Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 8:22 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 179 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Następna strona
 PCh24TV - O edukacji seksualnej 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz mar 08, 2007 7:53 pm
Posty: 2590
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PCh24TV - O edukacji seksualnej
Arwena napisał(a):
Smok Eustachy napisał(a):
Arwena napisał(a):
Pozwolę sobie zadać pytanie , jakie w okresie gorączki związanej z podpisaniem karty promującej tolerancję przez prezydenta Warszawy , zadałam osobie wyborcy PIS. Dlaczego nasz rząd mający pełnię wladzy a zatam i decyzyjność, bo nie musi się pytać koalicjanta co ma robić , nie wypowiedział tzw. Konwencji Stanbulskiej , na ktora się powolywano promujac podpisując te kartę ( wytyczne WHO)?

Osoba w realu odpowiedziała osobliwie. Ciekawa jestem forumowych odpowiedzi.

PS. Odpowiedzi typu zapytaj się rządu proszę sobie darować.


Pisior nie jest zdolny do konkretnych działań idących po linii.


Nie rozumiem. Co chcesz przez to powiedzieć?


Smok Eustachy napisał(a):
Arwena napisał(a):


Nie rozumiem. Co chcesz przez to powiedzieć?


Że pisiory nie narobią. Nie umiom niczego konkretnego zdziałać.


Czy leci z nami pilot ...? :?

A na poważnie:
Jak wyżej: co chcesz powiedzieć?


Pn lip 15, 2019 6:49 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Pn lis 19, 2018 12:37 pm
Posty: 498
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PCh24TV - O edukacji seksualnej
Czy wątek zwierzęcy w temacie o edukacji seksualnej to celowe działanie mające na celu rozmycie problemu?

Proszę skończcie ten offtop.


Wt lip 16, 2019 8:19 am
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 07, 2007 11:01 pm
Posty: 799
Lokalizacja: Kraków
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PCh24TV - O edukacji seksualnej
Arwena napisał(a):

Czy leci z nami pilot ...? :?

A na poważnie:
Jak wyżej: co chcesz powiedzieć?


Czego nie rozumiesz w zwrocie "nie umieją"
Słowo "konkretny" jest znane?
Czy zdziałać?

_________________
https://www.salon24.pl/u/smocze-opary/


Wt lip 16, 2019 4:34 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz mar 08, 2007 7:53 pm
Posty: 2590
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PCh24TV - O edukacji seksualnej
Smoku potrafisz powiedzieć w kilku zdaniach o co Ci chodzi argumentując stawiana tezę, jeżeli tak to to zrób, jeżeli nie to z mojej strony pass.


Wt lip 16, 2019 7:08 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 07, 2007 11:01 pm
Posty: 799
Lokalizacja: Kraków
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PCh24TV - O edukacji seksualnej
wyczerpałem temat. Rozważania nad niegramotnościa pisiora przekraczają ramy tego wątku. Weźmy gumociagi w Bieszczadach, weźmy ustawy zawetowane przez prezydenta, weźmy ustawę o IPN, weźmy pociągi na łódstoka. Schemat działania jest podobny: najpierw drą mordę, że nie oddadzą ani guzika a potem oddają całe gacie. Poza gumociagiem w Bieszczadach może. Opłaty na TVP.

2. Ma racje osoba wywodząca, ze najpierw trzeba okazać społeczeństwu bezecność kaczofobii a dopiero potem można działać

_________________
https://www.salon24.pl/u/smocze-opary/


Cz lip 18, 2019 3:40 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz mar 08, 2007 7:53 pm
Posty: 2590
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PCh24TV - O edukacji seksualnej
:? Z mojej strony pass.


Cz lip 18, 2019 4:12 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 07, 2007 11:01 pm
Posty: 799
Lokalizacja: Kraków
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PCh24TV - O edukacji seksualnej
https://twitter.com/R_A_Ziemkiewicz/sta ... 11808?s=19
Tutaj zaś wracam do tematu: https://youtu.be/OUZBiGhLyJM o konwencji stambulskiej.

_________________
https://www.salon24.pl/u/smocze-opary/


Cz lip 18, 2019 6:44 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr lut 20, 2008 3:45 pm
Posty: 5291
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PCh24TV - O edukacji seksualnej
Niektóre sądy w Polsce wspierają LGBT, a dokładniej sędziowie:

Naczelny Sąd Administracyjny w wyroku z 10 października 2018 r. (II OSK 2552/16), nakazał transkrypcję aktu urodzenia, w którym jako rodzice widnieją dwie kobiety i tym samym otworzył drogę do wpisania do polskich ksiąg stanu cywilnego dwóch kobiet jako rodziców.

Podobnie jak NSA orzekł Wojewódzki Sąd Administracyjny w Krakowie w wyroku z 4 czerwca 2019 r. (III SA/Kr 233/19).

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie w wyroku z 8 stycznia 2019 r. (IV SA/Wa 2618/18) stwierdził, że z art. 18 Konstytucji nie wynika zakaz rejestracji jako małżeństwa relacji dwóch mężczyzn.

_________________
Nowenna doM.B.RozwiązującejWęzły
https://www.youtube.com/watch?v=MLhe3HfrJ_U
https://www.youtube.com/watch?v=V-69l9jIm8s


Wt lip 23, 2019 7:48 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 30, 2012 9:38 am
Posty: 3264
Lokalizacja: Centralna Polska
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PCh24TV - O edukacji seksualnej
Mały Książę,

bardzo Cię proszę, nie stosuj w dyskusji z założenia poniżającego i odczłowieczającego wyrażenia LGBT.
To są Książę zwykli ludzie, zwykli Polacy, tacy jak Ty i ja i mający takie same jak my prawa.

Sędziowie potwierdzający w swoich orzeczeniach tę oczywistość ratują honor polskiego państwa unurzany w błocie poczynaniami polskiego prawactwa i niektórych polskich hierarchów KRK.


N sie 04, 2019 8:38 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): Pn lis 19, 2018 12:37 pm
Posty: 498
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PCh24TV - O edukacji seksualnej
Mały Książę napisał(a):
Niektóre sądy w Polsce wspierają LGBT, a dokładniej sędziowie:

Naczelny Sąd Administracyjny w wyroku z 10 października 2018 r. (II OSK 2552/16), nakazał transkrypcję aktu urodzenia, w którym jako rodzice widnieją dwie kobiety i tym samym otworzył drogę do wpisania do polskich ksiąg stanu cywilnego dwóch kobiet jako rodziców.

Podobnie jak NSA orzekł Wojewódzki Sąd Administracyjny w Krakowie w wyroku z 4 czerwca 2019 r. (III SA/Kr 233/19).

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie w wyroku z 8 stycznia 2019 r. (IV SA/Wa 2618/18) stwierdził, że z art. 18 Konstytucji nie wynika zakaz rejestracji jako małżeństwa relacji dwóch mężczyzn.

Sąd popełnił przestępstwo bo dokonał poświadczenia nieprawdy. Dziecko nie może być spłodzone przez 2 kobiety.


N sie 04, 2019 8:48 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14115
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PCh24TV - O edukacji seksualnej
exeter napisał(a):
Mały Książę,

bardzo Cię proszę, nie stosuj w dyskusji z założenia poniżającego i odczłowieczającego wyrażenia LGBT.
To są Książę zwykli ludzie, zwykli Polacy, tacy jak Ty i ja i mający takie same jak my prawa.

Ideologia człowiekiem bardzo ciekawe.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


N sie 04, 2019 9:11 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): Pn sie 18, 2014 7:51 pm
Posty: 655
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PCh24TV - O edukacji seksualnej
Ja do żadnych sędziów nic nie mam. Mnie interesuje tylko oddzielanie światła od ciemności. Każdy sąd, który dopuszcza się czynu antychrześcijańskiego, powinien zostać ekskomunikowany, wyłączony z Kościoła imiennie. Jeśli to się nie dzieje to tylko dlatego, że duchowny boi się szykan. Pamiętajmy jednak, że jeśli duchowny sie boi, to i tak Bóg się nie boi i wyłącza tych cwaniaków z Kościoła. Trzeba zrozumieć, że jesteśmy na nowo w mocy pogaństwa.


N sie 04, 2019 11:08 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 14, 2018 8:54 pm
Posty: 3919
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PCh24TV - O edukacji seksualnej
exeter napisał(a):
bardzo Cię proszę, nie stosuj w dyskusji z założenia poniżającego i odczłowieczającego wyrażenia LGBT.
To są Książę zwykli ludzie, zwykli Polacy, tacy jak Ty i ja i mający takie same jak my prawa.

Ekhm...przeciez oni sami o sobie mowia z duma: #jestemLGBT, wiec jesli nie chca byc okreslani tym - jak twierdzisz - ponizajacym zwrotem, to moze wypadaloby zaczac od samych siebie? :roll:

_________________
Jednoczmy siły już dziś, za późno nie robić nic!


Pn sie 05, 2019 7:31 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt mar 26, 2004 5:06 pm
Posty: 4686
Lokalizacja: Poznań
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PCh24TV - O edukacji seksualnej
Ciekawie kwestia LGTB wygląda w USA. W przedziale wiekowym 18-34 lata, (czyli przyszłości), współczynnik poparcia dla LGTB leci na łeb na szyję. Poziom "uwielbienia" LGTB spadł tam z 63% w 2016 roku do 45% w 2018. o czym donosi USToday:

The number of Americans 18 to 34 who are comfortable interacting with LGBTQ people slipped from 53% in 2017 to 45% in 2018 – the only age group to show a decline, according to the annual Accelerating Acceptance report. And that is down from 63% in 2016.

Coś się zaczyna dziać, czyżby poziom aberracji przekroczył tam dopuszczalne normy? Kto wie czy społeczeństwo amerykańskie nie dojrzewa do obrony własnej przed dewiacjami. W tej sytuacji broniąc się przeciw ideologii LGTB idziemy zgodnie ze światowym trenem...


Wt sie 13, 2019 4:08 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr mar 02, 2016 5:53 pm
Posty: 2719
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PCh24TV - O edukacji seksualnej
Nie wydaje mi sie to raczej normalna na reakcja na wszystkie zachodzace zjawiska spoleczne, raz trynd jest taki a raz owaki.
Po rewolucji seksualnej 68r tez nastapil powrot do "wartosci" z lat 50 tych, potem z kolei powtorka z rewolucji i tak w kolko.


Wt sie 13, 2019 5:14 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 179 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 102 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL