Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 26, 2024 2:31 am



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1340 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90  Następna strona
 Wybory prezydenckie 2020 
Autor Wiadomość
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14115
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Wybory prezydenckie 2020
Jest złożony protest wyborczy do SN. Podobno Duda był ma dopingu. Czas pokaże co powie SN. Jak zostanie ogłoszona decyzja SN to temat będzie do zamknięcia

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pt lip 17, 2020 1:42 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): Wt gru 29, 2009 7:35 pm
Posty: 847
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: Wybory prezydenckie 2020
Cytuj:
Podobno Duda był na dopingu

Na jakiej podstawie tak piszesz? Czego to ludzie nie wymyślą.


Pt lip 17, 2020 9:41 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14115
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Wybory prezydenckie 2020
Jolu na podstawie wypowiedzi przewodniczącego PO niejakiego Borysa Budki:
https://www.gazetaprawna.pl/artykuly/14 ... borow.html
Cytuj:
Platforma Obywatelska składa protest do SN i chce stwierdzenia nieważności wyborów. "Andrzej Duda wygrał wybory na dopingu"

Wiem komedia ale tak działa Gang Olsena dla niepoznaki nazywany opozycją

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pt lip 17, 2020 10:08 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Wybory prezydenckie 2020
Z tymi protestami składanymi do SN, to PO się kolejny raz ośmiesza i pokazuje dobitnie, że nie potrafi przegrać z honorem i pogodzić się z porażką. Szóste z rzędu wybory przegrane, więc zamiast wyciągnąć wnioski, to oni dalej tylko hejt, protesty i brak pomysłu na Polskę.

Gdzieś też czytałem, że Trzaskowski ma stworzyć jakiś ruch - coś jak Hołownia (żeby odciąć się od PO) - tyko, że w II turze, to wyborcy Kosiniaka - Kamysza, Biedronia, Hołowni i nawet część od Bosaka zagłosowała przeciw Dudzie a nie za Trzaskowskim (warto rozróżnić), więc nie jest tak, że Trzask ma 10 milionów ludzi za sobą ; kilka milionów w I turze była jednak za kim innym.

Tak czy inaczej, to nie zgadzam się z Dorotą Łosiewicz z TVP, prowadzącą "W tyle wizji", że teraz "mamy spokój na 3 lata". Tak., za 3 lata następne wybory i to od razu "trójskok" - do parlamentu europejskiego, polskiego sejmu i senatu oraz samorządowe - jednak w mediach to się zacznie już za dwa lata (a bieżące spory polityczne będą na nowo rozgrzewane do czerwoności) ;

i będzie takie coś: TVN - nalot na PiS przy każdej okazji - TVP - pokazywanie wypowiedzi Tuska i Rostowskiego sprzed lat ; "Pieniędzy na 500+ nie ma" (i nie będzie) ;d wróci LGBT, wróci to samo co mieliśmy teraz - chyba, że ktoś znowu wyskoczy z kapelusza jak Kukiz czy Hołownia i coś "namiesza", choć i tak będzie mu bliżej do jednej ze stron konfliktu...

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


N lip 19, 2020 7:22 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14115
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Wybory prezydenckie 2020
Trzaskowski chce być nowym Wałęsa. Zakładać ma nowa Solidarność.

A towarzystwo nawołujące do miłości i tolerancji jak przegrało wybory to atakuje wszystkich, namawiają do niekupowania polskich produktów. Pokazali naprawdę kim są. Nawet Czarzasty ich wyśmiał.

A odnośnie niekupowania od polskich rolników to mam takie skojarzenie

Obrazek

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


N lip 19, 2020 7:48 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 28, 2003 10:20 am
Posty: 1152
Lokalizacja: mazowieckie
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Post Re: Wybory prezydenckie 2020
polexit napisał(a):
Holmes napisał(a):
Po pierwsze, skłamałeś że nic więcej nie łączyło Giertycha i Bosaka niż uczestnictwo w LPR.

No i z tego uczestnictwa wynikały te rzeczy co napisałeś. Nic szczególnego, wykraczającego poza standardową działalność polityczną. Ty sugerowałeś istnienie jakichś powiązań, które rzekomo trwają do dziś, gdy tymczasem ta współpraca zakończyła się wraz z opuszczeniem przez Giertycha LPR i wycofania się z polityki. Sam niczego nie udowodniłeś, a mnie zarzucasz kłamstwo. Typowe.


Zęby bolą patrzeć jak się wijesz. Między Giertychem, a Bosakiem była dużo głębsza współpraca niż między dwoma przypadkowymi członkami jednej partii i nie jest wykluczone, że trwa nadal.

Cytuj:
Czekaj, lecę przywdziać wór pokutny, który trzymam na tę okazję w szafie.

Cóż, sobie wystawiasz świadectwo.

Cytuj:
Pomyślmy... Może na początek dlatego, że nie masz na to żadnych dowodów?

Nie wykluczam, że któryś z moich sąsiadów jest złodziejem, dlatego zamykam drzwi na klucz. Mimo, że nie mam dowodów. Z cała pewnością, gdybym wiedział, że sąsiad był uczniem i bliskim współpracownikiem hochsztaplera, miałbym na niego większe baczenie.

Cytuj:
A jak to odcięcie miałoby wg Ciebie wyglądać, żebyś je łaskawie zatwierdził jako ostatecznie zamykające sprawę? Bosak miał publicznie spalić zdjęcie Giertycha? Miał się dać egzorcyzmować, żeby wygonić z siebie wszelkie giertychowe "złe mzimu"?


Bardzo prosto. Giertych sprzeniewierzył się reprezentowanym przez LPR partię wartościom, które teraz podnosi Konfederacja. Tyle by wystarczyło.

Cytuj:
Po pierwsze ja o Dudzie i UW akurat nie pisałem. Po drugie nie zauważyłem, żeby ktoś sugerował istnienie do dziś jakichś niejasnych powiązań między Dudą a np. Tuskiem, który wówczas był wysoko w UW.


Bo może Duda nie był asystentem ojca Tuska i członkiem oraz prezesem stworzonej przez niego organizacji młodzieżowej. Gdyby był, z pewnością pojawiłyby się uzasadnione wątpliwości. Bosak był asystentem ojca Gertycha, był członkiem i prezesem MW, zawdzięcza politycznie o niebo więcej Giertychowi, niż Duda Tuskowi. Tego się nie da porównać.

_________________
Numbers cannot lie. People lie with numbers.


Pn lip 20, 2020 2:45 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 16, 2017 8:50 pm
Posty: 1339
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Wybory prezydenckie 2020
mniszek_pospolity napisał(a):
Wzruszające jaką Wy macie tendencję do wybielania każdego (ale tylko z PiS-u), kto w przeszłości był powiązany z UW, AWS czy nawet PZPR.


Wzruszające to jest to że krytykujesz człowieka, tylko dlatego ze był w przeszłości powiązany z jakąś partią, a nie patrzysz na to co ten człowiek zrobił dla narodu polskiego, i robi nadal. Jak dla mnie to pan, Andrzej Duda jest najlepszym prezydentem wśród wszystkich prezydentów ostatniego czasu. Nie interesuje mnie gdzie on był wcześniej , tylko to co on zrobił, i nadal robi, dla nas obywateli, i naszej ojczyzny Polski.

mniszek_pospolity napisał(a):
A czemu zły stał się np. Sikorski (minister spraw zagranicznych w rządzie PiS?) - bo poszedł do PO... tak to "działa


Dlatego Sikorski jest zły, ponieważ ministrem został przez przypadek, i nie za zasługi dla Polski. Kompromitował, rząd Polski w kraju i zagranicą. Jego wypowiedzi: „Dorżnąć watahę” wykrzyczał w 2007 r. pod adresem członków zaplecza politycznego legalnie urzędującego gabinetu Jarosława Kaczyńskigo (PiS).

W Polsce nie brak ludzi myślących tak jak Behring Breivik, który strzelał do rodaków, by obalić rząd, ponieważ uważa, że jest on pozbawiony prawnego i politycznego tytułu do rządzenia. Słowa zostały wypowiedziane w Londynie. Pogratulować facetowi, który odpowiadając za wizerunek Polski gada takie brednie na forum międzynarodowym.


Pn lip 20, 2020 5:38 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr mar 02, 2016 5:53 pm
Posty: 2719
Płeć: mężczyzna
Post Re: Wybory prezydenckie 2020
Sikorski z PiSu wyszedl, ale PiS z niego nie za bardzo.
Jak zwykle zbieram plusy dodatnie dla obecnego p.prezydenta wiec ciekaw jestem bardzo co takiego pozytywnego robil i robi dla polskich obywateli?
Jezeli mozna prosic to w punktach?


Wt lip 21, 2020 1:05 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 16, 2017 8:50 pm
Posty: 1339
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Wybory prezydenckie 2020
Adam M. napisał(a):
Sikorski z PiSu wyszedl, ale PiS z niego nie za bardzo.


Sikorski poszedł tam gdzie takie wypowiedzi i zachowanie które on reprezentuje, są- i jest na porządku dziennym.

Adam M. napisał(a):
Jak zwykle zbieram plusy dodatnie dla obecnego p.prezydenta wiec ciekaw jestem bardzo co takiego pozytywnego robil i robi dla polskich obywateli?
Jezeli mozna prosic to w punktach?



1.godnie reprezentuje nas, nie musimy się za Niego wstydzić tak jak za jego poprzedników.

https://www.youtube.com/watch?v=tHDgHJ2kgj8

https://poznan.wyborcza.pl/poznan/1,360 ... decha.html

2. Polityka zagraniczna. 109 oficjalnych wizyt zagranicznych, 166 wizyt delegacji zagranicznych w Polsce, 78 zawartych porozumień międzynarodowych, 370 ratyfikowanych i ogłoszonych umów międzynarodowych – taki jest bilans działalności Prezydenta Andrzeja Dudy na forum międzynarodowym przez ostatnie pięć lat.

3. Bezpieczeństwo militarne. Trwała obecność wojsk NATO w Polsce, reforma systemu kierowania i dowodzenia Siłami Zbrojnymi RP oraz utworzenie Wojsk Obrony Terytorialnej – to niektóre z priorytetów prezydentury Andrzeja Dudy w dziedzinie obronności.

4. Polityka społeczna. Działania wspierające polską rodzinę i emerytów, podniesienie płacy minimalnej oraz szereg inicjatyw proobywatelskich – to kluczowe aktywności Prezydenta Andrzeja Dudy w zakresie polityki społecznej. Inspirację do wprowadzanych zmian stanowią bezpośrednie spotkania i rozmowy z Polakami w całym kraju.

5. Zdrowie. Opracowanie Narodowej Strategii Onkologicznej, utworzenie specjalnego Funduszu Medycznego oraz program „Leki 75+” – to wybrane działania podjęte przez Prezydenta Dudę w trosce o zdrowie Polaków.

6. Legislacja. Prezydent Andrzej Duda podpisał łącznie 1066 ustaw a 9 zawetował. Złożył w Sejmie 32 inicjatywy ustawodawcze, a najważniejsze z nich to m.in. ustawa o dodatku solidarnościowym przyznawanym w celu przeciwdziałania negatywnym skutkom COVID-19 czy nowelizacja Kodeksu rodzinnego.

7. Rolnictwo. Inicjowanie programów wsparcia dla mieszkańców obszarów wiejskich, promocja polskiej żywności oraz podpisanie wielu ustaw wspierających rolników – to niektóre z działań Prezydenta Dudy na rzecz polskiego rolnictwa.

8. Ekologia. Prezydent Andrzej Duda z Pierwszą Damą zainaugurowali ogólnopolskie akcje #sprzątaMY i #sadziMY. Te i wiele innych działań Para Prezydencka podjęła w trosce o ochronę środowiska.

9. Bezpieczeństwo wewnętrzne. Zatwierdzenie nowej Strategii Bezpieczeństwa Narodowego RP, ochrona polskiej cyberprzestrzeni, tworzenie niezależności energetycznej Polski – to wybrane obszary działań Prezydenta Andrzeja Dudy związane z bezpieczeństwem wewnętrznym.

10. Ordery i odznaczenia .Z okazji obchodów 100. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości Prezydent Andrzej Duda ustanowił Medal Stulecia Odzyskanej Niepodległości. Wręczono go do tej pory 1936 osobom.

11. Polityka młodzieżowa. Z myślą o młodych osobach Prezydent przyczynił się m.in. do likwidacji podatku PIT oraz podwyższenia stawki godzinowej i płacy minimalnej.

12. Akcje pomocowe i charytatywne. Para Prezydencka bierze udział w licznych akcjach dobroczynnych, a część z nich sama inicjuje. Stałym wsparciem Prezydenta Andrzeja Dudy i jego Małżonki cieszy się 500 organizacji pozarządowych, fundacji i stowarzyszeń.

13. Ułaskawienia. Prezydent Andrzej Duda ułaskawił 93 osoby.

Prerogatywy, nominacje. Prezydent Duda wręczył 2375 nominacji profesorskich, 1353 sędziowskich i 172 nominacje generalskie.

14. Obywatelstwa polskie. Prezydent Andrzej Duda nadał obywatelstwo polskie 10 011 razy.

15. Obchody 100. rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Para Prezydencka przekazała Polakom 150 tys. flag państwowych w ramach obchodów 100. rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. W Polsce i na Świecie zorganizowano setki wydarzeń pod szczególnym patronatem Prezydenta RP.

16. Promocja polskiej kultury i dziedzictwa narodowego. W 12 tys. miejsc w Polsce i na świecie zorganizowano akcję Narodowego Czytania. Rezydencje prezydenckie niejednokrotnie otwarte były dla zwiedzających.

17. Gospodarka. Obniżenie podatku PIT, wzrost stawki godzinowej oraz płacy minimalnej i wprowadzenie szeregu ułatwień dla przedsiębiorców w ramach tzw. Konstytucji Biznesu – to wybrane działania Prezydenta Dudy na rzecz polskiej gospodarki.

18. Działania dla osób z niepełnosprawnościami i seniorów.
W trakcie prezydentury Andrzeja Dudy zarówno zasiłek pielęgnacyjny, jak i renta socjalna wzrosły o blisko 40%


Wt lip 21, 2020 6:20 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr mar 02, 2016 5:53 pm
Posty: 2719
Płeć: mężczyzna
Post Re: Wybory prezydenckie 2020
Zaczne od konca:

18. Działania dla osób z niepełnosprawnościami i seniorów.
Kpisz czy o droge pytasz?
Czy nie obil ci sie o uszy protest niepelnosprawnych i zwiazany z nim brak jakichkolwiek dzialan prezydenta? I jakim% wzrostu emerytury jest 13 emerytura?
Oraz co sie stalo z obietnica prezydenta zwolnienia emerytur od podatku jak rowniez podniesienia kwoty wolnej do 8 tys zl dla wszystkich obiecywane w kampanii wyborczej 15r?
17. Gospodarka
Obnizenie podatku PiT, czy Konstytucja dla Biznesu to dzialania rzadu a nie prezydenta, to samo z podwyzszeniem placy minimalnej. Specjalnie Konstytucja to dzielo Morawieckiego, ktorego dzialanie przy jednoczesnym przykrecaniu sruby przez skarbhowke i ciaglej karuzeli prawnej praktycznie nie istnieje. Poprzednia kadencja rzadow PiS to duzo nizszy poziom inwestycji w Polsce niz za rzadow PO/PSL
16.Rzeczywista dzialalnosc Prezydenta
15.Jak Wyzej
14. No nadal to obywatelstwo, nie widze tu zadnej zaslugi - normalna dzialalnosc prezydenta.
13. Jak wyzej, z tym zatrzezeniem, ze zlamal Konstytucje nie nominujac wybranych sedziow do TK, zatwierdzajac niewazny nawet w swietle przepisow uchwalonych przez PiS wybor Przylebskiej na prezesa TK, nastepnie zatwierdzil nominacje bylego prokuratora wladz komunistycznych Piotrowicza na sedziego TK, przy jednoczesnej retoryce czyszczenia wymiaru sprawiedliwosci z "komunistycznych zlogow." W mojej ocenie przyczynil sie tym do niszczenia panstwa prawa.
Nie powstrzymal czystki WP z fachowcow za czasow Macierewicza, usunietego wreszcie pod naciskiem US.
12. Rzeczywista dzialalnosc prezydenta.
11. Zupelna bzdura, podpisal po prostu te ustawy, bedace dzielem rzadu
10. Normalna dzialalnosc kazdego prezydenta, nie widze tu zadnych zaslug.
9. Bezpieczenstwo wewnetrzne - smiech na sali, balagan i brak fachowcow w armii, calkowity upadek floty, dalszy brak smiglowcow nieprzemyslane decyzje zakupowe. O nowej strategii, a raczej jej braku mozna przeczytac tu:
https://pulaski.pl/pulaski-policy-paper ... racyjnych/
8. Rzeczywiste pozytywne dzialanie prezydenta.
7. Rolnictwo - nie mam zdania, za malo o tym wiem
6. Z 9 zawetowanych ustaw 4 dotyczyly rzadow PO/PSL a 5 rzadow PiS. Z tego zawetowanie ustaw o SN spowodowane obawa przed zbytnim wzmocnieniem pozycji Ziobry w stosunku do prezydenta. Podpisywanie ustaw bedacych demontazem panstwa prawa, w tym zmieniajacych kalendarz wyborczy przed samymi wyborami, ogolnie biorac podpisywanie wszystkich ustaw swego obozu politycznego jak zle czy bezprawne by nie byly.
5. Leki 75+ to podpisanie ustawy, to samo ze Strategia Onkologiczna, zapowiedziany Fundusz Medyczny nie powstal do tej pory.
4. Polityka spoleczna - podpisal 500+ nie widze innych dzialan, oprocz retoryki wyborczej.
3. Bezpieczenstwo militarne - powtorka punktu 9 o bezpieczenstwie jesli chodzi o WP, obecnosc wojsk NATO to nie zasluga Dudy ale poprzedniej ekipy rzadzacej, WOT to bezsensowny pomysl Macierewicza.
2. Polityka zagraniczna - oparcie sie o scisly sojusz z US jest sprawa niezwykle dyskusyjna w swietle dotychczasowych doswiadczen i niezwykle kosztowna, ale kto bogatemu zabroni? Los Kurdow zostawionych na lasce Turkow powinien dac tu niektorym do myslenia.
1. Tu mnie naprawde rozsmieszyles, Duda na arenie miedzynarodowej to embarrassment. Nie tylko z powodu tragicznej znajomosci angielskiego, czego zdaje sie nie zauwazac, ale rowniez zachowania zarowno w stosunku do politykow europejskich ( gdzie nagrabil sobie niesamowicie swoimi wypowiedziami w kampanii wyborczej, ale przed nia tez nei bylo dobrze ) ale rowniez lizusostwem w stosunku do Trumpa. Specjalnie teksty podczas ostatniego ich spotkania wolaja o pomste do nieba, zadnego poczucia godnosci i wlasnej wartosci - tragedia.

Podsumowujac zerznales propagandowa agitke stworzona przez Kancelarie prezydenta na stronie prezydent.pl, a chodzilo mi raczej o wlasne odczucia na temat dzialan Dudy w poprzedniej kadencji - najwyrazniej za wiele sie spodziewam po suwerenie.


Śr lip 22, 2020 11:51 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn cze 13, 2011 6:22 pm
Posty: 3444
Lokalizacja: podkarpackie
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: Wybory prezydenckie 2020
Adam M. napisał(a):
Zaczne od konca:

Podsumowujac zerznales propagandowa agitke stworzona przez Kancelarie prezydenta na stronie prezydent.pl, a chodzilo mi raczej o wlasne odczucia na temat dzialan Dudy w poprzedniej kadencji - najwyrazniej za wiele sie spodziewam po suwerenie.


Jak sam napisałeś prezydent podejmuje rzeczywiste działania i po latach, mamy nareszcie normalnego, polskiego prezydenta.
Kipiąc z nienawiści, nawet Ty to przyznajesz. :bije:

_________________
Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą


Cz lip 23, 2020 10:45 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr mar 02, 2016 5:53 pm
Posty: 2719
Płeć: mężczyzna
Post Re: Wybory prezydenckie 2020
Kipiac z nienawisci?
Chyba zle mnie odczytalas.
Owszem uwazam Dude za palanta bez zadnego kregoslupa i poczucia wlasnej wartosci ( a nawet wartosci stanowiska ktore zajmuje ), ale dlaczego mialbym "kipiec nienawiscia"?
To nie moj prezydent a uznal bym go za "normalnego polskiego prezydenta" gdyby nie bral udzialu w aktywnym niszczeniu panstwa prawa i trojpodzialu wladzy w Polsce, jak rowniez wpisywal sie w rzadowa propagande napuszczajaca jedna czesc spoleczenstwa na inne w zaleznosci od rzadowego zapotrzebowania Nawet przeszedl bym do porzadku dziennego nad jego zachowaniem na arenie miedzynarodowej.
Oceniam go zupelnie na zimno i z dosc powaznego dystansu.


Pt lip 24, 2020 4:22 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 15, 2009 1:40 am
Posty: 1828
Płeć: mężczyzna
Post Re: Wybory prezydenckie 2020
Oczywiście przyznaję się że zostałem zmanipulowany i nakręcony przez media, gdyby nie one na pewno uważałbym że wszystko jest w porządku.
Szacunek dla prezydenta
Kwintesencja to moment 2:13

_________________
Polska to jest Polska. Tam wyroki boskie stają się niezbadane... nawet dla tego , który je wydał.


Pt lip 24, 2020 6:44 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14115
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Wybory prezydenckie 2020
Jak zwykle Kaczyński. On często się spóźnia. Ale po raz pierwszy Duda zaczął przemówienie bez niego.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pt lip 24, 2020 9:03 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr mar 02, 2016 5:53 pm
Posty: 2719
Płeć: mężczyzna
Post Re: Wybory prezydenckie 2020
I slusznie. Pora ustawic p.Kaczynskiego na jego wlasciwym miejscu - szefa partii rzadzacej, a prezydenta rowniez na wlasciwym miejscu, bez zwracania szczegolnej uwagi na fochy p.Kaczynskiego.


So lip 25, 2020 1:10 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1340 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL