Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 4:53 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
 Czy elita światowej finansjery składa dzieci w ofierze? 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt sie 17, 2012 11:13 pm
Posty: 3007
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy elita światowej finansjery składa dzieci w ofierze?
Andy72 napisał(a):
Podobno już jakiś czas nie żyje

Były takie pogłoski, ale to zdaje się, że to zbieżność nazwisk była tylko.
Nadal umieszczane są jego wywiady, w których to odnosi się do bieżących reakcji na jego rewelacje. Np. w poniższej 4 cz. odnosi się to reakcji bankierów, dlaczego nie ma wśród nich bohaterów gotowych do poświęceń w imię Prawdy. Niezbędna jest bowiem oddolna presja społeczeństwa. Społeczeństwo jest przyrównane do ludzkiego ciała, które składa się z poszczególnych komórek. Ludzie na tzw. dole, w zdecydowanej większości, są jednak zaprogramowani przez mass media, skupieni na konsumpcji, jakichś przyziemnych rzeczach, a członkowie bankierskich elit też mają kredyty, hipoteki, są uzależnieni.. Oni też wewnętrznie czekają na Prometeusza, Spartakusa, czy Neo, który rozwali system.. Niestety przypomina to czekanie na Godota..
https://www.youtube.com/watch?v=Zk-67sxjyiY


N gru 03, 2017 12:10 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt cze 27, 2014 12:47 pm
Posty: 8094
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy elita światowej finansjery składa dzieci w ofierze?
watchman napisał(a):
Ten diabelski kult istnieje również w Hollywood i nie chodzi tutaj o horrory klasy b..
Studia w Hollywood są zalane krwią niewinnych dzieci. Konsumpcja krwi dziecka jest tak popularna, że w zasadzie działa ona jak oddzielna waluta - mówił Mel Gibson.
http://telewizjarepublika.pl/szokujace-slowa-gibsona-hollywood-to-zinstytucjonalizowana-pedofilia-zobacz-koniecznie,57480.html


Czy to jest prawda? Tzn. widziałam, że Mel Gibson dawał wywiad w The Graham Norton Show: https://www.youtube.com/watch?v=GpR43y7JUXI
ale te inne straszne wpisy, to wydaje mi się, że pochodzą z niepewnych źródeł. Widziałeś całe show, i słyszałeś to z ust Mela?


N gru 03, 2017 2:30 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt sie 17, 2012 11:13 pm
Posty: 3007
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy elita światowej finansjery składa dzieci w ofierze?
Brandeisbluesky napisał(a):
Widziałeś całe show, i słyszałeś to z ust Mela?

Nie widziałem tego show, ale wg autora tego artykułu:
http://yournewswire.com/mel-gibson-parasites-blood-kids
te słowa padły nie na antenie tylko za kulisami programu..


N gru 03, 2017 3:27 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt cze 27, 2014 12:47 pm
Posty: 8094
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy elita światowej finansjery składa dzieci w ofierze?
Dobrze by było, by jakiś świadek, czy sam Mel podpisał się pod relacją. Na razie każdy może się tego wyprzeć.

Podobne doniesienia są o Keanu Reeves - o tym, że odkrywa taką prawdę o Hollywood.


N gru 03, 2017 4:18 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy elita światowej finansjery składa dzieci w ofierze?
Brandeisbluesky napisał(a):
Dobrze by było, by jakiś świadek, czy sam Mel podpisał się pod relacją. Na razie każdy może się tego wyprzeć.

Podobne doniesienia są o Keanu Reeves - o tym, że odkrywa taką prawdę o Hollywood.

Mel Gibson nakręcił Pasję a później się rozwodził i żenił, tak, że on też należy do Hollywood i za grosz nie ufam temu towarzystwu.

Warto może przypomnieć co w (już) 1933 roku liście do biskupów napisał Joseph Breen, szef Kodeksu Haysa (Production code), instytucji, która regulowała treści w Hollywood przez kilkadziesiąt lat, o ludziach z Hollywood:
"Ninety five percent of these folks are Jews of an Eastern European lineage. These people are scum of the Earth, all they can think about is sex and making money. Filmfare of the entire nation shold not be left in hands of the people like this".

"95% tych ludzi to żydzi pochodzacy ze wschodniej Europy. Ci ludzie to szumowina świata. Myślą tylko o seksie i robieniu pieniędzy. Filmy dla narodu, nie powinny być zostawione w rękach takich ludzi jak oni."


N gru 03, 2017 5:25 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt sie 17, 2012 11:13 pm
Posty: 3007
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy elita światowej finansjery składa dzieci w ofierze?
Brandeisbluesky napisał(a):
Dobrze by było, by jakiś świadek, czy sam Mel podpisał się pod relacją. Na razie każdy może się tego wyprzeć.

Faktycznie to może być fake news.
Jak doczytałem portal YourNewsWire ma opinię mieszającego prawdę z fałszem. Piszą, że jest prokremlowski.
Cóż warto jednak weryfikować podawane do wierzenia informacje, choćby i pochodziły ze strony Republiki..
Trzeba przyznać, że jest to skuteczne działanie (jeśli chodzi o ukrywanie prawdziwych złoczyńców). Każdy teraz myśli sobie, że nic się takiego nie dzieje. To tylko fake news.. Inteligencji diabłu odmówić nie można..


N gru 03, 2017 8:12 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pt cze 27, 2014 12:47 pm
Posty: 8094
Płeć: kobieta
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy elita światowej finansjery składa dzieci w ofierze?
Napiszę, jak ja to tak widzę:

Podobne rewelacje miały również wyjść z ust Katy Pery i Justina Biebera (ale to raczej fałszywka). Ogólnie, może być trochę w tym prawdy, jednak osoby za to odpowiedzialne mogą generować podobne, ale fałszywe informacje (które rzeczywiście po tzw. śledztwie okażą się fałszem); wszystko po to, by prawda zmieszała się z kłamstwem i przez też została uznana za kłamstwo. To trochę jak z przestępstwami seksualnymi w różnych środowiskach wśród osób dorosłych — gdy wyjdzie na jaw, że istotne osoby je popełniły, nagle następuje wysyp informacji, że bardzo dużo osób je popełnia, niektórzy mówią "ja też", i w ten sposób rozmywa się problem — bo przecież, zobaczcie, prawie wszyscy to robią i jest na to społeczne przyzwolenie. Podawanie obecnie takich informacji takich, jak wyżej, może też służyć umniejszaniu znaczenia ujawnionych ostatnio przestępstw na tle seksualnym wśród osób pełnoletnich.

Nie ma to jak solidne, prawdziwe dziennikarstwo fachowców, ale takich coraz mniej. Największe autorytety spadają z piedestałów :(


N gru 03, 2017 9:08 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 2:18 am
Posty: 6764
Płeć: mężczyzna
wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy elita światowej finansjery składa dzieci w ofierze?
Brandeisbluesky napisał(a):
nagle następuje wysyp informacji, że bardzo dużo osób je popełnia, niektórzy mówią "ja też", i w ten sposób rozmywa się problem — bo przecież, zobaczcie, prawie wszyscy to robią i jest na to społeczne przyzwolenie.

Myślę, że jest odwrotnie, gdy dużo osób z danego środowiska ujawnia ten cały tamtejszy "coach casting" i wszelką patologię - to całą tą instytucję (w tym przypadku Hollywood) postrzega się jako syf i nic się nie rozmyje.

Właśnie ukierunkowanie afery na np 1 Weinsteina miało przykryć ogrom degeneracji w ramach akcji "kozioł ofiarny" w imię żydowskiego postępowania: "Lepiej by 1 człowiek umarł niż cały naród zginał"
Świetny wywiad z Michelem Jonesem, który przekonywująco to opisuje, kto rozumie angielski goraco polecam:
https://www.youtube.com/watch?v=GFJ5_bLo65Q

Odnośnie tematu głównego: Obejrzałem wszystke 4 części wywiadu z tym gościem i o to moje wnioski:
Tylko pierwszy film jest wart obejrzenia (ze względu na: albo aktorstwo tego gościa lub oryginalną historię [trudno powiedzieć, ale każdy dobry show można obejrzeć]). Reszta części to jakieś popłuczyny a szczególnie 3 i 4 to jakiś nieskładna gadaniana o wszystkim i o niczym.

O finansjerze nie powiedział nic nowego. Wiadomo, że kapitalizm finansowy to nic więcej jak machloje i lichwa. Do tego się to wszystko sprowadza i to od wielu lat.
Facet radzi by przeczytać "Protokoły Mędrców Syjonu", czyli sugeruje, że na samej górze finansjery jest żydowska wierchuszka. No cóż, nawet jeśli potraktowac "Protokoły" jako tekst wyprodukowany przez carską Ochranę w wojnie informacyjnej przeciwko ówczesnym rewolucjonistom, których trzon stanowili żydzi, to i tak informacja, że żydzi trudnią się lichwą i pełno ich we wszelkich ruchach wywrotowych nie jest odkrywcza.

Bombą było powiedzenie, że jakaś grupa z tej finansjery czci szatana (przy okazji gość mówił że "chodził na te msze, o tak sobie", co jest zabawne) i składa ofiary z dzieci. Czy jest to prawda? Jest to możliwe, każda religia ma jakąś ofiarę, nasza ma bezkrwawą. Były w Polsce jakieś legendy, że żydzi robią mace z krwi dzieci. Nie wierzę że chodzi tu o wszystkich żydów, jeśli to prawda zapewne może to być jakaś mała, wewnętrzna sekta w środku tych którzy się uważają lub są żydami. Jeśli zdefniujemy współczesnego żyda po teologicznemu czy "ten który odrzucił Chrystusa", czyl Światło, Mesjasza, Logos, Porządek Wszechświata - to jest zrozumiałe że może się zachowywać jak sługa szatana.


N gru 03, 2017 9:56 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18250
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy elita światowej finansjery składa dzieci w ofierze?
Nie mając wątpliwości co do deprawacji środowiska wielkiej finansjery, hollywood itd, mimo wszystko mam rewelacje o składaniu dzieci w ofierze za tzw urban legend.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


N gru 03, 2017 10:10 pm
Zobacz profil WWW
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 10, 2012 6:48 pm
Posty: 355
Płeć: mężczyzna
wyznanie: bezwyznaniowiec
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy elita światowej finansjery składa dzieci w ofierze?
Barney napisał(a):
Nie mając wątpliwości co do deprawacji środowiska wielkiej finansjery, hollywood itd, mimo wszystko mam rewelacje o składaniu dzieci w ofierze za tzw urban legend.
Ja z kolei zakładam możliwość aż takiego stopnia deprawacji i nie tylko ten wywiad pozwala na takie przypuszczenia.


So mar 10, 2018 9:40 pm
Zobacz profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy elita światowej finansjery składa dzieci w ofierze?
Oczywiście. A masoni z loży modlą się do kozy


So mar 10, 2018 11:00 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14117
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy elita światowej finansjery składa dzieci w ofierze?
Quinque napisał(a):
Oczywiście. A masoni z loży modlą się do kozy
A to niby do kogo?

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


So mar 10, 2018 11:19 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Śr mar 02, 2016 5:53 pm
Posty: 2719
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy elita światowej finansjery składa dzieci w ofierze?
Holenderski website w jez angielskim na ten temat :
http://www.pepijnvanerp.nl/2017/08/rona ... lders-zion

Prowadzony przez sceptyka i matematyka Pepjin Van Erp, ktory stwierdza ze cala historia oparta jest na Protocols od Elders of Zion i ze nie mogl znalezc zadnych sladow by autor R. Bernard byl finansista w latach 83 - 94 obslugujacym elite, czy wogole pracownikiem pracujacym w finansach w tym czasie. Oczywiscie plotka o jego smierci rowniez byla dziennikarska kaczka oparta na zbieznosci imion i nazwisk dwu zupelnie roznych osob.


Pn mar 12, 2018 5:52 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 10, 2012 6:48 pm
Posty: 355
Płeć: mężczyzna
wyznanie: bezwyznaniowiec
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy elita światowej finansjery składa dzieci w ofierze?
Adam M. napisał(a):
Holenderski website w jez angielskim na ten temat :
http://www.pepijnvanerp.nl/2017/08/rona ... lders-zion

Prowadzony przez sceptyka i matematyka Pepjin Van Erp, ktory stwierdza ze cala historia oparta jest na Protocols od Elders of Zion i ze nie mogl znalezc zadnych sladow by autor R. Bernard byl finansista w latach 83 - 94 obslugujacym elite, czy wogole pracownikiem pracujacym w finansach w tym czasie. Oczywiscie plotka o jego smierci rowniez byla dziennikarska kaczka oparta na zbieznosci imion i nazwisk dwu zupelnie roznych osob.
Szukał po wyglądzie, czy z nazwiska i imienia? Wydaje mi się bowiem, że R.Bernard to pseudonim, którego wtedy nie używał, więc szukanie wg tego kryterium jest bezsensowne. Oczywiście zakładam możliwość, że to aktor lub człek z uzdolnieniami aktorskimi, który zamierza zarobić na rozgłosie. Wg tego co wiemy nie da się czegoś powiedzieć na 100% w jedną, czy drugą stronę.


So kwi 14, 2018 8:38 pm
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył(a): N paź 12, 2014 7:31 pm
Posty: 168
Płeć: mężczyzna
wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
Post Szokujące słowa Mela Gibsona o hollywood w bbc
Szokujące słowa Mela Gibsona o hollywood. Do tej pory podobne rzeczy słyszało się ze źródeł alternatywnych, przecieków. Teraz Mel Gibson mówi o tym otwarcie w telewizji.

http://telewizjarepublika.pl/szokujace- ... 57480.html

https://niezalezna.pl/210459-hollywood- ... ch-gibsona

_________________
W pełnej łączności z Ukochanym JEZUSEM CHRYSTUSEM (org. JEHUSZUA ha MASZIJACH)
Uznaję TRÓJCĘ ŚWIĘTĄ.


Wt lis 20, 2018 6:25 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL