Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 20, 2024 12:45 am



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4549 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242 ... 304  Następna strona
 Polityka 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka
Dawałem linka, że Dziambor, Kulesza i Sośnierz opuścili formację Korwina, tworząc własną partię, która będzie antyrosyjska i wolnorynkowa, bez kontrowersyjnych i głupich a niekiedy szokujących tez.

Koło poselskie, które nigdy Polską nie rządziło i NIE rządzi teraz nie ma żadnego wpływu na sytuację w kraju, gospodarkę, problemy.

Problem to ma PiS, bo Terlecki już zapowiedział, że jeżeli Solidarna Polska nie zagłosuje za projektem ustawy prezydenta (izba dyscyplinarna), to pożegnają się z klubem i co? Nie będzie większości, zaczną się przedterminowe wybory gdzie nie zdobędą większości nawet jakby wygrali. Gowin poszedł już dawno, kto im zostanie? 3 posłów od Kukiza?

Problem ma Jarosław Kaczyński, który ze swojej fobii, że od PiS na prawo nic nie może powstać zaczął przy wielu głosowaniach wchodzić w sojusze z komunistami i tęczowymi neomarksistami podnosząc podatki. On prędzej koalicję z SLD stworzy niż z prawicą, choć to mało wiarygodne. Bolesna prawda jest taka, że PiS nie ma w obecnym parlamencie z kim "po drodze", ale pycha kroczy przed upadkiem. Ziobro nawet wcale nie udaje jak wrogi jest mu Morawiecki.

Obóz rządzący się sypie w tak trudnym czasie...

I Problem ma cała Polska, bo w komisji unijnej znowu będzie rozważana kwestia praworządności...w takim czasie, to Was nie bulwersuje, nie niepokoi. Polska stanęła na głowie, żeby Nieba przychylić Ukraińcom a na pomoc finansową z unijnych środków nie ma co liczyć...

W tym całym zamęcie są stokroć ważniejsze sprawy niż to co Korwin powiedział.

Francja, Niemcy, Węgry, Austria nie zrezygnują z rosyjskich surowców i Rosja jeszcze zyskuje rynek zbytu w Chinach czy teraz Indiach.

To są prawdziwe problemy w bieżącej polityce...

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


Wt kwi 05, 2022 2:47 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18244
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka
mniszek_pospolity napisał(a):
Dawałem linka, że Dziambor, Kulesza i Sośnierz opuścili formację Korwina, tworząc własną partię, która będzie antyrosyjska i wolnorynkowa, bez kontrowersyjnych i głupich a niekiedy szokujących tez.
Pożyjemy, zobaczymy. Co z tego, że jest osobna partia, skoro wszyscy są w konfie?

Cytuj:
Koło poselskie, które nigdy Polską nie rządziło i NIE rządzi teraz nie ma żadnego wpływu na sytuację w kraju, gospodarkę, problemy.
...co nie znaczy że nie należy patrzeć co wyczyniają.

Cytuj:
Problem to ma PiS, bo Terlecki już zapowiedział, że jeżeli Solidarna Polska nie zagłosuje za projektem ustawy prezydenta (izba dyscyplinarna), to pożegnają się z klubem i co? Nie będzie większości, zaczną się przedterminowe wybory gdzie nie zdobędą większości nawet jakby wygrali. Gowin poszedł już dawno, kto im zostanie? 3 posłów od Kukiza?
Na razie sobie radzą.

Cytuj:
Problem ma Jarosław Kaczyński, który ze swojej fobii, że od PiS na prawo nic nie może powstać
Gdyby była jakaś ROZSĄDNA partia prawicowa, to by nie miał nic do gadania. Zresztą skąd wiesz o takiej "fobii"? Objawienie mialeś?
Cytuj:
zaczął przy wielu głosowaniach wchodzić w sojusze z komunistami i tęczowymi neomarksistami podnosząc podatki.
To znaczy z kim konkretnie? On prędzej koalicję z SLD stworzy niż z prawicą, choć to mało wiarygodne. [/quote]Nie wchodzi z Konfą, bo nikt porządny w takim stanie w jakim ona jest, nie wejdzie z nią w sojusz.

Cytuj:
Bolesna prawda jest taka, że PiS nie ma w obecnym parlamencie z kim "po drodze", ale pycha kroczy przed upadkiem. Ziobro nawet wcale nie udaje jak wrogi jest mu Morawiecki.
Na razie to od lat jest takie gadanie i zawsze to gadający idą w niepamięć.
Rzeczywiście, nie ma z kim, ale to chwała Kaczyńskiemu, że z byle kim nie wchodzi w sojusz.

Cytuj:
Obóz rządzący się sypie w tak trudnym czasie...
Serio? ;)
Słyszę to od 2015....

Cytuj:
I Problem ma cała Polska, bo w komisji unijnej znowu będzie rozważana kwestia praworządności...w takim czasie, to Was nie bulwersuje, nie niepokoi.
Niepokoi. I co? Też wina Kaczyńskiego? :mrgreen:
Cytuj:
Polska stanęła na głowie, żeby Nieba przychylić Ukraińcom a na pomoc finansową z unijnych środków nie ma co liczyć...
I co? Ma przestać pomagać? To proponujesz?

Cytuj:
W tym całym zamęcie są stokroć ważniejsze sprawy niż to co Korwin powiedział.
Owszem. Ale nie w wymianie zdań, w której wychodzi na forum @mniszek i wychwala środowisko owego Korwina.

Cytuj:
Francja, Niemcy, Węgry, Austria nie zrezygnują z rosyjskich surowców i Rosja jeszcze zyskuje rynek zbytu w Chinach czy teraz Indiach.
Prawdopodobnie.

Cytuj:
To są prawdziwe problemy w bieżącej polityce...
To i głupia, antypaństwowa, a czasem prorosyjska opozycja.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Wt kwi 05, 2022 3:25 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka
Nie wiem doprawdy po co ten cały szereg manipulacji, złośliwości i insynuacji...serio, nie wiem. Mając już trochę wiosen na karku powinieneś prezentować nieco wyższy poziom, niż połączenie mentalnej piaskownicy z placu zabaw z manipulowaniem niczym wzorowy funkcjonariusz Gazety Wyborczej...

To z tego, bo osobne partie tworzą tę Konfederację, ale inaczej nawet głosują w sejmie.

Tak, te wyczyny spowodowały obecną sytuację w Polsce, w Europie i w ogóle na świecie :D

Radzą sobie...to chyba pobożne życzenie nie mające zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością...

To tak samo jak z PiS nikt w sojusz nie wchodzi :)

Doprawdy? Czyli byle kim nie był np Giertych? Faktycznie dobry wybór...A Marcinkiewicza to kto premierem zrobił w 2005 roku? A może Marek Migalski czy Kluzik-Rostkowska byli strzałem w 10, hmmm Lepper? Albo ta posłanka lewicy, która uciekła do PiS i została przyjęta z otwartymi ramionami. O,mam! Gowin to był super wybór, mistrzowskie posunięcie :cfaniak: albo funkcjonariusze PZPR Karski, Jasiński... Michał Misio Kamiński xD, który zaczynał w NOP... mamy też ministra Glińskiego z Unii Wolności, a Kaczmarek, Renia Beger, ta z tymi w oczach... Doborowe towarzystwo, faktycznie, "chwała Kaczyńskiemu" Jeszcze Jerzego Urbana brak,

Nie chodziło o żadne wychwalanie. Podałem tylko link bez słowa komentarza do tego linku...

A gdzie ja napisałem, że unijne fanaberie to wina Kaczyńskiego? Czytasz czasem co co z i piszesz?... nie wiem też co i od kogo słyszałeś od 2015 roku, bo ja na forum jestem od 2019 a o kryzysie w partii władzy pisałem kiedy odszedł z niej Gowin, czyli stosunkowo niedawno....

I kolejna manipulacja. Zwróciłem uwagę, że UE nie wspiera finansowo Polski a Ty w swoim stylu mędrca jadącego po schematach stawiasz prowokacyjne pytanie, czy proponuję, żebyśmy nie pomagali ... Brak słów...

Jak do tego ma się sprowadzać dyskusja, czyli łapaniu za słówka i wyciąganie fałszywych tez, to szkoda czasu.

Dyskusja ma jakikolwiek sens, gdy druga strona potrafi się wczytać i z góry nie zakłada, że oponent na pewno się myli i JA muszę mieć we wszystkim rację, a nawet jak nie mam dowodów i merytorycznych argumentów, to i tak...mam rację. Dla Ciebie każdy kto nie głosuje na PiS i nie popiera prezesa we wszystkim na 100% się myli....

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


Wt kwi 05, 2022 4:38 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka
O jest....

https://www.rp.pl/wydarzenia/art1593121 ... lko-sciana

Jeszcze z 2008 r wywiad z Lichocką (to ta od słynnego gestu)

"Na prawo od nas tylko ściana.."

Mówi tam wprost, że nie może powstać coś na wzór LPR, a przy okazji mamy jeszcze Artura Górskiego, też dobry kompan...

Co do Kondederacji, to wielokrotnie nie zgadzałem się z ich wypowiedziami, np Korwina o całkowitej prywatyzacji służby zdrowia, jak i demonstracjach Brauna, pod które podpięły się aktywistki LGBT, za co miałem łatkę pisiora, bo moje poglądy nie dadzą się ubrać w żadne schematy i schować do szufladki.

Od 30 lat są wciąż ci sami, PO + PiS rządzą Polską na przemian od 15 lat, i na dokładkę PSL i SLD, więc wiedząc, że Hołownia nie jest żadną alternatywą ani nowością wybieram kogoś spoza układu, Magdalenki, wzajemnych korelacji, kogoś kto nie stawia na socjal, i jest faktycznie sceptyczny do UE a nie tylko takiego udaje

Kiedy feministki atakowały kościoły, to narodowcy pierwsi stanęli w ich obronie (apel Kaczyńskiego był kilka dni później), liczne manifestacje w obronie życia, sprzeciw dla nielegalnej imigracji, Marsz Niepodległości, pamięci Żołnierzy wyklętych, itd to wszystko z czym się identyfikuje i co popieram, więc Ruch Narodowy to naturalny wybór dla osoby z konserwatywnymi poglądami i ideą Wielkiej Polski Romana Dmowskiego.

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


Wt kwi 05, 2022 5:02 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka
mniszek_pospolity napisał(a):
To z tego, bo osobne partie tworzą tę Konfederację, ale inaczej nawet głosują w sejmie.
A jakie to ma znaczenie? PiS i Ziobryści to też różne partie a uznajemy ich za jeno. Skoro mają inne zdanie to niech wyjdą z koalicji. Dopóki tego nie zrobią będę nadal uznawał, że uwiarygadniają to.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Wt kwi 05, 2022 6:28 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka
Tak, myślę, że raczej małe kółko nie podzieli się na jeszcze mniejsze dwa albo cztery maleńkie kółeczka, żeby przekonać Ciebie do czegokolwiek. Doskonale wiesz, że podział w tak małej partii = polityczna śmierć i niebyt na długie lata.

A co z tym co ich łączy, np podejście do gospodarki, podatków, wolności, suwerenności? Mają to wszystko rzucić w niepamięć? Bo chciałby tego ktoś kto głosuję na PiS, a gdyby się podzielili, to I TAK nikt z wyborców PiS by na nich nie zagłosował, tylko dalej wieszał psy albo zacierał ręce, żeby PiS zrobił sobie z np Ruchu Narodowego kolejną przystawkę. Doskonale to wiesz, że tak by się skończyło. Wchłonęliby jedną część, druga nie dostałaby do sejmu a trzecia zniknęła. I na to gra PiS i propaganda płynąca z TVP, rozwalić Konfederację, bo wtedy można mieć znowu całkowity monopol na konserwatywnych wyborców. Od nas na prawo tylko ściana.... I tego chce Kaczyński

Były zresztą telefony do Kondederacji, Były takie próby, dawałem masę linków i tak samo jak ABW na zlecenie Morawieckiego miało te rosyjskie powiązania obnażyć, i co? Pytał Sośnierz z mównicy sejmowej: do czego doszliście premierze, gdzie DOWODY na współpracę z Rosją? JAKIEKOLWIEK... ano nie ma.

Dlatego PiS i jego elektorat od samego początku gra na ruską onuce, pytam ja: gdzie dowody? Jak tylko weszli do sejmu i NIC nie zdążyli ogłosić, powiedzieć, napisać, to już Były sugestie, że korki od szampana strzelają na Kremlu czyli w 2019 roku... taka zagrywka

Kłamstwa sondażowe, nie pamiętasz już? To przypomnę TVP DWA RAZY przegrała w sądzie za nieprawdę jaką pokazywała na antenie. O wszystkim tym pisałem setki razy, dawałem linki, i dla Was i tak to ruska partia, więc po co strzępić klawisze?

Wy nawet widzielibyście w nich ruskich agentów, gdyby z bronią w ręku na Ukrainie walczyli z Rosją, to zaraz by się pojawiły zarzuty, że to dla ściemy, że taka ustawka.

Wstawiłem link z Putinem I jego aresztowaniem, to reakcja Barneya była jaka była, śmiech na sali. ALE gdyby to PiS wyszedł z taką inicjatywą, to mogę się założyć, że Barney i Ty bylibyście pierwszymi, którzy taki pomysł by poparli...

To są uprzedzenia a nie obiektywna ocena, mało pomogli i zrobili dla uchodźców uciekających przed wojną? Dwa razy dawałem przykłady ich działalności na rzecz Ukrainy. I co z tych faktów wynika? Że wspierają Putina...

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


Wt kwi 05, 2022 7:14 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Dołączył(a): Pn maja 25, 2009 4:55 pm
Posty: 18244
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka
mniszek_pospolity napisał(a):
Nie wiem doprawdy po co ten cały szereg manipulacji, złośliwości i insynuacji...serio, nie wiem.

Jak się ten stek ma do tego, co napisałeś na końcu listu:
Cytuj:
Dyskusja ma jakikolwiek sens, gdy druga strona potrafi się wczytać i z góry nie zakłada, że oponent na pewno się myli i JA muszę mieć we wszystkim rację, a nawet jak nie mam dowodów i merytorycznych argumentów, to i tak...mam rację.

Sam się chłopie recenzujesz.
Cytuj:
Dla Ciebie każdy kto nie głosuje na PiS i nie popiera prezesa we wszystkim na 100% się myli....
No cóż, to kłamstwo. Sam niejednokrotnie dawałem wyraz niezadowoleniu z części decyzji PiS, nie odpowiada mi też nadmierny socjal tej partii.

_________________
Obrazek
Więcej informacji tu http://www.analizy.biz/ksiazkiapologetyczne


Wt kwi 05, 2022 9:08 pm
Zobacz profil WWW
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka
Ktoś oglądał film Nasz człowiek w Warszawie? Dość głośno o nim. A ja nie mam telewizji. Podobno jest na YouTube. Ktos widział i może podzielić się wrażeniami.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


N kwi 10, 2022 5:45 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 16, 2017 8:50 pm
Posty: 1339
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka
Jockey napisał(a):
Ktoś oglądał film Nasz człowiek w Warszawie? Dość głośno o nim. A ja nie mam telewizji. Podobno jest na YouTube. Ktos widział i może podzielić się wrażeniami.


Nie oglądałem ale znalazłem i przy okazji oglądne.

https://www.tvp.info/59552713/nasz-czlo ... tulickiego


N kwi 10, 2022 7:04 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka
Dzięki za link. Postaram siedzę wolnej chwili obejrzeć. Ja znalazłem na YouTube ale ci chwile reklama.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


N kwi 10, 2022 7:25 pm
Zobacz profil
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Dołączył(a): Śr cze 05, 2002 9:54 pm
Posty: 14112
Lokalizacja: Polska
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka
Obejrzałem ten dokument. Moim zdaniem powinno się postawić Tuska przed trybunał stanu. Zreszta nie tylko Tuska.

_________________
"Nie wiem skąd się wzięło tylu ekspertów od polityki zagranicznej. Do tej pory to zwykli epidemiolodzy byli."


Pn kwi 11, 2022 9:24 am
Zobacz profil
Milczek
Milczek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 12:52 pm
Posty: 36
Lokalizacja: Kraków
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka
Jockey napisał(a):
Obejrzałem ten dokument. Moim zdaniem powinno się postawić Tuska przed trybunał stanu. Zreszta nie tylko Tuska.


Polityka zagraniczna rządu PO-PSL, szczególnie w latach 2009-11, dała w kontekście dzisiejszej wojny na Ukrainie tony amunicji wprost do rąk PiS. Za tym ostatnim nie przepadam osobiście, ale patrząc z boku, jeśli PiS teraz propagandowo nie zmasakruje PO/KO własnie takimi filmami i pierdyliardem podobnych materiałów, to będzie oznaczało, że formacja ta zaczyna swój koniec. Powinni nie tylko ładować w nich dokumentami i publicystyką, ale też akcjami włączającymi i aktywującymi do działania swój elektorat. Takich akcyjek jak ta:
https://pielgrzymkaakademicka.pl/polscy ... skch-trwa/
powinno być setki. Jak na razie, widać tylko działania odgórne i przekazywanie "środków z budżetu". A przecież Tusk jest obecnie w ślepej uliczce, widać to choćby po jego twitterowym koncie i wadze problemów, jakich próbuje się tam uczepić.

_________________
Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo


Cz kwi 14, 2022 3:10 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka
Czekają nas najdroższe święta Wielkanocne w tym...tysiącleciu. A prezes NBP Gapliński otrzymuje premie i nagrody w wysokości 600 tysięcy złotych, zaś w roku 2021 zarobił milion sto piętnaście tysięcy złotych... , jego człowiek i współzałożyciel porozumienia centrum Lipiński zarobił w roku 2021 837 tysięcy złotych... Brawo, więcej podatków i tłumaczenie inflacji wojną na Ukrainie kiedy już w styczniu wynosiła 9.5%, dla naiwnych dobra bajeczka...

A tymczasem większość senatu PO, SLD, PSL, wymyśliła sobie takie coś...

https://youtu.be/SDRfURrK9a0

Z pewnością znakomity pomysł na zepsucie relacji polsko-ukraińskich w naszym kraju. Pomagać z głową to zbyt wiele, trzeba takie licytacje w Polsce urządzać kto jest bardziej proukraiński w Polsce, czy PiS czy totalna pseudoopozycja.. szkoda, że kosztem Polaków..

Quo vadis Polsko?

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


Cz kwi 14, 2022 3:48 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2020 1:04 pm
Posty: 2208
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka
Polak ma być pariasem we własnym kraju, ale nic to, pewnie zaraz (ciach podłe insynuacje , adpersonam-J) Mamy zacisnąć zęby i żreć kit z okien, żeby politycy mogli sobie robić PR na "pomocy uchodźcom".

A w łgarstwa polskojęzycznego rządu na temat inflacji spowodowanej wojną uwierzą chyba tylko ostatni naiwni (czyli, niestety prawie cały elektorat PiS)


N kwi 17, 2022 11:15 pm
Zobacz profil
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2019 12:55 pm
Posty: 3255
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Polityka
I 200 tysięcy otrzymają Polacy pogrążeni wojną na Ukrainie, 100 tysięcy ze środków własnych i drugie 100 poprzez zbiórkę, tak się konkretnie pomaga

https://youtu.be/hAbEbSeeAMw

A tu obniżenie hipokryzji Magdalenkowej elity politycznej

https://youtu.be/ZWvtYtfSRmQ

_________________
"Cierpliwość jest codzienną formą miłości." - Benedykt XVI


Śr kwi 20, 2022 7:10 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4549 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242 ... 304  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL