Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 11:42 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 179 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona
 PCh24TV - O edukacji seksualnej 
Autor Wiadomość
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): Pn sie 18, 2014 7:51 pm
Posty: 655
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post PCh24TV - O edukacji seksualnej
Nie weryfikowałem jeszcze podanych informacji. Niech każdy sprawdza na własną rękę:

https://youtu.be/UPgLcZMT1wA


Śr lip 10, 2019 1:34 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 05, 2007 9:56 pm
Posty: 3829
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PCh24TV - O edukacji seksualnej
Nikt nigdy nie podał mi żadnego rozsądnego, przekonywującego argumentu za edukacja seksualną dzieci.
Znam za to co najmniej kilka przeciw.


Śr lip 10, 2019 6:49 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz mar 08, 2007 7:53 pm
Posty: 2590
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PCh24TV - O edukacji seksualnej
Pozwolę sobie zadać pytanie , jakie w okresie gorączki związanej z podpisaniem karty promującej tolerancję przez prezydenta Warszawy , zadałam osobie wyborcy PIS. Dlaczego nasz rząd mający pełnię wladzy a zatam i decyzyjność, bo nie musi się pytać koalicjanta co ma robić , nie wypowiedział tzw. Konwencji Stanbulskiej , na ktora się powolywano promujac podpisując te kartę ( wytyczne WHO)?

Osoba w realu odpowiedziała osobliwie. Ciekawa jestem forumowych odpowiedzi.

PS. Odpowiedzi typu zapytaj się rządu proszę sobie darować.


Cz lip 11, 2019 7:33 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): N sty 20, 2019 1:59 pm
Posty: 1441
Płeć: mężczyzna
wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PCh24TV - O edukacji seksualnej
Arwena napisał(a):
Dlaczego nasz rząd mający pełnię wladzy a zatam i decyzyjność, bo nie musi się pytać koalicjanta co ma robić , nie wypowiedział tzw. Konwencji Stanbulskiej , na ktora się powolywano promujac podpisując te kartę ( wytyczne WHO)?

Na to jak i na wiele innych prostych pytań wyborcy PiSu nie znają odpowiedzi. Pewnie zaraz zlecą się wszystkie sępy i zacznie prowokować :wink:

_________________
Self care is also not arguing with people who are committed to misunderstanding you.


Cz lip 11, 2019 8:38 am
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Pn lis 19, 2018 12:37 pm
Posty: 498
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PCh24TV - O edukacji seksualnej
To akurat proste. Można analogicznie zapytać dlaczego Bóg nie zgładził szatana i pozwala mu działać.

Bo trzeba dokonać wyboru, ludzie muszą widzieć i słyszeć co mówi i robi taki Trzaskowski i Rabiej.

Dzięki temu poparcie dla PiSu rośnie. Gdyby nie było tej całej wojny ideologicznej, to działałby efekt gotowania żaby, tak jak to się stało w zachodniej Europie.
Gdyby LGBT rozłożyło cały ten proces na dziesiątki lat, to by nas ugotowali powolutku.
A że im się spieszy, czas gra na ich niekorzyść.


Cz lip 11, 2019 9:07 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PCh24TV - O edukacji seksualnej
Arwena napisał(a):
Pozwolę sobie zadać pytanie , jakie w okresie gorączki związanej z podpisaniem karty promującej tolerancję przez prezydenta Warszawy , zadałam osobie wyborcy PIS. Dlaczego nasz rząd mający pełnię wladzy a zatam i decyzyjność, bo nie musi się pytać koalicjanta co ma robić , nie wypowiedział tzw. Konwencji Stanbulskiej , na ktora się powolywano promujac podpisując te kartę ( wytyczne WHO)?

Osoba w realu odpowiedziała osobliwie. Ciekawa jestem forumowych odpowiedzi.

PS. Odpowiedzi typu zapytaj się rządu proszę sobie darować.

Bo Kaczyński światopoglądowo ma poglądy lewicowe. Udawaje konserwatystę by zebrać katolickie i konserwatywne głosy. A gdy przychodzi do realizji postulatów prawicowego elektoratu, to nic się nie dzieje, bo naczelnik po cichu zabrania.

By nie być gołosłownym, przypomnijmy: nie wyeleminował z prawa aborcji eugenicznej ani nie wymówił Konwencji Stambulskiej, za to propaganda homoseksualna na ulicach, mediach i szkołach pleni się za PiSu na niespotykaną dotąd skalę.
Dodatkowo, chciał (i nadal ma zakusy) zabronić hodowli zwierząt futerkowych i wydał zakaz uczestniczenia w polowaniach osobom poniżej 18 roku życia. Są to postulaty zachowania czysto lewackie. Nie wiem dlaczego katolicy go popierają.


Cz lip 11, 2019 9:08 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 14, 2018 8:54 pm
Posty: 3919
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PCh24TV - O edukacji seksualnej
Wespecjan napisał(a):
Dodatkowo, chciał (i nadal ma zakusy) zabronić hodowli zwierząt futerkowych i wydał zakaz uczestniczenia w polowaniach osobom poniżej 18 roku życia. Są to postulaty zachowania czysto lewackie. Nie wiem dlaczego katolicy go popierają.

Akurat to może wynikac z duzej empatii. Kaczynski ma serce do zwierzat. To jest swoja droga ciekawy mechanizm, ze osoby o "prawicowych pogladach", zeby odciac sie od lewactwa, gotowe sa popierac czyste okrucienstwo, jesli lewicowe srodowiska maja walke z tym okrucienstwem na sztandarach. Hodowanie zwierzat na futra, w których paraduja prózne pindy i bogate celebrytki, jest etycznie wątpliwe.
Prawaki rowniez nie widza problemu z krzywda psów podczas sylwestrowego puszczania fajerwerków, tylko dlatego, ze lewakom to przeszkadza.
Szkoda, ze nie mysla, nie czują niezaleznie, tylko zawsze w opozycji...

_________________
Jednoczmy siły już dziś, za późno nie robić nic!


Cz lip 11, 2019 9:41 am
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Pn lis 19, 2018 12:37 pm
Posty: 498
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PCh24TV - O edukacji seksualnej
towarzyski.pelikan napisał(a):
Hodowanie zwierzat na futra, w których paraduja prózne pindy i bogate celebrytki, jest etycznie wątpliwe.


To zależy od warunków tej hodowli.
A może etycznie wątpliwe jest produkowanie kurtek z plastiku, który zanieczyszcza środowisko?


Cz lip 11, 2019 9:48 am
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): Pn sie 18, 2014 7:51 pm
Posty: 655
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PCh24TV - O edukacji seksualnej
Cytuj:
Nie weryfikowałem jeszcze podanych informacji. Niech każdy sprawdza na własną rękę:

https://youtu.be/UPgLcZMT1wA

Żaden normalny rodzic nie może zgodzić się na deprawowanie swojego dziecka, czy to w szkole, czy poza szkołą. W wyniku skutecznej deprawacji dziecko może stać się tak zseksualizowane, że w dorosłości uzna seks za swego boga (najwyższą wartość), porzuci Kościół-sakramenty i utraci zbawienie. Współwinny temu byłby rodzic, który pozwalał na deprawację. Nawet jeśli po pokucie rodzic mimo tego grzechu zostałby zbawiony, to kto chciałby żyć w wieczności ze świadomością takiego zaniedbania? Ale co zrobić w sytuacji przymusu i groźby odbierania dzieci przez państwo, gdy władzę przejmą propagatorzy LGBT? Gdyby doszło do tego, że zaczną odbierać dzieci, trzeba zorganizować pomoc. W czasie II wojny Kościół organizował pomoc dla dzieci żydowskich. Ukrywano je w klasztorach i po domach, przerzucano za granicę. Teraz Kościół powinien szykować się do ukrywania dzieci chrześcijańskich.


Cz lip 11, 2019 9:53 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PCh24TV - O edukacji seksualnej
towarzyski.pelikan napisał(a):
Akurat to może wynikac z duzej empatii. Kaczynski ma serce do zwierzat. To jest swoja droga ciekawy mechanizm, ze osoby o "prawicowych pogladach", zeby odciac sie od lewactwa, gotowe sa popierac czyste okrucienstwo, jesli lewicowe srodowiska maja walke z tym okrucienstwem na sztandarach. Hodowanie zwierzat na futra, w których paraduja prózne pindy i bogate celebrytki, jest etycznie wątpliwe.
Prawaki rowniez nie widza problemu z krzywda psów podczas sylwestrowego puszczania fajerwerków, tylko dlatego, ze lewakom to przeszkadza.
Szkoda, ze nie mysla, nie czują niezaleznie, tylko zawsze w opozycji...

Godne traktowanie zwierząt i przyrody nie zależy od lewicowości czy prawicowości (jakkolwiek to definiować) tylko od moralności i wewnętrznej etyki człowieka. Kulturalny człowiek nie śmieci ani nie znęca się nad zwierzęciem.

Jednak na lewicy jest prąd zrównywania zwierząt z człowiekiem, bo tam się wierzy, że człowiek to tylko bystrzejsze zwierzę. Akurat zwierzę futerkowe musi być w doskonałym zdrowiu, by uzyskać jak najlepesze futerko, ale lewicy nie podoba się ubieranie się w skóry, futra i jedzenie zwierząt, bo to jest tak jakby ludożerstwo.


Cz lip 11, 2019 9:56 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt cze 27, 2014 12:47 pm
Posty: 8081
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PCh24TV - O edukacji seksualnej
jotef napisał(a):
Nie weryfikowałem jeszcze podanych informacji. Niech każdy sprawdza na własną rękę:

https://youtu.be/UPgLcZMT1wA


Papież Franciszek jest za obiektywną edukacją seksualną w szkołach.

https://www.deon.pl/religia/serwis-papieski/aktualnosci-papieskie/art,7834,musimy-prowadzic-edukacje-seksualna-w-szkolach-seks-jest-darem-od-boga.html


Cz lip 11, 2019 12:32 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Pn lis 19, 2018 12:37 pm
Posty: 498
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PCh24TV - O edukacji seksualnej
Kurde, jak ludziska od paru tysięcy lat byli w stanie się rozmnażać bez edukacji seksualnej?


Cz lip 11, 2019 12:41 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 05, 2007 9:56 pm
Posty: 3829
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PCh24TV - O edukacji seksualnej
Arwena napisał(a):
Pozwolę sobie zadać pytanie , jakie w okresie gorączki związanej z podpisaniem karty promującej tolerancję przez prezydenta Warszawy , zadałam osobie wyborcy PIS. Dlaczego nasz rząd mający pełnię wladzy a zatam i decyzyjność, bo nie musi się pytać koalicjanta co ma robić , nie wypowiedział tzw. Konwencji Stanbulskiej , na ktora się powolywano promujac podpisując te kartę ( wytyczne WHO)?

Osoba w realu odpowiedziała osobliwie. Ciekawa jestem forumowych odpowiedzi.

PS. Odpowiedzi typu zapytaj się rządu proszę sobie darować.


nie wiem kogo pytałas, ale nie mozna czegoś wypowiedzieć , gdy się tego nie przyjeło. Tę konwencję podpisała jakaś komisarz za wszystkie kraje UE. To tak jak z ustawa 447...nie nasz ustawa, to co się mamy przejmować.
Przecież sam tzw rzecznik Praw obywatelskich, ciagle wzywa ;) rząd Polski do przyjęcia standardów tego czegoś.
Oczywiście można wyjść przeciw szereg, wycofać się we fleszu kamer, ale po co? Stworzyć nastepny front walki z lewactwem? Jeszce silnym w Europie. Krok po kroczku ...;)


Cz lip 11, 2019 1:09 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PCh24TV - O edukacji seksualnej
Stefan12 napisał(a):
Kurde, jak ludziska od paru tysięcy lat byli w stanie się rozmnażać bez edukacji seksualnej?

Nastoletnie ciąże, to nie skutek niedoboru edukacji seksualnej - tylko nadmiaru. Z telefonów, gazet, reklam, tv, internetu.
Dziwię się że papież tego nie rozumie, ale po tym człowieku niewiele się spodziewam.

Upadł tez mit o "właściwej edukacji seksualnej", bo kiedy w Wielkiej Brytanii próbowano zaradzić pladze ciaż nastolatek i aborcji, zwiększoną iloscią godzin edukacji seksualnej w szkołach, zgadnijcie co się stało - nastoletnich ciąż przybyło. Dla mądrego człowieka to oczywiste, dla lewicowego idioty, niezrozumiały fakt.


Cz lip 11, 2019 1:25 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt cze 27, 2014 12:47 pm
Posty: 8081
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PCh24TV - O edukacji seksualnej
jotef napisał(a):
Nie weryfikowałem jeszcze podanych informacji. Niech każdy sprawdza na własną rękę:

https://youtu.be/UPgLcZMT1wA


Ciężko się słucha tych doniesień o Kinsey'u, a co dopiero sprawdzać. Jak chciałbyś je weryfikować?


Cz lip 11, 2019 1:32 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 179 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL