Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 6:28 pm



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 544 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37
 Przekręty medycyny i farmacji 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 14, 2018 8:54 pm
Posty: 3919
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Post Re: Przekręty medycyny i farmacji
Jaśminowa napisał(a):
Tak się składa że moje dzieci były szczepione, a poza tym osobiście szczepiłam dzieci ( nie swoje) własnemi ręcami mając praktyki w przychodni. Jestem pielęgniarką.
Zdziwiło?? 8-O

Szczepiłaś wszystkie dzieci świata? :roll: To dziwne, bo wiele kobiet utożsamiających się z ruchem sceptyków antyszczepionkowych zeznaje, że pielęgniarka szczepiła dziecko mimo tego, że matka protestowała, ponieważ było chore. Często było to motywowane upływającym terminem ważności szczepień. Trzeba było zużyć, zanim się przeterminuje. I wtedy już się przymyka oko na to, czy dziecko chore czy nie...

O aferach z szczepieniem dzieci przeterminowanymi lub źle przechowywanymi szczepionkami już nawet nie wspomnę...

Tego pewnie na kursach nie uczą :roll:

_________________
Jednoczmy siły już dziś, za późno nie robić nic!


N lis 04, 2018 12:56 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 16, 2015 4:02 pm
Posty: 2655
Lokalizacja: Północ
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: Przekręty medycyny i farmacji
towarzyski.pelikan napisał(a):
Jaśminowa napisał(a):
Tak się składa że moje dzieci były szczepione, a poza tym osobiście szczepiłam dzieci ( nie swoje) własnemi ręcami mając praktyki w przychodni. Jestem pielęgniarką.
Zdziwiło?? 8-O

Szczepiłaś wszystkie dzieci świata? :roll: To dziwne, bo wiele kobiet utożsamiających się z ruchem sceptyków antyszczepionkowych zeznaje, że pielęgniarka szczepiła dziecko mimo tego, że matka protestowała, ponieważ było chore. Często było to motywowane upływającym terminem ważności szczepień. Trzeba było zużyć, zanim się przeterminuje. I wtedy już się przymyka oko na to, czy dziecko chore czy nie...

O aferach z szczepieniem dzieci przeterminowanymi lub źle przechowywanymi szczepionkami już nawet nie wspomnę...

Tego pewnie na kursach nie uczą :roll:

Wiesz co, zachowujesz się jak taka smarkula!
Pytasz czy widziałam jak dzieci są badane wnikliwie przez lekarza. Taaaak widziałam! I osobiście uczestniczyłam w tym procederze!
Widziałam osobiście jak lekarz osłuchuje dzieciaczki, ocenia stan skóry, oczu, błon śluzowych ogląda żołądź pod napletkiem u chłopczyków i krocze u dziewczynek żeby wykluczyć stan zapalny. To jest norma!!
Lekarz decyduje o szczepieniu, a pielęgniarką nie decyduje o tym. Szczepienie dopiero wtedy, gdy dostanie pisemne zlecenie od pediatry!
Przeterminowane szczepionki lub szczepionki u których "łańcuch chłodniczy" został przerwany oddaje się do sanepidu! Tego się w Polsce przestrzega!
Rozumiesz to co napisałam??


N lis 04, 2018 1:05 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 14, 2018 8:54 pm
Posty: 3919
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Post Re: Przekręty medycyny i farmacji
Jaśminowa napisał(a):
Wiesz co, zachowujesz się jak taka smarkula!

Spokojnie. Po co ta agresja? :)
Cytuj:
Pytasz czy widziałam jak dzieci są badane wnikliwie przez lekarza. Taaaak widziałam! I osobiście uczestniczyłam w tym procederze!

Napisałaś:
Cytuj:
Każde dziecko przed podaniem szczepionki jest wnikliwie badane przez lekarza. Feelek ma rację.

Czy widziałaś wszystkie dzieci świata, jak są poddawane wnikliwemu badaniu przez lekarza? Osobiście uczestniczyłaś w szczepieniu wszystkich dzieci świata? :) A jeśli nie, to ile tych dzieci w życiu zaszczepiłaś? Konkretnie? Jaki to jest procent wszystkich dzieci szczepionych choćby w Polsce w jednym roku?
Cytuj:
Przeterminowane szczepionki lub szczepionki u których "łańcuch chłodniczy" został przerwany oddaje się do sanepidu! Tego się w Polsce przestrzega!
Rozumiesz to co napisałam??

A to co? Fake news? :)
https://www.focus.pl/artykul/przetermin ... 0205112937
Cytuj:
Co najmniej kilkaset razy w Polsce doszło do podawania przeterminowanych preparatów. Lekarze doskonale wiedzieli, że wstrzykują coś, co powinno zostać zutylizowane.

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomo ... 09568.html
Cytuj:
Prywatna poradnia w Piekarach Śląskich przyznaje, że podawała przeterminowane szczepionki Synflorix. Z informacji money.pl wynika, że podawano ją przede wszystkim małym dzieciom. Sprawą już zajmuje się prokuratura, która nie wyklucza, że mogło dość do narażenia zdrowia i życia pacjentów.


PS. Odpisz, proszę, jak ochłoniesz ;)

_________________
Jednoczmy siły już dziś, za późno nie robić nic!


N lis 04, 2018 1:18 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14117
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Przekręty medycyny i farmacji
Agresja pelikana jak rownież brak merytorycznych postów z jej strony, brak odnoszenia się pelikana do konkretnych faktów podanych przez polemistów, sprowadzanie argumentacji do absurdów powoduje ze temat zamykam.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


N lis 04, 2018 1:21 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 544 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 83 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL