Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 1:13 pm



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20278 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 1352  Następna strona
 Aktualności II 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 06, 2006 8:59 pm
Posty: 10490
Lokalizacja: Kraków
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Zygmunt napisał(a):
Z aktualnosci mam dos ciekawa wiadomosc.Piecdziesiat iranczykow zginelo z powodu szyity, ktory wysadzil sie posylajac tamtych do wiecznisci.Pismo Sw. i tu sie potwierdza.Kto mieczem wojuje od mecza ginie.Iranski rezim islamski znany jest ze sponsorowania terroryzmu.Teraz sami na wlasnej skorze odczuli co to znaczy.


Zgodnie z logiką sentencji biblijnej, którą cytujesz Iran jest raczej mieczem, który ostrzy się na szyję Ameryki.
Ameryka się bardzo tego miecza boi, ale jak mówi inna mądrość - kto sieje wiatr, ten zbiera burzę.


Wt paź 20, 2009 7:33 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 10, 2009 9:49 pm
Posty: 1579
Lokalizacja: Katowice
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
thorwald napisał(a):
art-33 napisał(a):
UPR bez Korwina - ?


I bardzo dobrze.
Ten dziwoląg kompromitował tylko środowiska liberalne w PL.

To fakt!!....tylko czy UPR będzie potrafiła wykreować swą nową twarz??
Pozdrawiam.

_________________
Obrazek


Wt paź 20, 2009 8:17 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 16, 2004 9:13 pm
Posty: 2081
Lokalizacja: Krużewniki :)
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
thorwald napisał(a):

Zgodnie z logiką sentencji biblijnej, którą cytujesz Iran jest raczej mieczem, który ostrzy się na szyję Ameryki.
Ameryka się bardzo tego miecza boi, ale jak mówi inna mądrość - kto sieje wiatr, ten zbiera burzę.


Iran jestem mieczem ale nikczemnosci.Oni sie doigraja i beda plakac za to cale sponsorowanie terroryzmu.Wczesniej czy pozniej w Bialym Domu wyladuje dobry Prezydent i pociagnie cyngiel i nikczemnych imamow posle do wiecznosci skad odbiora sad Bozy.Ameryka sie nie boi zadnego miecza.Z Obama w BD niczego dobrego spodziewac sie nie mozna bo Obama to islamista i kalmie w zywe oczy, ze jest chrzescijaninem.Przeciez wyrazal sie, ze Chrystus nie koniecznie jest potrzebny do zbawienia a tym czasem prawda jest taka, ze Chrystus jest zbawieniem.Bez Niego zadna dusza nie zbawi sie


Wt paź 20, 2009 8:22 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 06, 2006 8:59 pm
Posty: 10490
Lokalizacja: Kraków
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
ArekM napisał(a):
czy UPR będzie potrafiła wykreować swą nową twarz??
Pozdrawiam.


Wątpię, aby ta partia mogła w jakiś sposób rozwinąć skrzydła.
W społeczeństwie wyzwolonym z socjalizmu nie ma zapotrzebowania na liberalizm.
Jesteśmy jak pies, który zerwał się z łańcucha.
On nie umie się odnaleźć, bez uwięzi głupieje - najlepiej mu we własnej budzie.


Wt paź 20, 2009 8:55 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 06, 2006 8:59 pm
Posty: 10490
Lokalizacja: Kraków
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Zygmunt napisał(a):
Iran jestem mieczem ale nikczemnosci.


Jak Ameryka jest taka szlachetna to niech sama wyzbędzie się broni jądrowej.
Albo niech sprawdza instalacje i programy atomowe w Izraelu.
No naprawdę.
Nie jestem za islamistami i ten irański teokratyzm budzi moją głęboką niechęć, ale co najwyżej podobną do tej, którą wywołuje amerykańska obłuda.


Wt paź 20, 2009 9:01 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): N sty 25, 2009 8:28 pm
Posty: 25
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Zygmunt napisał(a):
w Bialym Domu wyladuje dobry Prezydent i pociagnie cyngiel i nikczemnych imamow posle do wiecznosci skad odbiora sad Bozy.Ameryka sie nie boi zadnego miecza.Z Obama w BD niczego dobrego spodziewac sie nie mozna bo Obama to islamista i kalmie w zywe oczy, ze jest chrzescijaninem.


I to wychodzi z ust kogoś, kto się uważa za chrześcijanina? Ja ciekaw jestem jak godzisz takie poglądy z przykazaniem miłości bliźniego... Jeśli chcesz żeby prezydent USA "pociągnął cyngiel i posłał imamów do wieczności" to niepotrzebny Ci na tym stanowisku chrześcijanin, a przynajmniej nie taki który nauki Jezusa traktuje serio. Bo o ile dobrze wiem Jezus nigdy nie powiedział "wyrzynajcie w pień nieprzyjaciół swoich" albo "jeśli ktoś uderzy Cię w policzek, utnij mu głowę".


Wt paź 20, 2009 9:12 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 16, 2004 9:13 pm
Posty: 2081
Lokalizacja: Krużewniki :)
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
thorwald napisał(a):
Zygmunt napisał(a):
Iran jestem mieczem ale nikczemnosci.


Jak Ameryka jest taka szlachetna to niech sama wyzbędzie się broni jądrowej.
Albo niech sprawdza instalacje i programy atomowe w Izraelu.
No naprawdę.
Nie jestem za islamistami i ten irański teokratyzm budzi moją głęboką niechęć, ale co najwyżej podobną do tej, którą wywołuje amerykańska obłuda.



Ameryka nie jest przykladem doskonalosci, to prawda.Musisz pamietac o tym, ze komunisci pod nazwa green clean energy lub krzykacze o globalnym ociepleniu weszli w Rzad amer. i sa przyczyna porazek na polu prowadzenia wojny.Jezeli obstaje sie za islamistami a swoich porownuje sie do hitlerowcow to cos tu nie gra.

Druga rzecz throwald; badzmy realistyczni.Ameryka wobec wielkiej nikczemnosci imamow iranskich czy innych tyranistycznych rezimow nie moze sie rozbroic.Na to tylko czekaja ci zbojcy aby duren Obama to uczynil.Powiadam ci, ze swiat stalby sie jedna wielka tortura.Trzeba by wiecej Reaganow, ktory ruskich wzial za pysk i z pozycji sily z nimi rozmawial.Rzymianie mawiali; jezeli chcesz miec pokoj to szykuj sie do wojny.


Wt paź 20, 2009 10:52 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 16, 2004 9:13 pm
Posty: 2081
Lokalizacja: Krużewniki :)
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Barber's Razor napisał(a):

I to wychodzi z ust kogoś, kto się uważa za chrześcijanina? Ja ciekaw jestem jak godzisz takie poglądy z przykazaniem miłości bliźniego... Jeśli chcesz żeby prezydent USA "pociągnął cyngiel i posłał imamów do wieczności" to niepotrzebny Ci na tym stanowisku chrześcijanin, a przynajmniej nie taki który nauki Jezusa traktuje serio. Bo o ile dobrze wiem Jezus nigdy nie powiedział "wyrzynajcie w pień nieprzyjaciół swoich" albo "jeśli ktoś uderzy Cię w policzek, utnij mu głowę".


Tak, to slyszysz z ust chrzescijanina oddanego Kosciolowi i milujacego wolnosc.Teraz powiedz mi gdzie ja nawoluje do wyrzynania nieprzyjaciol ?? Mowie tylko, ze islamisci, ktorzy beda chcieli zniszczyc Izraela sami odniosa kleske.Ksiega Zachariasza mowi; 12 A taką klęską porazi Pan wszystkie narody, które ruszyły do walki z Jerozolimą: rozpadnie się ich ciało, chociaż jeszcze trzymać się będą na nogach; oczy zaćmią się w oczodołach, a język zeschnie w ustach.Otoz niech ci bedzie wiadomym fakt, ze caly swiat odstepczy od Boga pragnie zniszczenia Izraela.Najbardziej gorliwi sa w tym islamisci.Islamisci wierza w to, ze Izrael zniknie z mapy swiata (tak sie nigdy nie stanie bo Pismo Sw. jasno sie w tym wzgledzie wyraza), a po niej islamisci szykuja sie na Ameryke.Czy ty myslisz, ze Prezydent bedzie czekal na to aby dac sie w imie tzw. milosci bliziego (zle rozumianej przez ciebie) dac sie wyrznac ?? Oczywiscie w obronie wlasnej pociagnie cyngiel i sparwa z islamistami skonczy sie raz na zawsze.Komentatorzy biblijni Zach 12:12 KOMENTUJA jako wybuch broni jadrowej.O tym slyszalem od pastora John'a Hagee


Wt paź 20, 2009 11:08 pm
Zobacz profil
Milczek
Milczek

Dołączył(a): N sty 25, 2009 8:28 pm
Posty: 25
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Zygmunt napisał(a):
Tak, to slyszysz z ust chrzescijanina oddanego Kosciolowi


Jakiemu Kościołowi? Na pewno nie katolickiemu, papieże - obecny i poprzedni - potępiali rozstrzyganie sporów przez wojnę. A na kogoś kto zacząłby wojnę atomową rzuciliby ekskomunikę bez wahania. Jeśli jesteś chrześcijaninem, to bardzo, ale to bardzo zagubionym (i aż mi głupio że na chrześcijańskim forum musi Ci to tłumaczyć ateista, gdzie się podziali członkowie tego Kościoła pod który podpinasz swoje poglądy?).

Zygmunt napisał(a):
Teraz powiedz mi gdzie ja nawoluje do wyrzynania nieprzyjaciol


W zacytowanym przeze mnie wcześniej fragmencie:

"w Bialym Domu wyladuje dobry Prezydent i pociagnie cyngiel i nikczemnych imamow posle do wiecznosci"

Następnie precyzujesz że chodzi Ci o wojnę atomową. Jeśli akt rozpoczęcia wojny atomowej oceniasz jako "dobry", to jest to poparcie dla zabijania - nie tylko nieprzyjaciół, ale też setek tysięcy niewinnych którzy przypadkiem są w okolicy. I nie udawaj głupca, rozumiesz to świetnie. Broni atomowej się nie da użyć "jedynie przeciw złym ludziom" - fala uderzeniowa i promieniowanie nie odróżniają winnych od niewinnych. Jeśli chciałbyś jej użycia przeciw komukolwiek, to chciałbyś śmierci niewinnych ludzi. Trudno wymyślić coś jeszcze dalszego od nauk Jezusa. Taki z Ciebie chrześcijanin jak ze mnie buddysta.


Śr paź 21, 2009 9:30 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 13, 2008 12:39 pm
Posty: 5002
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Barber's Razor napisał(a):
(i aż mi głupio że na chrześcijańskim forum musi Ci to tłumaczyć ateista, gdzie się podziali członkowie tego Kościoła pod który podpinasz swoje poglądy?).

Ja sobie już odpuściłem, Zygmunt jest jaki jest. Za bardzo nafaszerowany kazaniami amerykańskich protestanckich tele-ewangelistów jak:
Zygmunt napisał(a):
O tym slyszalem od pastora John'a Hagee

http://en.wikipedia.org/wiki/John_Hagee
...
a za mało słuchający papieży, którzy się o tych amerykańskich pseudo-krucjatach jednoznacznie wypowiadali. O wierze da się z nim gadać ale jak schodzi na politykę - sorry, ja dziękuję.

Jednakże trochę głupio, że jako katolik muszę coś sprostować:
Barber's Razor napisał(a):
A na kogoś kto zacząłby wojnę atomową rzuciliby ekskomunikę bez wahania.
Znając mój KRK - nie sądzę. Potępienie i oburzenie - owszem. Ale ekskomuniki są za inne sprawy. Zresztą do e. tego trzeba by być członkiem KRK, a to dotychczas był chyba tylko jeden prezydent USA w historii.

_________________
Jer 32:15 To bowiem mówi Pan Zastępów, Bóg Izraela: Będą jeszcze w tym kraju kupować domy, pola i winnice".


Śr paź 21, 2009 9:44 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 06, 2006 8:59 pm
Posty: 10490
Lokalizacja: Kraków
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Zygmunt napisał(a):
Druga rzecz throwald; badzmy realistyczni.Ameryka wobec wielkiej nikczemnosci imamow iranskich czy innych tyranistycznych rezimow nie moze sie rozbroic.


Ale zrozum też, że Iran nie może się rozbroić wobec nikczemności niewiernych Amerykanów i jego imamów.
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Cytuj:
Na to tylko czekaja ci zbojcy aby duren Obama to uczynil.Powiadam ci, ze swiat stalby sie jedna wielka tortura.


Masz na myśli jedną wielką torturę, taką jak w amerykańskiej bazie Guantanamo?


Śr paź 21, 2009 9:44 am
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 05, 2008 11:15 pm
Posty: 248
Lokalizacja: Bartoszyce
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Cytuj:
Druga rzecz throwald; badzmy realistyczni.Ameryka wobec wielkiej nikczemnosci imamow iranskich czy innych tyranistycznych rezimow nie moze sie rozbroic.


Zresztą gospodarka padła by na pysk.
USA jest największym eksporterem broni na świecie, jak na miłujący pokój i wolność kraj przystało.

_________________
"Religion is excellent stuff for keeping common people quiet."
-- Napoleon Bonaparte


Śr paź 21, 2009 9:57 am
Zobacz profil
Dyskutant
Dyskutant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 13, 2003 4:04 pm
Posty: 250
Lokalizacja: Ibiza, czasem Holenderskie Antyle
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
Mamoulian napisał(a):
Cytuj:
Druga rzecz throwald; badzmy realistyczni.Ameryka wobec wielkiej nikczemnosci imamow iranskich czy innych tyranistycznych rezimow nie moze sie rozbroic.


Zresztą gospodarka padła by na pysk.
USA jest największym eksporterem broni na świecie, jak na miłujący pokój i wolność kraj przystało.
Co w tym dziwnego, że kraj produkujący najlepszą broń na świecie jest jednocześnie jej największym eksporterem?!

_________________
Musimy stracić ludzi, których kochamy gdyż inaczej nie przekonali byśmy się ile byli warci. Odpowiadam na wybrane posty.


Śr paź 21, 2009 11:32 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 16, 2004 9:13 pm
Posty: 2081
Lokalizacja: Krużewniki :)
Płeć: mężczyzna
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
@ Barber's Razor

Pogadamy wtedy jak Iran pusci bombke na Polske bo oni szykuje sie na caly swiat a majac Tuska za premiera to tak samo jak kec Obame w Bialym Domu.Nie nauczyles sie jeszcze jednego, ze z takimi fanatykami jak islamisci, (ktorzy swoje dzieci posylaja aby sie wysadzali zabijajac innych) sie nie dyskutuje.Nie dyskutuje sie z tymi, ktorzy cale swoje zycie i mie nie poswiecili dla zniszczenia Izraela.

Wobec twojej reakcji na moj post nie chce mi sie silic na odpowiedz bo to i tak jak groch o sciane.


Cz paź 22, 2009 2:30 am
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn lut 06, 2006 8:59 pm
Posty: 10490
Lokalizacja: Kraków
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
sychu napisał(a):
Co w tym dziwnego, że kraj produkujący najlepszą broń na świecie jest jednocześnie jej największym eksporterem?!


To, że ten sam kraj naciska na rozbrojenie innych krajów i jednocześnie uważa, że ktoś przyjmie szczerość serwowanej przy tym argumentacji.

Jak zostanę największym producentem i sprzedawcą pietruszki na jahrmarku w Psiej Wólce i dodatkowo będę zabiegał, aby Rada Gminy zabroniła innym produkcji i handlu włoszczyzną, to to wcale nie będzie dziwne.
Dziwne będzie dopiero oczekiwanie, aby ktokolwiek uwierzył w moje dobre intencje i działanie pro publico bono.


Cz paź 22, 2009 8:00 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20278 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 1352  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL