Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz maja 02, 2024 3:19 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
 Problem antysemityzmu oraz proputinowskie ciągoty Konfederatów 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Problem antysemityzmu oraz proputinowskie ciągoty Konfed
watchman napisał(a):
Temat jest bez sensu, bo najbardziej proputinowski jest PIS.

Dowód poproszę.


Cz sie 08, 2019 3:23 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt sie 17, 2012 11:13 pm
Posty: 3007
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Problem antysemityzmu oraz proputinowskie ciągoty Konfed
Yarpen Zirgin napisał(a):
Dowód poproszę.

Pan z policji?
https://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/598870,wegiel-rosja-polska-import-antracyt.html


Cz sie 08, 2019 3:29 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18253
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Problem antysemityzmu oraz proputinowskie ciągoty Konfed
Yarpen Zirgin napisał(a):
watchman napisał(a):
Temat jest bez sensu, bo najbardziej proputinowski jest PIS.

Dowód poproszę.
No, choćby to, że pisowski prezydent, gdy Rosja napadła na Gruzję, zebrał kilku prezydentów innych proputinowskich krajów i poleciał do Tbilisi poprzeć Putina... ;)

watchman napisał(a):
No i co? Polscy przedsiębiorcy kupują węgiel. Co to ma niby do bycia "proputinowskim" przez PiS?

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Cz sie 08, 2019 3:30 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt sie 17, 2012 11:13 pm
Posty: 3007
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Problem antysemityzmu oraz proputinowskie ciągoty Konfed
Barney napisał(a):
No i co? Polscy przedsiębiorcy kupują węgiel. Co to ma niby do bycia "proputinowskim" przez PiS?

Dlaczego nie ma embarga na ruski węgiel? Rosja dochody czerpie ze sprzedaży węglowodorów. A tutaj taki wzrost? Rekordy bijemy?


Cz sie 08, 2019 3:35 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Problem antysemityzmu oraz proputinowskie ciągoty Konfed
watchman napisał(a):
Yarpen Zirgin napisał(a):
Dowód poproszę.

Pan z policji?

Z normalnego świata: Głosisz tezę, to udowadniasz jej prawdziwość.


I gdzie tu dowód?


Cz sie 08, 2019 3:48 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14117
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Problem antysemityzmu oraz proputinowskie ciągoty Konfed
Wespecjan napisał(a):
Dyskutowanie relacji katolik-żyd to wg Jockeya problem antysemityzmu...
Nie wiem czy się śmiać czy płakać. Na pewno pokazuje skuteczność prania mózgów przez "starszych braci w wierze".
Za taki tytuł Jockey, ten temat jest niewarty splunięcia.

A teraz Wespecjan wskaże gdzie ja mówię o relacji Katolik-Żyd jako o antysemityzmie.
Mówię o antysemityzmie w twoich postach a to nie to samo.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Cz sie 08, 2019 4:16 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt wrz 25, 2018 9:59 am
Posty: 1271
Lokalizacja: Białystok
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Problem antysemityzmu oraz proputinowskie ciągoty Konfed
watchman napisał(a):
Dlaczego nie ma embarga na ruski węgiel?

To pytanie do Brukseli. Przypominam, że Polska jest częścią jednolitego rynku i takie embargo musiałoby być wprowadzone na całym obszarze Unii Europejskiej.


Cz sie 08, 2019 4:19 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14117
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Problem antysemityzmu oraz proputinowskie ciągoty Konfed
A z tego co wiem to np. Francją nacisk żeby znieść wszelkie ograniczenia w handlu z Rosją. Jaki ból był jak nagle nie mogli swoich statków Rosji sprzedać.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Cz sie 08, 2019 4:29 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt sie 17, 2012 11:13 pm
Posty: 3007
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Problem antysemityzmu oraz proputinowskie ciągoty Konfed
feelek napisał(a):
To pytanie do Brukseli. Przypominam, że Polska jest częścią jednolitego rynku i takie embargo musiałoby być wprowadzone na całym obszarze Unii Europejskiej.

A poseł Błaszczak tak sobie radośnie fantazjował w 2014 roku: Natychmiast wprowadźmy embargo na rosyjski węgiel

PIS jest strasznie antyrosyjski, ale tylko w gębie.
Konfederacja ujawnia prorosyjskość PiS-u! Rekordowy import węgla z Rosji!


Cz sie 08, 2019 4:38 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18253
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Problem antysemityzmu oraz proputinowskie ciągoty Konfed
Nadto "dowód na proputinowską politykę" typu "dlaczego nie ma embarga na XXX" (pomijam już nawet czy możemy to zrobic bez UE) jest raczej śmieszny.
A co powiesz o gazie? ;)

Sorry, ale trudno oprzeć się wrażeniu, że niektórym nienawiść do PiS odbiera selektywnie rozum. Walą "argumentami" których w innych okolicznościach by się wstydzili.

Z innej beczki: zdaje się że p.Godek (którą szanuję, ale akurat nie za naiwność...) już przejrzała na oczy co do Konfederacji:
https://wiadomosci.wp.pl/kaja-godek-osk ... 566497921a

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Cz sie 08, 2019 4:43 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt sie 17, 2012 11:13 pm
Posty: 3007
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Problem antysemityzmu oraz proputinowskie ciągoty Konfed
Jeżeli uważasz, że retoryką można cokolwiek wskórać w grze z Rosją, to ja tobie serdecznie współczuję bezmiaru głupoty.
Antyrosyjska retoryka PIS-u działa proputinowsko.
Przykład. Prezes Węglokoksu ze względu na antyrosyjski klimat w obozie władzy (retoryka) boi się zawierać długoterminowych (a więc o korzystniejszej cenie) kontraktów na import z Rosji węgla. Tak czy siak muszą sprowadzić, bo elektrowni nie da się wyłączyć, ale płaci odpowiednio wyższą cenę (większy zysk dla Putina).
Kto korzysta na takiej antyrosyjskiej retoryce?


Cz sie 08, 2019 4:55 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Problem antysemityzmu oraz proputinowskie ciągoty Konfed
Barney, ale w takim razie przejrzała o wiele, wiele wcześniej na oczy co do PiS-u...

Oglądałem z nią wywiad w Mediach Narodowych. Szczerze, to nie wiem co o tym myśleć. Polityka to brutalna gra, a pani Godek najwyraźniej jest zbyt ideowa, żeby w tym się bawić. Poza tym nikt jej już nie będzie brał na serio, skoro prywatne rozmowy i e-maile potem od tak sobie upublicznia. Pierwsze miejsce na liście w Siedlcach to jakaś zniewaga, poniżenie czy co? Zresztą, to wątpliwe czy Konfederacja wejdzie do sejmu, więc te spiny o jedynki w poszczególnych okręgach jak dla mnie są śmieszne. Rozumiem w PiS czy PO, ale tutaj... jak jakimś cudem te 5% uzbierają, to będzie sukces... To jest najbardziej z jednej strony przemilczana a z drugiej atakowana formacja polityczna po 1989 roku. Bo jak nawala się na PiS, to czynią to media liberalno-lewicowe z GW i TVN na czele. Z kolei jak ktoś atakuje PO, to TVP Info i Gazeta Polska do spółki z innymi. Jak walić w Konfederację, to ze wszystkich możliwych stron od lewa do prawa, od GW do GP, od TVN24 do TVP Info. Dlatego w tak krótkim czasie przekonać do siebie więcej ludzi będzie niezmiernie ciężko.

Poza tym Konfederacja to jak już z pięć razy pisałem koalicja Ruchu Narodowego z Wolnością Korwina. Godek, Braun czy nawet Liroy z Jakubiakiem to były takie dodatki i nic nieznaczące czynniki. Kaja Godek i jej środowisko pro-life (niejedyne, bo są w Polsce inne) nie mają najmniejszych szans na założenie jakiejś partii, sama nic nie jest w stanie zrobić. Nawet jak odejdzie, to naprawdę niewiele zabierze partii procentów.

Ja szanuję ludzi z Ruchu Narodowego - Winnickiego, Bosaka i niedawną jedynkę z Lublina Witolda Tumanowicza - w wyborach majowych. Teraz to dla mnie bez znaczenia w zasadzie. Korwin i jego skrajny liberalizm gospodarczy kompletnie do mnie nie przemawiają. Za obnażanie głupot struktur unijnych szanuję Dobromira Sośnierza, podoba mi się poseł Jakub Kulesza czy Jacek Wilk. Co dalej będzie z tego, to nie wiem.

Gdyby to był jakiś "twór putinowski", to spokojnie weszliby do Europarlamentu, i teraz pewnie na starcie mieliby z 10%, a tak niż i polityczny plankton. Ta kanapowa prawica dzieli się, kłóci, odchodzą, przychodzą, znowu odchodzą - a cierpią tylko na tym konserwatywni wyborcy, którzy chcieliby mieć w Polsce wybór pomiędzy PiS a PO i nie są zwolennikami lewicy i Biedronia. Kto ten "teren" zagospodaruje? Kukiz, który idzie z PSL?

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


Cz sie 08, 2019 5:06 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18253
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Problem antysemityzmu oraz proputinowskie ciągoty Konfed
mniszek_pospolity napisał(a):
Barney, ale w takim razie przejrzała o wiele, wiele wcześniej na oczy co do PiS-u...
Tyle to i ja wiem ze w kwestii obrony życia PiS nie jest w porządku. Wielokrotnie o tym pisałem.
Cytuj:
Gdyby to był jakiś "twór putinowski", to spokojnie weszliby do Europarlamentu, i teraz pewnie na starcie mieliby z 10%, a tak niż i polityczny plankton.
Mylisz się. To co plotą o "braku zagrożenia rosyjskiego" dziala na ludzi. Tu wcale nie chodzi żeby wejść i coś robić.
Owszem, nasi narodowcy (nie wiem czemu) mają idiotyczną mietę do Rosji, ale jest tam kilku ludzi którzy głupi nie są - i plecenie takich bzdur nie może być tylko przypadkowe.
No, chyba że ich przeceniam.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Cz sie 08, 2019 5:17 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Problem antysemityzmu oraz proputinowskie ciągoty Konfed
Tutaj to jest kwestia wiary... wiary w to, że Konfederacja to jest agentura rosyjska, że są "wymyśleni" przez ludzi Putina (zielonych ludków?). Póki co dowodów na to, że jakikolwiek polityk z Konfederacji ma coś wspólnego z "ruską agenturą" i działa świadomie na rzecz Rosji... nie ma. To są tylko jakieś teorie (spiskowe?), hipotezy, bardzo luźne przesłanki...

Zresztą każdej partii można zarzucić w sumie to samo.

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


Cz sie 08, 2019 7:51 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18253
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Problem antysemityzmu oraz proputinowskie ciągoty Konfed
To tak nie działa, ze wszyscy są agentami. Są ludzie, którzy tworzą atmosferę, rozmawiają i wciągają naiwnych. To jest dużo subtelniejsze niż wynajęcie całej partii przez Putina.

Swoją drogą jestem ciekaw kto płaci za robienie z Gdańska "miasta niemieckiego" - jakoś nie chce mi się wierzyć w spontaniczność tych działań przez polityków PO, bo działają ewidentnie na swoją niekorzyść wyborczą.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Cz sie 08, 2019 9:14 pm
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 184 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL