Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 25, 2024 5:31 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
 karpie 
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Re: karpie
Wypadalo by zapytac tych obroncow karpii i sedziego, ktory ze sposobow jest mniej bolesny.
Dobrze bylo by zapytac czy sami tego probowali ze maja taka pewnosc.

W tym wszystkim nie chodzilo o karpie, tylko o zranione uczucia zjadaczy miesa ktorzy mysla ze mieso jest produkowane i nie chca miec nic wspolnego z zabijaniem, nie chca widziec zabijania, wola myslec ze mieso ktore jedza nie pochodzi z zabijania. To taka podwojna moralnosc i hipokryzja, a on zabijal na targowisku.
Dlatego go ukarano, bo pokazal innym prawde.


Śr mar 20, 2019 10:51 am
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 10, 2018 10:18 pm
Posty: 746
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: karpie
PeterW napisał(a):
Może najpierw przemyśl, a potem się wypowiadaj?

Może najpierw prześledź wątek, zamiast się czepiać, bo nigdzie nie napisałem, że się zgadzam z wyrokiem wydanym w tej sprawie.

_________________
"What’s the point of a f***ing window if you can’t jump out of it?" - Patrick Melrose


Śr mar 20, 2019 11:19 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18248
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: karpie
A sam2 nie napisał, że pisze o Tobie ;)

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Śr mar 20, 2019 12:51 pm
Zobacz profil WWW
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 10, 2018 10:18 pm
Posty: 746
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: karpie
Barney napisał(a):
A sam2 nie napisał, że pisze o Tobie ;)

A ja nie pisałem do sama2. ;)

_________________
"What’s the point of a f***ing window if you can’t jump out of it?" - Patrick Melrose


Śr mar 20, 2019 1:44 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18248
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: karpie
Rzeczywiście :)

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Śr mar 20, 2019 1:50 pm
Zobacz profil WWW
Odpowiedz z cytatem
Post Re: karpie
i masz ci los, caly watek do kitu bo nikt nie wiedzial kto i co do kogo pisze. :-)
Jesli napisze do Barneya to myslisz ze ciebie to nie bedzie dotyczyc jesli moje argumenty beda tez przeciwstawne twoim?


Śr mar 20, 2019 3:22 pm
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 10, 2018 10:18 pm
Posty: 746
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: karpie
Nie, samie2.
Przypomnę Ci, bo widocznie masz krótką pamięć, że w moim odczuciu nie zasługujesz na moją uwagę po tych popisach dot. prostaty, szczególnie że w obronie swoich bredni byłeś nawet skłonny imputować braki w edukacji osobie o wykształceniu medycznym(nie mnie, żeby nie było wątpliwości).
Nie mam ochoty na dyskusje z mitomanami.

_________________
"What’s the point of a f***ing window if you can’t jump out of it?" - Patrick Melrose


Śr mar 20, 2019 4:35 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: karpie
widzisz, takie podejscie swiadczy o uprzedzeniach i wybiorczym traktowaniu argumentow.
Niczym to sie nie rozni od czytania bez zrozumienia.
Po prostu z gory traktujesz czyjes wypowiedzi ze wzgledu na osobe a nie tresc wypowiedzi, co zwykle przeklada sie na robienie zamieszania samemu sobie.
Mechanizm tego zamieszania jest prozaicznie prosty, bo bedac uprzedzonym do kogos traktujesz z gory wypowiedzi danej osoby jako bledne, a gdy dskusja wymagala by okreslenia sie w danej kwestii, to gdy twoja logika podpowiada ci ze to co tamta osoba powiedziala jest poprawne, ale ty masz uprzedzenie do tej osoby, to po prostu sam sobie wypaczasz logike i poglady na dany temat i przyjmujesz zdanie przeciwne, ktore jest wtedy dla ciebie jak drzazga w oku, ciagle uwiera, ale jej nie widzisz.

Czasem ludzie w okresie bunty, przybieraja postawy przeciwne wszystkim i sie pozniej dziwia, bo widza ze wszyscy sa przeciwni jemu.
To tak jakby na pogrzeb ubrac sie w biale ubranie i miec pretensje do wszystkich ze sa ubrani na czarno.


Śr mar 20, 2019 4:50 pm
Odpowiedz z cytatem
Post Re: karpie
Podobie jest z tymi LGBT, maja pretensje do innych ze sa normalni.


Śr mar 20, 2019 4:57 pm
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 10, 2018 10:18 pm
Posty: 746
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: karpie
Po raz ostatni piszę do Ciebie, samie2, bo masz ewidentnie problem ze zrozumieniem moich postów. Masz rację, że argumenty bronią się same, niezależnie od tego kto je wypowiada. Jeśli żul spod budki z piwem ma rację, fakt że jest żulem tego nie zmienia. Jeśli profesor wypowiada bzdury, jego profesura tego nie zmienia. Ale tu się pojawia wielkie ale.
Ja się w ogóle nie odnoszę do tego, co piszesz i nie rozpatruję tych argumentów.
Być może masz nawet 100% racji(hipotetycznie).
Natomiast uznałem, że nie będę odpowiadał na posty kogoś, kto na to nie zasługuje. Skończ z mitomanią i zacznij się przyznawać do błędów, kiedy je popełnisz, szczególnie że jesteś nawet skłonny kogoś obrażać w obronie swoich bredni.
Ot co.
Tak więc, daruj sobie adresowanie postów do mnie, bo nie doczekasz się odpowiedzi.

_________________
"What’s the point of a f***ing window if you can’t jump out of it?" - Patrick Melrose


Śr mar 20, 2019 5:01 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: karpie
Brzmi groznie, az sie przestraszylem. :-)
A co mi zrobisz Jak sie nie przyznam do tego czego nie zrobilem.
Kiedys 2 takich milicjantow probowalo wymusic na mnie przyznanie sie do tego co zrobil ktos inny. Po pol godzinie zrozumieli ze to nie ja, bo bylem w tym czasie gdy ktos cos zrobil w innym krancu Polski, ale nawet nie przeprosili.

A tak ogolnie to ja nie pisze do nikogo konkretnego tylko odpowiadam na niektore wypowiedzi, albo je wyjasniam, koryguje.
A na odpowiedzi nie licze nigdy, bo nie pisze do konkretnej osoby.
Nawet w tym przypadku nie pisze do ciebie, tylko do wszystkich wyjasniajac pewne szczegoly ktore moga sie komus przydac.


Śr mar 20, 2019 6:12 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 28, 2005 11:53 pm
Posty: 2411
Odpowiedz z cytatem
Post Re: karpie
Ale sie narobilo.


Pt wrz 18, 2020 2:18 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL