Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt maja 10, 2024 6:18 am



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 588 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 40  Następna strona
 Film Kler 
Autor Wiadomość
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): So lut 18, 2017 3:55 pm
Posty: 164
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Post Re: Film Kler
Yarpen Zirgin napisał(a):
Tomek44 napisał(a):
Cytuj:
- do opluwania tych, którzy mają odwagę nazwać grzechy kleru po imieniu - dokładnie tak jak w tym linku, w którym dwóch fanatycznych katolików usiłuje przekonać, że nie grzechy kleru są plugawe, tylko oglądanie filmu o grzechach kleru jest plugawe, itd.

Wiesz, kulturalny człowiek kału do rąk nie bierze, aby się nim nie wymazać.

To już wystarczy, aby wiedzieć, że ohydne grzechy kleru nie uważasz za kał, tylko za kał uważasz ujawnianie tych ohydnych grzechów, które kler chciałby skrywać.
To jest z twej strony prawdziwe zwyrodnienie moralne i wskazuje na brak jakiegokolwiek sensu dyskusji z tobą.


So wrz 29, 2018 12:42 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 16, 2015 4:02 pm
Posty: 2655
Lokalizacja: Północ
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Post Re: Film Kler
PeterW napisał(a):
Tomek44 napisał(a):
Dalej nawet nie słuchałem tej "recenzji", gdyż nie tylko, moim zdaniem, ci panowie chyba filmu nie widzieli, ale dlatego, że świadome słuchanie ewidentnych kłamstw i oszczerstw prowadzi tylko do zidiocenia.


Bo ten film to sama prawda, tak? To jak Tomciu, kiedy przestaniesz bić swoją kobietę? Bo to że nikt jeszcze tego nie odkrył, to tylko dlatego że się dobrze maskujesz..

Jako że PeterW jest moim autorytetem na tym forum, to ja jestem w stanie uwierzyć Jemu w to, że Tomek44 to dziwkarz, damski bokser i na dodatek znęca się nad zwierzętami, a niech tam, nawet w ślepo uwierzę, mimo że nie złapałam Tomka44 na gorącym uczynku, ba.. nawet nie wiem jak wygląda. Jednak PeterW to mądry moderator i na pewno ma rację.
Zatem Tomek44 wiedz, że Cię nie lubię i gdybym Cię zobaczyła na żywo, to skopałabym Ci tyłek!!!! Piszę to ja, katoliczka.


So wrz 29, 2018 12:43 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): So lut 18, 2017 3:55 pm
Posty: 164
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Post Re: Film Kler
PeterW napisał(a):
Pelikan twierdzi że Kler to dzieło sztuki, Ty natomiast uważasz że to film dokumentalny.
Też uważam, że to dzieło sztuki. Normalny człowiek nie byłby w stanie patrzeć jak duchowny wkłada swojego penisa w odbyt dziecka - a to byłby dokument.
Errata - pisząc tutaj o "normalnym człowieku" nie mam na myśli Yarpena Zirgina i innych dla których kałem nie są grzechy duchownych tylko kałem dla nich jest ujawnianie tych grzechów.


So wrz 29, 2018 12:47 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Film Kler
Tomek44 napisał(a):
Yarpen Zirgin napisał(a):
Wiesz, kulturalny człowiek kału do rąk nie bierze, aby się nim nie wymazać.
To już wystarczy, aby wiedzieć, że ohydne grzechy kleru nie uważasz za kał, tylko za kał uważasz ujawnianie tych ohydnych grzechów, które kler chciałby skrywać.
To jest z twej strony prawdziwe zwyrodnienie moralne i wskazuje na brak jakiegokolwiek sensu dyskusji z tobą.

Każda wymówka dobra, aby tylko nie zajać się istotnymi kwestiami, czyli np. potwiedzeniem tego, co wymyśliłeś na temat rzekomych roszczeń duchownych katolickich. No cóż, nie dziwi mnie, że uważasz ten szmatławiec za "dzieło sztuki", skoro w swojej wojnie przeciwko Kościołowi Chrystusa sam się posługujesz kłamstwem i wyssanymi z palca oskarżeniami. :(

Aha... Zanim zabierzesz się za ujawnianie cudzych grzechów, to może byś tak najpierw wyznał i rozliczył się ze swoich?


So wrz 29, 2018 12:50 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt sie 17, 2012 11:13 pm
Posty: 3007
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Post Re: Film Kler
sahcim napisał(a):
Nie ma to jak z wyjątków zrobić regułę...zupełnie jak autorzy omawianego filmu.

Nie wiem czy wiesz ale regułą jest NOM, a więc sprotestantyzowany zamiennik klasycznego rytu Mszy Świętej, wypchniętej praktycznie do katakumb. Mszę Wszechczasów sprawują najczęściej gorliwi kapłani i w większości z pośród nich ostanie się ta zdrowa reszta. Kapłani NOM w większości uciekną z Kościoła, gdy zaczną się masowe prześladowania. Oni już wypełnili swoją destrukcyjną rolę w Kościele i szatanowi nie są już potrzebni. Zostaną wydani na pożarcie oszalałym z nienawiści tłumom. Symptomy tego już widać wyraźnie: film "Kler". Kapłani będą bali się chodzić w sutannach ze względu na obelgi, wyzwiska, szykany itp. Najszybciej uciekną z "zawodu" wszelkiej maści karierowicze, zboczeńcy itp. asortyment. Niedługo skończy się kasa z unii, a wiernych będzie tyle co na lekarstwo. Najbardziej wycierpią niewinni księża, często o dobrych intencjach, którzy będą trwali ze względu na złożone śluby posłuszeństwa.
Żyjemy w bardzo ciężkich czasach i bez pomocy Ducha Świętego nikt sam nie rozezna, którą drogą iść. Czas wielkiego zamętu, wielkiej apostazji.


So wrz 29, 2018 12:59 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): So lut 18, 2017 3:55 pm
Posty: 164
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Post Re: Film Kler
Yarpen Zirgin napisał(a):
przeciwko Kościołowi Chrystusa
Nie mam nic przeciwko Kościołowi Chrystusa.
Natomiast nie uważam za słuszne milczeć na temat grzechów popełnianych przez kler tego wyznania, które w 11 wieku narzucił Polakom siłą Kazimierz Odnowiciel, który stłumił powstanie pogańskie ludu przeciwko KK, przy pomocy niemieckich wojsk Henryka III oraz ruskich wojsk Jarosława Mądrego. KK panuje dziś w Polsce dzięki prawdziwemu kondominium rusko-niemieckiemu.


So wrz 29, 2018 1:03 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 14, 2010 12:50 pm
Posty: 20596
Lokalizacja: Rzeczpostpolita Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Film Kler
Tomek44 napisał(a):
Yarpen Zirgin napisał(a):
przeciwko Kościołowi Chrystusa
Nie mam nic przeciwko Kościołowi Chrystusa.

To dziwne, bo go zwalczasz i obrzucasz błotem jego prezbiterów. :)

Cytuj:
KK panuje dziś w Polsce dzięki prawdziwemu kondominium rusko-niemieckiemu.

Mam pytanie: W jaki sposób zdołałeś podłączyć się do Internetu w naszym wszechświecie? Ewidentnie bowiem musisz żyć w jakimś alternatywnym, ponieważ w tym, w ktorym znajduje się to forum, w Polsce rządzi rząd i Parlament (w ktorym aktualnie większość ma Prawo i Sprawiedliwość), a nie Kościół katolicki.

Aha... Kiedy publicznie przyznasz się do swoich grzechów i z nich rozliczysz?


So wrz 29, 2018 1:18 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Cz kwi 08, 2010 2:54 pm
Posty: 11561
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Film Kler
watchman napisał(a):
sahcim napisał(a):
Nie ma to jak z wyjątków zrobić regułę...zupełnie jak autorzy omawianego filmu.

Nie wiem czy wiesz ale regułą jest NOM, a więc sprotestantyzowany zamiennik klasycznego rytu Mszy Świętej, wypchniętej praktycznie do katakumb.
Jaaaasne...a możesz podać źródła z których wnosisz, że pierwsi chrześcijanie sprawowali Eucharystię wg rytu trydenckiego...
Cytuj:
Mszę Wszechczasów sprawują najczęściej gorliwi kapłani i w większości z pośród nich ostanie się ta zdrowa reszta.
I znowu generalizowanie jakoby tylko ci kaplani, którzy sprawują Eucharystię w nurcie trydenckim byli tymi zdrowymi...
Tak się niestety składa, że ryt trydencki, w którym kaplani sprawowali Msze św. przed SV II, nie uchronił tychże przed skłonnościami do grzechów pokazywanych w filmie „Kler”
Cytuj:
Kapłani NOM w większości uciekną z Kościoła, gdy zaczną się masowe prześladowania. Oni już wypełnili swoją destrukcyjną rolę w Kościele i szatanowi nie są już potrzebni. Zostaną wydani na pożarcie oszalałym z nienawiści tłumom. Symptomy tego już widać wyraźnie: film "Kler”
Jaaasne...bo przed SVII nie było zboczeń wśród kapłanów, i księża nie sprzeniewierzali się wierze gdy zostawali poddawani próbom...
Cytuj:
Żyjemy w bardzo ciężkich czasach i bez pomocy Ducha Świętego nikt sam nie rozezna, którą drogą iść. Czas wielkiego zamętu, wielkiej apostazji.
Na to, że żyjemy w ciężkich czasach nie SVII miał(ma) wpływ ale brak właściwej relacji z Chrystusem, a przez to brak modlitwy za siebie nawzajem, a przede wszystkim kapłanów...

_________________
Postaw, Panie, straż moim ustom
i wartę przy bramie warg moich!
Mojego serca nie skłaniaj do złego słowa...


So wrz 29, 2018 2:09 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt sie 17, 2012 11:13 pm
Posty: 3007
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Post Re: Film Kler
Dzisiaj jest święto Michała Archanioła. Proponuję Tobie posłuchać jednego mądrego Michała. Jest to mocna odezwa do katolików. Do resztki katolików:
https://www.youtube.com/watch?v=hqlmurLVEUw


So wrz 29, 2018 3:01 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 14, 2018 8:54 pm
Posty: 3919
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Post Re: Film Kler
watchman napisał(a):
Dzisiaj jest święto Michała Archanioła. Proponuję Tobie posłuchać jednego mądrego Michała. Jest to mocna odezwa do katolików. Do resztki katolików:
https://www.youtube.com/watch?v=hqlmurLVEUw


Świetnie się to komponuje z proroctwem św. Franciszka z Asyżu
Cytuj:
W proroctwie Franciszek mówił o kimś, kto będzie nie — „prawdziwym pasterzem, ale niszczycielem”, kto „będzie się starał w przebiegły sposób doprowadzić wielu do błędu i śmierci”.

https://gloria.tv/article/B8SEWtXKiPeB3v9vopLiNVPFt

Przypadek, że papież nosi imię Franciszek?

_________________
Jednoczmy siły już dziś, za późno nie robić nic!


So wrz 29, 2018 3:37 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt sie 17, 2012 11:13 pm
Posty: 3007
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Post Re: Film Kler
towarzyski.pelikan napisał(a):
Przypadek, że papież nosi imię Franciszek?

Wybrał takie bo ponoć jest skromny..
http://breviarium.blogspot.com/2018/09/oficjalny-portret-franciszka.html
Obrazek


So wrz 29, 2018 3:47 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr mar 02, 2016 5:53 pm
Posty: 2719
Płeć: mężczyzna
Post Re: Film Kler
Przedstaw dowody ze Tomek bije swoja kobiete.
W innym wypadku to co piszesz jest pomowieniem i podlega karze.
Wciaganie rodziny dyskutanta / ow w przepychanki na forum nie jest najlepszym sposobem dyskusji, tak samo jak argumenty ad personam.

Dalej uwazam ze film przedstawia kilka przypadkow ksiezy z problemami, a nie uogolnia ich na calosc kleru i uwazam ze tak jak w kazdej zbiorowosci ludzkiej sa tam ludzie wybitnie dobrzy i wybitnie zli, stanowiacy niewielki % ogolu, oraz cala reszta ktora jest srednia i stanowiaca 90% ogolu.
I mysle ze kazdy trzezwo myslacy widz tego filmu zdaje sobie z tego sprawe.


So wrz 29, 2018 3:56 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 4:15 pm
Posty: 6817
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Film Kler
Adam M. napisał(a):
Przedstaw dowody ze Tomek bije swoja kobiete.
W innym wypadku to co piszesz jest pomowieniem i podlega karze.
Wciaganie rodziny dyskutanta / ow w przepychanki na forum nie jest najlepszym sposobem dyskusji, tak samo jak argumenty ad personam.

Z pewnością pomagasz mu zacieraniu dowodów. On na pewno jest winny, bo jest winny, a Ty mu jeszcze pomagasz. [*]

Cytuj:
Dalej uwazam ze film przedstawia kilka przypadkow ksiezy z problemami, a nie uogolnia ich na calosc kleru i uwazam ze tak jak w kazdej zbiorowosci ludzkiej sa tam ludzie wybitnie dobrzy i wybitnie zli, stanowiacy niewielki % ogolu, oraz cala reszta ktora jest srednia i stanowiaca 90% ogolu.
I mysle ze kazdy trzezwo myslacy widz tego filmu zdaje sobie z tego sprawe.


No chyba nie każdy, a to co obserwuję, to jednak spora grupa tak nie uważa.

Tomek44 napisał(a):
Zasadnicza różnica jest taka, że tylko kler rości sobie pretensje
- do bycia jedynym "pośrednikiem pomiędzy Bogiem a ludźmi";
- do narzucania swoich "moralnych" poglądów innym ludziom - nawet jeśli sami popełniają plugawe grzechy;
- do opluwania tych, którzy mają odwagę nazwać grzechy kleru po imieniu


i dodatek quasi-humorystyczny:

Cytuj:
Natomiast nie uważam za słuszne milczeć na temat grzechów popełnianych przez kler tego wyznania, które w 11 wieku narzucił Polakom siłą Kazimierz Odnowiciel, który stłumił powstanie pogańskie ludu przeciwko KK, przy pomocy niemieckich wojsk Henryka III oraz ruskich wojsk Jarosława Mądrego. KK panuje dziś w Polsce dzięki prawdziwemu kondominium rusko-niemieckiemu.


Jak sobie przelecisz po różnych opiniach, recenzjach, to spotkasz nie raz że "nareszcie ktoś odważył się stworzyć film ukazujący prawdę o klerze". Myślisz że Smarzowskiemu o to nie chodziło? To nie taka sobie prosta historyjka o paru wrednych facetach, przypadkowo ubranych w sutanny.



[*] to tylko imitacja pewnego sposobu narracji - przecież klecha to pijak, złodziej i pedofil - z samego tylko faktu że nosi "kieckę".

_________________
"Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana." Iz 55


So wrz 29, 2018 4:15 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 14, 2018 8:54 pm
Posty: 3919
Płeć: kobieta
wyznanie: nie chcę podawać
Post Re: Film Kler
watchman napisał(a):
towarzyski.pelikan napisał(a):
Przypadek, że papież nosi imię Franciszek?

Wybrał takie bo ponoć jest skromny..


Pozwolę sobie skomentować mottem otwierającym film "Kler":

Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, ale wewnątrz są drapieżnymi wilkami.

_________________
Jednoczmy siły już dziś, za późno nie robić nic!


So wrz 29, 2018 4:16 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): So lip 14, 2012 8:57 pm
Posty: 7276
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Post Re: Film Kler
watchman napisał(a):
towarzyski.pelikan napisał(a):
Przypadek, że papież nosi imię Franciszek?

Wybrał takie bo ponoć jest skromny..

Co prawda papież Franciszek nie jest moim ulubionym papieżem, ale...
doszedłem do wniosku
to nie papież Franciszek ma problem, to ja mam problem
i tego się trzymajmy
nie jestem odpowiedzialny za papieża, jestem odpowiedzialny za siebie.

_________________
W końcu bądźcie mocni w Panu - siłą Jego potęgi. Ef,6,10


So wrz 29, 2018 4:24 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 588 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 177 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL