Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 5:47 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
 Protest nauczycieli ? 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr mar 02, 2016 5:53 pm
Posty: 2719
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Protest nauczycieli ?
Ciekawym ktora grupa pracownicza zostanie nastepnym wrogiem PiS i niepotrzebnym obciazeniem dla wydatkow panstwa, pracownicy socjalni, pielegniarki, lekarze ?
No bo przeciez dzieki sprytnej ustawie PiS nauczycieli wcale nie trzeba do przeprowadzenia matur, wystarcza dyrektorzy szkol.
Mysle ze rowniez nie sa potrzebni do uczenia dzieci, rodzice moga przeciez sami dzieci uczyc w domu.


Cz kwi 25, 2019 10:37 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14117
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Protest nauczycieli ?
Adamie
Nie wiem co do ciebie docierało ale ewidentnie strajk był polityczny i obliczony na wkurzenie obywateli.
We wrześniu będzie kolejna rozróba bo będą akurat wybory.

A z terrorystami się nie rozmawia. Ja uważałem, że PiS robi błąd. Moim zdaniem Korwin miał rację. Broniarz powinien siedzieć a ZNP rozwiązany a szkoły sprywatyzowane.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Cz kwi 25, 2019 10:52 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Protest nauczycieli ?
Ja też uważam, że Korwin miał rację co do pana Broniarza. Niestety, ale jak się słyszało tę nauczycielkę namawiającą, żeby jeszcze "tydzień po świętach wytrzymać", to "państwo stanie", to nie ma innego wyjścia chyba... To są już próby rozwalania państwa na wszelkie możliwe sposoby (tak jak te słynne pucze i podkładanie się na ulicy przez protestujących).

Kiedyś pewien redemptorysta powiedział na kazaniu w moim parafialnym kościele: "Istnieje coś takiego jak żądza władzy. Wystarczy włączyć telewizor". I miał rację. Ten strajk miał na celu zdestabilizować struktury naszego kraju, zrobić chaos o jakim jeszcze po 1989r. nie słyszano. I kto zachęcał do tego wszystkiego między innymi? Pan Lech Wałęsa chociażby...

Moim zdaniem ZNP poniósł klęskę. Po za zrobieniem z wizerunku nauczyciela skrajnego radykała nic nie osiągnęli.

A jaka grupa kolejna? Zależy kogo teraz liderzy totalnej opozycji będą rozgrywać. Wszak szkoda, żeby nie mieli "swoich ludzi" we wpływowych środowiskach (wszak to teraz 5 partii, więc pełno totalsów w każdej grupie społecznej).

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


Cz kwi 25, 2019 11:24 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14117
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Protest nauczycieli ?
mniszek_pospolity napisał(a):
Moim zdaniem ZNP poniósł klęskę. Po za zrobieniem z wizerunku nauczyciela skrajnego radykała nic nie osiągnęli.
Jak to nie zyskała. A ukazanie prawdziwej twarzy niektórych co to śpiewali i za krowę się przebierali, a to szydzili z kolegów i koleżanek co to miały sumienie i szły pilnować na egzaminach. To wszystko to nic?

Mimo to jest parę pozytywów. Nauczyciele przekonali się że terrorem niczego nie zyskają. Na drugi raz nie dadzą się wkręcić w polityczny strajk. Myślę że we wrześniu tuż przed wyborami nie będzie już takiej ostrej jazdy.
I najważniejsze. Pojawiły się głosy że Broniarz ich zdradził. A nawet są tacy co nawołują do obalenia Broniarza.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pt kwi 26, 2019 12:25 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Protest nauczycieli ?
W końcu jednak jakieś podwyżki "wywalczyli", choć paradoksalnie Broniarz tego porozumienia podpisanego przez Solidarność... nie podpisał.

Dziś pewna pani nauczycielka z Poznania strasznie na Broniarza i ZNP pomstowała. Jednak nie dlatego, że był strajk itd., ale że go przerwano. . W jej opinii powinien trwać dalej (tak jak wg celebrytki aktorki Krystyny Jandy). Owa pani zastanawia się czy nie oddać legitymacji ZNP, skoro zarząd i sam Broniarz się poddali i odpuścili...

Już teraz krążą w sieci memy, że jedyne co Broniarz nauczycielom załatwił to miesiąc bez pensji i pogardę społeczeństwa.

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


Pt kwi 26, 2019 2:39 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14117
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Protest nauczycieli ?
Te głosy tylko potwierdzają tezę ze strajk był motywowany politycznie i nie chodziło o podwyżki ale o rozróbę polityczna.
Politycznie przestał się opłacać bo wytrącony został szantaż uczniami to nie pozostało nic do roboty jak zawiesić.

Broniarz wpakował nauczycieli w kanał. I właśnie teraz to odkryli. Obecnie obserwujemy wojnę wewnętrzna w obozie strajkowym.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


So kwi 27, 2019 10:30 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 113 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL