Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 2:56 pm



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
 Przeżyłem COVID-19 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz wrz 20, 2012 11:53 am
Posty: 4586
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: Przeżyłem COVID-19
Leszcz napisał(a):
sachol napisał(a):
Cytuj:
Ktoś tam jednak zmarł podczas testów. Wprawdzie to nie była szczepionka Pfizera, ale chyba też będzie ona dopuszczona

Jakies źrodlo ze przyczyna zgonu byla szczepionka a nie poprostu śmierć z innych przyczyn?


A znasz kogoś kto zmarł na COVIDA a nie z innych przyczyn? :hahaha:

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 1799866622

"Teraz prawie 4, pierwszy atak duszności po przebudzeniu ok 1 jakoś poszło. Pobudka o 3.20 dramatyczna , nawet żona patrzyła na mnie jak na trupa nie wiedząc co robić. Nie wiarygodne nie mogłem zmusić klatki piersiowej do ugięcia się choćby o 1 cm aby zaciągnąć powietrza. Ustępowało do 5 min , myślałem że schodzę. A teraz jak nie urok to olbrzymia.........Mój kuzyn Biskup ciężko też przechorował i mi mówił że to kawał dziada. Ja mam dziś 15 dzień objawów. Ten tydzień dramat. Człowiek nawet nie chce kłaść się spać bo przebudzenia są okropne. Śpijcie do rana ,mnie się odechciało. Moja chęć pomocy tym razem chorej siostrze mamy doprowadza mnie jak to w moim życiu do dramtów. Już sam nie wiem czy warto pomagać. Jak zobaczono że z marszu dla ratowania osoby wchodzę w covid to znajomi i rodzina pukali się w głowę ż mnie pojebało. Nie przypuszczałem że poniosę takie konsekwencję zdrowotne. Oby jeszcze moja 84 letnia rodzina w ramach hichotu historii mnie nie przeżyła. Pozdrowienia kochani!"
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 1799866622
"Pogrzeb senatora Macieja Grubskiego odbędzie się w Środę 23 grudnia 2020 o godzinie 13:30 na cmentarzu w Konstantynowie Łódzkim ul. Łaska 61"


So sty 02, 2021 5:44 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So wrz 17, 2016 2:23 pm
Posty: 1284
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: Przeżyłem COVID-19
Leszcz napisał(a):
A znasz kogoś kto zmarł na COVIDA a nie z innych przyczyn? :hahaha:

Niestety, znałam. Osobiście. Wiele lat...
Właśnie przedwczoraj zakończyliśmy miesięczne msze święte gregoriańskie za naszego dawnego duszpasterza akademickiego. To był dynamiczny, silny człowiek.
Sam poprosił o przeniesienie na bardziej wymagającą placówkę. Okazała się ostatnią.

Hahaha bywa więc nie na miejscu. Bardzo.


So sty 02, 2021 6:08 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 04, 2011 4:00 pm
Posty: 3335
Lokalizacja: USA
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Przeżyłem COVID-19
Terremoto napisał(a):
Niestety, znałam. Osobiście. Wiele lat...
Właśnie przedwczoraj zakończyliśmy miesięczne msze święte gregoriańskie za naszego dawnego duszpasterza akademickiego. To był dynamiczny, silny człowiek.
Sam poprosił o przeniesienie na bardziej wymagającą placówkę. Okazała się ostatnią.

Hahaha bywa więc nie na miejscu. Bardzo.


Znasz kogoś kto zmarł z Covidem czy z powodu Covida? Jest różnica.

Ile miał lat? Szerokość pasa? BMI? Choroby serca? Ćwiczył? Palił? Pił? Dieta?

_________________
Dr mgr inż. Leszcz - to tak dla jasności.


N sty 03, 2021 3:49 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 06, 2011 2:22 pm
Posty: 16877
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: Przeżyłem COVID-19
Ja znam, moja koleżanka. 50+, nie chorowała, sprawna fizycznie, BMI w lekkiej nadwadze, pogodne usposobienie (nie na pokaz, bo ją znałam). Szczęśliwe małzeństwo i spełniona jako matka.
Dwa razy w życiu przechodziła zapalenie płuc, ale stosunkowo lekko. Obeznana z tematyką medyczną, więc nawet nie prosiła o pomoc, mimo że jej proponowano. Gdybania nie będzie.
Po prostu sami lekarze przyznają, że nie potrafią znaleźć stałego gruntu dla tego koronawirusa. Mnóstwo poszlak. Na moim osiedlu zmarło kilka osób, więc nie ma problemu z dyscypliną sanitarną. Mlodzi ludzie dyskretnie się oddalają i są zdyscyplinowani. W kościele widać lęk niektórych ludzi, ale uczestniczą w codziennej Eucharystii. To reguła, którą widzę.


N sty 03, 2021 4:15 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 04, 2011 4:00 pm
Posty: 3335
Lokalizacja: USA
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Przeżyłem COVID-19
merss napisał(a):
Ja znam, moja koleżanka. 50+, nie chorowała, sprawna fizycznie, BMI w lekkiej nadwadze, pogodne usposobienie (nie na pokaz, bo ją znałam). Szczęśliwe małzeństwo i spełniona jako matka.
Dwa razy w życiu przechodziła zapalenie płuc, ale stosunkowo lekko. Obeznana z tematyką medyczną, więc nawet nie prosiła o pomoc, mimo że jej proponowano. Gdybania nie będzie.
Po prostu sami lekarze przyznają, że nie potrafią znaleźć stałego gruntu dla tego koronawirusa. Mnóstwo poszlak. Na moim osiedlu zmarło kilka osób, więc nie ma problemu z dyscypliną sanitarną. Mlodzi ludzie dyskretnie się oddalają i są zdyscyplinowani. W kościele widać lęk niektórych ludzi, ale uczestniczą w codziennej Eucharystii. To reguła, którą widzę.


A ja nadal nie znam JEDNEJ osoby z mojego bliskiego (i dalekiego!) środowiska która by "zmarła na covida" (wg. obecnych standardów). Znam za to ludzi którzy przeszli tego covida (zostali zdiagnozowani, bo inaczej nie widzieli by różnicy w tym a zaziębieniu!). Zresztą, liczba zaziębień w tym roku praktycznie jest ŻADNA (to pewnie dlatego ze maski ludzie noszą! :hahaha: - widać maski lepsze od szczepionki na grypę!)

Znam natomiast osoby które zostały zdiagnozowane (PCR) na covida a już nie miały przeciwciał... (test na przeciwciała zrobili prywatnie, tak dla pewności).

Do tego są przesłanki ze nawet 40% osób "zmarłych na covida" nie zmarła z tego powodu. Dlaczego? Osoba która zginęła w wypadku samochodowym, nie miała pasów a miała covida została wpisania jako "covid death". Ja tego nie wymyślam, są sprawy w sadzie... Poziom manipulacji w tych sprawach jest przerażający. Ta sprawa ze "zmuszaniem" lekarzy do wpisywania Covida Death (w USA) nie przycichła.

Znajoma w ciąży "poszła" do ICU, w mediach słyszą ze nie ma miejsc w szpitalach... poszli a tam CISZA, NIC się nie dzieje. Pielęgniarki mówią ze jest jak zawsze, media ze szpitale nie wytrzymują.

Itd. itp.

_________________
Dr mgr inż. Leszcz - to tak dla jasności.


Ostatnio edytowano N sty 03, 2021 4:35 pm przez Leszcz, łącznie edytowano 1 raz



N sty 03, 2021 4:33 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Przeżyłem COVID-19
Leszcz napisał(a):
Do tego są przesłanki ze nawet 40% osobo "zmarłych na covida" nie zmarła z tego powodu. Dlaczego? Osoba która zginęła w wypadku samochodowym, nie miała pasów a miała covida została wpisania jako "covid death". Ja tego nie wymyślam, są sprawy w sadzie... Poziom manipulacji w tych sprawach jest przerażający. Ta sprawa ze "zmuszaniem" lekarzy do wpisywania Covida Death (w USA) nie przycichła.

A teraz wskaż źródła, z których zaczerpnąłeś te informacje.


N sty 03, 2021 4:35 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 04, 2011 4:00 pm
Posty: 3335
Lokalizacja: USA
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Przeżyłem COVID-19
Yarpen Zirgin napisał(a):
A teraz wskaż źródła, z których zaczerpnąłeś te informacje.


https://www.washingtonexaminer.com/news ... a-inflated

_________________
Dr mgr inż. Leszcz - to tak dla jasności.


N sty 03, 2021 4:36 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Przeżyłem COVID-19
I przekład, skoro powołujesz się na zagraniczny tekst.


N sty 03, 2021 4:41 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 04, 2011 4:00 pm
Posty: 3335
Lokalizacja: USA
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Przeżyłem COVID-19
Yarpen Zirgin napisał(a):
I przekład, skoro powołujesz się na zagraniczny tekst.


Juz podałem wyżej, w skrócie. Google translator sobie włącz, działa dobrze. Mam jeszcze za uchem podrapać?

_________________
Dr mgr inż. Leszcz - to tak dla jasności.


N sty 03, 2021 4:46 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Przeżyłem COVID-19
Nie, masz podać przekład na język polski tekstu, na który się powołujesz jako źródło informacji, jeżeli jest obcojęzyczny. Nikt nie musi znać języków obcych, ani tym bardziej korzystać z pseudoprzekładu translatora Google.

Ewentualnie wskaż polskojęzyczne źródła Twoich rewelacji.


N sty 03, 2021 6:07 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn cze 13, 2011 6:22 pm
Posty: 3444
Lokalizacja: podkarpackie
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: Przeżyłem COVID-19
merss napisał(a):
Ja znam, moja koleżanka. 50+, nie chorowała, sprawna fizycznie, BMI w lekkiej nadwadze, pogodne usposobienie (nie na pokaz, bo ją znałam). Szczęśliwe małzeństwo i spełniona jako matka.
.

Też znałam osobiście 2 osoby, które zmarły z powodu Covid-19. Jedna obciążona (nadwaga, nałogi, choroby serca), druga nie. Obie po sześćdziesiątce.

_________________
Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą


N sty 03, 2021 6:55 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 04, 2011 4:00 pm
Posty: 3335
Lokalizacja: USA
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Przeżyłem COVID-19
Yarpen Zirgin napisał(a):
Ewentualnie wskaż polskojęzyczne źródła Twoich rewelacji.


Nie ma bo nasze wieści są na to za wolne. PS. Artykuł będę ci tłumaczył...

Dopisze jeszcze co do "restrykcji" w USA. Kolega mi podesłał artykuł (Polski) na temat obostrzeń w USA, jak to strasznie tutaj.

Do kościoła chodzę co tydzień, a nawet częściej. Dyspensa jest. Dzisiaj na Mszy było jakieś 300 osób, ~30% masek nie nosiła. Generalnie tak jest od miesięcy (50% pojemności kościoła). Sa takie parafie, ze masek nie nosili od samego początku i się nie dystansują - te bardzo tradycyjne.

Komunie tylko do ust przyjmujemy, ani razu nie było inaczej podczas ostatnich 10 miesięcy (różne parafie itd.).

Przemieszczam się pomiędzy "demokratycznym" (Partia Democrats) stanem (komuna) - obostrzenia, a republikańskim (wolność) - prawie brak obostrzeń ze strony lokalnego rządu, można się odnaleźć w obu rzeczywistościach. JAK SIĘ CHCE.


itd. itp. Stany to nie jest taka duza Polska. Stany maja swoje własne prawa, oddzielne od innych i tych "federalnych" (krajowych).

_________________
Dr mgr inż. Leszcz - to tak dla jasności.


N sty 03, 2021 8:05 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Przeżyłem COVID-19
Leszcz napisał(a):
Yarpen Zirgin napisał(a):
Ewentualnie wskaż polskojęzyczne źródła Twoich rewelacji.


Nie ma bo nasze wieści są na to za wolne.

Tia... COVID jest obecny w Polsce od marca i nikt się jeszcze nie zorientował, że statystyki zgonów są zawyżane. Zastanawiasz się nad tym, co piszesz?

Aha... De facto nie masz jakiś realnych źródeł i powołujesz się na "rewelacje" zza oceanu, gdzie adwokaci wymyślą każdą możliwą bzdurę jeżeli zwietrzą możliwość wygrania od kogoś pieniędzy przed sądem.


N sty 03, 2021 8:12 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 04, 2011 4:00 pm
Posty: 3335
Lokalizacja: USA
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Przeżyłem COVID-19
Yarpen Zirgin napisał(a):
Aha... De facto nie masz jakiś realnych źródeł i powołujesz się na "rewelacje" zza oceanu, gdzie adwokaci wymyślą każdą możliwą bzdurę jeżeli zwietrzą możliwość wygrania od kogoś pieniędzy przed sądem.


Nie ma źródeł? Nie adwokat a senator (stanowy z Minnesoty)/lekarz przejrzał 2800 śmierci covidowych, 800 było lipnych (np. utoniecie, wypadek samochodowy, zawal serca itd. itp.).

Oczywiście lepsza taka bzdura która powoduje ze miliardy(!) ludzi będą się panicznie szczepić (dwa razy w roku) bo umrą na covida. Teraz już przynajmniej 3 szczepionki na rok. Jaka to kasa niesamowita! No, ale ty kasa prawników się martwisz. :hahaha:

Normalnie majstersztyk. Przez 10 miesięcy pranie mózgu a popyt na "dawki" będzie na cale lata. Normalnie jak w tych filmach Sci-fi. Epidemii już nie ma a oni cały czas pod ziemia w bunkrach...

https://www.youtube.com/watch?v=USADM5Gk9Gs

:)

__________________________

Szkoda ze Polski rzad nie finansuje swojej własnej szczepionki, dlaczego nie ma programu Szczepionka +? Niech rzad wyda te miliardy które wydaje na zakup szczepionki. PS. Technologia do zrobienia takiej szczepionki JEST za darmo.

Cisza.

Gdzie POLSKA szczepionka?

Dlaczego Morawiecki/Duda nie krzyczy wszem i wobec ze wydal rozkaz (zmusza) naukowców Polskich do wyprodukowania szczepionki? Gdzie te postępy? Polska podobno się tak niesamowicie rozwija, kasę wala na naukę... On tylko do noszenia maseczek zmuszać potrafi i kościoły zamyka.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Mackie ... 31665.html

_________________
Dr mgr inż. Leszcz - to tak dla jasności.


Ostatnio edytowano N sty 03, 2021 9:15 pm przez merss, łącznie edytowano 1 raz

scalenie dwóch postów



N sty 03, 2021 8:22 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr sie 31, 2011 12:45 pm
Posty: 1261
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Przeżyłem COVID-19
Yarpen Zirgin napisał(a):
Tia... COVID jest obecny w Polsce od marca i nikt się jeszcze nie zorientował, że statystyki zgonów są zawyżane. Zastanawiasz się nad tym, co piszesz?

Bo statystyki zgonów nie są zawyżane. Są zawyżane statystyki zgonów na covid. Sam znam dwa takie przypadki. I nie z internetu a z życia.


N sty 03, 2021 9:51 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL