Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 1:51 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 260 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona
 Kosciol a polityka 
Autor Wiadomość
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14117
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kosciol a polityka
Np. Jak z miłością reagować na takich bojówkarzy jak Margot & company. Mogę zalinkowac film pokazujący to jak pobili kierowcę i jak zdewastowali samochód. Są tez filmy udostępnione przez Policję z tych pokojowych demonstracji jak ubliżają niszczą i atakują.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Wt sie 11, 2020 10:54 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 15, 2009 1:40 am
Posty: 1828
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kosciol a polityka
To jest większy artykuł, myślę że w dość obiektywny sposób ocenia całą sytuację związaną z tą osobopostacią o pseudonimie Margot.
Robienie dzisiaj z Margot bohatera, ikony walki o wolność i równość, wręcz męczennika za Sprawę jest niepoważne i szkodliwe.
Sprawa Margot jest podwójnie denerwująca. Po pierwsze dlatego, że z chuliganerki w imię lewicowych wartości robi się teraz pełną patosu walkę za wolność słowa i sumienia. Po drugie, że Margot stał(a) się ofiarą systemowych nadużyć w polskim wymiarze sprawiedliwości, które pokazują, że państwo jest silne wobec słabych. A nic co tak mocno nie niszczy autorytetu władz publicznych jak napinanie wątłych mięśni w sprawach do tego nieadekwatnych.

_________________
Polska to jest Polska. Tam wyroki boskie stają się niezbadane... nawet dla tego , który je wydał.


Wt sie 11, 2020 5:24 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kosciol a polityka
Działacze LGBT to banda hipokrytów - od każdego wokoło domagają się tolerancji dla siebie ale sami nie są tolerancyjni dla większości społeczeństwa m. in. dla chrześcijan. To są właśnie ich podwójne standardy - my musimy być tolerancyjni względem nich ale oni względem nas już niekoniecznie...


Wt sie 11, 2020 6:37 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14117
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kosciol a polityka
Działacze LGBT to terroryści.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Wt sie 11, 2020 7:15 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kosciol a polityka
Wiemy. Niestety, wiele osób ma tak przeprane mózgi ideologią LGBT, że nawet tego nie zauważają, a za "terrorystów" uważają tych, którzy nie dają sobie zrobić wody z mózgu.


Wt sie 11, 2020 7:18 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2020 1:04 pm
Posty: 2208
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kosciol a polityka
Jockey napisał(a):
Np. Jak z miłością reagować na takich bojówkarzy jak Margot & company.

W sumie nie wiem. "Katolik otwarty" Hołownia wzywa np. do rozmowy. Tylko na moje, to żeby doszło do rozmowy powinna być wola obu stron i jakiś elementarny szacunek dla wrażliwości tej drugiej strony i uznanie granic, których nie przekraczamy. Nie może być tak, że my będziemy "rozmawiać" a od nich dostaniemy w zamian obelgi i drwienie z tego, co dla nas nietykalne. To nie jest rozmowa tylko rejterada.
"Katolik otwarty" Hołownia wyraził również zgorszenie faktem, że policja broni "kamiennego Jezusa przed żywymi ludźmi". Tak sobie pomyślałem, gdy czytałem te jego utyskiwania, że pewnie w oczach tego człowieka ofiara męczenników, którzy ginęli za to, że nie chcieli podeptać glinianej tabliczki z wizerunkiem Chrystusa czy Matki Boskiej, była bez sensu, bo postawili "glinianego Jezusa" ponad żywego człowieka. Gdyby w taki sposób rozumowali chrześcijanie prześladowani za wiarę na przestrzeni wieków, ciekawe czy pan Hołownia mógłby dziś w ogóle udawać przed opinią publiczną katolika i wycierać sobie swoją rzekomą wiarą gębę.


Wt sie 11, 2020 8:05 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz wrz 20, 2012 11:53 am
Posty: 4586
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kosciol a polityka
https://m.fronda.pl/a/pacjenci-umieraja ... 48609.html

O braku Sakramentach w szpitalach


Wt sie 11, 2020 8:28 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kosciol a polityka
Yarpen Zirgin napisał(a):
Wiemy. Niestety, wiele osób ma tak przeprane mózgi ideologią LGBT (...)

O dziwo najwięcej tych z wykształceniem wyższym...


Śr sie 12, 2020 5:38 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kosciol a polityka
Intrygująca teza. Masz jakieś dowody na jej poparcie?
Pytam, bo na ten przykład w mojej najbliższej rodzinie nikt z wyższym wykształceniem na to nie cierpi...


Śr sie 12, 2020 5:57 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kosciol a polityka
Yarpen - nie kompromituj się i spójrz na oficjalne statystyki poparcia dla Trzaskowskiego w wyborach. Przejrzyj wyniki w słupku "wykształcenie" i znajdziesz odpowiedź.


Śr sie 12, 2020 6:05 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kosciol a polityka
Ja Ciebie nie prosiłem, abyś mnie odsyłał do wyników wyborów czy słupków poparcia, tylko wskazał dowody, które potwierdzą prawdziwość Twoich tez, iz "najwięcej tych z wykształceniem wyższym [osób] [ma tak przeprane mózgi ideologią LGBT]".


Śr sie 12, 2020 6:11 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kosciol a polityka
Skoro 65,9% wyborców z wyższym wykształceniem oddało swój głos na Trzaskowskiego oznacza to, że nie przeszkadza im wprowadzenie postulatów LGBT.

Oficjalne wyniki wyborów prezydenckich 2020 - wiek, wielkość miejscowości i wykształcenie


Śr sie 12, 2020 6:25 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kosciol a polityka
Prosiłem o dowody, a nie Twoje wnioski. To, że Ty coś uważasz na dany temat, nie oznacza jeszcze, że jest to obraz rzeczywistości.


Śr sie 12, 2020 6:28 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kosciol a polityka
To był dowód, który Ci podałem - nie udawaj Greka.


Śr sie 12, 2020 6:32 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kosciol a polityka
Czyli nie masz dowodów.


Śr sie 12, 2020 6:33 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 260 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 88 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL