Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 12:11 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
 Pedofilia i homoseksualizm w KK. Świadectwo Apb Vigano 
Autor Wiadomość
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 07, 2007 11:01 pm
Posty: 799
Lokalizacja: Kraków
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pedofilia i homoseksualizm w KK. Świadectwo Apb Vigano
pachura napisał(a):
Smok Eustachy napisał(a):
Już przy sprawie abpa Paetza zadałem pytanie: Kleryk to ile ma lat? Dwadzieścia. To co to za pedofilia niby jest?

Oczywiście, sprawa abpa Paetza pedofilią nie jest. Raczej mobbingiem połączonym z homoseksualnym molestowaniem.
I tera pora na wnioski.

_________________
https://www.salon24.pl/u/smocze-opary/


Pt wrz 21, 2018 12:08 am
Zobacz profil WWW
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 10, 2012 6:48 pm
Posty: 355
Płeć: mężczyzna
wyznanie: bezwyznaniowiec
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pedofilia i homoseksualizm w KK. Świadectwo Apb Vigano
Smok Eustachy napisał(a):
WeźSieTato napisał(a):
Chwileczkę. Dla Ciebie to jest Papież, dla mnie człowiek noszący imię i nazwisko.
A dla mnie jesteś opiekaczem
W jakim celu obnażasz swoją indolencję? Czy tego typu próby personalnych ataków są Ci do czegoś potrzebne? Jaka korzyść płynie z takich prymitywnych wynurzeń? Która moralność predysponuje Ciebie do podejmowania decyzji zmierzających donikąd, bo katolicka z pewnością nie.


Pt wrz 21, 2018 1:07 am
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 07, 2007 11:01 pm
Posty: 799
Lokalizacja: Kraków
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pedofilia i homoseksualizm w KK. Świadectwo Apb Vigano
WeźSieTato napisał(a):
Smok Eustachy napisał(a):
WeźSieTato napisał(a):
Chwileczkę. Dla Ciebie to jest Papież, dla mnie człowiek noszący imię i nazwisko.
A dla mnie jesteś opiekaczem
W jakim celu obnażasz swoją indolencję? Czy tego typu próby personalnych ataków są Ci do czegoś potrzebne? Jaka korzyść płynie z takich prymitywnych wynurzeń? Która moralność predysponuje Ciebie do podejmowania decyzji zmierzających donikąd, bo katolicka z pewnością nie.


Chyba jednak konsekwencję moją obnażam. Papież zmienia se imię itp. i ma nowe. Jak ktoś tego nie uznaje to sam będzie nieuznany.

_________________
https://www.salon24.pl/u/smocze-opary/


So wrz 22, 2018 1:13 am
Zobacz profil WWW
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14117
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pedofilia i homoseksualizm w KK. Świadectwo Apb Vigano
Nie tylko papież zmienia imię. W wielu zakonach tez zmieniają imiona na zakonne. I od tej pory wszyscy zwracają się do nich tym nowym imię jem zakonnym.
Do dobrego wychowania należy uszanować wybór danej osoby i zwracać się do niej tym nowym imieniem. Jeśli ktoś nie uznaje tego imienia i zwraca się nazwiskiem to świadczy tylko o brakach w dobrym wychowaniu osoby która tak się zwraca. Może smok za ostro pojechał ale jego sposób rozumowania opiera się wlasnie na tym o czym tutaj pisze.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


So wrz 22, 2018 9:40 am
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): So lut 18, 2017 3:55 pm
Posty: 164
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pedofilia i homoseksualizm w KK. Świadectwo Apb Vigano
Smok Eustachy napisał(a):
WeźSieTato napisał(a):
W jakim celu obnażasz swoją indolencję?

Chyba jednak konsekwencję moją obnażam. Papież zmienia se imię itp. i ma nowe. Jak ktoś tego nie uznaje to sam będzie nieuznany.

Niestety obnażasz swoja głupotę. Żaden papież nie zmienia swojego imienia, tylko dobiera sobie nowe imię. Jan Paweł II nigdy nie pozbył się swego imienia ani nazwiska, które figurowały w jego aktach stanu cywilnego - i tak samo w jego metryce chrztu. Wybór na papieża nie stanowi podstawy prawnej do dokonywania jakichkolwiek zmian ani w aktach stanu cywilnego, ani też w metryce chrztu. Tak samo jest z innymi papieżami, również z obecnym.

Tak swoją drogą: jak Twoim zdaniem najbliższa rodzina, bliscy przyjaciele zwracają się do obecnego papieża:
1. Witaj Franuś, czy też
2. Witaj Jorguś?


So wrz 22, 2018 11:30 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt mar 26, 2004 5:06 pm
Posty: 4686
Lokalizacja: Poznań
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pedofilia i homoseksualizm w KK. Świadectwo Apb Vigano
Co to wszystko ma wspólnego z tematem? Burza w szklance wody, nawet pół szklance. Grzecznościowo przyjmujemy na forum jakąś określoną formę dla papieża, tak dla zasady. Później można kontynuować dyskusje.


Kto o kim co myśli dla dyskusji jest zupełnie nieistotne i niczego nie wnosi.

Mamy Ring jeśli delikwent już musi, bo się udusi.


So wrz 22, 2018 12:10 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 07, 2007 11:01 pm
Posty: 799
Lokalizacja: Kraków
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pedofilia i homoseksualizm w KK. Świadectwo Apb Vigano
Tomek44 napisał(a):
/.../
Tak swoją drogą: jak Twoim zdaniem najbliższa rodzina, bliscy przyjaciele zwracają się do obecnego papieża:
1. Witaj Franuś, czy też
2. Witaj Jorguś?


Wasza Wielebność.

_________________
https://www.salon24.pl/u/smocze-opary/


So wrz 22, 2018 12:41 pm
Zobacz profil WWW
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): So lut 18, 2017 3:55 pm
Posty: 164
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pedofilia i homoseksualizm w KK. Świadectwo Apb Vigano
Smok Eustachy napisał(a):
Tomek44 napisał(a):
/.../
Tak swoją drogą: jak Twoim zdaniem najbliższa rodzina, bliscy przyjaciele zwracają się do obecnego papieża:
1. Witaj Franuś, czy też
2. Witaj Jorguś?


Wasza Wielebność.

Dobry żart. Nawet na filmie o JP II (z Adamczykiem w roli głównej) po wyborze Wojtyły na papieża, sam papież zadzwonił do swojego przyjaciela Żyda, i tenże Żyd gratulując mu wyboru zwracał się do niego per "Karol".


So wrz 22, 2018 12:47 pm
Zobacz profil
Gaduła
Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 07, 2007 11:01 pm
Posty: 799
Lokalizacja: Kraków
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pedofilia i homoseksualizm w KK. Świadectwo Apb Vigano
Lecimy z tym koksem zatem:
Problem Kościoła to homoseksualizm, nie pedofilia

Mamy tu też mądrość etapu: w poprzednim, ale jeszcze obowiązującym homoseksualizm jest genetyczny i nie zależy od wyboru.
W obecnym już zależy od wyboru a w następnym homoseksualizm będzie wyborem lepszym. W jeszcze następnym: będzie to wybór jedynie możliwy.

Ale wracając do https://tygodnik.tvp.pl/39059310/proble ... -pedofilia

Raport przygotowany przez instytut John Jay College of Criminal Justice z Nowego Jorku nie pozostawia najmniejszych wątpliwości: 81 procent ofiar molestowania i nadużyć seksualnych była płci męskiej, a 78 procent ofiar była w wieku dojrzałości seksualnej. Nie, nie oznacza to, że wszyscy oni byli dorośli, ale że molestowano głównie chłopców powyżej 15. roku życia, a także – o czym mówi się jeszcze rzadziej – młodych kleryków i kapłanów.

To, choć za każdą z tych historii kryje się dramat wykorzystanej jednostki, nie jest pedofilia (skłonność do dzieci), a efebofilia (skłonność do osób młodych, w wieku 15-19 lat), ewentualnie zwyczajny homoseksualizm połączony z nadużyciem władzy.

Identyczne dane pochodzą z raportu zleconego przez władze Australii. Także z niego wynika, że ponad 80 procent ofiar stanowili chłopcy, ale niestety nie podano, w jakim wieku były ofiary. Zamiast tego posłużono się średnią wieku ofiar, która choć robi wrażenie, to nie pozwala na ustalenie, jaka część ofiar była już dojrzała seksualnie.

Inaczej jest w Niemczech, gdzie w raporcie przygotowanym na zlecenie Konferencji Episkopatu Niemiec wprost stwierdzono, że najczęstszymi ofiarami pedofilów w sutannach byli chłopcy, z których ponad połowa nie miała trzynastu lat, a reszta była na różnym etapie dojrzałości seksualnej. Co ciekawe, mimo politycznej poprawności, w raporcie ujawnionym kilka dni temu przez niemieckie media, wprost sugeruje się zwrócenie bacznej uwagi na homoseksualnych kleryków.


Pojawia się też termin "lawendowa mafia"

_________________
https://www.salon24.pl/u/smocze-opary/


So wrz 22, 2018 1:06 pm
Zobacz profil WWW
Gaduła
Gaduła

Dołączył(a): Pn gru 22, 2014 11:04 pm
Posty: 515
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pedofilia i homoseksualizm w KK. Świadectwo Apb Vigano
Ks. Isakowicz-Zalewski dwa dni temu o sprawie Paetza:

https://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/isak ... Id,2633888

Cytuj:
Po śmierci papieża Jana Pawła II watykańscy protektorzy arcybiskupa Paetza starali się go zrehabilitować i przywrócić do posługi duszpasterskiej. Na szczęście nowy metropolita, arcybiskup Stanisław Gądecki, okazał się niezłomny i grożąc rezygnacją z urzędu, uzyskał po audiencji u papieża Benedykta XVI zapewnienie o zaniechaniu tych działań.

Inna sprawa, że arcybiskup Paetz pomimo ogromnego skandalu, który wywołał, nie usunął się z Poznania. Na koszt wiernych archidiecezji poznańskiej mieszka nadal w bardzo wygodnym pałacu na Ostrowie Tumskim, tuż obok katedry i seminarium duchownego. Jak gdyby nigdy nic bierze też udział w uroczystościach religijnych i państwowych. Co więcej, często jest zapraszany do różnych diecezji. Dla przykładu, w 2010 roku na zaproszenie swego przyjaciela z czasów rzymskich, arcybiskupa Sławoja Leszka Głodzia, koncelebrował mszę św. wraz z episkopatem z okazji rocznicy podpisania Porozumień Gdańskich. Z kolei na zaproszenie innego przyjaciela, wspomnianego Stanisława Dziwisza (obecnie kardynała) brał udział uroczystościach ku czci św. Stanisława w Krakowie. Tego samego świętego, co zginął śmiercią męczeńską w obronie wartości moralnych. Czy trzeba o większy paradoks w polskim Kościele?

Cytuj:
Zmarnowane powołania kapłańskie, jak i krzywdy, których doznali uczciwi księża broniący kleryków, obciążają sumienie arcybiskupa Juliusza Paetza, jak i osób, które tuszowały jego złe uczynki.


So wrz 22, 2018 7:28 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt sie 17, 2012 11:13 pm
Posty: 3007
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pedofilia i homoseksualizm w KK. Świadectwo Apb Vigano
Jest już przetłumaczony czwarty list abpa Vigano, opublikowany dziś tj. 19.10.2018 r. w Święto Męczenników Ameryki Północnej.
Odpowiada w nim, na "zarzuty" kardynała Ouelleta, które okazują się kardynała wymysłami.. Jest to znana, także na tym forum, metoda walki ze stworzonym przez siebie chochołem, zakończona tryumfalnym odtrąbieniem wielkiego sukcesu. Pokonałem chochoła.. Jestem wielki.. Ale tak walczy diabeł i jego uczniowie..
Jest to mocny list, w którym ponownie podkreśla główną plagę jaka toczy hierarchię, a więc grzech sodomii..
Lawendowa mafia to nie jest teoria spiskowa.
https://www.pch24.pl/to-juz-czwarty-list-abp--vigano--pelny-tekst-w-jezyku-polskim-na-pch24-pl,63593,i.html


Pt paź 19, 2018 8:52 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr lis 18, 2015 10:14 pm
Posty: 1326
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pedofilia i homoseksualizm w KK. Świadectwo Apb Vigano
Mocne.


So paź 20, 2018 9:56 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 122 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL