Jezus chciałby, by przyszli do Niego "wszyscy ci, którzy zaszczepieni jesteście", czy jakiś świstek papieru nie miałby dla Niego znaczenia?


Śr lis 24, 2021 12:40 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2020 1:04 pm
Posty: 2208
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
https://dorzeczy.pl/swiat/230500/covid- ... tanny.html
Świat z marzeń sanitarystów-totalniaków. Ciekawe czy nasi forumowi zwolennicy segregacji złożyli już wnioski o azyl polityczny w Australii :wink:


Śr lis 24, 2021 1:48 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18234
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Nie godzi się nie szczepić i narażać w ten sposób innych.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Śr lis 24, 2021 2:31 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2020 1:04 pm
Posty: 2208
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Nikogo nie narażam, jeśli nie jestem chory, a w kościele mam maseczkę, która ponoć chroni innych przed potencjalnym transmitowaniem wirusa przeze mnie (chyba, że to kolejny mit, w który sami nie do końca wierzycie). Ale mniejsza z tym - nie takie było pytanie. Pytanie było, czy jesteś za sprawdzaniem paszportów kowidowych osobom chcącym wejść na Mszę.


Śr lis 24, 2021 2:43 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18234
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
polexit napisał(a):
Nikogo nie narażam, jeśli nie jestem chory
A skąd wiesz?
Cytuj:
, a w kościele mam maseczkę, która ponoć chroni innych przed potencjalnym transmitowaniem wirusa przeze mnie (chyba, że to kolejny mit, w który sami nie do końca wierzycie).
Maseczka daje tylko częściową ochronę - ale Ty dobrze o tym wiesz i walisz demagogią.
Cytuj:
Pytanie było, czy jesteś za sprawdzaniem paszportów kowidowych osobom chcącym wejść na Mszę.

Odpowiem pytaniem: jest gość, który jest ewidentnie chory (wszystko jedno- grypa, zakaźna wirusowa biegunka, żółtaczka, covid, dżuma, cholera, cokolwiek - różnica jest ilościowa, nie jakościowa). Czy powiniem wybrać się na Mszę Świętą?

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Śr lis 24, 2021 3:05 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2020 1:04 pm
Posty: 2208
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Barney napisał(a):
polexit napisał(a):
Nikogo nie narażam, jeśli nie jestem chory
A skąd wiesz?

Bo nie mam objawów choroby. Uprzedzając od razu ewentualny zarzut o "bezobjawowym chorowaniu" - tak samo bezobjawowym nosicielem choroby może być każdy zaszczepiony.

Cytuj:
Cytuj:
, a w kościele mam maseczkę, która ponoć chroni innych przed potencjalnym transmitowaniem wirusa przeze mnie (chyba, że to kolejny mit, w który sami nie do końca wierzycie).
Maseczka daje tylko częściową ochronę - ale Ty dobrze o tym wiesz i walisz demagogią.

Wiem, ale kowidianie wierzą w maskowanie, więc nawet jeśli daje ono tylko częściową ochronę, a ja nie mam objawów, to raczej nosząc ją nie jestem bardziej niebezpieczny od każdego innego człowieka w kościele.

Cytuj:
Cytuj:
Pytanie było, czy jesteś za sprawdzaniem paszportów kowidowych osobom chcącym wejść na Mszę.

Odpowiem pytaniem: jest gość, który jest ewidentnie chory (wszystko jedno- grypa, zakaźna wirusowa biegunka, żółtaczka, covid, dżuma, cholera, cokolwiek - różnica jest ilościowa, nie jakościowa). Czy powiniem wybrać się na Mszę Świętą?

No nie, bo jest ewidentnie chory i wtedy może powstrzymać się od uczestnictwa we Mszy, co reguluje prawo kanoniczne – choroba jest jedną z okoliczności zwalniających z obowiązku. Nawet powinien się powstrzymać, jeśli wie, że może zarazić innych jakimś nieprzyjemnym paskudztwem.
Osoba niezaszczepiona nie jest automatycznie chora, więc nie widzę analogii do Twojego przykładu.


Śr lis 24, 2021 4:17 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Popatrzcie co ta PiSowska zamordystka musiała przyznać:
https://twitter.com/bigabasz/status/1463239022013202448


Śr lis 24, 2021 4:33 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kowid
Województwo mazowieckie:
Populacja (31.12.2019)
• liczba ludności 5 423 168
• gęstość 152,5 os./km²

Województwo świętokrzyskie:
Populacja (31.12.2019)
• liczba ludności 1 233 961
• gęstość 105,4 os./km²

Województwo lubelskie:
populacja (30 czerwca 2020)
• liczba ludności 2 103 342
• gęstość 84 os./km²

A teraz zachorowania:

mazowieckie: 5277
świętokrzyskie: 503
lubelskie: 1503

Jak dla mnie przyczyna większej ilości zachorowań, mimo większego wyszczepienia ludności, jest widoczna jak na dłoni.


Śr lis 24, 2021 4:39 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2645 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 177  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot], Google [Bot] i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL